This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2019/2020
1 Mewa Kunice 6
2 Iskra Kochlice 6
3 Iskra Księginice 6
4 Zamet Przemków 6
5 Kaczawa Bieniowice 4
6 Gwardia Białołęka 3
7 Przyszłość Prusice 3
8 Zawisza Serby 3
9 Konfeks Legnica 3
10 Górnik Lubin 2
11 Płomień Radwanice 1
12 Zryw Kłębanowice 1
13 GKS Męcinka 1
14 Huta Przemków 0
15 Pogoń Góra 0
16 Odra Chobienia 0
więcej
2 kolejka 17/18.08.19
Górnik - Męcinka 4:4
Konfeks - Mewa 2:6
Kaczawa - Odra 8:0
Księginice - Płomień 2:1
Kochlice - Góra 3:0
Huta - Prusice 2:3
Gwardia - Zamet 1:2
Zryw - Serby 2:3
3 kolejka 24/25.08.19
Serby - Górnik
Zamet - Zryw
Prusice - Gwardia
Góra - Huta
Płomień - Kochlice
Odra - Księginice
Mewa - Kaczawa
Męcinka - Konfeks
Snajperzy 2019/2020
Wójcik Adrian 3
Plebaniak Dominik 1
Jazowiecki Aleksander 1
Szpak Adrian 1
Nasi Sponsorzy

.
Kadra seniorów KS Konfeks sezon 2018/19
Bazan Piotr, Cirko Michał, Czuba Łukasz, Dańczak Oliver, Dubowski Tomasz, Dudka Marek, Hoszowski Kamil, Grządkowski Michał, Janeczko Michał, Jazowiecki Aleksander, Kaźmierczak Grzegorz, Kowalczyk Krystian, Kulikowski Grzegorz, Martinka Rafał, Pazio Dominik, Plebaniak Dominik, Sasiela Dawid, Swędzikiewicz Maciej, Trochanowski Marek, Winnik Hubert, Wójcik Kamil,
Trener: Andrzej Kisiel
Strzelcy bramek - KS Konfeks sezon 2018/19
Cirko Michał - 24, Dubowski Tomasz - 18, Akacki Łukasz - 10, Janeczko Michał - 7, Łukasz Czuba - 6, Wójcik Kamil - 5, Oliwier Dańczak - 5, Winnik Hubert - 5, Martinka Rafał - 4, Swędzikiewicz Maciej - 3, Dominik Pazio - 2, Grządkowski Michał - 2, Kulikowski Grzegorz, Cerolewicz Jakub, Jazowiecki Aleksander, Piotrowski Gabriel, Hawran Mikołaj, Dudka Marek, Kowalczyk Krystian, Hoszowski Kamil po 1
Tabela końcowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2018/19
Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 KS Legnickie Pole 30 74 23 5 2 117 39 78
2 Kuźnia Jawor 30 66 21 3 6 98 28 70
3 Konfeks Legcnia 30 66 22 0 8 103 46 57
4 KS Męcinka 30 60 20 0 10 86 52 34
5 Kaczawa Bieniowice 30 49 15 4 11 78 68 10
6 Odra Chobienia 30 48 15 3 12 56 55 1
7 Zawisza Serby 30 48 15 3 12 78 79 - 1
8 Płomień Radwanice 30 44 13 5 12 70 77 - 7
9 Iskra Kochlice 30 40 14 1 15 65 72 - 7
10 Iskra Księginice 30 40 13 1 16 62 54 8
11 Zryw Kłębanowice 30 34 10 4 16 56 68 - 12
12 Zamet Przemków 30 32 9 5 16 40 67 - 27
13 Pogoń Góra 30 32 9 5 16 57 89 - 32
14 UKS Huta Przemków 30 24 6 6 18 35 77 - 42
15 Chojnowianka 30 20 5 5 20 44 106 - 62
16 Czarni Rokitki 30 14 4 2 24 28 96 - 68
Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2018/19
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Płomień Radwanice . 2:3 2:0 2:1 1:5 4:2 1:2 2:5 3:1 1:3 1:0 4:3 1:1 5:0 3:0 3:3
