This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik (I LOM)**
1. Kuźnia Jawor 10 28 45:7
2. Konfeks Legnica 11 23 50:15
3. Zagłębie Lubin IV 10 16 23:13
4. Miedź Legnica 10 16 37:29
5. Zamet Przemków 11 16 20:19
6. Chrobry Głogów 10 7 16:37
7. Orla Wąsosz 10 6 16:41
8. Pogoń Góra 10 4 9:55
Młodzicy 2016/17
Snajperzy wiosna 2018
Rychlicki Jakub 10
Zwiński Maciej 8
Bukowski Jan 9
Duda Piotr 7
Kondratowicz Olaf 6
Szlęk Hubert 3
Chruściński Konrad 4
Latoch Jakub 1
Herec Dominik 1
Tekiele Arkadiusz 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik *** 2017/18

Adamczyk Oskar, Bukowski Jan, Dobies Zuzanna, Duda Piotr, Frydrychowicz Maksymilian, Golec Stanisław, Herec Dominik, Jamka Karol, Kaptur Adrian, Kondratowicz Olaf, Kosiorek Oskar, Krok Mateusz, Morawski Błażej, Mroczkowski Jakub, Rychlicki Jakub, Ścigała Maciej, Szlęk Hubert, Warchoł Maksymilian, Wróblewski Jakub, Wroblewski Szymon, Zwiński Maciej, Woźny Piotr, Szpak Tomasz, Basiura Szymon, Sobczyk Kacper, Chruściński Konrad, Tekiele Arkadiusz, Łukasiewicz Oskar, Szymonek Igor, Latoch Jakub
Trener: Patryk Potycz

