This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2017/2018
1 Prochowiczanka 16
2 Sparta Rudna 15
3 Konfeks Legnica 14
4 Odra Chobienia 13
5 UKS Huta Przemków 12
6 Płomień Radwanice 11
7 Iskra Księginice 11
8 KS Męcinka 10
9 Iskra Kochlice 8
10 Zamet Przemków 6
11 Czarni Rokitki 6
12 Kaczawa Bieniowice 4
13 Kuźnia Jawor 4
14 KS Legnickie Pole 3
15 Dąb Siedliska 3
16 Grom Gromadzyń 1
więcej
6 kolejka 17.09.17
Zamet - Bieniowice 3:1
Księginice - Konfeks 1:1
Kochlice - Grom 3:1
Kuźnia - Rokitki 2:0
Siedliska - UKS Huta 2:6
Legnickie Pole - Chobienia 1:2
Męcinka - Radwanice 1:1
Rudna - Prochowiczanka 0:1
7 Kolejka 24.09.17
Prochowiczanka - Zamet
Radwanice - Rudna
Chobienia - Męcinka
UKS Huta - Legnickie Pole
Rokitki - Siedliska
Grom - Kuźnia
Konfeks - Kochlice
Bieniowice - Księginice
Snajperzy 2017/2018
Kryza Piotr 5
Wójcik Kamil 4
Cirko Michał 3
Wiśniewski Dominik 3
Kulikowski Grzegorz 2
Kowalczyk Krystian 1
Janeczko Michał 1
Plebaniak Dominik 1
Trochanowski Marek 1
Nasi Sponsorzy

Kadra seniorów KS Konfeks sezon 2016/17

Bajgot Sławomir, Bazan Piotr, Dańczak Oliver, Grzyb Dawid, Hoszowski Kamil, Janeczko Michał, Jazowiecki Aleksander, Kościelny Dominik, Kowalczyk Krystian, Kuboń Bartłomiej, Kwaśniewski Damian, Lech Alan, Martinka Rafał, Milewski Konrad, Pazdro Marcin, Potycz Patryk, Puszczyński Aleksander, Sambor Adrian, Sinanis Grzegorz, Skibiński Jakub, Swędzikiewicz Maciej, Szymaniuk Sławomir, Tamioła Sebastian, Trochanowski Marek,Trzciński Damian, Winnik Hubert, Wiśniewski Dominik, Wójcik Kamil, Woliński Mateusz, Woźniak Przemysław, Dawid Kryza, Bartłomiej Ławkiel
Trener: Andrzej Kisiel

Strzelcy bramek - KS Konfeks sezon 2016/17

Kamil Wójcik - 12, Dominik Wiśniewski - 11, Dawid Kryza - 5, Krystian Kowalczyk - 4, Oliwier Dańczak - 3, Michał Janeczko - 3, Michał Cirko - 3, Patryk Potycz - 3, Hubert Winnik - 2, Bartosz Kubań - 2, Alan Lech - 2, Rafał Martinka - 1

Tabela końcowa legnickiej ligi okregowej - sezon 2016/17

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Odra Scinawa 30 65 20 5 5 89 28 61
2 Górnik Złotoryja 30 65 20 5 5 73 42 31
3 Prochowiczanka 30 60 19 3 8 73 36 37
4 Kuznia Jawor 30 59 18 5 7 87 36 51
5 Iskra Księginice 30 57 17 6 7 69 40 29
6 Konfeks Legnica 30 43 13 4 13 50 42 8
7 Huta Przemków 30 42 13 3 14 61 48 13
8 Czarni Rokitki 30 39 12 3 15 51 75 - 24
9 Grom Gromadzyń-Wielowieś 30 39 11 6 13 54 85 - 31
10 Dąb Siedliska 30 38 11 5 14 68 65 3
11 Odra Chobienia 30 36 11 3 16 56 79 - 23
12 Iskra Kochlice 30 34 11 4 15 50 71 - 21
13 Kaczawa Bieniowice 30 31 9 4 17 51 86 - 35
14 Przyszłość Prusice 30 26 6 8 16 49 80 - 31
15 Chojnowianka 30 24 7 3 20 43 80 - 37
16 Rodło Granowice 30 21 6 3 21 52 89 - 37

