This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik 2021-22
1. Zagłębie I Lubin 4 12 19:2
2. Chrobry Głogów 5 10 10:5
3. Konfeks Legnica 5 9 24:6
4. Jaworzanka 1946 4 7 19:4
5. Górnik Polkowice 4 6 10:12
6. Zagł.Lubin Future 4 0 0:26
7. Iskra Kochlice 4 0 4:31
Młodzicy 2020/21
Snajperzy 2021-22
Tekiele 5
Szmuc 5
Fecko 4
Zawislak 2
Pacewicz 2
Pichowicz 2
Kenc 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik rocznik 2007-08 *** sezon 2020/21

Adamczyk Oskar, Burasiewicz Aleksander, Banasik Jakub, Brzeziński Kacper, Czarnecki Bartosz, Charuk Olivier, Domagała Andrzej, Golec Stanisław, Garbarczyk Tomasz, Izbiński Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Kuczak Wojciech, Krok Mateusz, Kaptur Adrian, Kowalczuk Dmytro, Kruszelnicki Aleks, Łabuz Tomasz, Łukasiewicz Oskar, Mroczkowski Jakub, Matwiejczuk Kacper, Niklosz Krzysztof, Niedźwiedzki Kamil, Ozymok Rusłan, Oleksa Nikola, Pachołek Damian, Pulchny Ksawery, Rakoczy Dominik, Rauss Oskar, Serkies Rafał, Szymańska Julia, Sobczyk Kacper, Tylawski Grzegorz, Wajzer Szymon, Wróbel Bartosz, Wójcik Maksymilian, Węgrzyn Aleksander, Wieczorek Jakub, Zalewski Łukasz, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Szymon, Zań Damian
Trener: Patryk Potycz - Młodzik grupa I 2007-2008
Trener: Kucharski Marek - Młodzik grupa II 2007-2008

Mecze i składy modzików III Liga Okręgowa D1- jesień 2021

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 15.09.2021
godz.17:00
Zagłębie Lubin SA - Konfeks 3:1 (2:0) Mikołaj Pichowicz
Kenc, Szmuc, Stanisław Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Wojciech Tekiele, Fecko, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak, Franciszek Pietrukiewicz, Nowacki, Zań, Kornel Kaczmarek
2 4.09.2021
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie Lubin Future 7:0 (1:0) Fecko -3, Tekiele -2, Pichowicz i Pacewicz po 1
Kenc, Szmuc, Pichowicz, Pacewicz, Nowacki, Wojciech Tekiele, Fecko, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak,, Zań, Kaczmarek
3 8.09.2021
godz.17:30
Górnik Polkowice - Konfeks 0:7 (0:4) Kenc, Szmuc, Zawiślak, Tekiele
Kenc, Marcin Zawiślak, Szmuc, Franciszek Pietrukiewicz, Pacewicz, Wojciech Tekiele, Fecko, Czarnota, Jurek, Pichowicz, Nowacki, Kaczmarek, Mykhaiło Kovalchuk .
4 11.09.2021
godz.11:00
Iskra Kochlice - Konfeks 1:8 (1:4) Szmuc -3, Tekiele - 2, Fecko, Zawiślak, Pacewicz
Czarnota, Pacewicz, Nowacki Wojciech Tekiele, Kenc, Zawiślak, Fecko, Szmuc, Będkowski, Kaczmarek, Zań
5 18.09.2021
godz.16:15
Konfeks - Chrobry Głogów SA 1:2 (0:0) Szmuc
Kenc, Szmuc, Franciszek Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Zań, Wojciech Tekiele, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak, Toś, Nowacki, Fecko, Kornel Kaczmarek, Stanisław Będkowski
6 22.09.2021 Pauza . .
7 25.09.2021
godz.11:00
Konfeks - Jaworzanka 1946 . .
.
8 2.10.2021
godz.13:00
Konfeks- Zagłębie Lubin SA . .
.
9 9.10.2021
godz.11:00
Zagłębie Lubin Future - Konfeks. . .
.
10 16.10.2021
godz.11:00
Konfeks - Górnik Polkowice . .
.
11 23.10.2021
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice . .
.
12 30.10.2021
godz.11:00
- Konfeks - Chrobry Głogów SA . .
.
13 6.11.2021 Pauza . .
14 13.11.2021
godz.11:00
Jaworzanka 1946 - Konfeks . .
.