Duda Piotr

Bukowski Jan

Herec Dominik

Jamka Karol

Rychlicki Jakub

Ścigała Maciej

Szlęk Hubert

Frydrychowicz Maksymilian

Trener Patryk Potycz

Mecze i składy Młodzików - wiosna 2018

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 4.04.2018
godz.15:30
Zagłębie Lubin IV - Konfeks 4:1 (2:0) Rychlicki
Ścigała, Jamka, Frydrychowicz, Szlęk, Tekiele, Duda, Bukowski, Warchoł, Rychlicki, Morawski, Herec, Dobies, Zwiński
2 10.04.2018
godz.15:00
Konfeks - Pogoń Góra 10:1 (3:0) Rychlicki 6, Zwiński 3, Latoch 1
Ścigała, Warchoł, Tekiele, Krupa, Szlęk, Frydrychowicz, Duda, Bukowski, Rychlicki, Latoch, Dobies, Morawski, Zwiński, Herec, Chruściński, Kaptur
3 7.04.2018
godz.13:00
Orla Wąsosz - Konfeks 1:6 (1:2) Rychlicki 2, Zwiński 2, Tekiele 1, Duda 1
Ścigała, Dobies, Zwiński, Latoch, Kaptur, Szlęk, Herec, Morawski, Krupa, Rychlicki, Frydrychowicz, Duda, Bukowski, Warchoł, Tekiele
4 14.04.2018
godz.11:00
Konfeks - Miedź Legnica 4:1 (3:1) Bukowski 3, Rychlicki 1
Ścigała, Warchoł, Tekele, Krupa, Szlęk, Latoch, Duda, Bukowski, Rychlicki, Frydrychowicz, Zwiński, Morawski, Dobies, Herec bramki
5 21.04.2018
godz.13:00
Kużnia Jawor - Konfeks 2:0 (1:0) Ścigała, Warchoł, Tekele, Krupa, Szlęk, Latoch, Duda, Bukowski, Rychlicki, Frydrychowicz, Zwiński, Morawski, Dobies, Herec
6 28.04.2018
godz.13:00
Chrobry Głogów - Konfeks 0:4 (0:0) Chruściński 2, Herec, Zwiński
Chruściński, Herec, Zwiński, Ścigała, Morawski, Dobies, Frydrychowicz, Tekiele, Duda, Warchoł, Kaptur, Bukowski, Kondratowicz, Krupa, Latoch
7 3.05.2018
godz.15:00
Konfeks - Zamet Przemków 1:1 (0:0) Kondratowicz
Ścigała, Krupa, Dobies, Frydrychowicz, Szlęk, Tekiele, Latoch, Bukowski, Duda, Kondratowicz, Zwiński, Kaptur, Morawski
8 5.05.2018
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie Lubin IV 3:3 .
.
9 12.05.2018
godz.13:00
Pogoń Góra - Konfeks 0:11 (0:5) Bukowski 3, Szlęk 3, Duda 2, Zwiński 2, Kondratowicz 1
Morawski, Dobies, Krupa, Warchoł, Duda, Bukowski, Latoch, Tekiele, Kaptur, Zwiński, Herec, Kondratowicz, Ścigała, Szlęk
10 19.05.2018
godz.15:00
Konfeks - Orla Wąsosz 8:1 (5:0) Bukowski 3, Duda 3, Kondratowicz 2
Bukowski, Duda, Kondratowicz, Ścigała, Krupa, Frydrychowicz, Warchoł, Tekiele, Latoch, Herec, Morawski, Dobies, Zwiński, Chruściński
11 26.05.2018
godz.13:00
Miedź Legnica - Konfeks . .
.
12 31.05.2018
godz.11:00
Konfeks - Kużnia Jawor 0:5 (0:3) Bukowski, Duda, Frydrychowicz, Kaptur, Krupa, Latoch, Ścigała, Warchoł, Zwiński, Chruściński, Dobies, Herec, Morawski, Szlęk, Tekiele
13 2.06.2018
godz.13:00
Konfeks - Chrobry Głogów . .
.
14 9.06.2018
godz.13:00
Zamet Przemków - Konfeks 1:3 (0:2) Kondratowicz 2, Duda 1
Ścigała, Krupa, Morawski, Frydrychowicz, Bukowski, Duda, Warchoł, Tekiele, Kaptur, Dobies, Herec, Kondratowicz, Szlęk
Mecze i składy Młodzików D1 Grupa 4 - jesień 2017
1 2.09.2017
godz.15:00
Konfeks - Unia Rosochata 19:0 (7:0) Rychlicki 6, Kondratowicz 3, Zwiński 3, Herec 2, Bukowski 1, Ścigała 1, Jamka 1, Warchoł 1, 1 samobójcza
Ścigała, Dobies, Jamka, Bukowski, Kondratowicz, Duda, Zwiński, Frydrychowicz, Szlęk, Rychlicki, Herec, Warchoł
2 9.09.2017
godz.12:30
Wilki Różana - Konfeks 2:7 (2:2) Rychlicki 3, Bukowski 2, Zwiński 1, Herec 1