Seria - runda jesienna 2016/17

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Rodło Granowice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 3 0 0
2 Odra Chobienia 0 0 3 3 3 0 0 1 0 0 3 0 0 3 3
3 Huta Przemków 0 3 3 0 0 3 0 3 0 1 1 0 0 3 0
4 Iskra Kochlice 3 0 0 3 3 0 0 0 3 0 1 1 1 3 0
5 Kaczawa Bieniowice 3 1 0 0 3 0 3 0 3 3 1 0 0 0 0
6 Górnik Złotoryja 1 3 1 3 3 3 3 1 3 0 3 3 0 1 3
7 Konfeks Legnica 0 0 3 0 3 3 3 0 3 3 1 0 3 1 0
8 Odra Ścinawa 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3 0 3 3 3 3
9 Iskra Księginice 1 3 3 3 0 3 3 3 3 1 3 3 3 0 0
10 Prochowiczanka 3 1 0 0 0 3 3 3 0 0 0 3 3 3 3
11 Grom Gromadzyń 1 3 1 3 0 0 3 0 1 3 3 3 1 0 3
12 Przyszłość Prusice 0 3 0 0 3 0 0 1 0 0 1 0 1 3 0
13 Kuźnia Jawor 3 0 0 0 0 3 0 3 1 3 1 3 3 3 3
14 Czarni Rokitki 0 0 3 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0 0 3
15 Chojnowianka 0 0 0 3 0 3 0 0 3 3 1 3 0 0 0
16 Dąb Siedliska 3 0 3 3 3 0 3 1 0 0 0 1 1 0 3

Seria - runda wiosenna 2016/17

Lp Drużyna 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Rodło Granowice 3 3 1 0 3 0 0 0 3 0 1 0 0 0 0
2 Odra Chobienia 0 0 0 3 0 0 3 1 3 0 0 0 3 1 3
3 Huta Przemków 0 3 3 1 3 3 0 3 3 3 0 0 0 3 0
4 Iskra Kochlice 3 0 1 3 0 0 3 0 0 0 3 3 0 0 3
5 Kaczawa Bieniowice 0 0 0 0 0 0 3 3 0 1 3 3 0 1 0
6 Górnik Złotoryja 3 3 3 3 0 1 3 3 0 3 0 3 3 3 3
7 Konfeks Legnica 3 0 1 1 0 3 3 0 3 3 3 0 0 0 0
8 Odra Ścinawa 1 1 1 3 0 3 3 3 1 3 3 3 3 0 0
9 Iskra Księginice 0 3 3 1 3 3 1 3 1 0 0 1 0 3 0
10 Prochowiczanka 3 3 3 1 3 3 3 3 1 3 3 3 0 0 3
11 Grom Gromadzyń 1 3 0 1 3 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0
12 Przyszłość Prusice 0 1 0 1 0 1 0 1 3 0 0 1 0 3 0
13 Kuźnia Jawor 3 1 3 0 3 3 1 3 3 0 1 3 3 3 3
14 Czarni Rokitki 0 1 3 0 3 1 0 0 1 3 3 0 3 3 3
15 Chojnowianka 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 3
16 Dąb Siedliska 3 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3 0 3 0 3

