This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Juniorzy młodsi 2016/17
Snajperzy wiosna 2019
Jurasik Jakub 2
Skwarek Dominik 1
Nasi Sponsorzy

Runda wiosenna JM 2019 *** II Liga Wojewódzka B1 (RW)

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 24.03.2019
godz.11:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 1:5 (1:2) Skwarek
Łoboś, Grześków, Freidenberg, Kuboń, Załęski ( 65 min Fusek), Garbacz, Gąsiorek ( 46 min Pawliszczy), Tumilewicz (78 min Żychoniuk. Skwarek, Leśniański, Lejk
2 30.03.2019
godz.13:00
Polonia Wrocław - Konfeks 5:0 (3:0) Freidenberg, Tumilewicz (46 Kułacz), Łukasz Garbacz, Marcin Garbacz (73 Żychoniuk), Grzesków, Jurasik, Kuboń, Lejk (78 Pawliszczy), Leśniański, Skwarek (65 Gąsiorek), Załęski (46 Pitner).
3 7.04.2019
godz.11:00
Konfeks - Miedż II Legnica 1:9 (0:3) Jurasik
Garbacz Łukasz, Garbacz Marcin, Kuboń, Freidenberg, Leśniański, Gąsiorek, Pitner, Kułacz, Jurasik, Skwarek, Łoboś, Żychoniuk, Tumilewicz, Pawliszczy, Fusek
4 13.04.2018
godz.13:00
WKS Śląsk II Wrocław - Konfeks 2:1 (1:0) Jurasik
Gąsiorek (70 Pawliszczy), Freidenberg, Tumilewicz (46 Potocki), Łukasz Garbacz, Marcin Garbacz, Grześków, Jurasik, Kuboń, Kułacz, Leśniański, Pitner (75 Żychoniuk)
5 27.04.2019
godz.13:00
Górnik Wałbrzych - Konfeks . .
.
6 5.05.2019
godz.11:00
Konfeks - Chrobry II Głogów . .
.
7 8.05.2019
godz.17:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks . .
8 11.05.2019
godz.13:00
Konfeks - Polonia Wrocław . .
9 18.05.2019
godz.13:00
Miedż II Legnica - Konfeks . .
10 25.05.2019
godz.13:00
Konfeks - WKS Śląsk II Wrocław . .
11 29.05.2019
godz.17:00
Granica Bogatynia - Konfeks . .
12 1.06.2019
godz.13:00
Konfeks - Górnik Wałbrzych . .
13 8.06.2019
godz.13:00
Chrobry II Głogów - Konfeks . .

Tabela wiosenna JM 2019 *** II Liga Wojewódzka B1 (RW)

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Chrobry II Głogów 4 12 4 0 0 12 3 9
2 Karkonosze Jelenia Góra 5 12 4 0 1 12 6 6
3 Miedż II Legnica 5 9 3 0 2 27 10 17
4 WKS Śląsk II Wrocław 5 6 2 0 3 10 12 -2
5 Polonia Wrocław 5 6 2 0 3 7 10 -3
6 Górnik Wałbrzych 4 3 1 0 3 6 16 -10
7 Konfeks Legnica 4 0 0 0 4 3 21 -18

