This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Tabela 2018/2019
1 Zryw Kłębanowice 0
2 GKS Męcinka 0
3 Kuźnia Jawor 0
4 Kaczawa Bieniowice 0
5 Konfeks Legnica 0
6 Pogoń Góra 0
7 Odra Chobienia 0
8 Chojnowianka 0
9 Iskra Księginice 0
10 Czarni Rokitki 0
11 Iskra Kochlice 0
12 Zamet Przemków 0
13 UKS Huta Przemków 0
14 Zawisza Serby 0
15 Płomień Radwanice 0
16 KS Legnickie Pole 0
więcej
1 kolejka 11.08.18
Zryw - Radwanice
Serby - UKS Huta
Zamet - Kochlice
Rokitki - Księginice
Chojnów - Chobienia
Góra - Konfeks
Bieniowice - Kuźnia
Męcinka - Legnickie Pole
2 kolejka 18.08.18
Radwanice - Legnickie Pole
Kuźnia - Męcinka
Konfeks - Bieniowice
Chobienia - Góra
Księginice - Chojnów
Kochlice - Rokitki
UKS Huta - Zamet
Zryw - Serby
Snajperzy 2018/2019
. .
. .
Nasi Sponsorzy

Kadra seniorów KS Konfeks sezon 2017/18
Bazan Piotr, Cirko Michał, Dańczak Oliver, Grz±dkowski Michał, Hoszowski Kamil, Janeczko Michał, Jazowiecki Aleksander, Kowalczyk Krystian, Kryza Dawid, Kubań Bartłomiej, Kulikowski Grzegorz, Kwa¶niewski Damian, Ławkiel Bartłomiej, Pazio Dominik, Piotrowski Gabriel, Plebaniak Dominik, Skibiński Jakub, Tamioła Sebastian, Trochanowski Marek, Winnik Hubert, Wi¶niewski Dominik, Wójcik Kamil,
Trener: Andrzej Kisiel
Strzelcy bramek - KS Konfeks sezon 2017/18
Kamil Wójcik - 18, Michał Cirko - 10, Dominik Wiśniewski - 8, Dawid Kryza - 8, Krystian Kowalczyk - 6, Michał Janeczko - 4, Oliwier Dańczak - 3, Dominik Plebaniak - 2, Grzegorz Kulikowski - 2, Michał Grządkowski, Aleksander Jazwowiecki - 1, Hubert Winnik - 1, Marek Trochanowski - 1, Gabriel Piotrowski, - 1, Rafał Martinka - 1
Tabela końcowa legnickiej ligi okregowej - sezon 2017/18
Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Prochowiczanka 30 74 24 2 4 97 24 73
2 Sparta Rudna 30 71 22 5 3 96 29 67
3 Odra Chobienia 30 62 19 5 6 80 33 47
4 Kuznia Jawor 30 59 19 2 9 71 37 59
5 Konfeks Legnica 30 56 16 8 6 71 35 36
6 KS Legnickie Pole 30 49 15 4 11 83 53 30
7 Zamet Przemków 30 48 15 3 12 67 52 15
8 Plomien Radwanice 30 43 12 7 11 66 56 10
9 Huta Przemkow 30 42 13 3 14 53 66 - 13
10 KS Mecinka 30 41 13 2 15 42 42 0
11 Iskra Ksieginice 30 38 10 8 12 53 60 - 7
12 Kaczawa Bieniowice 30 29 5 8 17 43 74 - 31
13 Iskra Kochlice 30 29 7 7 16 48 82 - 34
