This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik jesień 18**
1. Konfeks Legnica 12 28 56:22
2. F.A Legnica 12 24 35:25
3. Zagłębie Lubin 12 22 51:35
4. Mewa Kunice 12 19 36:34
5. Amico Lubin 12 16 26:26
6. Dąb Siedliska 12 12 28:44
7. Prochowiczanka 12 1 15:61
Młodzicy 2018/19
Snajperzy wiosna 2018
Milewicz Mateusz 13
Kaptur Adrian 11
Rauss Oskar 6
Rogowski Filip 5
Kruszelnicki Aleks 5
Krok Mateusz 3
Matwiejczuk Kacper 3
Warchoł Maksymilian 3
Mroczkowski Jakub 2
Czarnecki Bartosz 2
Wróblewski Jakub 1
Domagała Andrzej 1
Dobies Zuzanna 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik I *** 2018/19

Banasik Jakub, Czarnecki Bartosz, Dobies Zuzanna, Orzechowski Dawid, Dolata Agnieszka, Kaptur Adrian, Krok Mateusz, Szymańska Julia, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Kacper, Łukasiewicz Oskar, Matwiejczuk Kacper, Mroczkowski Jakub, Mazur Michał, Milewicz Mateusz, Pachołek Damian, Rogowski Filip, Domagała Andrzej, Rauss Oskar, Witkowski Bartosz, Wróblewski Jakub, Wróblewski Szymon, Oleksa Nikola
Trener: Patryk Potycz

Kadra Młodzik II *** 2018/19

Anklewicz Adam, Ajzynbał Dominik, Bator Bartosz, Bielecki Bartosz, Charuk Olivier, Jaworski Kacper, Domalewski Kacper, Dzwonkowski Karol, Golec Stanisław, Garbarczyk Tomasz, Izbiński Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Kania Bartosz, Kawecki Jakub, Krzywicki Filip, Kuczak Wojciech, Kurowski Karol, Łabuz Tomasz, Niklosz Krzysztof, Mazur Marek, Osiatycki Wojciech, Ozymok Rusłan, Prośniak Szymon, Rakoczy Dominik, Serkier Rafał, Sobczyk Kacper, Świrczyński Szymon, Świrski Jakub, Tylawski Grzegorz, Wajzer Szymon, Wróbel Bartosz, Węgrzyn Aleksander, Wieczorek Jakub, Zalewski Łukasz, Zań Damian, Zieliński Michał, Burasiewicz Aleksander, Adamczyk Oskar, Kurpiel Tobiasz, Wójcik Maksymilian.
Trener: Marek Kucharski

Czarnecki Bartosz

Dobies Zuzanna

Kaptur Adrian

Krok Mateusz

Kruszelnicki Aleks

Matwiejczuk Kacper

Mazur Michał

Milewicz Mateusz

Mroczkowski Jakub

Rauss Oskar

Rogowski Filip

Warchoł Maksymilian

Zakrzewski Dawid

Trener Patryk Potycz

Mecze i składy Młodzików - jesień 2018

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 1.09.2018
godz.11:00
F.A Legnica - Konfeks 2:5 (1:3) Rogowski, Milewicz, Kaptur, Matwiejczuk i jedna samobójcza
Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mazur, Milewicz, Pachołek, Dobies, Domagała, Mroczkowski, Rauss, Rogowski, Witkowski, Wróblewski Jakub, Wróblewski Szymon
2 8.09.2018
godz.11:00
Konfeks - Dąb Siedliska 2:5 (1:1) Kaptur, Wróblewski Jakub
Mazur Michał, Dobies Zuzanna, Domagała Andrzej, Kaptur Adrian, Kruszelnicki Aleks, Matwiejczuk Kacper, Milewicz Mateusz, Mroczkowski Jakub, Rauss Oskar, Rogowski Filip, Witkowski Bartosz, Wróblewski Szymon, Wróblewski Jakub.
3 12.09.2018
godz.16:00
Zagłębie Lubin - Konfeks 6:1(2:1) Kaptur
Mazur, Dobies, Mroczkowski, Kaptur,Kruszelnicki, Rauss, Wróblewski,Milewicz, Rogowski, Domagała, Krok, Matwiejczuk
4 16.09.2018
godz.11:00
Konfeks - Prochowiczanka
Zdjęcia
8:3 (4:3) Milewicz -3, Rogowski - 2, Kruszelnicki -2, Rauss -1,
Wróblewski Szymon, Krok Mateusz, Rauss Oskar, Milewicz Mateusz, Kaptur Adrian, Dobies Zuzanna, Mroczkowski Jakub, Wróblewski Jakub, Domagała Andrzej, Rogowski Filip, Mazur Michał na zmianę weszli:i Kruszelnicki Aleks, Matwiejczuk Kacper, Czarnecki Bartosz
5 22.09.2018
godz.11:00
Mewa Kunice - Konfeks 1:3 (0:1) Rauss, Krok, Kruszelnicki
Czarnecki, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Rogowski, Mazur, Milewicz, Dobies, Kaptur, Mroczkowski, Wojciech Tekiele, Rauss, Krok, Warchoł
6 29.09.2018
godz.11:00
Konfeks - Amico Lubin 8:0 (3:0) Milewicz -2, Warchoł , Kruszelnicki , Rauss , Krok, Kaptur i Matwiejczuk po 1,
Tekiele, Rauss, Kruszelnicki, Michał Mazur, Milewicz, Dobies, Kaptur, Krok, Warchoł, Czarnecki, Matwiejczuk, Rogowski, Mroczkowski
7 6.10.2018
godz.13:00
Konfeks - F.A Legnica 2:1 (1:0) Krok, Domagała
Czarnecki, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mazur, Rogowski, Dobies, Domagała, Kaptur, Mroczkowski, Tekiele, Krok, Jakub Wróblewski
8 13.10.2018
godz.11:00
Dąb Siedliska - Konfeks 0:6 (0:3) Kaptur -2, Warchoł -1, Rogowski -1, Czarnecki -1, 1-samobójcza
Rauss, Kruszelnicki,Mazur, Milewicz, Rogowski, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Warchoł, Orzechowski, Czarnecki, Matwiejczuk, Kacper Zakrzewski, Jakub Wróblewski
9 20.10.2018
godz.13:00
Konfeks - Zagłębie Lubin 10:2(3:1) Milewicz -4, Kaptur -2, Rauss -2, Rogowski i Matwiejczuk po 1
Rauss, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mazur, Dobies, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Czarnecki, Milewicz, Rogowski, Zakrzewski Kacper, Wróblewski Szymon, Wróblewski Jakub, Warchoł,
10 28.10.2018
godz.11:00
Prochowiczanka - Konfeks 2:7 (1:1) Milewicz -3, Mroczkowski -2, Kruszelnicki i Kaptur po 1
Dobies, Kaptur, Mroczkowski, Kruszelnicki, Milewicz, Matwiejczuk, Rauss, Zakrzewski, Czarnecki, Krok.
11 3.11.2018
godz.14:30
Konfeks - Mewa Kunice 6:0 (3:0) Kaptur - 2, Warchoł , Czarnecki , Rauss i Dobies Zuzanna po 1
Czarnecki, Mazur, Milewicz, Rogowski, Dobies, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Warchoł, Rauss, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Zakrzewski
12 10.11.2018
godz.13:00
Amico Lubin - Konfeks 0:0 Rauss, Matwiejczuk, Michał Mazur, Milewicz, Witkowski, Dobies, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Czarnecki, Kruszelnicki, Rogowski, Zakrzewski