This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2017/2018
1 Prochowiczanka 16
2 Sparta Rudna 15
3 Konfeks Legnica 14
4 Odra Chobienia 13
5 UKS Huta Przemków 12
6 Płomień Radwanice 11
7 Iskra Księginice 11
8 KS Męcinka 10
9 Iskra Kochlice 8
10 Zamet Przemków 6
11 Czarni Rokitki 6
12 Kaczawa Bieniowice 4
13 Kuźnia Jawor 4
14 KS Legnickie Pole 3
15 Dąb Siedliska 3
16 Grom Gromadzyń 1
więcej
6 kolejka 17.09.17
Zamet - Bieniowice 3:1
Księginice - Konfeks 1:1
Kochlice - Grom 3:1
Kuźnia - Rokitki 2:0
Siedliska - UKS Huta 2:6
Legnickie Pole - Chobienia 1:2
Męcinka - Radwanice 1:1
Rudna - Prochowiczanka 0:1
7 Kolejka 24.09.17
Prochowiczanka - Zamet
Radwanice - Rudna
Chobienia - Męcinka
UKS Huta - Legnickie Pole
Rokitki - Siedliska
Grom - Kuźnia
Konfeks - Kochlice
Bieniowice - Księginice
Snajperzy 2017/2018
Kryza Piotr 5
Wójcik Kamil 4
Cirko Michał 3
Wiśniewski Dominik 3
Kulikowski Grzegorz 2
Kowalczyk Krystian 1
Janeczko Michał 1
Plebaniak Dominik 1
Trochanowski Marek 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks sezon 2017/18

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.08.2017
godz.17:00
UKS Huta Przemków -Konfeks 0:2(0:1) Krzya 15 min, Plebaniak 90 min
Tamioła – Kowalczyk, Wójcik, Pazio, Hoszowski – Janeczko, Grządkowski, Plebaniak, Piotrowski (85 min Wiśniewski), Kryza – Cirko (63 min Winnik)
2 19.08.2016
godz.17:00
Konfeks - Czarni Rokitki 4:0 (0:0) 1:0 Kryza 54 min, 2:0 Kowalczyk 65 min, 3:0 Kryza 69 min, 4:0 Janeczko 74 min.
Tamioła – Hoszowski (15 min Trochanowski), Pazio, Wójcik, Kowalczyk – Grządkowski (82 min Kwaśniewski), Piotrowski (74 min Jazowiecki), Dańczak (66 min Bazan), Janeczko (80 min Swędzikiewicz), Kryza ,– Cirko (66 min Wiśniewski).
3 26.08.2017
godz.16:00
Grom Gromadzyń - Konfeks 0:11(0:2) Wiśniewski - 3, Kryza - 2, Cirko - 2, Wójcik - 2, Kulikowski, Trochanowski
Skibiński - Pazio, Wójcik, Kowalczyk, Grządkowski (83 Trochanowski)- Piotrowski, Dańczak (46 Kulikowski), Janeczko (70 Bazan), Plebaniak (74 Kwaśniewski), Cirko - Kryza (74 Wiśniewski)
4 3.09.2017
godz.17:00
Zamet Przemków - Konfeks 0:1 (0:10 Cirko 54 min
Tamioła - Pazio, Wójcik, Hoszowski, Kowalczyk - Piotrowski (73 min Kwaśniewski), Grządkowski, Janeczko, Kryza (60 min Wiśniewski), Plebaniak (60 min Bazan) - Cirko
5 10.09.2017
godz.11:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:2 (1:1) 1:0 Wójcik 25 min (karny), 2:2 Wójcik 90 min+6
Tamioła – Hoszowski, Wójcik, Pazio , Kowalczyk – Janeczko (64 min Dańczak ), Piotrowski (46 min Kulikowski), Grządkowski, Plebaniak (46 min Kwaśniewski) – Cirko (86 min Bazan), Kryza (46 min Wiśniewski).
6 17.09.2017
godz.17:00
Iskra Księginice - Konfeks 1:1 (0:1) Kulikowski 2 min
Tamioła – Hoszowski, Pazio, Bazan, Kowalczyk – Janeczko, Grządkowski, Piotrowski (83 Kwaśniewski), Cirko (73 Kryza), Kulikowski – Wiśniewski (73 Plebaniak).
7 23.09.2017
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice . .
.
8 1.10.2017
godz.15:00
Kuźnia Jawor - Konfeks . .
.
9 8.10.2016
godz.15:00
Konfeks - Dąb Siedliska . .
.
10 15.10.2017
godz.15:00
KS Legnickie Pole - Konfeks . .
.
11 22.10.2017
godz.11:00
Konfeks - KS Męcinka . .
.
12 29.10.2017
godz.14:00
Sparta Rudna - Konfeks . .
.
13 5.11.2017
godz.11:00
Konfeks - Prochowiczanka . .
.
14 12.11.2016
godz.14:00
Płomień Radwanice - Konfeks . .
.
15 19.11.2015
godz.11:00
Konfeks - Odra Chobienia . .
.