This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik RW 2021
1. Chrobry I Głogów 1 1 2:2
2. Konfeks Legnica 1 1 2:2
3. Kuźnia Jawor 0 0 0:0
4. Chrobry II Głogów 0 0 0:0
5. Górnik I Polkowice 0 0 0:0
6. Górnik II Polkowice 0 0 0:0
7. Zagłębie I Lubin 0 0 0:0
8. Iskra Kochlice 0 0 0:0
Młodzicy 2020/21
Snajperzy RW 2021
Szmuc Patryk 1
Pacewicz Grzegorz 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik rocznik 2007-08 *** sezon 2019/20

Adamczyk Oskar, Burasiewicz Aleksander, Banasik Jakub, Brzeziński Kacper, Czarnecki Bartosz, Charuk Olivier, Domagała Andrzej, Golec Stanisław, Garbarczyk Tomasz, Izbiński Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Kuczak Wojciech, Krok Mateusz, Kaptur Adrian, Kowalczuk Dmytro, Kruszelnicki Aleks, Łabuz Tomasz, Łukasiewicz Oskar, Mroczkowski Jakub, Matwiejczuk Kacper, Niklosz Krzysztof, Niedźwiedzki Kamil, Ozymok Rusłan, Oleksa Nikola, Pachołek Damian, Pulchny Ksawery, Rakoczy Dominik, Rauss Oskar, Serkies Rafał, Szymańska Julia, Sobczyk Kacper, Tylawski Grzegorz, Wajzer Szymon, Wróbel Bartosz, Wójcik Maksymilian, Węgrzyn Aleksander, Wieczorek Jakub, Zalewski Łukasz, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Szymon, Zań Damian
Trener: Patryk Potycz - Młodzik grupa I 2007-2008
Trener: Kucharski Marek - Młodzik grupa II 2007-2008

Broniarz Piotr

Buczkowski Krystian

Chrenowski Łukasz

Cichy Hubert

Dobies Mikołaj

Domagała Andrzej

Ewkowski Alan

Jakubowicz Jakub

Kądziołka Łukasz

Michalski Jakub

Popel Bohdan

Szmuc Patryk

Tekiele Wojciech

Źelaśkiewicz Maciej

Trener Patryk Potycz

Mecze i składy modzików III Liga Okręgowa D1- wiosna 21

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 11.03.2021
godz.16:30
Konfeks - Chrobry I Głogów 2:2 (1:2) Szmuc Patryk, Pacewicz Grzegorz
Popel, Pacewicz, Jurek, Ewkowski, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Karbowiak, Żelaśkiewicz, Nowacki, Wojciech Tekiele, Szmuc, Majerz
2 20.03.2021
godz.11:00
Konfeks - Górnik II Polkowice . .
.
3 27.03.2021
godz.11:00
Konfeks - Iskra Kochlice . .
.
4 11.04.2021
godz.11:00
Kuźnia Jawor - Konfeks . .
.
5 17.04.2021
godz.11:00
Konfeks - Chrobry II Głogów . .
.
6 24.04.2021
godz.12:30
Konfeks - Zagłębie Lubin . .
7 3.05.2021
godz.
Górnik I Polkowice - Konfeks . .
.
8 8.05.2021
godz.
Chrobry I Głogów - Konfeks . .
.
9 15.05.2021
godz.11:00
Konfeks - Górnik II Polkowice . .
.
10 22.05.2021
godz.
Iskra Kochlice - Konfeks . .
.
11 29.05.2021
godz.11:00
Konfeks - Kuźnia Jawor . .
.
12 5.06.2021
godz.
Chrobry II Głogów - Konfeks . .
.
13 12.06.2021
godz.
Zagłębie Lubin - Konfeks . .
.
14 19.06.2021
godz.10:30
Konfeks - Górnik I Polkowice . .
.

