This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik wiosna 2019
1. Sokół Jerzmanowa 11 28 53:11
2. Iskra Kochlice 11 25 54:20
3. Konfeks Legnica 11 18 34:18
4. Kuźnia Jawor 11 17 45:19
5. JTS Jawor 11 17 28:29
6. Górnik II Polkowice 10 11 16:38
7. Budziszów Wielki 11 5 15:33
8. Odra Ścinawa 10 3 11:88
Młodzicy 2018/19
Snajperzy wiosna 2019
Rauss Oskar 10
Rakoczy 3
Witkowski 2
Kaptur Adrian 2
Wróblewski Jakub 3
Zakrzewski Dawid 2
Kruszelnicki Aleks 2
Warchoł 2
Tekiele Wojciech 2
Czarnecki 1
Kruszelnicki 1
Niedźwiedzki 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik I *** 2018/19

Banasik Jakub, Czarnecki Bartosz, Dobies Zuzanna, Orzechowski Dawid, Dolata Agnieszka, Kaptur Adrian, Krok Mateusz, Szymańska Julia, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Kacper, Łukasiewicz Oskar, Matwiejczuk Kacper, Mroczkowski Jakub, Mazur Michał, Milewicz Mateusz, Pachołek Damian, Rogowski Filip, Domagała Andrzej, Rauss Oskar, Witkowski Bartosz, Wróblewski Jakub, Wróblewski Szymon, Oleksa Nikola
Trener: Patryk Potycz

Kadra Młodzik II *** 2018/19

Anklewicz Adam, Ajzynbał Dominik, Bator Bartosz, Bielecki Bartosz, Charuk Olivier, Jaworski Kacper, Domalewski Kacper, Dzwonkowski Karol, Golec Stanisław, Garbarczyk Tomasz, Izbiński Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Kania Bartosz, Kawecki Jakub, Krzywicki Filip, Kuczak Wojciech, Kurowski Karol, Łabuz Tomasz, Niklosz Krzysztof, Mazur Marek, Osiatycki Wojciech, Ozymok Rusłan, Prośniak Szymon, Rakoczy Dominik, Serkier Rafał, Sobczyk Kacper, Świrczyński Szymon, Świrski Jakub, Tylawski Grzegorz, Wajzer Szymon, Wróbel Bartosz, Węgrzyn Aleksander, Wieczorek Jakub, Zalewski Łukasz, Zań Damian, Zieliński Michał, Burasiewicz Aleksander, Adamczyk Oskar, Kurpiel Tobiasz, Wójcik Maksymilian.
Trener: Marek Kucharski