14 Czarni Rokitki 30 20 6 7 22 30 98 - 68
15 D±b Siedliska 30 18 5 3 22 50 102 - 52
16 Grom Gromadzyń-Wielowie¶ 30 8 2 2 26 21 128 - 107
Seria - runda jesienna 2017/18
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice 0 1 3 3 3 1 1 0 0 0 3 3 0 0 1
2 Odra Chobienia 3 3 1 3 0 3 3 1 0 3 3 3 3 3 1
3 Huta Przemków 0 3 0 3 3 3 0 0 3 0 0 0 3 3 3
4 Iskra Kochlice 0 1 1 0 3 3 0 1 1 3 0 3 3 0 0
5 Kaczawa Bieniowice 0 0 0 3 1 0 0 1 0 3 0 3 0 0 1
6 Sparta Rudna 3 3 3 3 3 0 1 1 0 3 3 3 3 1 3
7 Konfeks Legnica 3 3 3 3 1 1 3 3 3 1 3 0 0 3 1
8 KS Legnickie Pole 3 0 0 0 0 0 3 3 3 1 3 0 0 0 3
9 Iskra Księginice 3 0 3 3 1 1 3 0 1 0 3 3 0 1 0
10 Prochowiczanka 3 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
11 Grom Gromadzyń 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
12 GKS Męcinka 3 3 3 0 0 1 0 3 3 3 0 0 3 3 0
13 KuĽnia Jawor 0 1 0 0 0 3 3 0 3 3 3 3 3 3 3
14 Czarni Rokitki 3 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Zamet Przemków 0 3 0 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 3 3
16 D±b Siedliska 0 0 0 0 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Seria - runda wiosenna 2017/18
Lp Drużyna 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Płomień Radwanice 1 1 0 3 1 3 0 3 0 0 3 0 3 0 3
2 Odra Chobienia 3 3 3 3 3 0 3 1 0 3 0 3 1 3 3
3 Huta Przemków 1 3 0 3 0 3 0 1 0 0 0 3 1 0 3
4 Iskra Kochlice 0 1 0 0 1 3 0 0 1 0 0 0 0 3 0
5 Kaczawa Bieniowice 0 0 0 3 3 0 1 3 0 1 0 3 0 3 0
6 Sparta Rudna 3 3 0 3 3 3 3 1 3 3 3 3 3 1 3
7 Konfeks Legnica 1 3 3 1 0 3 3 3 1 1 0 0 3 3 0
8 KS Legnickie Pole 0 3 3 0 1 3 3 3 3 1 3 0 3 1 3
9 Iskra Księginice 1 0 3 0 3 0 1 0 1 0 3 3 0 1 0
10 Prochowiczanka 3 3 3 3 3 0 1 0 3 3 3 3 0 0 3
11 Grom Gromadzyń 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
12 GKS Męcinka 3 0 0 0 0 0 0 1 3 3 3 0 3 0 0
13 KuĽnia Jawor 0 0 3 0 3 3 3 0 3 3 3 3 3 1 3
14 Czarni Rokitki 0 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 3 1 3 0
15 Zamet Przemków 3 3 3 1 0 3 1 3 3 3 3 0 1 0 3
16 D±b Siedliska 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 0 3 0 3 0
Tabela krzyżowa legnickiej ligi okregowej - sezon 2017/18
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Płomień Radwanice . 2:3 3:0 3:3 5:0 2:2 0:1 3:1 0:1 2:1 3:0 3:0 5:4 4:1 2:3 2:1