Mecze i składy modzików III Liga Okręgowa D1- jesień 20

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 30.08.2020
godz.10:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:2 (0:2) Szmuc Patryk
Żelaśkiewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Pacewicz, Kovalchuk Mykhaiło, Jurek, Domagała, Cichy Hubert, Broniarz, Szmuc, Michalski, Ewkowski.
2 5.09.2020
godz.11:00
Konfeks - Górnik Polkowice 5:0 (3:0) Domagala, Cichy, Pacewicz, Szmuc, Broniarz
Żelaśkiewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Pacewicz, Kovalchuk Mykhaiło, Domagała, Cichy Hubert, Broniarz, Szmuc, Michalski, Kądziołka Miłosz, Buczkowski Krystian
3 12.09.2020
godz.13:00
Konfeks - Chrobry Głogów 2:2 (1:1) Szmuc Patryk -2
Żelaśkiewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Pacewicz, Kovalchuk Mykhaiło, Domagała, Cichy Hubert, Broniarz, Szmuc, Michalski, Kądziołka Miłosz, Buczkowski Krystian
4 19.09.2020
godz.12:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks 0:9 (0:5) Szmuc - 6, Tekiele Wojciech i, Domagała po 1, +1 samobójcza
Szmuc, Tekiele Wojciech, Popel, Pacewicz, Kovalchuk Mykhaiło, Kądziołka Miłosz, Jakubowicz, Domagała, Broniarz, Michalski, Ewkowski, Buczkowski.
5 23.09.2020
godz.18:00
Konfeks - Stal Chocianów 14:0 (10:0) Szmuc - 4, Domagala - 4, Nowacki - 2, Jakubowicz - 2, Cichy i Tekiele W. po 1
Bohdan Popiel, Wojciech Tekiele, Korneliusz Nowacki, Jakub Michalski, Miłosz Kądziołka, Jakub Jakubowicz, Andrzej Domagała, Hubert Cichy, Piotr Broniarz, Patryk Szmuc, Grzegorz Pacewicz, Dawid Oleśniewicz, Krystian Buczkowski
6 26.09.2020
godz.11:00
Kuźnia Jawor - Konfeks 6:0 (0:0) Szmuc, Żelaśkiewicz, Wojciech Tekiele, Popel, Pacewicz, Domagała, Hubert Cichy, Krystian Buczkowski, Broniarz, Korneliusz Nowacki, Miłosz Kądziołka, Jakub Jakubowicz, Ewkowski
7 3.10.2020
godz.13:00
Konfeks - Amico Lubin 8:0 (5:0) Tekiele -2, Broniarz -2, Cichy, Kądziołka, Nowacki po 1, 1 samobójcza
Bohdan Popiel, Wojciech Tekiele, Korneliusz Nowacki, Jakub Michalski, Miłosz Kądziołka, Jakub Jakubowicz, Andrzej Domagała, Hubert Cichy, Piotr Broniarz, Krystian Buczkowski, Pietrreukiewicz, Łużny, Ewkowski, Żelaśkiewicz, Butienko
8 7.10.2020
godz.
Górnik Złotoryja - Konfeks 2:2 (2:2) Szmuc - 2
Dobies, Popiel, Jakubowicz, Ewkowski, Domagala, Cichy, Chrenowski, Buczkowski, Broniarz, Szmuc, Tekiele, Pacewicz, Michalski
9 10.10.2020
godz.10:00
Konfeks - Górnik Polkowice 0:5 (0:3) Domagala - 2, Szmuc -2, Tekiele
Dobies, Popiel, Jakubowicz, Ewkowski, Domagala, Cichy, Chrenowski, Buczkowski, Broniarz, Szmuc, Tekiele, Pacewicz, Michalski , Cichy, Kądziołka, Heran Jurek, Kovalczuk
10 17.10.2020
godz.12:00
Chrobry Głogów - Konfeks 2:1 (1:1) Michalski Jakub
Dobies, Popiel, Jakubowicz, Ewkowski, Domagala, Cichy, Chrenowski, Buczkowski, Broniarz, Szmuc, Tekiele, Pacewicz, Michalski
11 25.10.2020
godz.10:00
Konfeks - Zagłębie II Lubin 4:1 (4:1) Ewkowski - 2, Szmuc i Dobies po 1
Dobies, Popiel, Jakubowicz, Ewkowski, Domagala, Cichy, Chrenowski, Buczkowski, Broniarz, Szmuc, Tekiele, Żelaśkiewicz, Kądziołka
12 28.10.2020
godz.15:30
Stal Chocianów - Konfeks 0:10 (0:4) Patryk Szmuc – 4, Alan Ewkowski – 2, Jakub Michalski – 1, Hubert Cichy – 1, Maciej Żelaśkiewicz – 1 i samobójcza – 1
Dobies, Szmuc, Żelaśkiewicz, Popel, Jakubowicz, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Michalski, Fecko, Ewkowski
13 8.11.2020
godz.10:00
Konfeks - Kuźnia Jawor 3:4 (0:4) Dobies, Domagała, Szmuc
Dobies, Popel, Michalski, Fecko, Ewkowski, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Szmuc, Żelaśkiewicz, Wojciech Tekiele, Miłosz Kądziołka
14 14.11.2020
godz.13:00
Amico Lubin - Konfeks 1:7 (0:4) Szmuc - 3, Kądziołka - 2, Tekiele i Jakubowski po 1
Popel, Michalski, Miłosz Kądziołka, Jakubowicz, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Buczkowski, Broniarz, Szmuc, Żelaśkiewicz, Wojciech Tekiele, Pacewicz, Nowacki, Ewkowski