2 Odra Chobienia 4:0 . 3:2 3:2 1:3 1:2 3:4 1:1 2:1 4:3 1:1 1:5 1:2 4:1 2:0 1:3
3 Huta Przemków 5:0 1:0 . 1:0 2:4 2:3 1:2 1:5 1:0 0:3 3:3 3:0 0:5 2:0 1:1 0:0
4 Iskra Kochlice 3:5 0:1 3:0 . 1:3 3:0 3:6 0:2 2:0 4:3 2:0 2:3 3:1 3:0 2:1 3:2
5 Kaczawa Bieniowice 2:1 2:2 2:2 2:5 . 0:2 1:4 2:4 2:1 5:6 5:2 2:3 0:0 2:0 3:2 6:1
6 Zryw Kłębanowice 1:1 4:2 7:0 3:5 3:2 . 1:3 0:3 3:2 1:3 1:1 1:2 3:3 3:0 1:1 1:4
7 Konfeks Legnica 9:2 2:3 3:0 1:2 2:3 5:0 . 2:5 3:2 1:2 7:1 1:0 1:4 7:0 3:0 4:2
8 KS Legnickie Pole 5:2 2:0 3:0 5:2 3:3 5:0 2:1 . 2:2 9:3 5:0 5:1 0:1 7:1 2:2 11:1
9 Iskra Księginice 5:1 1:3 6:2 2:0 4:2 2:0 1:2 1:3 . 4:2 0:1 1:3 4:0 4:0 3:1 4:3
10 Zawisza Serby 4:4 0:2 3:1 7:4 5:0 3:2 1:3 3:3 2:1 . 3:2 3:1 1:5 3:1 1:0 3:1
11 Chojnowianka 1:6 1:3 4:0 0:2 1:5 4:3 2:11 1:7 0:1 2:1 . 3:1 1:7 1:2 0:4 2:2
12 GKS Męcinka 0:2 3:0 4:1 7:0 1:5 2:1 2:0 3:0 4:1 7:2 6:4 . 2:1 3:0 3:0 1:2
13 Kuźnia Jawor 3:1 4:0 5:0 5:1 4:1 1:0 0:1 1:2 5:1 4:0 9:0 0:3 . 2:0 6:0 7:0
14 Czarni Rokitki 3:4 0:2 1:1 4:3 1:2 0:2 0:4 2:4 2:0 2:1 3:3 1:5 1:6 . 1:2 0:2
15 Zamet Przemków 1:1 2:0 1:1 1:3 1:2 2:0 0:3 0:4 0:5 3:2 3:2 3:8 0:1 3:2 . 4:1
16 Pogoń Góra 2:5 1:3 4:2 1:1 3:2 2:6 2:5 1:3 0:2 2:2 2:1 3:0 0:5 6:0 1:2 .
Seria - runda jesienna 2018 /19
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice 1 0 1 1 1 0 3 0 3 3 3 3 0 3 3
2 Odra Chobienia 3 0 1 0 0 0 3 3 3 3 3 0 3 0 3
3 Huta Przemków 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0
4 Iskra Kochlice 3 3 3 3 3 0 0 3 3 0 0 0 3 3 3
5 Kaczawa Bieniowice 1 3 1 0 0 3 0 0 3 3 3 0 3 0 1
6 Zryw Kłębanowice 1 0 0 3 0 0 3 0 0 1 0 3 0 0 3
7 Konfeks Legnica 3 0 0 0 3 3 0 3 0 3 3 3 3 3 3
8 KS Legnickie Pole 0 3 0 3 3 3 3 3 3 1 1 3 3 3 1
9 Iskra Księginice 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 3
10 Zawisza Serby 3 3 1 3 0 3 1 3 0 1 0 0 0 3 0
11 Chojnowianka 0 3 0 1 3 0 0 1 0 1 0 3 0 0 0
12 GKS Męcinka 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 0 0 3 0
13 Kuźnia Jawor 1 0 3 1 0 3 3 0 3 1 3 3 3 3 3
14 Czarni Rokitki 3 0 1 0 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Zamet Przemków 0 1 3 0 1 3 3 3 0 0 1 0 0 3 0
16 Pogoń Góra 0 3 0 0 3 3 1 0 3 1 0 3 3 0 0
Seria - runda wiosenna
Lp Drużyna 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Płomień Radwanice 3 0 0 0 3 0 3 0 3 0 1 3 0 0 3
2 Odra Chobienia 1 3 0 0 1 0 0 3 3 3 0 0 3 3 3
