This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2018/2019
1 KS Legnickie Pole 68
2 Kuźnia Jawor 60
3 Konfeks Legnica 60
4 GKS Męcinka 60
5 Kaczawa Bieniowice 46
6 Zawisza Serby 45
7 Odra Chobienia 42
8 Płomień Radwanice 41
9 Iskra Kochlice 40
10 Iskra Księginice 34
11 Pogoń Góra 32
12 Zamet Przemków 32
13 Zryw Kłębanowice 31
14 UKS Huta Przemków 21
15 Chojnowianka 20
16 Czarni Rokitki 14
więcej
28 kolejka 15.06.19
Radwanice - Bieniowice 1:5
Góra - Męcinka 3:0
Legnickie Pole - Chojnów 5:0
Rokitki - Kuźnia 1:6
Zamet - Konfeks 0:3
Serby - Chobienia 0:2
Zryw - Księginice 3:2
UKS Huta - Kochlice 1:0
29 kolejka 20.06.19
UKS Huta - Radwanice
Kochlice - Zryw
Księginice - Serby
Chobienia - Zamet
Konfeks - Rokitki
Kuźnia - Chojnów
Legnickie Pole - Góra
Męcinka - Bieniowice
Snajperzy 2018/2019
Cirko Michał 23
Dubowski Tomasz 13
Akacki Łukasz 10
Janeczko Michał 6
Wójcik Kamil 5
Łukasz Czuba 4
Winnik Hubert 3
Dominik Pazio 2
Swędzikiewicz Maciej 2
Martinka Rafał 2
Dańczak Oliwier 2
Piotrowski Gabriel 1
Kulikowski Grzegorz 1
Cerolewicz Jakub 1
Jazowiecki Aleksander 1
Grządkowski Michał 1
Hawran Mikołaj 1
Dudka Marek 1
Kowalczyk Krystian 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks sezon 2016/17

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 20.08.2016
godz.17:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 0:1 (0:0) Sinanis - Trochanowski, Wójcik, Potycz (82 min Kubań), Kowalczyk - Bajgot (59 min Lech), Pazdro, Puszczyński , Martinka, Winnik (73 min Dańczak) - Wiśniewski.
2 27.08.2016
godz.17:00
Iskra Księginice - Konfeks 3:2 (2:1) Wójcik, Martinka
Sinanis – Kowalczyk, Pazdro, Trochanowski, Potycz, - Lech, Martinka, Wójcik, Dańczak, Winnik – Wiśniewski. Po przerwie grali: Bajgot, Jazowiecki.
3 3.09.2016
godz.17:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:1 (0:0) 1:0 Potycz 62 min, 2:0 Winnik 85 min
Sinanis - Trochanowski, Potycz, Pazdro, Kowalczyk - Kubań (76 min Lech), Swędzikiewicz, Martinka, Dańczak, H. Winnik - Wiśniewski.
4 11.09.2016
godz.17:00
Grom Gromadzyń - Konfeks 1:2 (0:0) 1:0 Dańczak 61 min
Sinanis - Trochanowski, Wójcik, Potycz, Kowalczyk - Dańczak (63 min Trzciński, 75 min Jazowiecki), Puszczyński (70 Kwaśniewski), Kubań, Martinka, Bajgot (50 min Lech) - Wiśniewski
5 17.09.2016
godz.17:00
Konfeks - Kuźnia Jawor 2:0 (1:0) 1:0 Wójcik 8, 2:0 Dańczak 90+3.
Tamioła - Trochanowski, Pazdro, Wójcik, Kowalczyk - Dańczak, Martinka, Puszczyński, Kubań, Lech - Swędzikiewicz (55 Kwaśniewski).
6 24.09.2016
godz.17:00
Rodło Granowice - Konfeks 0:3 (0:2) 0:1 Wójcik 27 min (karny), 0:2 Wiśniewski 35 min, 0:3 Kubań 74 min
Tamioła - Trochanowski (88 min Bajgot), Potycz, Wójcik, Kowalczyk - Lech, Pazdro (88 min Swędzikiewicz), Puszczyński (80 min Jazowiecki), Winnik, Kubań - Wiśniewski (36 min Kwaśniewski)
7 1.10.2016
godz.16:00
Konfeks - Czarni Rokitki 2:1 (0:1) 1:1 Dańczak 65 min, 2:1 Wiśniewski 70 min
Tamioła - Trochanowski, Potycz, Wójcik, Kowalczyk - Lech, Puszczyński (75 min Pazdro), Winnik (46 min Dańczak), Martinka (46 min Kwaśniewski), Kubań - Wiśniewski.
