Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazując 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dzięki tym środkom będziemy mogli dofinansować nasze drużyny dziecięce i młodzieżowe organizując turnieje i zawody sportowe. Szczegóły obok w zakładce. Z góry dziękujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica ogłasza nabór wszystkich chętnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chętni proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostać kolejnym naszym wychowankiem, który będzie grał w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pójść w ślady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz się do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu

Bramki: Akacki Winnik

Sędzia głĂłwny: Łuniewski Jarosław (Del.Legnica)

WidzĂłw: ok.80

Ciekawy mecz rozegrały w ramach Pucharu Polski drużyny Konfeksu i Sparty Rudnej.
W 3 minucie goście zdobywają bramkę po strzale Ostrowskiego.
Następnie w 23 minucie w sytuacji sam na sam Cirko przegrywa pojedynek z bramkarzem gości. W 32 minucie po ładnej wrzutce z rzutu rożnego Danczaka, bramkę strzałem głową zdobywa Akacki. Następnie trzy stuprocentowe sytuacje nie wykorzystuje Michał Cirko . Mści się to w 44 minucie w ktĂłrej goście po strzale Ostrowskiego z rzutu karnego wychodzą na prowadzenie.
W 2 połowie spotkania mamy jeszcze większą przewagę niż w 1 połowie. Jednak nieskuteczność naszych zawodnikĂłw w tym 100% sytuacje bramkowe Martinki oraz Cerolewicza nie pozwalają nam zdobyć bramki.
W 82 minucie Kowalczyk strzela w poprzeczkę.W 90 minucie doprowadzimy do wyrĂłwnania 2-2 po strzale Winnika. Bezpośrednio po zakończeniu meczu sędzia zarządza konkurs rzutĂłw karnych w celu wyłonienia zwycięzcy.
Przegrywamy w rzutach karnych 7-8 a 11 nie wykorzystują Piotrowski oraz Cerowleicz. Bramki dla naszego zespołu rzutĂłw karnych zdobyli: Akacki, Danczak, Winnik, Kowalczyk, Bazan, Hoszowski,Swędzikiewicz.
Mecz ktĂłry powinniśmy wygrać kilkoma bramkami w dramatycznych okolicznościach przegrywamy.
Kolejny mecz mistrzowski rozegramy w niedzielę 9 września o godz.11 w Jaworze z Kuźnią

Konfeks: Kazimierczak, Martinka(84 min Hawran), Janeczko(46 min Swędzikiewicz), Kowalczyk, Danczak, Cirko(56 Cerolewicz) Hoszowski, Jazowiecki(78 min Wnnik)Piotrowski, Bazan, Akacki
Od 2:0 do 2:5 !!
03/09/2018 14:21
Legnica 1 września 2018 godz.17:00

Liga Okręgowa

Konfeks Legnica - KS Legnickie Pole 2:5 (2:3)

Bramki Kamil WĂłjcik 3 min( karny), Michał Cirko 17 min - Łukasz Kozłowski 28 min, Kacper Kaszczyszyn 30 min, Adam Wasilewski 40 min(karny), 86 min(karny), Mateusz Alwin 90+3 min

Sędzia: Artur Dębowski (Del.Lubin)

WidzĂłw: ok.150

Nasza drużyna zanotowała trzecią porażkę z rzędu, ulegając tym razem drużynie KS Legnickie Pole 2:5, mimo prowadzenia 2:0 w początkowej fazie meczu.
Ten mecz traktowaliśmy jako przełamanie po dwĂłch porażkach ale było podobnie jak w porzednich meczach. Dużo błędĂłw w obronie i pomocy oraz nieskuteczność w ataku.