3 Huta Przemków 0 1 3 0 1 1 0 0 0 0 3 0 3 3 0
4 Iskra Kochlice 3 0 3 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0
5 Kaczawa Bieniowice 0 0 3 3 3 1 0 0 3 3 3 3 0 3 0
6 Zryw Kłębanowice 0 0 1 3 1 3 3 0 0 0 0 3 3 0 3
7 Konfeks Legnica 3 3 3 0 0 3 3 3 3 3 3 0 3 3 3
8 KS Legnickie Pole 3 3 3 3 1 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3
9 Iskra Księginice 3 3 3 0 0 1 3 0 0 3 0 3 0 3 3
10 Zawisza Serby 3 3 3 0 3 0 3 3 3 0 0 3 0 0 3
11 Chojnowianka 1 0 0 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GKS Męcinka 0 3 0 3 3 3 0 3 0 3 3 3 0 0 0
13 Kuźnia Jawor 3 0 0 3 3 3 0 3 3 3 3 3 3 3 3
14 Czarni Rokitki 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
15 Zamet Przemków 0 1 1 3 0 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0
16 Pogoń Góra 0 0 0 3 1 0 3 0 3 3 1 0 3 0 0

Mecze i składy KS Konfeks runda wiosenna 2018/19

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 16.03.2019
godz.15:30
Konfeks - Pogoń Góra 4:2 (3:2) Cirko 23 min, Dubowski 33 min, Janeczko 44 min, Czuba 74 min
Kazimierczak - Wójcik, Pazio, Hoszowski, Dudka (70 min Czuba), Grządkowski (85 min Jazowiecki), Janeczko (65 min Winnik), Martinka, Kulikowski, Dubowski, Cirko (85 min Dańczak).
2 23.03.2019
godz.15:00
Kaczawa Bieniowice - Konfeks 1:4 (0:2) 0:1 Cirko 22 min, 0:2 Cirko 39 min, 0:3 Winnik 79 min, 0:4 Cirko 90+2 min
Kazimierczak - Wójcik, Pazio, Dudka (78 min Dańczak), Czuba (75 min Winnik), Grządkowski, Kowalczyk, Janeczko (75 min Swędzikiewicz), Martinka, Dubowski, Cirko
3 31.03.2019
godz.16:00
Konfeks - GKS Męcinka 1:0 (0:0) 1:0 Cirko 68 min
Kazimierczak - Wójcik, Pazio, Dudka, Czuba (46 min Winnik), Grządkowski (46 min Swędzikiewicz), Kowalczyk, Janeczko (85 min Hoszowski), Kulikowski, Dubowski, Cirko
4 6.04.2019
godz.16:00
KS Legnickie Pole - Konfeks 2:1 (0:1) 1:0 Dubowski 35 min
Kaźmierczak - Kowalczyk, Pazio, Wójcik, Janeczko ( 83 min Swędzikiewicz) - Martinka, Dudka ( 75 min Grządkowski) , Kulikowski ( 75 min Winnik), Hoszowski - Dubowski, Cirko
5 13.04.2019
godz.15:00
Konfeks - Kuźnia Jawor 1:4 (1:3) Dubowski 38 min
Kaźmierczak - Kowalczyk, Pazio, Wójcik , Janeczko (62 min. Winnik) - Kulikowski (46 min. Hoszowski), Dudka (79 min. Dańczak), Swędzikiewicz (70 min. Czuba), Martinka - Cirko (46 min. Grządkowski), Dubowski.
