2:4 (2:1)

This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Juniorzy młodsi 2020-21
Snajperzy jesien 21
Bukowski Jan 4
Zwiński Mateusz 2
Janas 2
Tekiele 2
Kondratowicz Olaf 1
Rychlicki Jakub 1
Świątkowski 1
Szlęk Leon 1
Szczepakowski 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Juniorów młodszych*** sezon 2021/22

Jan Bukowki, Kacper Łoboś, Robert Romanow, Karol Strzelczyk, Leon Szlęk, Paweł Swiątkowski, Jakub Krupa, Jakub Romanowski, Norbert Cichy, Karol Tomaszewski, Mateusz Zieliński, Dominik Herec, Olaf Kondratowicz, Błażej Morawski, Marcel Zwiński, Patryk Sacha, Igor Szczepańczyk, Jamka Karol, Chruscinski Konrad, Tekiele Arkadiusz,
I Trener: Michal Grzadkowski
II Trener: Konrad Freidenburg

Bukowski Jan

Chruściński Konrad

Jamka Karol

Krupa Jakub

Łoboś Kacper

Morawski Błażej

Romanowski Jakub

Strzelczyk Karol

Tekiele Arkadiusz

Tomaszewski Karol

Cichy Norbert

Kondratowicz Olaf

Romanow Robert

Sacha Patryk

Świątkowski Paweł

Szlęk Leon

Zieliński Mateusz

Zwiński Marcel

I Trener Grządkowski Michał

II Trener Freidenberg Kacper

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy - jesień 2021

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 7.09.2021
godz.18:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks 4:2 (4:1) Świątkowski, Bukowski
Zwiński (59' Herec), Świątkowski, Romanow (46' Hubert Szlęk), Jakub Krupa, Bukowski (67' Górka), Warchoł, Serenda (46' Janas), Rychlicki (75' Olaf Kondratowicz), Morawski, Arkadiusz Tekiele, Leon Szlęk (83' Dmytro Kovalchuk)
2 28.08.2021
godz.11:00
Forza Wrocław - Konfeks 3:0 vo .
.
3 4.09.2021
godz.11:00
Polonia/Stal Świdnica - Konfeks 4:2(1:1) Zwiński, Janas
Zwiński, Świątkowski, Bukowski, Warchoł (87 min Dmytro Kovalchuk), Serenda (88 min Łąpieś), Morawski, Krok (41 min Hubert Szlęk), Arkadiusz Tekiele (51 min Herec), Leon Szlęk (76 min Górka), Tomaszewski, Janas (80 min Szczepańczyk)
4 11.09.2021
godz.11:00
Konfeks - Chrobry Głogów SA 3:1 (1:1) Kondratowicz, Zwiński, Rychlicki
Jakub Krupa (46 min Romanow), Olaf Kondratowicz (46 min Rychlicki), Bukowski, Warchoł, Morawski, Arkadiusz Tekiele, Hubert Szlęk (83 min G?rka), Leon Szlęk, Tomaszewski, Janas (54 min Zwiński), Herec (90 min Łąpieś)
5 18.09.2021
godz.11:00
Górnik Wałbrzych - Konfeks 7:2 (2:1) Tekiele, Bukowski
Zwiński (46 min Rychlicki), Świątkowski, Ścigała, Bukowski, Warchoł (61 min Górka), Krok, Arkadiusz Tekiele (79 min Dmytro Kovalchuk), Hubert Szlęk (33 min Romanow), Leon Szlęk, Tomaszewski, Herec (67 min Serenda)
6 25.09.2021
godz.13:00