2 Odra Chobienia 2:0 . 5:1 1:1 3:0 3:3 .4:1 2:3 3:2 0:2 6:0 2:0 2:0 2:2 2:0 1:2
3 Huta Przemków 1:2 2:0 . 2:1 2:1 2:1 0:2 2:6 1:3 0:1 3:0 2:2 2:0 4:2 4:1 2:1
4 Iskra Kochlice 3:3 0:2 2:3 . 2:2 0:3 2:3 2:1 1:1 1:4 3:1 1:0 1:4 2:2 3:5 0:3
5 Kaczawa Bieniowice 1:1 0:3 1:3 1:0 . 4:5 1:0 1:3 1:5 2:1 7:0 1:0 2:5 0:2 0:3 1:1
6 Sparta Rudna 2:1 1:1 6:0 5:0 6:0 . 3:2 4:1 2:2 0:1 6:0 1:0 2:0 8:0 3:1 7:1
7 Konfeks Legnica 7:2 2:2 1:1 2:0 2:2 1:3 . 1:1 3:0 0:1 4:2 1:0 2:1 4:0 0:0 8:1
8 KS Legnickie Pole 3:3 1:2 3:0 12:3 5:3 2:1 1:1 . 1:2 0:4 6:0 2:0 0:1 4:0 3:2 4:3
9 Iskra Księginice 1:1 0:1 4:1 1:1 1:1 2:2 1:1 5:1 . 1:3 2:0 2:8 1:2 4:1 1:2 5:2
10 Prochowiczanka 3:1 2:0 4:2 8:0 5:0 1:2 1:2 2:1 5:0 . 4:0 3:0 1:0 6:0 6:2 4:1
11 Grom Gromadzyń 2:1 1:17 2:4 1:2 0:2 0:4 0:11 0:7 1:1 0:7 . 1:2 1:5 2:0 0:6 1:1
12 GKS Męcinka 1:1 0:1 3:0 3:0 0:4 0:2 1:0 2:1 2:0 2:3 2:1 . 1:2 2:0 2:1 4:1
13 KuĽnia Jawor 1:0 1:3 4:1 2:0 4:0 0:1 1:2 2:2 4:1 3:3 1:0 2:0 . 2:0 1:0 6:2
14 Czarni Rokitki 5:0 0:2 2:1 1:4 2:1 0:4 2:4 1:6 3:1 1:5 2:1 0:2 1:4 . 2:5 3:2
15 Zamet Przemków 6:1 3:0 1:1 0:5 3:1 1:3 0:1 1:0 4:0 1:1 4:1 4:0 1:2 4:0 . 3:2
16 D±b Siedliska 2:5 1:5 2:6 2:5 2:3 1:2 2:2 0:1 1:3 0:5 5:3 0:3 0:6 3:0 5:0 .
Mecze i składy drużyny seniorów KS Konfeks sezon 2017/18
.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.08.2017
godz.17:00
UKS Huta Przemków - Konfeks 0:2(0:1) Kryza 15 min, Plebaniak 90 min
Tamioła – Kowalczyk, Wójcik, Pazio, Hoszowski – Janeczko, Grz±dkowski, Plebaniak, Piotrowski (85 min Wi¶niewski), Kryza – Cirko (63 min Winnik)
2 19.08.2017
godz.17:00
Konfeks - Czarni Rokitki 4:0 (0:0) 1:0 Kryza 54 min, 2:0 Kowalczyk 65 min, 3:0 Kryza 69 min, 4:0 Janeczko 74 min.
Tamioła – Hoszowski (15 min Trochanowski), Pazio, Wójcik, Kowalczyk – Grz±dkowski (82 min Kwa¶niewski), Piotrowski (74 min Jazowiecki), Dańczak (66 min Bazan), Janeczko (80 min Swędzikiewicz), Kryza ,– Cirko (66 min Wi¶niewski).
3 26.08.2017
godz.16:00
Grom Gromadzyń - Konfeks 0:11(0:2) Wi¶niewski - 3, Kryza - 2, Cirko - 2, Wójcik - 2, Kulikowski, Trochanowski
Skibiński - Pazio, Wójcik, Kowalczyk, Grz±dkowski (83 Trochanowski)- Piotrowski, Dańczak (46 Kulikowski), Janeczko (70 Bazan), Plebaniak (74 Kwa¶niewski), Cirko - Kryza (74 Wi¶niewski)
4 3.09.2017
godz.17:00
Zamet Przemków - Konfeks 0:1 (0:10 Cirko 54 min
Tamioła - Pazio, Wójcik, Hoszowski, Kowalczyk - Piotrowski (73 min Kwa¶niewski), Grz±dkowski, Janeczko, Kryza (60 min Wi¶niewski), Plebaniak (60 min Bazan) - Cirko
5 10.09.2017
godz.11:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:2 (1:1) 1:0 Wójcik 25 min (karny), 2:2 Wójcik 90 min+6
Tamioła – Hoszowski, Wójcik, Pazio , Kowalczyk – Janeczko (64 min Dańczak ), Piotrowski (46 min Kulikowski), Grz±dkowski, Plebaniak (46 min Kwa¶niewski) – Cirko (86 min Bazan), Kryza (46 min Wi¶niewski).
6 17.09.2017
godz.17:00
Iskra Księginice - Konfeks 1:1 (0:1) Kulikowski 2 min
Tamioła – Hoszowski, Pazio, Bazan, Kowalczyk – Janeczko, Grz±dkowski, Piotrowski (83 Kwa¶niewski), Cirko (73 Kryza), Kulikowski – Wi¶niewski (73 Plebaniak).
7 23.09.2017
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:0 (0:0) 1:0 Wójcik 88 (karny), 2:0 Wójcik 90+3 (karny)
Tamioła - Hoszowski (38 Trochanowski), Wójcik, Pazio, Kowalczyk - Plebaniak (65 Winnik), Grz±dkowski, Kryza (90 Jazowiecki), Bazan (20 Kwa¶niewski), Janeczko - Cirko (69 Wi¶niewski).
8 30.09.2017
godz.16:00
KuĽnia Jawor - Konfeks 1:2 (0:0) 0:1 Kryza 59, 1:1 Grz±dkowski 67 (samobójcza), 1:2 Plebaniak 70.
Tamioła -– Hoszowski, Pazio, Wójcik, Kowalczyk – Plebaniak (86 Winnik), Grz±dkowski, Cirko (89 Kwa¶niewski), Kulikowski (62 Piotrowski), Janeczko (82 Dańczak) – Kryza.