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okregowej - sezon 2016/17

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Rodło Granowice . 1:3 2:4 5:4 1:2 3:2 0:3 1:1 1:7 1:5 3:4 5:2 2:2 5:2 4:2 3:4
2 Odra Chobienia 3:1 . 1:2 2:3 4:0 2:5 3:1 0:5 1:0 3:2 3:4 3:3 4:2 2:1. 2:3 0:4
3 Huta Przemków 5:2 3:0 . 1:2 8:0 0:1 1:0 2:0 1:1 1:3 0:2 4:1 0:1 2:3 0:1 3:1
4 Iskra Kochlice 3:1 2:1 2:2 . 3:2 0:2 0:0 1:6 0:4 0:5 1:2 0:0 2:8 0:4 2:4 2:1
5 Kaczawa Bieniowice 2:0 0:0 4:3 1:5 . 3:4 0:4 1:4 0:4 1:1 5:1 3:3 2:6 3:2 3:2 3:3
6 Górnik Złotoryja 6:2 6:3 3:2 2:0 3:1 . 1:1 1:0 1:1 2:1 2:2 3:0 1:0 2:2 3:0 3:2
7 Konfeks Legnica 2:1 1:0 0:1 2:1 0:1 1:2 . 2:3 2:5 0:2 1:2 3:1 2:0 2:1 1:1 2:1
8 Odra Ścinawa 3:0 6:1 3:1 2:5 3:0 3:0 5:0 . 2:0 3:1 0:0 3:1 0:0 4:0 10:1 7:1
9 Iskra Księginice 3:0 3:4 0:2 1:2 2:1 1:2 3:2 1:0 . 4:1 4:3 2:2 4:1 6:2 2:0 2:1
10 Prochowiczanka 1:0 9:0 4:2 1:0 3:1 2:0 2:1 1:1 2:2 . 3:1 5:0 1:2 1:0 4:2 2:1
11 Grom Gromadzyń 4:3 2:1 2:1 0:3 4:1 2:6 1:1 1:1 0:3 0:3 . 1:7 3:3 4:1 4:1 3:3
12 Przyszłość Prusice 1:3 2:2 1:5 4:2 0:3 2:1 2:4 1:2 1:2 3:2 3:0   2:7 1:1 0:4 1:1
13 Kuźnia Jawor 1:1 5:2 4:1 4:0 3:0 0:1 1:0 0:3 0:0 0:2 5:0 3:0 . 5:0 6:0 5:1
14 Czarni Rokitki 4:2 3:1 3:1 2:1 4:1 1:5 0:4 0:6 1:1 1:0 3:0 2:3 0:7 . 2:1 2:4
15 Chojnowianka 1:2 0:3 1:1 2:4 4:2 3:1 0:4 0:3 0:1 1:2 5:1 2:2 1:3 1:2 . 0:4
16 Dąb Siedliska 3:2 0:2 0:2 0:0 2:5 2:2 1:4 2:3 4:0 3:2 9:1 2:0 1:3 5:1 2:0 .