6 27.04.2019
godz.16:00
Konfeks - Płomień Radwanice 9:2 (6:1) Martinka 8 min; Cirko 12 i 44 min, Dubowski 14, 50, 67 i 90 min; Dańczak 22 min, Dudka 44 min
Grzegorz Kaźmierczak, Rafał Martinka, Dominik Pazio, Maciej Swędzikiewicz, Oliver Dańczak ( Hubert Winnik 70`), Michał Cirko, Tomasz Dubowski, Michał Janeczko, Marek Dudka (Michał Grządkowski 67`), Kamil Wójcik, Kamil Hoszowski
7 5.05.2019
godz.17:00
Odra Chobienia - Konfeks 3:4 (1:2) Czuba - 2, Pazio (karny) i Janeczko
Kaźmierczak, Martinka, Grządkowski, Pazio, Swędzikiewicz, Dańczak, Czuba, Dubowski, Janeczko, Kulikowski (46 min Winnik), Hoszowski
8 11.05.2019
godz.18:00
Konfeks - Iskra Księginice 3:2 (0:1) 1:1 Pazio 48 min (karny), 2:1 Czuba 59 min, 3:1 Janeczko 75 min
Sasiela, Martinka, Grządkowski, Swędzikiewicz, Pazio, Czuba(80 Kulikowski), Cirko, Dubowski, Janeczko, Dudka, Hoszowski
9 18.05.2019
godz.17:00
Iskra Kochlice - Konfeks 3:6 (0:3)
Cirko - 3 (35 min ,45 i 70 min), Dubowski - 2 (36 i 80 min), Janeczko (77 min)
Kaźmierczak - Pazio, Swędzikiewicz, Hoszowski , Wójcik - Janeczko, Dudka (46 min. Grządkowski), Czuba (67 min. Winnik), Martinka (82 min. Dańczak) - Cirko, Dubowski.
10 25.05.2019
godz.17:00
Konfeks - Huta Przemków 3:0 vo Goście nie przyjechali na mecz
.
11 1.06.2019
godz.17:00
Zryw Kłębanowice - Konfeks 1:3 (1:1) Wójcik 4 min (karny); Dubowski 66 i 84min
Sasiela, Martinka, Wójcik, Hoszowski , Pazio, Swędzikiewicz, Czuba (Dańczak 90 min), Dubowski, Janeczko, Winnik, Dudka (Kulikowski 60 min)
12 5.06.2019
godz.18:00
Konfeks - Zawisza Serby 1:2 (0:1) Cirko 53 min
Sasiela, Martinka, Pazio, Swędzikiewicz (46 Grządkowski), Czuba (65 min Dańczak), Cirko, Dubowski, Janeczko (72 min Pasowicz), Winnik, Wójcik, Hoszowski (46 min Kulikowski).
13 15.06.2019
godz.16:00
Zamet Przemków - Konfeks 0:3 (0:2) 0:1 Cirko 9min, 0:2 Wójcik 17 min, 0:3 Dańczak 65 min
Kaźmierczak - Hoszowski (85 min Freidenberg), Wojcik, Swędzikiewicz, Martinka, Pazio, Kulikowski (65 min Dańczak), Czuba (80 min Plebaniak), Grządkowski, Cirko, Dubowski
14 20.06.2019
godz.17:00
Konfeks - Czarni Rokitki 7:0 (5:0) T. Dubowski 3 ( 22, 24, 41 min), Cirko 20 min, Wójcik 44 min (karny), Dańczak 52 min, Martinka 77 min. 56
Kaźmierczak( 46 Sasiela) - Martinka, Pazio ( 70 min Freidenberg), Wójcik, Hoszowski - Grządkowski ( 46 min Kulikowski), Czuba, Swędzikiewicz ( 66 min Jazowiecki), Janeczko ( 46 min Dańczak) - Dubowski, Cirko ( 66 min Plebaniak).