9 8.10.2017
godz.15:00
Konfeks - D±b Siedliska 8:1 (1:0) 1:0 Janeczko 15, 2:0 Kowalczyk 47, 3:0 Cirko 57, 4:0 Cirko 60, 5:0 Janeczko 69, 7:0 Kryza 70, 8:1 Cirko 85.
Tamioła - –Hoszowski, Trochanowski, Pazio, Kowalczyk – Plebaniak, Grz±dkowski (67 Piotrowski), Kulikowski, Kryza (80 Winnik), Janeczko (80 Jazowiecki) – Cirko.
10 14.10.2017
godz.16:00
KS Legnickie Pole - Konfeks 1:1 (0:0) 0:1 Grz±dkowski 83 min
Tamioła – Kowalczyk, Pazio, Wójcik, Hoszowski – Kulikowski, Grz±dkowski, Plebaniak, Janeczko (82 Dańczak) – Kryza (75 Wi¶niewski), Cirko
11 22.10.2017
godz.11:00
Konfeks - KS Męcinka 1:0 (0:0) Wi¶niewski 75 min
Tamioła – Hoszowski, Wójcik, Pazio, Kowalczyk – Piotrowski (90 Kwa¶niewski), Grz±dkowski, Plebaniak, Kulikowski (61 Kryza), Janeczko – Cirko (70 Wi¶niewski)
12 31.03.2018
14:00
Sparta Rudna - Konfeks 3:2 (1:0) Wójcik - 2 (karne)
Skibiński – Trochanowski, Wójcik, Pazio, Bazan (73 Kulikowski) – Plebaniak (46 Kowalczyk), Grz±dkowski, Piotrowski, Dańczak, Cirko (46 Janeczko) – Wi¶niewski (60 Kryza)
13 5.11.2017
godz.11:00
Konfeks - Prochowiczanka 0:1 (0:1) Skibiński – Hoszowski, Pazio Ż, Wójcik, Kowalczyk – Janeczko (46 Cirko), Grz±dkowski Ż, Piotrowski, Plebaniak, Dańczak Ż (46 Kulikowski) – Kryza (68 Wi¶niewski).
14 12.11.2017
godz.14:00
Płomień Radwanice - Konfeks 0:1 (0:0) 0:1 Krystian Kowalczyk 60 min
Tamioła - Hoszowski, Wójcik, Kowalczyk - Janeczko, Piotrowski (82 Kwa¶niewski), Grz±dkowski, Plebaniak, Dańczak (61 Winnik) - Wi¶niewski (61 Kryza), Cirko
15 11.04.2018
godz.17:00
Konfeks - Odra Chobienia 2:2 (1:0) 1:0 Kowalczyk 19 min, 2:1 Winnik 72 min
Kopystiański, Trochanowski, Grz±dkowski, Pazio, Kowalczyk, Kryza (88 min Janeczko), Bazan (68 Winnik), Wi¶niewski (68 min Cirko), Plebaniak, Piotrowski, Wójcik
2 runda
16 10.03.2018
godz.16:00
Konfeks - UKS Huta Przemków 1:1(1:0) 1:0 Wi¶niewski 45 min
Skibiński – Trochanowski (70 Hoszowski), Pazio, Wójcik, Bazan – Plebaniak (65 Kwa¶niewski), Grz±dkowski, Martinka, Piotrowski, Winnik – Wi¶niewski
17 16.05.2018
godz.18:00
Czarni Rokitki - Konfeks 2:4 (1:0) Wójcik – 3 (67 min karny, 70 min, 80 min), Wi¶niewski 75 min.
Skibiński – Kulikowski (57 min Wi¶niewski), Pazio, Wójcik, Kowalczyk – Plebaniak, Grz±dkowski, Dańczak (57 min Kwa¶niewski), Janeczko, Martinka – Cirko.
18 24.03.2018
godz.15:00
Konfeks - Grom Gromadzyń 4:2 (2:1) Wi¶niewski – 2, samobójcza, Jazowiecki (karny)
Skibiński – Trochanowski, Pazio, Bazan, Hoszowski – Dańczak, Piotrowski, Grz±dkowski, Plebaniak, Janeczko – Wi¶niewski. Na zmiany weszli: Winnik, Martinka, Kryza, Kulikowski, Jazowiecki.