8 9.10.2016
godz.16:00
Huta Przemków - Konfeks 1:0 (0:0) Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Potycz, Kowalczyk - Lech, Kwaśniewski, Dańczak, Kubań (75 Martinka), Winnik - Wiśniewski.
9 15.10.2016
godz.16:00
Konfeks - Dąb Siedliska 2:1 (1:1) 1:0 Wiśniewski 3 min, 2:1 Kowalczyk 80 min .
Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Potycz, Kowalczyk - Lech, Martinka, Kwaśniewski, Kubań (60 Winnik), Dańczak (75 min Puszczyński) - Wiśniewski (88 min Pazdro)
10 22.10.2016
godz.15:00
Przyszłość Prusice - Konfeks 2:4 (1:4) Wiśniewski 2, Wójcik, Potycz
Tamioła - Kowalczyk, Potycz, Wójcik, Trochanowski - Dańczak, Kwaśniewski, Kubań, Martinka, Lech - Wiśniewski. Po przerwie zagrali: Jazowiecki, Swędzikiewicz, Pazdro, Puszczyński, Winnik.
11 29.10.2016
godz.15:00
Konfeks - Chojnowianka 1:1 (0:0) Wójcik (karny)
Tamioła – Kowalczyk, Wójcik, Potycz, Trochanowski - Winnik, Martinka, Kwaśniewski, Dańczak, Lech - Wiśniewski. Po przerwie zagrali: Jazowiecki, Puszczyński, Kubań.
12 6.11.2016
godz.15:00
Odra Scinawa - Konfeks 5:0 (2:0) Tamioła - Kowalczyk, Wójcik, Potycz, Trochanowski - Winnik, Kwaśniewski, Martinka, Dańczak, Lech - Wiśniewski. W 2. połowie zagrali: Jazowiecki, Kubań, Puszczyński.
13 11.11.2016
godz.11:00
Konfeks - Odra Chobienia 1:0 (0:0) Wójcik 80 min
Tamioła - Kowalczyk, Potycz, Wójcik, Trochanowski - Winnik, Martinka, Pazdro, Kwaśniewski, Lech - Wiśniewski. Po przerwie zagrali: Jazowiecki, Kubań.
14 13.11.2016
godz.14:00
Górnik Złotoryja - Konfeks 1:1 (1:0) Patryk Potycz (karny)
Tamioła - Kowalczyk, Potycz, Pazdro, Trochanowski - Kubań, Jazowiecki, Martinka, Dańczak, Lech - Wiśniewski. Ponadto zagrali: Winnik.
15 20.11.2015
godz.11:00
Konfeks - Prochowiczanka 0:2 (0:0) Tamioła - Kowalczyk, Pazdro, Wójcik, Trochanowski - Jazowiecki, Kwaśniewski (Swędzikiewicz), Dańczak (Sinanis), Martinka, Lech (Winnik) - Wiśniewski
2 runda
16 12.03.2017
godz.14:00
Kaczawa Bieniowice - Konfeks 0:4 (0:3) Kryza - 2 (5 i 55 min), Wiśniewski 8 min, Kubań 43 min
Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Potycz, Kowalczyk - Janeczko (80 min Winnik), Bazan (82 min Jazowiecki), Kwaśniewski (55 min Dominiak), Kubań (65 min Lech), Wiśniewski - Kryza
17 18.03.2017
godz.16:00
Konfeks - Iskra Księginice 2:5 (2:3) 1:0 Wiśniewski 9 min, 2:0 Kryza 19 min
Woliński - Kowalczyk, Wójcik, Potycz, Trochanowski – Kubań (46 min Bazan), Dominiak, Kwaśniewski (46 min Martinka), Janeczko – Wiśniewski (46 min Dańczak), Kryza.
18 26.03.2017
godz.14:00
Iskra Kochlice - Konfeks 0:0 Tamioła - Trochanowski, Dominiak, Kowalczyk - Janeczko (65 Lech), Bazan, Kwaśniewski, Kubań (46 Dańczak), Martinka - Kryza, Wiśniewski (80 Jazowiecki).
19 2.04.2017
godz.16:00
Grom Gromadzyń - Konfeks 1:1 (1:0) Wójcik 69 min (karny)
Tamioła – Kowalczyk, Potycz (46 Kwaśniewski), Wójcik, Trochanowski (60 Winnik) – Martinka, Dominiak, Bazan, Janeczko (46 Lech) – Kryza, Wiśniewski (46 Dańczak).