Parasdol Wrocław - Konfeks 3:0 (2:0) Świątkowski, Romanow (85' Dmytro Kovalchuk), Warchoł, Serenda (46' Rychlicki), Morawski, Krok, Leon Szlęk, Tomaszewski, Janas (78' Szczepańczyk), Górka (46' Arkadiusz Tekiele), Szczepakowski (70' Wicher)
7 2.10.2021
godz.11:00
Konfeks - Ślęza Wrocław 0:5 (0:1) Świątkowski, Romanow (60' Serenda), Warchoł, Rychlicki, Morawski (70 min Ścigała), Krok (46 min Bukowski), Arkadiusz Tekiele (58 min Janas), Hubert Szlęk (46 min Herec), Leon Szlęk (64 min Olaf Kondratowicz), Tomaszewski, Szczepakowski
8 10.10.2021
godz.11:00
Konfeks - Karkonosze Jel. Góra 2:3 (0:0) Bukowski, Leon Szlęk
Romanow, Bukowski, Warchoł, Serenda, Rakoczy (46' Herec), Morawski, Krok, Arkadiusz Tekiele, Leon Szlęk (88' Dmytro Kovalchuk), Janas (60' Zwiński), Szczepakowski (86' Szczepańczyk)
9 16.10.2021
godz.13:00
Forza Wrocław - Konfeks 3:2 (0:1) Bukowski, Szczepakowski
Romanow, Bukowski, Warchoł, Serenda, Morawski, Arkadiusz Tekiele, Leon Szlęk, Tomaszewski, Janas (46' Zwiński), Herec, Szczepakowski (68' Olaf Kondratowicz)
10 24.10.2021
godz.11:00
Konfeks - Polonia/Stal Świdnica 2:4 (2:1) Tekiele, Janas
Zwiński (86 min Szczepańczyk), Romanow (78 min Górka), Olaf Kondratowicz (62' Herec), Warchoł, Serenda, Rakoczy, Morawski, Krok, Arkadiusz Tekiele, Hubert Szlęk, Janas (84 min Dmytro Kovalchuk)
11 3.11.2021
godz.17:00
Chrobry Głogów SA - Konfeks 7:1 (3:1) Leon Szlęk
Tomaszewski, Zwiński, Scigała, Bukowski (Janas 46 min), Warchoł, Rakoczy, Krok, Tekiele (Gorka 80 min), Szlęk Hubert (Herec 65 min), Szlek Leon (Szczepańczyk 82 min), Szczepakowski (Kondratowicz 65 min)
12 6.11.2021
godz.11:00
Konfeks - Górnik Wałbrzych 2:12 (1:6) Bukowski, Rakoczy
Tomaszewski, Kondratowicz (Serenda 37 min), Bukowski (Szczepanczyk 65 min), Rakoczy, Morawski, Krok, Tekiele (Zwinski 57 min), Szlek Hubert (Herec 28 min), Szlek Leon, Janas (Rauss 46 min)
13 11.11.2021
godz.10:00
Konfeks - Parasol Wrocław 0:5 (0:2) Zwiński, Romanow, Chruściński, Warchoł, Rakoczy, Morawski, Krok, Tomaszewski, Janas (Szczepańczyk 70 min), Herec (Świątkowski 46 min), Górka (Dziweńka 52 min)
14 13.11.2021
godz.13:00
Ślęza Wrocław - Konfeks 11:0 (5:0) Ścigała (Kowalski 50 min), Romanow, Kondratowicz, Czarnecki, Warchoł, Krok, Szczepańczyk, Kovalczuk (Gajzler 50 min), Janas, Herec, Dziweńka

Tabela - Runda jesienna Juniorów Młodszych 2021/22

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Górnik Wałbrzych 14 32 10 2 2 52 21 31
4 Ślęza Wrocław 14 28 8 4 2 49 16 23
3 Parasol Wrocław 14 24 7 3 4 34 22 12
4 Chrobry Głogów SA 14 21 6 3 5 33 25 8
5 Karkonosze Jelenia Góra 14 21 6 3 5 29 31 -2
6 Polonia/Stal Świdnica 14 18 6 0 8 26 33 -7
7 Forza Wrocław 14 9 2 3 9 9 36 -27
8 Konfeks Legnica 14 6 2 0 12 21 69 -48