19 7.04.2018
godz.17:00
Konfeks - Zamet Przemków 0:0 Kopystiański – Trochanowski, Pazio, Wójcik, Bazan (76 Hoszowski) – Plebaniak (68 Jazowiecki), Grz±dkowski, Piotrowski, Kowalczyk (60 Janeczko) - Kryza, Wi¶niewski (67 Cirko)
20 14.04.2018
godz.16:00
Kaczawa Bieniowice - Konfeks 1:0 (0:0) Kopystiański – Kowalczyk, Wójcik, Pazio, Trochanowski, Martinka (46 Winnik), Grz±dkowski, Plebaniak (80 min Jazowiecki), Piotrowski (46 min Dańczak), Kryza (80 min Janeczko) – Wi¶niewski (46 min Cirko)
21 21.04.2018
godz.17:00
Konfeks - Iskra Księginice 3:0 (1:0) 1:0 Kryza 2 min, 2:0 Wójcik 48 min (karny), 3:0 Dańczak 90 min.
Kopystiański – Trochanowski, Pazio, Wójcik - Kryza, Plebaniak, Grz±dkowski, Janeczko (86 Dańczak), Piotrowski, Kulikowski – Wi¶niewski (70 Cirko)
22 28.04.2018
godz.
Iskra Kochlice - Konfeks 2:3 (1:1) 0:1 Janeczko 12 min, 1:2 Wójcik 50 min, 2:3 Wójcik 77 min (karny)
Kopystiański – Trochanowski (75 min Jazowiecki), Pazio, Wójcik, Kulikowski (75 min Kowalczyk) - Kryza, Grz±dkowski (70 min Martinka), Plebaniak, Janeczko, Piotrowski – Wi¶niewski (46 min Winnik)
23 3.05.2018
godz. 16:00
Konfeks - KuĽnia Jawor 2:1 (0:1) 1:1 Piotrowski 68 min, 2:1 Kowalczyk 73 min
Kopystiański, Trochanowski (74 Jazowiecki), Grz±dkowski, Pazio, Kowalczyk, Kryza, Wi¶niewski (46 min Cirko), Plebaniak, Janeczko (63 min Martinka), Piotrowski (89 min Winnik), Wójcik
24 6.05.2018
godz.14:00
D±b Siedliska - Konfeks - 2:2 (0:0) 2:1 Wojcik 70 (karny), 2:2 Wójcik 72 (karny)
Kopystiański – Jazowiecki, Pazio, Wójcik, Winnik – Kryza, Grz±dkowski, Janeczko, Martinka – Wi¶niewski, Cirko
25 12.05.2018
godz.17:00
Konfeks - KS Legnickie Pole 1:1 (1:0) 1:0 Dańczak 15 min
Kopystiański – Trochanowski, Wójcik, Pazio, Kulikowski – Kryza, Grz±dkowski, Janeczko (75 Cirko), Plebaniak, Martinka – Dańczak (69 Wi¶niewski)
26 19.05.2018
godz.16:00
KS Męcinka - Konfeks - 1:0 (1:0) Kopystiański – Trochanowski, Wójcik, Pazio, Kowalczyk – Kulikowski (70 min Kwa¶niewski), Grz±dkowski (46 min Plebaniak), Martinka, Cirko (46 min Wi¶niewski), Janeczko (80 min Dańczak) - Kryza
27 26.05.2018
godz.17:00
Konfeks - Sparta Rudna 1:3 (0:1) 1:1 Cirko 57 min
Kopystiański – Jazowiecki, Pazio, Wójcik, Trochanowski – Martinka, Plebaniak, Grz±dkowski, Dańczak, Janeczko – Cirko.
28 29.05.2018
godz.17:30
Prochowiczanka - Konfeks 1:2 (0:1) 0:1 Cirko 28 min, 0:2 Cirko 56 min
Skibiński – Kowalczyk, Grz±dkowski, Pazio, Jazowiecki – Janeczko, Plebaniak, Dańczak (Winnik), Martinka, Kulikowski (Kwa¶niewski) – Cirko
29 3.06.2018
godz.17:00
Konfeks - Płomień Radwanice 7:2 (2:2) Wójcik 2, Cirko, Martinka, Dańczak, Kowalczyk, Grz±dkowski
Kopystiański (46 Skibiński), Trochanowski, Grz±dkowski, Pazio, Dańczak(73 Winnik), Plebaniak, Cirko, Janeczko(73 Kowalczyk), Martinka, Kulikowski, Wójcik
30 9.06.2018
godz.17:00
Odra Chobienia - Konfeks - 4:1 (1:0) Wójcik
Chabecki, Cerolewicz, Grz±dkowski, Skibiński, Wójcik, Winnik, Trochanowski, Kowalczyk, Janeczko, Dańczak (57 Dzierbicki), Plebaniak