Runda jesienna Juniorów Młodszych 2018 *** OZPN Legnica

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 1.09.2018
godz.11:00
Orla Wąsosz - Konfeks 0:3 (0:2) Jurasik - 3
Jurasik, Potocki, Tumilewicz, Leśniański, Lejk, Kuboń, Łukasz Garbacz, Freidenberg, Pitner, Pawliszczy, Grzesków. W drugiej połowie grali: Rzepa, Żychoniuk, Zawada, Tondos, Kułacz i Marcin Garbacz
2 12.09.2018
godz.17:00
Konfeks - Chrobry Głogów 3:0 vo Chrobry przyjechał na mecz do Legnicy bez badań lekarskich,w związku z tym sędziowie nie dopuścili do gry i odgwizdali walkower dla Konfeksu Legnica.
3 15.09.2018
godz.11:00
Prochowiczanka - Konfeks 1:6 (0:3) Jurasik- 3, Tumilewicz, Pitner i Pawliszczy - po 1
Kowalik, Freidenberg, Garbacz Marcin, Grześków, Tumilewicz, Leśniański, Lejk, Kułacz, Pitner, Jurasik Weszli na zmiany: Pawliszczy, Skwarek, Rzepa, Załęski, Duda, Zawada
4 22.09.2018
godz.11:00
Konfeks - Sokół Jerzmanowa 4:0 (1:0) Lejk, Kułacz, Pawliszczy, Jurasik
Kowalik, Garbacz Łukasz, Jurasik, Tumilewicz, Leśniański (64 Duda Jan), Lejk, Kułacz (52 Pawliszczy), Kuboń(66 min Rzepa), Freidenberg, Pitner(73 min Żychoniuk), Grześków (69 min Skwarek), Garbacz Marcin
5 29.09.2018
godz.11:00
Odra Ścinawa - Konfeks 0:1 (0:1) Pitner
Kowalik, Jurasik, Tumilewicz(74 Zawada), Leśniański(66 Duda Jan), Lejk (73 Pawliszczy), Kułacz, Kuboń, Freidenberg, Pitner, Grześków, Garbacz Marcin.
6 3.10.2018
godz.16:00
Konfeks - Rodło Granowice 2:0 (0:0) Freidenberg, Kułacz
Garbacz Łukasz, Garbacz Marcin, Freidenberg, Tumilewicz, Grześków, Pitner, Leśniański, Zawada, Kułacz, Pawliszczy, Jurasik, na zmiany weszli: Lejk, Skwarek, Żychoniuk, Załęski, Duda, Fusek
7 6.10.2018
godz.11:00
UKS Huta Przemków - Konfeks 1:4 (0:2) Jurasik -3, Kułacz -1
Kowalik, Jurasik, Żychoniuk, Tumilewicz, Lesniński (59 Łukasz Garbacz), Kułacz, Freidenberg, Załęski (41 Rzepa), Pawliszczy (80 Skwarek), Grześków, Marcin Garbacz
8 14.10.2018
godz.11:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 1:0 (0:0) Duda Jan
Kowalik, Jurasik (80 Potocki), Tumilewicz (60 min Rzepa), Leśniański (48 min Duda), Lejk, Kułacz (64 min Pawliszczy), Pitner (71 min Fusek), Kuboń, Freidenberg, Grześków ( 55 min Skwarek), Garbacz Marcin
9 20.10.2018
godz.11:00
Amico Lubin - Konfeks 0:5 (0:3) Jurasik -4,Pitner -1
Kowalik, Jurasik (72 Fusek), Potocki, Tumilewicz, Leśniański (62 Żychoniuk), Kułacz, Kuboń, Freidenberg, Pitner, Grześków, Garbacz Marcin
10 27.10.2018
godz.13:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 0:1 (0:0) Garbacz Łukasz, Garbacz Marcin, Freidenberg, Tumilewicz, Grześków, Pitner, Leśniański, Zawada, Kułacz, Pawliszczy, Jurasik, na zmiany weszli: Lejk, Skwarek, Żychoniuk, Załęski, Duda, Fusek

Tabela OZPN Legnica - jesień 2018

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Konfeks Legnica 10 27 9 0 1 29 3 26
2 Górnik Złotoryja 10 24 8 0 2 61 11 50
3 Chrobry Głogów 10 24 8 0 2 71 11 60
4 Odra Ścinawa 10 16 5 1 4 34 22 12
5 Prochowiczanka 10 15 5 0 5 32 29 3
6 Sokół Jerzmanowa 10 13 4 1 5 19 39 -20
7 Kaczawa Bieniowice 10 12 4 0 6 17 37 -20
8 Orla Wąsosz 10 10 3 1 6 32 54 -22
9 Amico Lubin 10 9 3 0 7 12 37 -25
10 Rodło Granowice 10 7 2 1 7 22 36 -14
11 UKS Huta Przemków 10 6 2 0 8 19 69 -50