Mecze i składy drużyny seniorów KS Konfeks sezon 2016/17

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 20.08.2016
godz.17:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 0:1 (0:0) Sinanis - Trochanowski, Wójcik, Potycz (82 min Kubań), Kowalczyk - Bajgot (59 min Lech), Pazdro, Puszczyński , Martinka, Winnik (73 min Dańczak) - Wiśniewski.
2 27.08.2016
godz.17:00
Iskra Księginice - Konfeks 3:2 (2:1) Wójcik, Martinka
Sinanis – Kowalczyk, Pazdro, Trochanowski, Potycz, - Lech, Martinka, Wójcik, Dańczak, Winnik – Wiśniewski. Po przerwie grali: Bajgot, Jazowiecki.
3 3.09.2016
godz.17:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:1 (0:0) 1:0 Potycz 62 min, 2:0 Winnik 85 min
Sinanis - Trochanowski, Potycz, Pazdro, Kowalczyk - Kubań (76 min Lech), Swędzikiewicz, Martinka, Dańczak, H. Winnik - Wiśniewski.
4 11.09.2016
godz.17:00
Grom Gromadzyń - Konfeks 1:2 (0:0) 1:0 Dańczak 61 min
Sinanis - Trochanowski, Wójcik, Potycz, Kowalczyk - Dańczak (63 min Trzciński, 75 min Jazowiecki), Puszczyński (70 Kwaśniewski), Kubań, Martinka, Bajgot (50 min Lech) - Wiśniewski
5 17.09.2016
godz.17:00
Konfeks - Kuźnia Jawor 2:0 (1:0) 1:0 Wójcik 8, 2:0 Dańczak 90+3.
Tamioła - Trochanowski, Pazdro, Wójcik, Kowalczyk - Dańczak, Martinka, Puszczyński, Kubań, Lech - Swędzikiewicz (55 Kwaśniewski).
6 24.09.2016
godz.17:00
Rodło Granowice - Konfeks 0:3 (0:2) 0:1 Wójcik 27 min (karny), 0:2 Wiśniewski 35 min, 0:3 Kubań 74 min
Tamioła - Trochanowski (88 min Bajgot), Potycz, Wójcik, Kowalczyk - Lech, Pazdro (88 min Swędzikiewicz), Puszczyński (80 min Jazowiecki), Winnik, Kubań - Wiśniewski (36 min Kwaśniewski)
7 1.10.2016
godz.16:00
Konfeks - Czarni Rokitki 2:1 (0:1) 1:1 Dańczak 65 min, 2:1 Wiśniewski 70 min
Tamioła - Trochanowski, Potycz, Wójcik, Kowalczyk - Lech, Puszczyński (75 min Pazdro), Winnik (46 min Dańczak), Martinka (46 min Kwaśniewski), Kubań - Wiśniewski.
8 9.10.2016
godz.16:00
Huta Przemków - Konfeks 1:0 (0:0) Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Potycz, Kowalczyk - Lech, Kwaśniewski, Dańczak, Kubań (75 Martinka), Winnik - Wiśniewski.
9 15.10.2016
godz.16:00
Konfeks - Dąb Siedliska 2:1 (1:1) 1:0 Wiśniewski 3 min, 2:1 Kowalczyk 80 min .
Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Potycz, Kowalczyk - Lech, Martinka, Kwaśniewski, Kubań (60 Winnik), Dańczak (75 min Puszczyński) - Wiśniewski (88 min Pazdro)
10 22.10.2016
godz.15:00
Przyszłość Prusice - Konfeks 2:4 (1:4) Wiśniewski 2, Wójcik, Potycz
Tamioła - Kowalczyk, Potycz, Wójcik, Trochanowski - Dańczak, Kwaśniewski, Kubań, Martinka, Lech - Wiśniewski. Po przerwie zagrali: Jazowiecki, Swędzikiewicz, Pazdro, Puszczyński, Winnik.
11 29.10.2016
godz.15:00
Konfeks - Chojnowianka 1:1 (0:0) Wójcik (karny)
Tamioła – Kowalczyk, Wójcik, Potycz, Trochanowski - Winnik, Martinka, Kwaśniewski, Dańczak, Lech - Wiśniewski. Po przerwie zagrali: Jazowiecki, Puszczyński, Kubań.
12 6.11.2016
godz.15:00
Odra Scinawa - Konfeks 5:0 (2:0) Tamioła - Kowalczyk, Wójcik, Potycz, Trochanowski - Winnik, Kwaśniewski, Martinka, Dańczak, Lech - Wiśniewski. W 2. połowie zagrali: Jazowiecki, Kubań, Puszczyński.
13 11.11.2016
godz.11:00
Konfeks - Odra Chobienia 1:0 (0:0) Wójcik 80 min
Tamioła - Kowalczyk, Potycz, Wójcik, Trochanowski - Winnik, Martinka, Pazdro, Kwaśniewski, Lech - Wiśniewski. Po przerwie zagrali: Jazowiecki, Kubań.
14 13.11.2016
godz.14:00
Górnik Złotoryja - Konfeks 1:1 (1:0) Patryk Potycz (karny)
Tamioła - Kowalczyk, Potycz, Pazdro, Trochanowski - Kubań, Jazowiecki, Martinka, Dańczak, Lech - Wiśniewski. Ponadto zagrali: Winnik.
15 20.11.2015
godz.11:00
Konfeks - Prochowiczanka 0:2 (0:0) Tamioła - Kowalczyk, Pazdro, Wójcik, Trochanowski - Jazowiecki, Kwaśniewski (Swędzikiewicz), Dańczak (Sinanis), Martinka, Lech (Winnik) - Wiśniewski
2 runda
16 12.03.2017