Czarnecki Bartosz

Dobies Zuzanna

Kaptur Adrian

Krok Mateusz

Kruszelnicki Aleks

Matwiejczuk Kacper

Mazur Michał

Milewicz Mateusz

Mroczkowski Jakub

Rauss Oskar

Rogowski Filip

Warchoł Maksymilian

Zakrzewski Dawid

Trener Patryk Potycz

Mecze i składy modzików I Liga Okręgowa D1- wiosna 2019 2018

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 1.09.2018
godz.11:00
Konfeks - JTS Jawor 2:5 (2:2) Witkowski -1,Rauss -1
Wróblewski Jakub, Wróblewski Szymon, Matwiejczuk, Krok, Rauss, Kaptur, Witkowski, Kruszelnicki, Czarnecki, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid, Tekiele Wojciech, Mroczkowski, Rakoczy
2 23.03.2019
godz.13:00
Iskra Kochlice - Konfeks 4:2 (2:1) Wroblewski Jakub,Kaptur Adrian
Czarnecki, Kaptur, Krok, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mroczkowski, Rauss, Wróblewski Jakub, Wróblewski Szymon, Rakoczy, Tekiele, Witkowski, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid
3 30.03.2019
godz.13:00
Konfeks - Górnik II Polkowice 10:1(7:0) Rauss - 3, Rakoczy - 2, Kruszelnicki, Zakrzewski, Kaptur, Tekiele Wojciech i Wróblewski Jakub po 1
Rakoczy, Czarnecki, Kaptur, Krok, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Rauss, Wróblewski Jakub, Wróblewski Szymon, Domagała, Tekiele Wojciech, Witkowski, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid.
4 8.04.2019
godz.17:30
Sokół Jerzmanowa - Konfeks 2:1 (0:0) Rauss
Czarnecki, Kaptur, Krok, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mroczkowski, Rauss, Tekiele, Wróblewski, Warchoł, Witkowski, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid.
5 2.04.2019
godz.12:30
Konfeks - Odra Scinawa 5:0 (3:0) Mroczkowski , Warchoł , Rakoczy , Czarnecki i Kruszelnicki
Czarnecki, Kaptur,Kruszelnicki, Rauss, Rakoczy, Wojciech Tekiele, Witkowski, Szymon Wróblewski, Jakub Wróblewski, Kacper, Zakrzewski, Warchoł, Dawid, Zakrzewski, Matwiejczuk, Mroczkowski
6 20.04.2019
godz.13:00
Kuźnia Jawor - Konfeks 1:3 (0:1) Rauss - 3
Czarnecki, Kaptur,Kruszelnicki, Rauss, Rakoczy, Wojciech Tekiele, Witkowski, Szymon Wróblewski, Jakub Wróblewski, Kacper, Zakrzewski, Warchoł, Dawid, Zakrzewski, Matwiejczuk, Mroczkowski
7 27.04.2019
godz.13:00
AMP Budziszów Wielki - Konfeks 2:0 (1:0) Kruszelnicki, Zakrzewski
Czarnecki, Kaptur, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Rauss, Tekiele Wojciech, Wróblewski, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski.
9 4.05.2019
godz.13:00
Konfeks - Iskra Kochlice 5:1 (3:1) Rauss - 2, Warchoł, Jakub Wróblewski, Niedzwiedzki
Niedzwiecki, Czarnecki, Kaptur, Krok, Rauss, Warchoł, Jakub Wróblewski, Szymon Wróblewski, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Rakoczy, Kruszelnicki, Mroczkowski
8 8.05.2019
godz.17:00
JTS Jawor - Konfeks 2:4 (2:2) Rakoczy -2,Kruszelnicki, Kaptur
Rakoczy, Czarnecki, Kaptur, Krok, Kruszelnicki, Rauss, Warchoł, Jakub Wróblewski, Szymon Wróblewski, Niedżwiedzki, Brzeziński, Tekiele Wojciech, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski
10 11.05.2019
godz.13:00
Górnik II Polkowice - Konfeks 1:0 (1:0) Niedzwiecki, Czarnecki, Kaptur, Krok, Rauss, Warchoł, Jakub Wróblewski, Szymon Wróblewski, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Rakoczy, Kruszelnicki, Mroczkowski
11 18.05.2019
godz.11:00
Konfeks - Sokół Jerzmanowa 0:1 (0:1) Rakoczy, Czarnecki, Kaptur, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Rauss, Warchoł, Wróblewski Jakub, Wróblewski Szymon, Niedźwiedzki, Brzeziński, Krok, Tekiele, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski
12 25.05.2019
godz.13:00
Odra Scinawa - Konfeks . .
13 1.06.2019
godz.11:00
Konfeks - Kuźnia Jawor . .
.
14 8.06.2019
godz.13:00
Konfeks - AMP Budziszów Wielki . .