Ścigała, Szlęk, Jamka, Frydrychowicz, Duda Piotr, Bukowski Jan, Zwiński, Warchoł, Rychlicki, Dobies, Kondratowic, Herec
3 23.09.2017
godz.12:30
Kużnia Jawor - Konfeks 0:10 (0:6) Bukowski 4, Rychlicki 3, Duda 2, Jamka 1
Morawski, Tekiele, Bukowski, Bukowski, Duda, Jamka, Rychlicki, Herec, Warchoł, Frydrychowicz, Latoch, Szlęk, Ścigała
4 26.09.2017
godz.17:00
Miedź Legnica - Konfeks 2:0 (2:0) Morawski, Dobies, Jamka, Duda, Frydrychowicz, Tekiele, Herec, Rychlicki, Bukowski, Ścigała, Latoch, Warchoł, Krupa, Szlęk, Zwiński
5 30.09.2017
godz.12:30
Górnik Złotoryja - Konfeks 1:8 (0:4) Rychlicki 4, Krupa 2, Jamka 2
Ścigałą, Dobies, Duda, Jamka, Herec, Krupa, Rychlicki, Frydrychowicz, Tekiele, Morawski, Latoch, Warchoł, Zwiński, Szlęk
6 14.10.2017
godz.11:00
Wilkowianka - Konfeks 0:17 (0:9) Jamka 6, Duda 3, Szlęk 2, Bukowski 2, Zwiński 2, Warchoł 1,Herec 1
Duda, Warchoł, Jamka, Szlęk, Bukowski, Zwiński, Herec, Dobies, Tekiele, Frydrychowicz, Krupa, Kaptur, Latach
7 21.10.2017
godz.11:00
Konfeks - JTS Jawor 7:3 (3:1) Rychlicki 2, Bukowski 2, Herec 1, Kaptur 1, Duda 1
Ścigała, Jamka, Frydrychowicz, Dobies, Szlęk, Bukowski, Duda, Warchoł, Rychlicki, Tekiele, Latoch, Herec, Kaptur
I MIEJSCE MŁODZIKÓW W FINALE
W dniu 10.03.2017 odbył się turniej finałowy ligi halowej prowadzonej przez OZPN Legnica, w którym wystąpiły zwycięscy grup.
Bardzo dobrze spisali sie zawodnicy Konfeksu kolejno pokonując Odrę Ścinawa 4:1, Górnik Lubin 4:1.
Bramki: Bukowski 4, Szlęk 2, Jamka 1, Latoch 1
Konfeks: Bukowski, Jamka, Szlęk, Latoch, Ścigała, Duda Piotr, Krupa, Frydrychowicz
Turniej mlodzikow
W dniu 10.02.2018 zorganizowaliśmy turniej młodzików w ramach halowej ligi turniejowej OZPN Legnica.
Wyniki Konfeksu :
Konfeks I - Konfeks II 2;1
Konfeks I - Football Academy Legnica 7;0
Konfeks II - JTS Piast Jawor 2;0
Konfeks I - JTS Piast Jawor 4;1
Konfeks II - Iskra Kochlice 3;0
Konfeks I - Iskra Kochlice 4;1
Konfeks II - Football Academy Legnica 1;0
Konfeks: Ścigałą, Bukowski, Rychlicki, Frydrychowicz, Krupa, Lajt, Duda, Kondratowicz, Morawski, Szlęk, Dobies, Tekiele, Kaptur, Zwiński, Herec
Bramki: Bukowski 7, Rychlicki 6, Szlęk 6, Kondratowicz 2, Duda 2, Frydrychowicz , Tekiele, Zwiński, Herec
Turniej młodzikow
W dniu 03.03.18 Młodzicy rozegrali w Jaworze turniej
Wyniki Konfeksu :
Konfeks - Iskra Kochlice 1:1
Konfeks - Iskara Kochlice 6:0
Konfeks - JTS Piast Jawor 0:1
Konfeks - JTS Piasta Jawor 6:0
Konfeks: Szlęk, Bukowski, Krupa, Frydrychowicz, Warchoł, Ścigała, Dobies Zuzanna, Bramki: Bukowski 6, Szlęk 2, Krupa 2, Warchoł 2, Frydrychowicz 1
Turniej mlodzikow
W dniu 10.02.2018 zorganizowaliśmy turniej młodzików w ramach halowej ligi turniejowej OZPN Legnica.
Wyniki Konfeksu :
Konfeks I - Konfeks II 2;1
Konfeks I - Football Academy Legnica 7;0
Konfeks II - JTS Piast Jawor 2;0
Konfeks I - JTS Piast Jawor 4;1
Konfeks II - Iskra Kochlice 3;0
Konfeks I - Iskra Kochlice 4;1
Konfeks II - Football Academy Legnica 1;0
Konfeks: Ścigałą, Bukowski, Rychlicki, Frydrychowicz, Krupa, Lajt, Duda, Kondratowicz, Morawski, Szlęk, Dobies, Tekiele, Kaptur, Zwiński, Herec
Bramki: Bukowski 7, Rychlicki 6, Szlęk 6, Kondratowicz 2, Duda 2, Frydrychowicz , Tekiele, Zwiński, Herec