Konfeks: Grzegorz Kaźmierczak, Michał Grządkowski (Aleksander Jazowiecki 68 min), Krystian Kowalczyk, Piotr Bazan, Michał Cirko, Łukasz Akacki, Michał Janeczko (Filip Kukułka 62 min), Gabriel Piotrowski, Grzegorz Kulikowski ( Rafał Martinka 62 min), Kamil WĂłjcik, Kamil Hoszowski

Legnickie Pole: Alan Kopystiański, Patryk Czuchnicki (Przemysław Nowak 90 min), Łukasz Kozłowski, Adam Wasilewski, Paweł Wyżga, Igor Kuczyński, Patryk Kukla (Rafał Lesiak 80 min), Marcin Wasilewski, Jakub Adach, Mateusz Alwin, Kacper Kaszczyszyn.
Druga porażka
26/08/2018 15:19
Męcinka 25 sierpnia 2018 godz.17:00

GKS Męcinka - Konfeks Legnica 2:0 (1:0)

Sędzia: Mariusz Kaczmarek (Del.Legnica)

WidzĂłw ok.60

Konfeks przegrał 0:2 w Męcince z tamtejszym GKS-em w meczu 3. kolejki piłkarskiej Klasy Okręgowej.
Nasz zespĂłł& był tradycyjnie nieskuteczny w ataku, i niepewny w obronie.
Pierwszego gola starciliśmy po zamieszaniu podbramkowym i zaspaniu defensorĂłw.
W drugiej połowie podopieczni trenera Andrzeja Kisiela zdominowali gospodarzy ale nic z tego nie wynikało.
Miedzy innymi sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Grzegorz Kulikowski.
Drugi gol padł po szybkiej kontrze gospodarzy. Konfeks doznał drugiej z rzędu porażki. Po trzech kolejkach mamy tylko trzy punkty.

Konfeks: Kaźmierczak – Hoszowski, WĂłjcik, Bazan, Kowalczyk, Jazowiecki (16 Swędzikiewicz), Grządkowski, Janeczko (75 Kukułka), Kulikowski, Piotrowski, Akacki
Zimny prysznic
19/08/2018 3:42
Legnica 18 sierpnia 2018 godz.17:00

Konfeks Legnica - Kaczawa Bieniowice 2:3 (1:0)

Bramki: Akacki, Janeczko (Konfeks) oraz Niedbała - 2, Stępień (Kaczawa)

Sędzia: Dębowski Artur (Del.Lubin)

WidzĂłw: ok.120

Po wyjazdowym pewnym zwycięstwie w pierwszej kolejce kibice Konfeksu spodziewali się że, Konfeks zdobędzie punkty z lokalnym rywalem Kaczawą Bieniowice na swoim stadionie.
Niestety mimo dobrego meczu z obu stron nasza drużyna dostała zimny prysznic przegrywając 2:3.
Dwa gole Kaczawa zdobyła w koncĂłwce meczu.
Stara piłkarska prawda sie sprawdziła, że gra się do końca.
W przyszłym tygodniu Konfeks jedzie do Męcinki, gdzie o punkty nie będzie łatwo.

Konfeks: Kaźmierczak - Hoszowski, WĂłjcik, Bazan, Trochanowski, Janeczko, Jazowiecki (Cerolewicz), Grządkowski, Piotrowski, Swędzikiewicz (Winnik), Akacki.

Kaczawa: Giedrojć – Stępień, Wroński, Synowiec, Domagała, Niedbała, Komaniecki (70 K. Ceglarski), Śliwiński, A. Ceglarski (64 Kontraktewicz), Bienia, Wiśniewski.
3 punkty w GĂłrze
12/08/2018 1:53
GĂłra 11 sierpnia 2018 godz.18:00

Pogoń GĂłra - Konfeks Legnica 2:5 (0:4)

Bramki: Grządkowski 12 min, WĂłjcik 16 min (karny), Akacki – 3 (20 min, 23 min, 76 min).

Sędzia: Grzegorz Nalepa (Del. GłogĂłw)

WidzĂłw: ok.100

Konfeks bez żadnych problemĂłw wygrał w GĂłrze z tamtejszą Pogonia na inaugurację ligi okręgowej 5:2.
Wynik meczu został przesadzony już do przerwy. Nasza drużyna pewnie prowadziła 4:0.
Cieszy dobra i ambitna gra i mamy nadzieję, że w kolejnych meczach Konfeks będzie grał podobnie.
Trzy bramki w tym meczu zdobył nowy nabytek Łukasz Akacki a po jednej dorzucili Grządkowski i WĂłjcik z rzutu karnego.

