This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Juniorzy młodsi 2016/17
Snajperzy 2017/2018
Dzierbicki Mikołaj 6
Chabecki Janusz 5
Cerolewicz Jakub 5
Górski 2
Hawran Mikołaj 2
Fraidenberg 2
Kułacz Michał 1
Nasi Sponsorzy

Runda wiosenna Juniorów Młodszych 2018 *** OZPN Legnica

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 25.04.2018
godz.15:00
Odra Ścinawa - Konfeks 3:1 (1:1) Górski
Garbacz Ł, Taraciński, Freidenberg, Garbacz M (41 Lejk), Palczewski(41 Kuboń), Górski, Dzierbicki (41 Tumilewicz), Chabecki (73 Ryżewski), Cerolewicz (68 Zawada), Grześków, Leśniański (62 Hawran)
2 24.03.2018
godz.13:00
Konfeks - KS Polkowice 1:4 (0:1) Dzierbicki
Brdak, Cerolewicz, Freidenberg, Garbacz Marcin, Taraciński, Fronc, Grześków, Górski , Leśniański, Tumilewicz, Dzierbicki, Garbacz Łukasz, Pitner, Lewandowski, Pawliszczy, Lejk, Ryżewski, Zawada
3 26.04.2018
godz.13:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:1 (1:1) Chabecki, Górski W
Brdak, Cerolewicz, Chabecki, Garbacz M, Górski W, Grześków, Kuboń, Lejk, Leśniański, Taraciński, Tumilewicz, Palczewski, Ryżewski, Górski K, Hawran, Kułacz, Pawliszczy
4 28.04.2018
godz.13:00
Górnik Złotoryja - Konfeks 3:2 (2:0) .
5 5.05.2018
godz.13:00
Konfeks - Chrobry Głogów 2:5 (1:3) Fraidenberg, Kułacz
Garbacz Ł., Cerolewicz, Taraciński, Kuboń, Freidenberg, Tumilewicz, Górski W., Hawran, Lejk, Chabecki, Dzierbicki, Garbacz M, Zawada, Górski K., Pawliszczy, Lewandowski, Kułacz, Ryżewski
6 12.05.2018
godz.13:00
Konfeks - Zamet Przemków 0:10 (0:5) Chabecki 4, Hawran 2, Dzierbicki 2, Cerolewicz, Freidenberg
Garbacz, Cerolewicz, Palczewski (52 Pawliszczy), Kuboń, Freidenberg, Tumilewicz, Hawran, Dzierbicki, Chabecki, Ryżewski (41 Garbacz), Kułacz (41 Górski Klaudiusz)
7 19.05.2018
godz.13:00
Konfeks - Stal Chocianów 4:4 (1:3) Dzierbicki 2, Cerolewicz 2,
Garbacz Ł., Garbacz M., Kuboń, Freidenberg, Palczewski, Hawran, Tumilewicz(74 Zawada), Kułacz, Dzierbicki, Cerolewicz, Pawliszczy(55 Ryżewski)
8 26.05.2018
godz.13:00
Pogon Góra - Konfeks 2:2 (1:0) Dzierbicki, Cerolewicz
Garbacz Ł, Garbacz M, Kuboń, Palczewski, Freidenberg, Hawran, Leśniański(68Pawliszczy), Dzierbicki, Lejk, Kułacz (60Lewandowski), Cerolewicz
9 3.06.2018
godz.11:00
Konfeks - Odra Wąsosz . .
.

Tabela wiosenna Juniorów Młodszych 2018 *** OZPN Legnica

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 KS Polkowice 9 27 9 0 0 62 6 56
2 Orla Wąsosz 8 18 6 0 2 22 16 6
3 Stal Chocianów 8 16 5 1 2 28 12 16
4 Górnik Złotoryja 8 16 5 1 2 24 11 13
5 Odra Ścinawa 7 13 4 1 2 15 8 7
6 Konfeks Legnica 9 11 3 2 4 27 22 5
7 Chrobry Głogów 8 10 3 1 4 18 16 2
8 Pogoń Góra 6 8 2 2 2 17 17 - 1
9 Iskra Kochlice 7 6 2 0 5 10 28 - 18
10 Zamet Przemków 8 3 1 0 7 6 62 - 56

