This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.
1. | Kuźnia Jawor | 14 | 35 | 59:12 |
2. | Konfeks Legnica | 14 | 27 | 56:23 |
3. | Miedź Legnica | 14 | 26 | 52:32 |
4. | Zagłębie Lubin IV | 14 | 25 | 32:19 |
5. | Zamet Przemków | 14 | 17 | 23:27 |
6. | Chrobry Głogów | 14 | 13 | 29:53 |
7. | Orla Wąsosz | 14 | 12 | 33:55 |
8. | Pogoń Góra | 14 | 4 | 13:76 |
Rychlicki Jakub | 10 |
Zwiński Maciej | 9 |
Bukowski Jan | 9 |
Duda Piotr | 7 |
Kondratowicz Olaf | 7 |
Szlęk Hubert | 3 |
Chruściński Konrad | 4 |
Krupa | 2 |
Latoch Jakub | 1 |
Herec Dominik | 1 |
Tekiele Arkadiusz | 1 |
Lp | Data | Mecz | Wynik | Strzelcy bramek i składy |
---|---|---|---|---|
1 | 4.04.2018 godz.15:30 |
Zagłębie Lubin IV - Konfeks | 4:1 (2:0) | Rychlicki Ścigała, Jamka, Frydrychowicz, Szlęk, Tekiele, Duda, Bukowski, Warchoł, Rychlicki, Morawski, Herec, Dobies, Zwiński |
2 | 10.04.2018 godz.15:00 |
Konfeks - Pogoń Góra | 10:1 (3:0) | Rychlicki 6, Zwiński 3, Latoch 1 Ścigała, Warchoł, Tekiele, Krupa, Szlęk, Frydrychowicz, Duda, Bukowski, Rychlicki, Latoch, Dobies, Morawski, Zwiński, Herec, Chruściński, Kaptur |
3 | 7.04.2018 godz.13:00 |
Orla Wąsosz - Konfeks | 1:6 (1:2) | Rychlicki 2, Zwiński 2, Tekiele 1, Duda 1 Ścigała, Dobies, Zwiński, Latoch, Kaptur, Szlęk, Herec, Morawski, Krupa, Rychlicki, Frydrychowicz, Duda, Bukowski, Warchoł, Tekiele |
4 | 14.04.2018 godz.11:00 |
Konfeks - Miedź Legnica | 4:1 (3:1) | Bukowski 3, Rychlicki 1 Ścigała, Warchoł, Tekele, Krupa, Szlęk, Latoch, Duda, Bukowski, Rychlicki, Frydrychowicz, Zwiński, Morawski, Dobies, Herec bramki |
5 | 21.04.2018 godz.13:00 |
Kużnia Jawor - Konfeks | 2:0 (1:0) | Ścigała, Warchoł, Tekele, Krupa, Szlęk, Latoch, Duda, Bukowski, Rychlicki, Frydrychowicz, Zwiński, Morawski, Dobies, Herec |
6 | 28.04.2018 godz.13:00 |
Chrobry Głogów - Konfeks | 0:4 (0:0) | Chruściński 2, Herec, Zwiński Chruściński, Herec, Zwiński, Ścigała, Morawski, Dobies, Frydrychowicz, Tekiele, Duda, Warchoł, Kaptur, Bukowski, Kondratowicz, Krupa, Latoch |
7 | 3.05.2018 godz.15:00 |
Konfeks - Zamet Przemków | 1:1 (0:0) | Kondratowicz Ścigała, Krupa, Dobies, Frydrychowicz, Szlęk, Tekiele, Latoch, Bukowski, Duda, Kondratowicz, Zwiński, Kaptur, Morawski |
8 | 5.05.2018 godz.11:00 |
Konfeks - Zagłębie Lubin IV | 3:3 | . . |
9 | 12.05.2018 godz.13:00 |
Pogoń Góra - Konfeks | 0:11 (0:5) | Bukowski 3, Szlęk 3, Duda 2, Zwiński 2, Kondratowicz 1 Morawski, Dobies, Krupa, Warchoł, Duda, Bukowski, Latoch, Tekiele, Kaptur, Zwiński, Herec, Kondratowicz, Ścigała, Szlęk |
10 | 19.05.2018 godz.15:00 |
