This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Ostatni mecz
Tabela 2017/2018
1 Prochowiczanka 40
2 Konfeks Legnica 30
3 Sparta Rudna 30
4 Odra Chobienia 29
5 Kuźnia Jawor 28
6 KS Męcinka 25
7 UKS Huta Przemków 24
8 Iskra Księginice 22
9 KS Legnickie Pole 19
10 Płomień Radwanice 19
11 Zamet Przemków 18
12 Iskra Kochlice 16
13 Kaczawa Bieniowice 12
14 Czarni Rokitki 9
15 Dąb Siedliska 6
16 Grom Gromadzyń 4
więcej
15 kolejka 19.11.17
Rokitki - Zamet 2:5
Grom - UKS Huta 2:4
Konfeks - Chobienia
Bieniowice - Radwanice 1:1
Księginice - Prochowiczanka 1:3
Kochlice - Rudna 0:3
Kuźnia - Męcinka 2:0
Siedliska - Legnickie Pole 0:1
16 Kolejka ..
Snajperzy 2017/2018
Kryza Dawid 7
Wójcik Kamil 6
Cirko Michał 6
Wiśniewski Dominik 4
Janeczko Michał 3
Kowalczyk Krystian 3
Plebaniak Dominik 2
Kulikowski Grzegorz 2
Trochanowski Marek 1
Grządkowski Michał 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks sezon 2017/18

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.08.2017
godz.17:00
UKS Huta Przemków -Konfeks 0:2(0:1) Krzya 15 min, Plebaniak 90 min
Tamioła – Kowalczyk, Wójcik, Pazio, Hoszowski – Janeczko, Grządkowski, Plebaniak, Piotrowski (85 min Wiśniewski), Kryza – Cirko (63 min Winnik)
2 19.08.2016
godz.17:00
Konfeks - Czarni Rokitki 4:0 (0:0) 1:0 Kryza 54 min, 2:0 Kowalczyk 65 min, 3:0 Kryza 69 min, 4:0 Janeczko 74 min.
Tamioła – Hoszowski (15 min Trochanowski), Pazio, Wójcik, Kowalczyk – Grządkowski (82 min Kwaśniewski), Piotrowski (74 min Jazowiecki), Dańczak (66 min Bazan), Janeczko (80 min Swędzikiewicz), Kryza ,– Cirko (66 min Wiśniewski).
3 26.08.2017
godz.16:00
Grom Gromadzyń - Konfeks 0:11(0:2) Wiśniewski - 3, Kryza - 2, Cirko - 2, Wójcik - 2, Kulikowski, Trochanowski
Skibiński - Pazio, Wójcik, Kowalczyk, Grządkowski (83 Trochanowski)- Piotrowski, Dańczak (46 Kulikowski), Janeczko (70 Bazan), Plebaniak (74 Kwaśniewski), Cirko - Kryza (74 Wiśniewski)
4 3.09.2017
godz.17:00
Zamet Przemków - Konfeks 0:1 (0:10 Cirko 54 min
Tamioła - Pazio, Wójcik, Hoszowski, Kowalczyk - Piotrowski (73 min Kwaśniewski), Grządkowski, Janeczko, Kryza (60 min Wiśniewski), Plebaniak (60 min Bazan) - Cirko
5 10.09.2017
godz.11:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:2 (1:1) 1:0 Wójcik 25 min (karny), 2:2 Wójcik 90 min+6
Tamioła – Hoszowski, Wójcik, Pazio , Kowalczyk – Janeczko (64 min Dańczak ), Piotrowski (46 min Kulikowski), Grządkowski, Plebaniak (46 min Kwaśniewski) – Cirko (86 min Bazan), Kryza (46 min Wiśniewski).
6 17.09.2017
godz.17:00
Iskra Księginice - Konfeks 1:1 (0:1) Kulikowski 2 min
Tamioła – Hoszowski, Pazio, Bazan, Kowalczyk – Janeczko, Grządkowski, Piotrowski (83 Kwaśniewski), Cirko (73 Kryza), Kulikowski – Wiśniewski (73 Plebaniak).
7 23.09.2017
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:0 (0:0) 1:0 Wójcik 88 (karny), 2:0 Wójcik 90+3 (karny)
Tamioła - Hoszowski (38 Trochanowski), Wójcik, Pazio, Kowalczyk - Plebaniak (65 Winnik), Grządkowski, Kryza (90 Jazowiecki), Bazan (20 Kwaśniewski), Janeczko - Cirko (69 Wiśniewski).
8 30.09.2017
godz.16:00
Kuźnia Jawor - Konfeks 1:2 (0:0) 0:1 Kryza 59, 1:1 Grządkowski 67 (samobójcza), 1:2 Plebaniak 70.
Tamioła -– Hoszowski, Pazio, Wójcik, Kowalczyk – Plebaniak (86 Winnik), Grządkowski, Cirko (89 Kwaśniewski), Kulikowski (62 Piotrowski), Janeczko (82 Dańczak) – Kryza.
9 8.10.2016
godz.15:00
Konfeks - Dąb Siedliska 8:1 (1:0) 1:0 Janeczko 15, 2:0 Kowalczyk 47, 3:0 Cirko 57, 4:0 Cirko 60, 5:0 Janeczko 69, 7:0 Kryza 70, 8:1 Cirko 85.
Tamioła - –Hoszowski, Trochanowski, Pazio, Kowalczyk – Plebaniak, Grządkowski (67 Piotrowski), Kulikowski, Kryza (80 Winnik), Janeczko (80 Jazowiecki) – Cirko.
10 14.10.2017
godz.16:00
KS Legnickie Pole - Konfeks 1:1 (0:0) 0:1 Grządkowski 83 min
Tamioła – Kowalczyk, Pazio, Wójcik, Hoszowski – Kulikowski, Grządkowski, Plebaniak, Janeczko (82 Dańczak) – Kryza (75 Wiśniewski), Cirko
11 22.10.2017
godz.11:00
Konfeks - KS Męcinka 1:0 (0:0) Wiśniewski 75 min
Tamioła – Hoszowski, Wójcik, Pazio, Kowalczyk – Piotrowski (90 Kwaśniewski), Grządkowski, Plebaniak, Kulikowski (61 Kryza), Janeczko – Cirko (70 Wiśniewski)
12 .
.
Sparta Rudna - Konfeks . .
.
13 5.11.2017
godz.11:00
Konfeks - Prochowiczanka 0:1 (0:1) Skibiński – Hoszowski, Pazio Ż, Wójcik, Kowalczyk – Janeczko (46 Cirko), Grządkowski Ż, Piotrowski, Plebaniak, Dańczak Ż (46 Kulikowski) – Kryza (68 Wiśniewski).
14 12.11.2016
godz.14:00
Płomień Radwanice - Konfeks 0:1 (0:0) 0:1 Krystian Kowalczyk 60 min
Tamioła - Hoszowski, Wójcik, Kowalczyk - Janeczko, Piotrowski (82 Kwaśniewski), Grządkowski, Plebaniak, Dańczak (61 Winnik) - Wiśniewski (61 Kryza), Cirko
15 19.11.2015
godz.13:00
Konfeks - Odra Chobienia . .
.