This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Juniorzy młodsi 2016/17
Snajperzy 2018/2019
Jurasik 6
Tumilewicz, 1
Pitner 1
Pawliszczy 1
Nasi Sponsorzy

Runda jesienna Juniorów Młodszych 2018 *** OZPN Legnica

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 26.08.2018
godz.11:00
Konfeks - Iskra Kochlice 3:0 vo .
.
2 1.09.2018
godz.11:00
Orla Wąsosz - Konfeks 0:3 (0:2) Jurasik - 3
Jurasik, Potocki, Tumilewicz, Leśniański, Lejk, Kuboń, Łukasz Garbacz, Freidenberg, Pitner, Pawliszczy, Grzesków. W drugiej połowie grali: Rzepa, Żychoniuk, Zawada, Tondos, Kułacz i Marcin Garbacz
3 12.09.2018
godz.17:00
Konfeks - Chrobry Głogów   Chrobry przyjechał na mecz do Legnicy bez badań lekarskich,w związku z tym sędziowie nie dopuścili do gry i odgwizdali walkower dla Konfeksu Legnica.
4 15.09.2018
godz.11:00
Prochowiczanka - Konfeks 1:6 (0:3) Jurasik- 3, Tumilewicz, Pitner i Pawliszczy - po 1
Kowalik, Freidenberg, Garbacz Marcin, Grześków, Tumilewicz, Leśniański, Lejk, Kułacz, Pitner, Jurasik Weszli na zmiany: Pawliszczy, Skwarek, Rzepa, Załęski, Duda, Zawada
5 22.09.2018
godz.11:00
Konfeks - Sokół Jerzmanowa 4:0 (1:0) .
Kowalik, Garbacz Łukasz, Jurasik, Tumilewicz, Leśniański (64 Duda Jan), Lejk, Kułacz(52 Pawliszczy), Kuboń(66 min Rzepa), Freidenberg, Pitner(73 min Żychoniuk), Grześków (69 min Skwarek), Garbacz Marcin
6 29.09.2018
godz.11:00
Odra Ścinawa - Konfeks . .
.
7 3.10.2018
godz.16:00
Konfeks - Rodło Granowice . .
8 6.10.2018
godz.11:00
UKS Huta Przemków - Konfeks . .
.
9 14.10.2018
godz.11:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice . .
10 20.10.2018
godz.11:00
Amico Lubin - Konfeks . .
11 27.10.2018
godz.13:00
Konfeks - Górnik Złotoryja . .

Tabela jesienna Juniorów Młodszych 2018 *** OZPN Legnica

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Górnik Złotoryja 6 15 5 0 1 38 7 31
2 Odra Ścinawa 5 12 4 0 1 20 5 15
3 Konfeks Legnica 4 12 4 0 0 16 1 15
4 Prochowiczanka 4 9 3 0 1 11 11 0
5 Kaczawa Bieniowice 4 6 2 0 2 9 20 - 11
6 Chrobry Głogów 2 6 2 0 0 16 4 12
7 UKS Huta Przemków 4 6 2 0 2 14 28 - 14
8 Sokół Jerzmanowa 4 4 1 1 2 7 17 - 10
9 Rodło Granowice 4 3 1 0 3 10 15 - 5
10 Orla Wąsosz 5 1 0 1 4 11 25 - 14
11 Amico Lubin 4 0 0 0 4 5 12 - 7
12 Iskra Kochlice 4 0 0 0 4 3 15 - 12