godz.14:00
Kaczawa Bieniowice - Konfeks 0:4 (0:3) Kryza - 2 (5 i 55 min), Wiśniewski 8 min, Kubań 43 min
Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Potycz, Kowalczyk - Janeczko (80 min Winnik), Bazan (82 min Jazowiecki), Kwaśniewski (55 min Dominiak), Kubań (65 min Lech), Wiśniewski - Kryza
17 18.03.2017
godz.16:00
Konfeks - Iskra Księginice 2:5 (2:3) 1:0 Wiśniewski 9 min, 2:0 Kryza 19 min
Woliński - Kowalczyk, Wójcik, Potycz, Trochanowski – Kubań (46 min Bazan), Dominiak, Kwaśniewski (46 min Martinka), Janeczko – Wiśniewski (46 min Dańczak), Kryza.
18 26.03.2017
godz.14:00
Iskra Kochlice - Konfeks 0:0 Tamioła - Trochanowski, Dominiak, Kowalczyk - Janeczko (65 Lech), Bazan, Kwaśniewski, Kubań (46 Dańczak), Martinka - Kryza, Wiśniewski (80 Jazowiecki).
19 2.04.2017
godz.16:00
Grom Gromadzyń - Konfeks 1:1 (1:0) Wójcik 69 min (karny)
Tamioła – Kowalczyk, Potycz (46 Kwaśniewski), Wójcik, Trochanowski (60 Winnik) – Martinka, Dominiak, Bazan, Janeczko (46 Lech) – Kryza, Wiśniewski (46 Dańczak).
20 8.04.2017
godz.17.00
Kuźnia Jawor - Konfeks 1:0 (0:0) Tamioła - Kowalczyk, Bazan, Wójcik, Trochanowski - Martinka, Kwaśniewski, Kubań, Dańczak (80 min Jazowiecki), Janeczko (75 min Winnik) - Wiśniewski (46 min Kryza)
21 22.04.2017
godz.16.00
Konfeks - Rodło Granowice 2:1 (1:0) 1:0 Janeczko, 2:1 Wójcik
Tamioła - Bazan, Dominiak, Wójcik, Trochanowski - Janeczko (Lech), Kwaśniewski, Kuban (Jazowiecki), Martinka (Ławkiel) - Kryza, Wiśniewski.
22 29.04.2017
godz.16.00
Czarni Rokitki - Konfeks 0:4 (0:0) Janeczko - 2, Wiśniewski, Kryza
Tamioła - Kowalczyk (Bazan), Dominiak, Wójcik, Trochanowski - Martinka, Kwaśniewski, Dańczak (Ławkiel), Wiśniewski (Lech), Janeczko - Kryza
23 3.05.2017
godz.17.00
Konfeks - Huta Przemków 0:1 (0:1) Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Dominiak (86 Bazan), Kowalczyk - Lech (70 Dańczak), Kwaśniewski, Martinka (81 Kubań), Janeczko (73 Ławkiel) - Wiśniewski, Kryza.
24 7.05.2017
godz.13.00
Dąb Siedliska - Konfeks - 1:4 (1:1) Wiśniewski, Wójcik, Dańczak, Kubań
Tamioła, Trochanowski, Wójcik, Dominiak, Kowalczyk (71 Bazan), Janeczko (65 Kubań), Martinka, Kwaśniewski, Lech (60Dańczak), Kryza, Wiśniewski (75 Jazowiecki)
25 13.05.2017
godz.16.00
Konfeks - Przyszłość Prusice 3:1 (0:1) Kryza, Lech, Wójcik
Tamioła - Trochanowski, Wójcik, Bazan, Kowalczyk - Dańczak (63 min Lech), Kwaśniewski, Kubań (46 min Janeczko), Martinka (74 min Jazowiecki) - Wiśniewski (75 min Ławkie), Kryza.
26 20.05.2017
godz.17.00
Chojnowianka - Konfeks 0:4 (0:2) Kowalczyk - 2, Wiśniewski, Winnik
Tamioła, Kowalczyk (80 Hoszowski), Wójcik, Dominiak, Janeczko (80 min Kubań), Kwaśniewski, Martinka (74 min Ławkiel), Dańczak (55 min Lech), Jazowiecki, (63 min Piotrowski), Wiśniewski, Kryza (80 min Winnik)
27 27.05.2017
godz.16.00
Konfeks - Odra Scinawa 2:3 (0:2) 1:3 Wójcik 59 min (karny), 2:3 Lech 74 min
Tamioła - Janeczko, Hoszowski, Wojcik, Kowalczyk - Lech, Dańczak (46 min Kubań), Martinka (46 min Piotrowski), Jazowiecki - Kryza, Wiśniewski (46 min Ławkiel).
28 3.06.2017
godz.15.00
Odra Chobienia - Konfeks 3:1 (0:1) Wiśniewski 12 min
Skibiński - Hoszowski, Wójcik, Janeczko, Jazowiecki (60 min Trochanowski), Kowalczyk, Kubań (60 min Kryza), Kwaśniewski, Lech (60 min Dańczak), Piotrowski (67 min Ławkiel, Wiśniewski,
29 10.06.2017
godz.17.00
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:2 (0:1) 1:2 Wójcik 90 (karny)
Tamioła - Janeczko (60 Trochanowski), Hoszowski, Wójcik, Kowalczyk - Dańczak (60 Lech), Kwaśniewski, Martinka, Jazowiecki (30 Piotrowski) - Kryza, Wiśniewski (77 Ławkiel)
30 15.06.2017
godz.17.00
Prochowiczanka - Konfeks 2:1 (2:1) Kowalczyk
Tamioła, Trochanowski, Wójcik, Hoszowski, Kowalczyk, Kubań (70 Lech), Piotrowski, Martinka, Janeczko (80 Dańczak), Wiśniewski (70 Ławkiel), Kryza (80 Winnik)