Mecze i składy Młodzików - jesień 2018

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 1.09.2018
godz.11:00
F.A Legnica - Konfeks 2:5 (1:3) Rogowski, Milewicz, Kaptur, Matwiejczuk i jedna samobójcza
Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mazur, Milewicz, Pachołek, Dobies, Domagała, Mroczkowski, Rauss, Rogowski, Witkowski, Wróblewski Jakub, Wróblewski Szymon
2 8.09.2018
godz.11:00
Konfeks - Dąb Siedliska 2:5 (1:1) Kaptur, Wróblewski Jakub
Mazur Michał, Dobies Zuzanna, Domagała Andrzej, Kaptur Adrian, Kruszelnicki Aleks, Matwiejczuk Kacper, Milewicz Mateusz, Mroczkowski Jakub, Rauss Oskar, Rogowski Filip, Witkowski Bartosz, Wróblewski Szymon, Wróblewski Jakub.
3 12.09.2018
godz.16:00
Zagłębie Lubin - Konfeks 6:1(2:1) Kaptur
Mazur, Dobies, Mroczkowski, Kaptur,Kruszelnicki, Rauss, Wróblewski,Milewicz, Rogowski, Domagała, Krok, Matwiejczuk
4 16.09.2018
godz.11:00
Konfeks - Prochowiczanka
Zdjęcia
8:3 (4:3) Milewicz -3, Rogowski - 2, Kruszelnicki -2, Rauss -1,
Wróblewski Szymon, Krok Mateusz, Rauss Oskar, Milewicz Mateusz, Kaptur Adrian, Dobies Zuzanna, Mroczkowski Jakub, Wróblewski Jakub, Domagała Andrzej, Rogowski Filip, Mazur Michał na zmianę weszli:i Kruszelnicki Aleks, Matwiejczuk Kacper, Czarnecki Bartosz
5 22.09.2018
godz.11:00
Mewa Kunice - Konfeks 1:3 (0:1) Rauss, Krok, Kruszelnicki
Czarnecki, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Rogowski, Mazur, Milewicz, Dobies, Kaptur, Mroczkowski, Wojciech Tekiele, Rauss, Krok, Warchoł
6 29.09.2018
godz.11:00
Konfeks - Amico Lubin 8:0 (3:0) Milewicz -2, Warchoł , Kruszelnicki , Rauss , Krok, Kaptur i Matwiejczuk po 1,
Tekiele, Rauss, Kruszelnicki, Michał Mazur, Milewicz, Dobies, Kaptur, Krok, Warchoł, Czarnecki, Matwiejczuk, Rogowski, Mroczkowski
7 6.10.2018
godz.13:00
Konfeks - F.A Legnica 2:1 (1:0) Krok, Domagała
Czarnecki, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mazur, Rogowski, Dobies, Domagała, Kaptur, Mroczkowski, Tekiele, Krok, Jakub Wróblewski
8 13.10.2018
godz.11:00
Dąb Siedliska - Konfeks 0:6 (0:3) Kaptur -2, Warchoł -1, Rogowski -1, Czarnecki -1, 1-samobójcza
Rauss, Kruszelnicki,Mazur, Milewicz, Rogowski, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Warchoł, Orzechowski, Czarnecki, Matwiejczuk, Kacper Zakrzewski, Jakub Wróblewski
9 20.10.2018
godz.13:00
Konfeks - Zagłębie Lubin 10:2(3:1) Milewicz -4, Kaptur -2, Rauss -2, Rogowski i Matwiejczuk po 1
Rauss, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mazur, Dobies, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Czarnecki, Milewicz, Rogowski, Zakrzewski Kacper, Wróblewski Szymon, Wróblewski Jakub, Warchoł,
10 28.10.2018
godz.11:00
Prochowiczanka - Konfeks 2:7 (1:1) Milewicz -3, Mroczkowski -2, Kruszelnicki i Kaptur po 1
Dobies, Kaptur, Mroczkowski, Kruszelnicki, Milewicz, Matwiejczuk, Rauss, Zakrzewski, Czarnecki, Krok.
11 3.11.2018
godz.14:30
Konfeks - Mewa Kunice 6:0 (3:0) Kaptur - 2, Warchoł , Czarnecki , Rauss i Dobies Zuzanna po 1
Czarnecki, Mazur, Milewicz, Rogowski, Dobies, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Warchoł, Rauss, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Zakrzewski
12 10.11.2018
godz.13:00
Amico Lubin - Konfeks 0:0 Rauss, Matwiejczuk, Michał Mazur, Milewicz, Witkowski, Dobies, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Czarnecki, Kruszelnicki, Rogowski, Zakrzewski

Turnieje Halowe Młodzików

Turniej Młodzików
W turnieju w Złotoryi w dniu 19.01.2019 startowała II Drużyna Młodzików KS Konfeks
Wyniki Konfeksu:
Konfeks - JTS Jawor 0:5
Konfeks - Mewa Kunice 0:2
Konfeks - Wilkowianka Wilków 0:3
Skład Konfeksu: Golec Stanisław, Adanczyk Oskar, Wędrzyn Aleksander , Wieczorek Tomasz, Kuczak Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Łabóz Tomasz , Serkies Rafał
Trener: Marek Kucharski