15 23.06.2019
godz.17:00
Chojnowianka - Konfeks 2:11 Dańczak - 2, T. Dubowski 2, Grządkowski, Janeczko, Hoszowski, Swędzikiewicz, Martinka, Czuba po 1 i samobójcza
Kaźmierczak ( 46 min Sasiela) - Martinka, Grządkowski ( 60 min Plebaniak), Pazio ( 75 min Freidenberg), Wójcik, Hoszowski - Dańczak , Czuba (60 min Kulikowski), Swędzikiewicz ( 65 min Jazowiecki), Janeczko - Dubowski

Mecze i składy KS Konfeks runda jesienna 2018/19

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 11.08.2018
godz.18:00
Pogoń Góra - Konfeks 2:5 (0:4) Grządkowski 12, Wójcik 16 (karny), Akacki - 3 (20, 23, 76)
Kaźmierczak - Hoszowski, Wójcik (85 Winnik), Bazan, Kowalczyk - Janeczko (78 Cerolewicz), Grządkowski, Piotrowski, Jazowiecki (65 Jurkiewicz), Kulikowski (60 Sędzikiewicz) - Akacki (75 Hawran).
2 18.08.2018
godz.17:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:3 (1:0) 1:0 Akacki 23 min , 2:1 Janeczko 69 min
Kaźmierczak - Hoszowski, Wójcik, Bazan, Trochanowski, Janeczko, Jazowiecki (Cerolewicz), Grządkowski, Piotrowski, Swędzikiewicz (Winnik), Akacki
3 25.08.2018
godz.
GKS Męcinka - Konfeks 2:0 (1:0) Kaźmierczak - Hoszowski, Wójcik, Bazan, Kowalczyk, Jazowiecki (16 Swędzikiewicz), Grządkowski, Janeczko (75 Kukułka), Kulikowski, Piotrowski, Akacki.
4 1.09.2018
godz.17:00
Konfeks - KS Legnickie Pole 2:5 (2:3) 1:0 Kamil Wójcik 3 min( karny), 2:0 Michał Cirko 17 min
Grzegorz Kaźmierczak, Michał Grządkowski (Aleksander Jazowiecki 68 min), Krystian Kowalczyk, Piotr Bazan, Michał Cirko, Łukasz Akacki, Michał Janeczko (Filip Kukułka 62 min), Gabriel Piotrowski, Grzegorz Kulikowski ( Rafał Martinka 62 min), Kamil Wójcik, Kamil Hoszowski
5 8.09.2018
godz.17:00
Kuźnia Jawor - Konfeks 0:1 (0:1) 0:1 Jazowiecki 20 min
Kaźmierczak – Hoszowski, Wójcik, Akacki, Kowalczyk – Kulikowski, Grządkowski, Jazowiecki, Dańczak (88 Swędzikiewicz), Martinka (75 min Janeczko) – Cirko (90 min Cerolewicz).
6 16.09.2018
godz.14:00
Płomień Radwanice - Konfeks 1:2 (0:1) Cirko 20 min, Kowalczyk 75 min
Kaźmierczak – Hoszowski, Akacki, Wójcik, Kowalczyk – Janeczko (75 Cerolewicz), Jazowiecki, Bazan (75 Wasiuk), Dańczak (87 Hawran), Martinka, – Cirko
7 22.09.2018
godz.16:00
Konfeks - Odra Chobienia 2:3 (0:2) 1:3 Swędzikiewicz, 2:3 Piotrowski.