Mecze i składy juniorow mlodszych DLJM jesien 2017

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 19.08.2017
godz.13:00
Miedź Legnica - Konfeks 2:0 (1:0) Brdak (66 min Garbacz Łukasz), Przerywacz, Wysoczański, Taraciński, Cerolewicz (79 min Garbacz Marcin), Górski, Ignaszewski (41 min Kułacz), Chabecki, Krupa (70 min Lewandowski), Rzeszotko, Słoniewski
2 26.08.2017
godz.11:00
Konfeks - Lechia Dierżoniów 0:2 (0:1) Brdak (33 Prus) - Przerywacz, Cerolewicz, Wysoczański, Górski, Kułacz (41 Kuboń), Krupa (70 Ignaszewski), Rzeszotko, Słoniewski (55 Hawran), Taraciński, Chabecki
3 30.08.2017
godz.11:00
Kuźnia Jawor - Konfeks 7:2 (2:0) Rzeszotko, Przerywacz
Prus (67 min Garbacz), Taraciński, Przerywacz, Górski (41 min Fronc), Ignaszewski, Rzeszotko, Krupa (60 min Lewandowski), Hawran, Kułacz (41 min Tumilewicz), Słoniewski (74 min Pawliszczy), Chabecki
4 2.09.2017
godz.13:00
Konfeks - KS Polkowice 4:5 (0:1) Słoniewski x2, Chabecki, Przerywacz,
Prus, Taraciński, Tumilewicz (41 Fronc), Kuboń, Cerolewicz (78 Lewandowski), Rzeszotko, Słoniewski, Przerywacz, Krupa (52 Górski), Hawran (57 Ignaszewski), Chabecki (Kułacz 66)
5 9.09.2017
godz.11:00
MKS Oława - Konfeks

5:1 (5:0)