20 8.04.2017
godz.17.00
Kuźnia Jawor - Konfeks 1:0 (0:0) Tamioła - Kowalczyk, Bazan, Wójcik, Trochanowski - Martinka, Kwaśniewski, Kubań, Dańczak (80 min Jazowiecki), Janeczko (75 min Winnik) - Wiśniewski (46 min Kryza)
21 22.04.2017
godz.16.00
Konfeks - Rodło Granowice 2:1 (1:0) 1:0 Janeczko, 2:1 Wójcik
Tamioła - Bazan, Dominiak, Wójcik, Trochanowski - Janeczko (Lech), Kwaśniewski, Kuban (Jazowiecki), Martinka (Ławkiel) - Kryza, Wiśniewski.
22 29.04.2017
godz.16.00
Czarni Rokitki - Konfeks 0:4 (0:0) Janeczko - 2, Wiśniewski, Kryza
Tamioła - Kowalczyk (Bazan), Dominiak, Wójcik, Trochanowski - Martinka, Kwaśniewski, Dańczak (Ławkiel), Wiśniewski (Lech), Janeczko - Kryza
23 3.05.2017
godz.17.00
Konfeks - Huta Przemków 0:1 (0:1) Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Dominiak (86 Bazan), Kowalczyk - Lech (70 Dańczak), Kwaśniewski, Martinka (81 Kubań), Janeczko (73 Ławkiel) - Wiśniewski, Kryza.
24 7.05.2017
godz.13.00
Dąb Siedliska - Konfeks - 1:4 (1:1) Wiśniewski, Wójcik, Dańczak, Kubań
Tamioła, Trochanowski, Wójcik, Dominiak, Kowalczyk (71 Bazan), Janeczko (65 Kubań), Martinka, Kwaśniewski, Lech (60Dańczak), Kryza, Wiśniewski (75 Jazowiecki)
25 13.05.2017
godz.16.00
Konfeks - Przyszłość Prusice 3:1 (0:1) Kryza, Lech, Wójcik
Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Bazan, Kowalczyk - Dańczak (63 min Lech), Kwaśniewski, Kubań (46 min Janeczko), Martinka (74 min Jazowiecki) - Wiśniewski (75 min Ławkie), Kryza.
26 20.05.2017
godz.17.00
Chojnowianka - Konfeks 0:4 (0:2) Kowalczyk - 2, Wiśniewski, Winnik
Tamioła, Kowalczyk (80 Hoszowski), Wójcik, Dominiak, Janeczko (80 min Kubań), Kwaśniewski, Martinka (74 min Ławkiel), Dańczak (55 min Lech), Jazowiecki, (63 min Piotrowski), Wiśniewski, Kryza (80 min Winnik)
27 27.05.2017
godz.16.00
Konfeks - Odra Scinawa 2:3 (0:2) 1:3 Wójcik 59 min (karny), 2:3 Lech 74 min
Tamioła - Janeczko, Hoszowski, Wojcik, Kowalczyk - Lech, Dańczak (46 min Kubań), Martinka (46 min Piotrowski), Jazowiecki - Kryza, Wiśniewski (46 min Ławkiel).
28 3.06.2017
godz.15.00
Odra Chobienia - Konfeks 3:1 (0:1) Wiśniewski 12 min
Skibiński - Hoszowski, Wójcik, Janeczko, Jazowiecki (60 min Trochanowski), Kowalczyk, Kubań (60 min Kryza), Kwaśniewski, Lech (60 min Dańczak), Piotrowski (67 min Ławkiel, Wiśniewski,
29 10.06.2017
godz.17.00
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:2 (0:1) 1:2 Wójcik 90 (karny)
Tamioła - Janeczko (60 Trochanowski), Hoszowski, Wójcik, Kowalczyk - Dańczak (60 Lech), Kwaśniewski, Martinka, Jazowiecki (30 Piotrowski) - Kryza, Wiśniewski (77 Ławkiel)
30 15.06.2017
godz.17.00
Prochowiczanka - Konfeks 2:1 (2:1) Kowalczyk
Tamioła, Trochanowski, Wójcik, Hoszowski, Kowalczyk, Kubań (70 Lech), Piotrowski, Martinka, Janeczko (80 Dańczak), Wiśniewski (70 Ławkiel), Kryza (80 Winnik)