Kaźmierczak, – Hoszowski, Akacki, Wójcik, Bazan – Swędzikiewicz, Jazowiecki, Piotrowski, Cerolewicz (Kukułka), Winnik (Hawran) – Cirko
8 30.09.2018
godz.16:30
Iskra Księginice - Konfeks 1:2 (1:1) 0:1 Cirko 20 min, 1:2 Akacki 60 min
Kaźmierczak, Hoszowski, Bazan, Wójcik, Kowalczyk, Janeczko (70 min Kukułka), Jazowiecki (90 min Cerolewicz), Piotrowski, Winnik (75 Swędzikiewicz), Cirko(70 min Danczak), Akacki
9 6.10.2018
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice 1:2 (1:0) 1:0 Kulikowski 23 min
Kaźmierczak, Winnik (75 min Kukułka), Kowalczyk, Bazan, Akacki, Jazowiecki, Janeczko, Piotrowski, Kulikowski, Wójcik, Hoszowski
10 13.10.2018
godz.14:00
Huta Przemków - Konfeks 1:2(0:1) 0:1 Akacki 24 min (karny), 1:2 Cerolewicz 85 min
Kazimierczak, Hoszowski, Bazan, Akacki, Piotrowski, Swędzikiewicz, Winnik, Janeczko, Cerolewicz, Kulikowski, Martynka.
11 20.10.2018
godz.15:30
Konfeks - Zryw Kłębanowice 5:0 (1:0) Swędzikiewicz, Martinka, Akacki, Janeczko, Winnik
Kaźmierczak, Wójcik, Hoszowski, Martinka, Kowalczyk, Swędzikiewicz, Bazan (80 min Winnik), Akacki, Janeczko (80 min Cirko), Piotrowski (85 min Jazowiecki), Kulikowski (82 min Cerolewicz)
12 27.10.2018
godz.16:00
Zawisza Serby - Konfeks 1:3 (0:2) Cirko - 2 i Winnik
Kazimierczak, Hoszowski, Akacki, Wójcik, Bazan, Swędzikiewicz (82 Danczak), Piotrowski (82 Jazowiecki), Cirko (82 min Grządkowski), Martinka, Janeczko (88 Cerolewicz), Winnik (88 Hawran)
13 4.11.2018
godz.11:00
Konfeks - Zamet Przemków 3:0 (0:0) 1:0 Janeczko Michał 49 min, 2:0 Cirko Michał 76 min, 3:0 Akacki Łukasz 87 min
Grzegorz Kaźmierczak - Rafał Martinka, Krystian Kowalczyk, Maciej Swędzikiewicz, Michał Cirko, Łukasz Akacki, Michał Janeczko, Gabriel Piotrowski, Grzegorz Kulikowski, Hubert Winnik
14 9.03.2019
godz.15:30
Czarni Rokitki - Konfeks 0:4 (0:3) 0:1 Dubowski 8 min, 0:2 Cirko 28 min, 0:3 Dubowski 36 min, 0:4 Cirko 56
Kaźmierczak, Hoszowski, Wójcik, Pazio (Kowalczyk 46 min), Grządkowski, Dubowski, Dudka, Kulikowski (Winnik 60 min), Czuba (Janeczko 60 min), Martinka (Dańczak 80 min), Cirko (Jazowiecki 80 min)
15 17.11.2018
godz.12:00
Konfeks - Chojnowianka 7:1 (3:0) 1:0 Cirko 19 min, 2:0 Akacki 45+1 min, 3:0 45+4 min Cirko, 4:0 Akacki 62 min, 5:0 Hawran 66 min, 6:1 Cirko 85 min, 7:1 Wójcik 87 min
Kaźmierczak, Wójcik, Hoszowski, Kowalczyk, Swędzikiewicz, Cirko, Akacki (Bazan 63 min), Janeczko (63 min Hawran), Piotrowski (Winnik 67 min), Kulikowski (67 min Dańczak), Martinka (67 min Jazowiecki)