This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik 2019-20
1. Miedź Legnica 12 31 65:7
2. Chrobry Głogów 11 27 81:5
3. Kuźnia Jawor 12 19 43:19
4. Zagłębie I Lubin 10 19 35:19
5. Konfeks Legnica 11 18 57:21
6. Górnik Polkowice 12 12 29:72
7. Zagłębie II Lubin 11 6 21:49
8. Chojnowianka 11 0 5:144
Snajperzy 2019-20
Zakrzewski Kacper 7
Czarnecki Bartosz 7
Sienkiewicz Antoni 6
Matwiejczuk Kacper 6
Kruszelnicki Aleks 5
Pacewicz Grzegorz 4
Domagała Andrzej 4
Tekiele Wojciech 4
Herman Jurek 4
Jakubowicz Jakub 3
Łabuz Tomasz 2
Łużny 1
Broniarz 1
Buczkowski Krystian 1
Zakrzewski Dawid 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik rocznik 2007-08 *** sezon 2018/19

Adamczyk Oskar, Burasiewicz Aleksander, Banasik Jakub, Brzeziński Kacper, Czarnecki Bartosz, Charuk Olivier, Domagała Andrzej, Golec Stanisław, Garbarczyk Tomasz, Izbiński Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Kuczak Wojciech, Krok Mateusz, Kaptur Adrian, Kowalczuk Dmytro, Kruszelnicki Aleks, Łabuz Tomasz, Łukasiewicz Oskar, Mroczkowski Jakub, Matwiejczuk Kacper, Niklosz Krzysztof, Niedźwiedzki Kamil, Ozymok Rusłan, Oleksa Nikola, Pachołek Damian, Pulchny Ksawery, Rakoczy Dominik, Rauss Oskar, Serkies Rafał, Szymańska Julia, Sobczyk Kacper, Tylawski Grzegorz, Wajzer Szymon, Wróbel Bartosz, Wójcik Maksymilian, Węgrzyn Aleksander, Wieczorek Jakub, Zalewski Łukasz, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Szymon, Zań Damian
Trener: Patryk Potycz - Młodzik grupa I 2007-2008
Trener: Kucharski Marek - Młodzik grupa II 2007-2008

Czarnecki Bartosz

Kaptur Adrian

Krok Mateusz

Kruszelnicki Aleks

Matwiejczuk Kacper

Mroczkowski Jakub

Rauss Oskar

Warchoł Maksymilian

Zakrzewski Dawid

Trener Patryk Potycz

Mecze i składy modzików III Liga Okręgowa D1- jesień 2019

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 17.09.2018
godz.17:00
Kużnia Jawor - Konfeks. 1:2 (0:1) Zakrzewski Kacper, Czarnecki
Michalski, Kruszelnicki, Pacewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Czarnecki, Matwiejczuk, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid, Jakubowicz, Jurek, Łabuz, Łużny
2 7.09.2019
godz.14:30
Konfeks - Zagłębie I Lubin 1:3 (0:2) Pacewicz
Popel, Zakrzewski Kacper, Czarnecki, Matwiejczuk, Domagała, Pacewicz, Michalski, Tekiele, Jurek, Łużny, Zakrzewski Dawid, Kruszelnicki, Buczkowski.
3 10.09.2019
godz.17:00
Chojnowianka - Konfeks 2:22 (0:9) Sienkiewicz - 4, Kruszelnicki, Matwiejczuk - po 3, Łabuz, Zakrzewski Kacper, Herman Jurek, Tekiele Wojciech po 2, Łużny, Pacewicz, Domagała i Czarnecki po 1
Kruszelnicki, Popel, Herman Jurek, Michalski, Pacewicz, Czarnecki, Matwiejczuk, Domagała, Zakrzewski Kacper, Tekiele Wojciech, Sienkiewicz, Łużny, Łabuz.
4 14.09.2019
godz.13:00
Chrobry Głogów - Konfeks 2:0 (1:0) Michalski, Jurek, Pacewicz, Popel, Czarnecki, Domagała, Łabuz, Łużny, Matwiejczuk, Tekiele Wojciech, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid
5 21.09.2019
godz.12:45
Konfeks - Zagłębie II Lubin 3:1 (1:1) Domagała 2, Herman Jurek
Jakubowicz, Michalski, Jurek, Kruszelnicki, Popel, Czarnecki, Domagała, Łabuz, Matwiejczuk, Pacewicz, Tekiele Wojciech, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Kacper
6 25.09.2019
godz.18:30
Górnik Polkowice - Konfeks 1:3 (0:2) Kruszelnicki 2, Domagała
Jakubowicz, Michalski, Jurek, Kruszelnicki, Popel, Czarnecki, Domagała, Łabuz, Matwiejczuk, Pacewicz, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Kacper.
7 28.09.2019
godz.13:30
Konfeks - Miedź Legnica 1:3 (0:1) Zakrzewski Kacper
Jakubowicz, Jurek, Tekiele Wojciech, Popiel, Czarnecki, Domagała, Łabuz, Matwiejczuk, Broniarz, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid
9 15.10.2019
godz.13:00
Konfeks - Kużnia Jawor 3:1 (2:0) Domagała, Jurek, Broniarz
Jakubowicz, Michalski, Jurek, Pacewicz, Popel, Czarnecki, Domagała, Łabuz, Matwiejczuk, Broniarz, Tekiele Wojciech, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid
8 12.10.2019
godz.13:00
Konfeks - Chojnowianka 20:0 (7:0) Czarnecki - 4, Zakrzewski K - 3, Jakubowicz - 3, Tekiele - 2, Sinkiewicz - 2, Pacewicz - 2, Matwiejczuk - 2, Buczkowski - 1, Zakrzewski D, - 1
Michalski, Pacewicz, Tekiele, Popiel, Czarnecki, Domagała, Łabuz, Matwiejczuk, Sinkiewicz, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid, Buczkowski, Jakubowicz
10 19.10.2019
godz.
Zagłębie I Lubin - Konfeks 4:2 (1:0) Matwiejczuk, Czarnecki
Michalski, Żurek, Pacewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Czarnecki, Domagała, Matwiejczuk, Sinkiewicz, Broniarz, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Kacper
11 26.10.2019
godz.13:30
Konfeks - Chrobry Głogów . .
12 2.11.2019
godz.13:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks .
.
.
13 9.11.2019
godz.13:00
Konfeks - Górnik Polkowice . .
.
14 16.11.2019
godz.
Miedź Legnica - Konfeks . .
.