This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik 2019-20
1. Miedź Legnica 4 10 25:0
2. Chrobry Głogów 4 10 12:0
3. Konfeks Legnica 4 6 25:8
4. Kuźnia Jawor 4 6 8:4
5. Górnik Polkowice 4 6 11:23
6. Zagłębie II Lubin 4 3 12:17
7. Zagłębie I Lubin 3 3 3:10
8. Chojnowianka 3 0 2:36
Młodzicy 2018/19
Snajperzy 2019-20
Sienkiewicz 4
Kruszelnicki Aleks 3
Matwiejczuk Kacper 3
Zakrzewski Kacper 3
Łabuz Tomasz 2
Pacewicz 2
Herman Jurek 2
Tekiele Wojciech 2
Czarnecki Bartosz 2
Domagała Andrzej 1
Łużny 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik rocznik 2007-08 *** sezon 2018/19

Adamczyk Oskar, Burasiewicz Aleksander, Banasik Jakub, Brzeziński Kacper, Czarnecki Bartosz, Charuk Olivier, Domagała Andrzej, Golec Stanisław, Garbarczyk Tomasz, Izbiński Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Kuczak Wojciech, Krok Mateusz, Kaptur Adrian, Kowalczuk Dmytro, Kruszelnicki Aleks, Łabuz Tomasz, Łukasiewicz Oskar, Mroczkowski Jakub, Matwiejczuk Kacper, Niklosz Krzysztof, Niedźwiedzki Kamil, Ozymok Rusłan, Oleksa Nikola, Pachołek Damian, Pulchny Ksawery, Rakoczy Dominik, Rauss Oskar, Serkies Rafał, Szymańska Julia, Sobczyk Kacper, Tylawski Grzegorz, Wajzer Szymon, Wróbel Bartosz, Wójcik Maksymilian, Węgrzyn Aleksander, Wieczorek Jakub, Zalewski Łukasz, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Szymon, Zań Damian
Trener: Patryk Potycz - Młodzik grupa I 2007-2008
Trener: Kucharski Marek - Młodzik grupa II 2007-2008

Czarnecki Bartosz

Kaptur Adrian

Krok Mateusz

Kruszelnicki Aleks

Matwiejczuk Kacper

Mroczkowski Jakub

Rauss Oskar

Warchoł Maksymilian

Zakrzewski Dawid

Trener Patryk Potycz

Mecze i składy modzików III Liga Okręgowa D1- jesień 2019

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 17.09.2018
godz.17:00
Kużnia Jawor - Konfeks. 1:2 (0:1) Zakrzewski Kacper, Czarnecki
Michalski, Kruszelnicki, Pacewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Czarnecki, Matwiejczuk, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid, Jakubowicz, Jurek, Łabuz, Łużny
2 7.09.2019
godz.14:30
Konfeks - Zagłębie I Lubin 1:3 (0:2) Pacewicz
Popel, Zakrzewski Kacper, Czarnecki, Matwiejczuk, Domagała, Pacewicz, Michalski, Tekiele, Jurek, Łużny, Zakrzewski Dawid, Kruszelnicki, Buczkowski.
3 10.09.2019
godz.17:00
Chojnowianka - Konfeks 2:22 Sienkiewicz - 4, Kruszelnicki, Matwiejczuk - po 3, Łabuz, Zakrzewski Kacper, Herman Jurek, Tekiele Wojciech po 2, Łużny, Pacewicz, Domagała i Czarnecki po 1
Kruszelnicki, Popel, Herman Jurek, Michalski, Pacewicz, Czarnecki, Matwiejczuk, Domagała, Zakrzewski Kacper, Tekiele Wojciech, Sienkiewicz, Łużny, Łabuz.
4 14.09.2019
godz.13:00
Chrobry Głogów - Konfeks 2:0 (1:0) Michalski, Jurek, Pacewicz, Popel, Czarnecki, Domagała, Łabuz, Łużny, Matwiejczuk, Tekiele Wojciech, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid
5 21.09.2019
godz.12:45
Konfeks - Zagłębie II Lubin . .
.
6 25.09.2019
godz.18:30
Górnik Polkowice - Konfeks . .
.
7 28.09.2019
godz.13:30
Konfeks - Miedź Legnica . .
9 5.10.2019
godz.13:00
Konfeks - Kużnia Jawor . .
.
8 12.10.2019
godz.13:00
Konfeks - Chojnowianka . .
.
10 19.10.2019
godz.
Zagłębie I Lubin - Konfeks . .
11 26.10.2019
godz.13:30
Konfeks - Chrobry Głogów . .
12 2.11.2019
godz.13:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks .
.
.
13 9.11.2019
godz.13:00
Konfeks - Górnik Polkowice . .
.
14 16.11.2019
godz.
Miedź Legnica - Konfeks . .
.