This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik 2020-21
1. Górnik Złotoryja 3 9 10:1
2. Chrobry Głogów 3 7 21:6
3. Kuźnia Jawor 3 6 24:6
4. Zagłębie I Lubin 3 6 7:17
5. Konfeks Legnica 3 4 8:4
6. Amico Lubin 3 3 5:5
7. Górnik Polkowice 3 0 1:18
8. Stal Chocianów 3 0 2:21
Snajperzy 2020-21
Szmuc Patryk 4
Domagała Andrzej 1
Cichy Hubert 1
Pacewicz Grzegorz 1
Broniarz Piotr 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik rocznik 2007-08 *** sezon 2019/20

Adamczyk Oskar, Burasiewicz Aleksander, Banasik Jakub, Brzeziński Kacper, Czarnecki Bartosz, Charuk Olivier, Domagała Andrzej, Golec Stanisław, Garbarczyk Tomasz, Izbiński Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Kuczak Wojciech, Krok Mateusz, Kaptur Adrian, Kowalczuk Dmytro, Kruszelnicki Aleks, Łabuz Tomasz, Łukasiewicz Oskar, Mroczkowski Jakub, Matwiejczuk Kacper, Niklosz Krzysztof, Niedźwiedzki Kamil, Ozymok Rusłan, Oleksa Nikola, Pachołek Damian, Pulchny Ksawery, Rakoczy Dominik, Rauss Oskar, Serkies Rafał, Szymańska Julia, Sobczyk Kacper, Tylawski Grzegorz, Wajzer Szymon, Wróbel Bartosz, Wójcik Maksymilian, Węgrzyn Aleksander, Wieczorek Jakub, Zalewski Łukasz, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Szymon, Zań Damian
Trener: Patryk Potycz - Młodzik grupa I 2007-2008
Trener: Kucharski Marek - Młodzik grupa II 2007-2008

Czarnecki Bartosz

Kaptur Adrian

Krok Mateusz

Kruszelnicki Aleks

Matwiejczuk Kacper

Mroczkowski Jakub

Rauss Oskar

Warchoł Maksymilian

Zakrzewski Dawid

Trener Patryk Potycz

Mecze i składy modzików III Liga Okręgowa D1- jesień 2020

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 30.08.2020
godz.10:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:2 (0:2) Szmuc Patryk
Żelaśkiewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Pacewicz, Kovalchuk Mykhaiło, Jurek, Domagała, Cichy Hubert, Broniarz, Szmuc, Michalski, Ewkowski.
2 5.09.2020
godz.11:00
Konfeks - Górnik Polkowice 5:0 (3:0) Domagala, Cichy, Pacewicz, Szmuc, Broniarz
Żelaśkiewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Pacewicz, Kovalchuk Mykhaiło, Domagała, Cichy Hubert, Broniarz, Szmuc, Michalski, Kądziołka Miłosz, Buczkowski Krystian
3 12.09.2020
godz.13:00
Konfeks - Chrobry Głogów 2:2 (1:1) Szmuc Patryk -2
Żelaśkiewicz, Tekiele Wojciech, Popel, Pacewicz, Kovalchuk Mykhaiło, Domagała, Cichy Hubert, Broniarz, Szmuc, Michalski, Kądziołka Miłosz, Buczkowski Krystian
4 19.09.2020
godz.12:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks . .
5 23.09.2020
godz.18:00
Konfeks - Stal Chocianów . .
.
6 26.09.2020
godz.11:00
Kuźnia Jawor - Konfeks . .
.
7 3.10.2020
godz.13:00
Konfeks - Amico Lubin . .
8 7.10.2020
godz.
Górnik Złotoryja - Konfeks . .
.
9 1.10.2020
godz.10:00
Konfeks - Górnik Polkowice . .
10 17.10.2020
godz.
Chrobry Głogów - Konfeks . .
.
11 25.10.2020
godz.10:00
Konfeks - Zagłębie II Lubin . .
12 13.10.2020
godz.13:00
Stal Chocianów - Konfeks . .
.
13 8.11.2020
godz.10:00
Konfeks - Kuźnia Jawor . .
14 14.11.2020
godz.
Amico Lubin - Konfeks . .
.