Konfeks: Kaźmierczak - Hoszowski, WĂłjcik (85 Winnik), Bazan, Kowalczyk – Janeczko (78 Cerolewicz), Grządkowski, Piotrowski, Jazowiecki (65 Jurkiewicz), Kulikowski (60 Swędzikiewicz) - Akacki (77 Hawran).
Ślub trenera Piotra Kołodzieja
09/08/2018 0:21
W dniu 04.08. w kościele św. Jana w Legnicy odbył się ślub naszego byłego zawodnika a obecnie trenera Piotra Kołodzieja z wybranką jego serca Gosią.
Młoda Para przepięknie się reprezentowała tak jak zawsze.
Ślub odbywał się w pięknej scenerii, potem odbyło się wesele na ktĂłrym piękny pierwszy swĂłj taniec wykonała Para Młoda a potem wszyscy świetnie bawili się do białego rana.

Życzymy Młodej Parze wszystkiego najlepszego, samych radosnych i tak wspaniałych dni jak ich ślub oraz gromadki dzieci.
Mecze sparingowe
06/08/2018 1:10
7.08.2018 godz 18:00
Konfeks- Albatros Jaśkowice 5-2 (1-0)

Ostatni mecz sparingowy nasz zespĂłł zagrał w mocno osłabionym składzie ponieważ wielu zawodnikĂłw pracowało lub jest na urlopach.
Zabrakło w naszym zespole Kowalczyka, Winnika, Dańczaka, Jazowieckiego, Kulikowskiego, Kukułki, Cirki, Piotrowskiego, Janeczki i Plebaniaka.
Pomimo tego nasz zespĂłł był zespołem zdecydowanie lepszym i wyrażnie wygrał. Konfeks: Kaźimierczak (46-Skibiński), Trochanowski , Hoszowski ,WĂłjcik, Bazan, Grządkowski , Habran , Jurkiewicz, Swędzikiewicz, Serolewicz i Akacki.

***********************************************************

4.08.2018 godz 11:00
Konfeks - Prochowiczanka 2:6 (2:4)

Bramki dla Konfeksu: Akacki, Cirko
Konfeks: Skibiński, Trochanowski, Kowalczyk, Horzowski, Bazan, Jazowiecki, Grządkowski, Kulikowski, Swędzikiewicz, Akacki, Cirko.
Po przerwie grali: Cerolewicz, Jurkiewicz, Hawran, Winnik, Kazimierczak

28.07.2018 godz 10:30
Konfeks - GĂłrnik Złotoryja 1:5 (0:3)

Bramki dla Konfeksu: Janecki
Konfeks: Tamioła, Trochanowski, Wojcik, Gorzowski, Bazan, Janeczko, Grządkowski, Jurkiewicz, Kulikowski, Adamczak, Cirko.
Po przerwie grali: Cerolewicz, GĂłrski, Jazowiecki, Winnik

24.07.2018 godz 18:00
Konfeks Legnica – GKS Męcinka 2:2 (0:1)

Bramki dla Konfeksu: Cirko, Trochanowski.
Konfeks: Skibiński – Jazowiecki, Hoszowski, Bazan, Kulikowski – Janeczko, Grządkowski, Winnik, Jurkiewicz, Dańczak – Cirko. Po przerwie grali: Trochanowski, Kowalczyk, Cerolewicz, Ryżewski, Hawran.
Narodziny w Konfeksie
05/08/2018 15:46
W dniu 27,07,2018 przyszedł na świat Aleksander Tamioła, ktĂłrego szczęśliwymi rodzicami są Małgorzata Tamioła oraz Sebastian Tamioła nasz bramkarz.
Aleksander mierzył 56 cm i miał wage 3430 gr.
Gratulujemy rodzica kolejnego syna ktĂłry już został wpisany na listę naszych zawodnikĂłw.