Konfeks - Orla Wąsosz | 8:1 (5:0) | Bukowski 3, Duda 3, Kondratowicz 2 Bukowski, Duda, Kondratowicz, Ścigała, Krupa, Frydrychowicz, Warchoł, Tekiele, Latoch, Herec, Morawski, Dobies, Zwiński, Chruściński |
11 | 26.05.2018 godz.13:00 |
Miedź Legnica - Konfeks | . | . . |
12 | 31.05.2018 godz.11:00 |
Konfeks - Kużnia Jawor | 0:5 (0:3) | Bukowski, Duda, Frydrychowicz, Kaptur, Krupa, Latoch, Ścigała, Warchoł, Zwiński, Chruściński, Dobies, Herec, Morawski, Szlęk, Tekiele |
13 | 2.06.2018 godz.13:00 |
Konfeks - Chrobry Głogów | 4:1 (2:1) | Krupa 2, Zwiński, Kondratowicz Ścigała, Kaptur, Duda, Frydrychowicz, Warchoł, Latoch, Szlęk, Krupa, Zwiński, Tekiele, Dobies, Herec, Kondratowicz, Chruściński |
14 | 9.06.2018 godz.13:00 |
Zamet Przemków - Konfeks | 1:3 (0:2) | Kondratowicz 2, Duda 1 Ścigała, Krupa, Morawski, Frydrychowicz, Bukowski, Duda, Warchoł, Tekiele, Kaptur, Dobies, Herec, Kondratowicz, Szlęk |
Mecze i składy Młodzików D1 Grupa 4 - jesień 2017 |
||||
1 | 2.09.2017 godz.15:00 |
Konfeks - Unia Rosochata | 19:0 (7:0) | Rychlicki 6, Kondratowicz 3, Zwiński 3, Herec 2, Bukowski 1,
Ścigała 1, Jamka 1, Warchoł 1, 1 samobójcza Ścigała, Dobies, Jamka, Bukowski, Kondratowicz, Duda, Zwiński, Frydrychowicz, Szlęk, Rychlicki, Herec, Warchoł |
2 | 9.09.2017 godz.12:30 |
Wilki Różana - Konfeks | 2:7 (2:2) | Rychlicki 3, Bukowski 2, Zwiński 1, Herec 1 Ścigała, Szlęk, Jamka, Frydrychowicz, Duda Piotr, Bukowski Jan, Zwiński, Warchoł, Rychlicki, Dobies, Kondratowic, Herec |
3 | 23.09.2017 godz.12:30 |
Kużnia Jawor - Konfeks | 0:10 (0:6) | Bukowski 4, Rychlicki 3, Duda 2, Jamka 1 Morawski, Tekiele, Bukowski, Bukowski, Duda, Jamka, Rychlicki, Herec, Warchoł, Frydrychowicz, Latoch, Szlęk, Ścigała |
4 | 26.09.2017 godz.17:00 |
Miedź Legnica - Konfeks | 2:0 (2:0) | Morawski, Dobies, Jamka, Duda, Frydrychowicz, Tekiele, Herec, Rychlicki, Bukowski, Ścigała, Latoch, Warchoł, Krupa, Szlęk, Zwiński |
5 | 30.09.2017 godz.12:30 |
Górnik Złotoryja - Konfeks | 1:8 (0:4) | Rychlicki 4, Krupa 2, Jamka 2 Ścigałą, Dobies, Duda, Jamka, Herec, Krupa, Rychlicki, Frydrychowicz, Tekiele, Morawski, Latoch, Warchoł, Zwiński, Szlęk |
6 | 14.10.2017 godz.11:00 |
Wilkowianka - Konfeks | 0:17 (0:9) | Jamka 6, Duda 3, Szlęk 2, Bukowski 2, Zwiński 2, Warchoł 1,Herec 1 Duda, Warchoł, Jamka, Szlęk, Bukowski, Zwiński, Herec, Dobies, Tekiele, Frydrychowicz, Krupa, Kaptur, Latach |
7 | 21.10.2017 godz.11:00 |
Konfeks - JTS Jawor | 7:3 (3:1) | Rychlicki 2, Bukowski 2, Herec 1, Kaptur 1, Duda 1 Ścigała, Jamka, Frydrychowicz, Dobies, Szlęk, Bukowski, Duda, Warchoł, Rychlicki, Tekiele, Latoch, Herec, Kaptur |