Przerywacz 45 min
Prus (67 min Garbacz Łukasz), Tumilewicz(20 min Ignaszewski, 74 min Lewandowski), Kuboń, Cerolewicz, Górski (57 min Urynek), Rzeszotko, Przerywacz, Krupa, Kułacz (65 min Dzierbicki), Chabecki (75 min Garbacz Marcin), Słoniewski
6 13.09.2017
godz.13:00
Ślęza Wroclaw - Konfeks 2:3 (0:2) bramka samobójcza 15 min, Dzierbicki 25 min, Przerywacz 80 min
Garbacz Łukasz – Górski Wojtek (65 Ignaszewski), Przerywacz, Taraciński, Cerolewicz, Rzeszotko (80 Garbacz Marcin), Krupa (50 Tumilewicz), Dzierbicki (65 Urynek), Słoniewski, Kułacz (74 Lewandowski), Chabecki
7 16.09.2017
godz.11:00
Konfeks - WKS Śląsk Wrocław 3:8 (2:4) Krupa 15, Słoniewski 28, Dzierbicki 54
Garbacz Łukasz, Cerolewicz(74 Garbacz Marcin), Przerywacz, Taraciński, Górski (55 Tumilewicz), Rzeszotko, Krupa (41 Hawran), Kułacz (60 Ignaszewski), Dzierbicki (78 Fronc), Słoniewski (65 Lewandowski), Chabecki
8 23.09.2017
godz.14:00
Górnik Wałbryzch - Konfeks 2:1 (1:0) Chabecki 80
Brdak (41 Garbacz Łukasz) , Przerywacz (63 Lewandowski), Taraciński (72 Fronc), Cerolewicz, Garbacz Marcin, Dzierbicki, Rzeszotko, Tumilewicz (68 Ignaszewski), Hawran (58 Urynek), Kułacz (77 Pawliszczy), Chabecki
9 30.09.2017
godz.11:00
Konfeks - FC Academy Wrocław 0:3 (0:2) Prus (62 Garbacz Łukasz), Cerolewicz, Przerywacz, Taraciński, Garbacz Marcin (75 Górski Klaudiusz), Tumilewicz (68 Pawliszczy), Kułacz (58 Lewandowski), Rzeszotko, Hawran (26 Urynek), Dzierbicki, Chabecki (41 Górski Wojciech)
10 7.10.2017
godz.13:00
Chrobry Głogów - Konfeks 9:1 (5:1) 2:1 Słoniewski 15 min
Brdak (41 Garbacz Łukasz), Przerywacz (35 Ignaszewski, 75 Fronc), Cerolewicz, Górski Wojciech, Garbacz Marcin, Rzeszotko, Taraciński, Tumilewicz, Słoniewski, Kułacz (63 Lewandowski), Dzierbicki
11 14.10.2017
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie Lubin 1:8 (1:4) Słoniewski 10 min
Garbacz Łukasz - Garbacz Marcin (73 Lewandowski), Górski Wojciech (Fronc 78), Cerolewicz, Taraciński, Tumilewicz (75 Górski Klaudiusz), Hawran (Pawliszczy), Dzierbicki, Słoniewski, Kułacz (Urynek 61), Ignaszewski (41 Lejk)
12 21.10.2017
godz.13:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Konfeks 4:1 (1:1) Słoniewski k 30
Brdak (Garbacz Łukasz 66), Cerolewicz, Taraciński, Garbacz Marcin, Górski Wojciech (68 Lewandowski), Tumilewicz (68 Urynek), Rzeszotko, Hawran (Górski Klaudiusz 76), Dzierbicki, Kułacz (55 Lejk), Słoniewski
13 28.10.2017
godz.11:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 1:4 (0:2) Rzeszotko
Garbacz Ł, Garbacz M (74 Lewandowski), Kuboń, Lejk (75 Górski K), Kułacz (41 Hawran), Dzierbicki (75 Pawliszczy), Taraciński, Słoniewski, Rzeszotko, Tumilewicz, (69 Górski W), Cerolewicz
14 4.11.2017
godz.13:00
Śląsk Wrocław SA - Konfeks 13:0 (7:0) Garbacz Ł, Grześków (41 Lewandowski), Przerywacz (64 Pitner), Kuboń, Taraciński, Słoniewski, Dzierbicki, Górski W(60 Pawliszczy), Garbacz M, Hawran (70 Fronc), Cerolewicz
15 11.11.2017
godz.11:00
Konfeks - Polonia-Stal Świdnica 10:0 (5:0) Przerywacz - 5, Słoniewski - 3, Hawran, Dzierbicki
Garbacz Łukasz, Garbacz Marcin (60 min Pawliszczy), Cerolewicz, Kuboń, Taraciński, Dzierbicki (70 Górski Klaudiusz), Górski Wojciech (55 min Pitner), Przerywacz, Chabecki (53 min Kułacz), Hawran (50 min Tumilewicz), Słoniewski (55 min Grześków)
16 18.11.2017
godz.13:00
Polonia Środa Śląska - Konfeks 5:2 (3:1) Słoniewski, Lejk
Brdak, Kuboń, Hawran (41 min Tumilewicz), Przerywacz, Górski W(60 min Pitner), Chabecki (74 min Grześków), Słoniewski, Dzierbicki (41 min Lejk), Rzeszotko (64 min Kułacz),Taraciński, Cerolewicz (70 min Lewandowski)
17 25.11.2017
godz.11:00
Parasol Wrocław - Konfeks 10:3 (6:1) Przerywacz 2, Rzeszotko 1
Garbacz Ł, Tumilewicz (65 min Pawliszczy), Kuboń, Taraciński, Górski W (74 min Górski K), Przerywacz, Chabecki (65 min Lewandowski), Słoniewski (41 min Hawran), Rzeszotko, Grześków (58 min Pitner), Cerolewicz (41 min Dzierbicki)

Tabela DLJM jesień 2017

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Śląsk Wrocław S.A 17 51 17 0 0 138 3 135
2 Zagłębie Lubin 17 45 15 0 2 83 13 70
3 Chrobry Głogów 17 44 14 2 1 74 12 62
4 Bobrzanie Bolesławiec 17 41 13 2 2 60 18 42
5 Miedż II Legnica 17 39 13 0 4 45 25 20
6 WKS Śląsk Wrocław 17 32 10 2 5 77 31 46
7 Parasol Wrocław 17 32 10 2 5 46 36 10
8 FC Academy Wrocław 17 29 8 5 4 44 17 27
9 Karkonosze Jelenia Góra 17 25 8 1 8 36 38 - 2
10 KS Oława 17 19 6 1 10 25 55 - 30
11 Górnik Wałbrzych 17 17 5 2 10 29 46 - 17
12 Lechia Dzierżoniów 17 16 5 1 11 30 40 - 10
13 Kużnia Jawor 17 15 5 0 12 32 58 - 27
14 KS Polkowice 17 15 4 3 10 30 58 - 28
15 Polonia Środa Śląska 17 12 4 0 13 27 115 - 88
16 Polonia Stal Świdnica 17 7 2 1 14 15 95 - 80
17 Konfeks Legnica 17 6 2 0 15 33 89 - 56
18 Ślęza Wrocław 17 2 0 2 15 13 88 - 75