This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2021/2022
1 Iskra Kochlice 33
2 Orla Wąsosz 27
3 Zawisza Serby 25
4 Orkan Szczedrzykowice 24
5 Błękitni Koskowice 24
6 Górnik Lubin 22
7 Sokół Jerzmanowa 15
8 Czarni Rokitki 14
9 Płomień Radwanice 13
10 Konfeks Legnica 13
11 KS Legnickie Pole 12
12 Przyszłość Prusice 8
13 Gwardia Białołęka 8
14 Zamet Przemków 7
15 Zryw Kłębanowice 6
16 LZS Buczyna 4
więcej
11 kolejka 23.10.21
Buczyna - Koskowice 0:1
Legnicke Pole - Czarni 2:1
Orla - Górnik 1:4
Płomień - Gwardia 0:1
Prusice - Konfeks 6:7
Serby - Orkan 3:2
Sokół - Zamet 1:1
Iskra - Zryw 2:0
12 kolejka 30.10.21
Zryw - Koskowice
Czarni - Gwardia
Konfeks - Legnicke Pole
Orkan - Buczyna
Płomień - Orla
Zamet - Prusice
Iskra - Sokół
Górnik - Serby
Snajperzy 2021/2022
Przerywacz Paweł 15
Norbert Cichy 2
Swędzikiewicz Maciej 1
Zieliński Mateusz 1
Pitner Kamil 1
Żychoniuk Mateusz 1
Havryliuk Jarosław 1
Nowak 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 11 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Iskra Kochlice 11 33 11 0 0 43 10
2 Orla Wąsosz 11 27 9 2 0 50 12
3 Zawisza Serby 11 25 8 2 1 35 16
4 Orkan Szczedrzykowice 11 24 8 3 0 30 11
5 Błękitni Koskowice 11 24 8 3 0 21 18
6 Górnik Lubin 11 22 7 3 1 32 22
7 Sokół Jerzmanowa 11 15 4 4 3 36 31
8 Czarni Rokitki 11 14 4 5 2 22 27
9 Płomień Radwanice 11 13 4 6 1 22 23
10 Konfeks Legnica 11 13 4 6 1 26 32
11 KS Legnickie Pole 11 12 3 5 3 16 26
12 Przyszłość Prusice 11 8 2 7 2 28 38
13 Gwardia Białołęka 11 8 2 7 2 11 33
14 Zamet Przemków 11 7 2 8 1 13 29
15 Zryw Kłębanowice 11 6 2 9 0 19 45
16 LZS Buczyna 11 4 1 9 1 14 45

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2021/22

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . 1:4 . . 4:2 2:0 . . . . . 0:4 5:1 . . .
2 Zawisza Serby . . . . 5:2 . . . 3:2 3:2 . 1:3 5:1 . . .
3 Zamet Przemków 0:1 0:3 . . . . . . . . . 1:4 . 1:2 2:3 4:3
4 Sokół Jerzmanowa 2:3 0:5 1:1 . . . . . . . . . 8:1 4:3 1:1 .
5 Przyszłość Prusice . . . . . 6:7 1:1 1:5 0:4 7:0 3:3 . . . . .
6 Konfeks Legnica . . 2:0 3:3 . . 0:2 . 0:4 . . . . . . 1:2
7 Płomień Radwanice . . 3:1 1:5 . . . . 0:1 . 1:2 . 0:1 . 2:0 11:1
8 Orla Wąsosz 5:0 3:0 . 5:1 . . . . . . 8:0 . . 1:4 . .
9 Szczedrzykowice . . 6:1 6:2 . . . 1:2 . . 2:0 . . . 2:1 .
10 Zadzior Buczyna 0:1 . 1:2 2:10 . 2:4 . 0:9 . . 3:0 . . . . .
11 KS Legnickie Pole 0:1 . . . . 6:3 . . . . . . 1:1 3:4 2:1 .
12 Iskra Kochlice . . . . . . 7:0 3:2 2:0 5:1 . . . . . 2:0
13 Gwardia Białołęka . . . . 0:2 . . 1:5 1:2 1:1 . . . . . .
14 Górnik Lubin . . . . 5:1 0:3 4:1 . . . . 2:4 3:1 . . 3:1
15 Czarni Rokitki 0:3 . . . 4:3 5:3 . . . . . 0:3 . 2:2 . 5:4
16 Kłębanowice . 1:5. . . . . . 2:5 . 3:2 1:4 . 1:3 . . .

Seria - runda jesienna 2021 /22

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice 3 3 3 0 3 3 3 3 0 0 3 . . . . .
2 Zawisza Serby 3 0 3 3 1 3 0 3 3 3 3 . . . . .
3 Zamet Przemków 0 3 0 0 0 0 0 0 3 0 1 . . . . .
4 Sokół Jerzmanowa 3 0 0 3 0 0 3 3 1 1 1 . . . . .
5 Przyszłość Prusice 1 3 0 0 3 0 0 0 1 0 0 . . . . .
6 Konfeks Legnica 3 0 0 3 0 0 0 3 0 1 3 . . . . .
7 Płomień Radwanice 0 0 3 3 3 3 0 0 1 0 0 . . . . .
8 Orla Wąsosz 0 3 3 3 3 3 3 3 3 3 0 . . . . .
9 Orkan Szczedrzykowice 3 3 3 3 0 3 3 3 3 0 0 . . . . .
10 Zadzior Buczyna 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 0 . . . . .
11 KS Legnickie Pole 1 3 1 0 1 0 0 0 0 3 3 . . . . .
12 Iskra Kochlice 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 . . . . .
13 Gwardia Białołęka 0 0 1 3 3 0 1 0 0 0 3 . . . . .
14 Górnik Lubin 3 3 1 0 3 0 0 3 3 3 3 . . . . .
15 Czarni Rokitki 0 0 1 0 3 3 3 0 1 3 0 . . . . .
16 Zryw Kłębanowice 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 . . . . .

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . . . . . . . . . . . . . . . .
2 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . . .
3 Zamet Przemków . . . . . . . . . . . . . . . .
4 Sokół Jerzmanowa . . . . . . . . . . . . . . . .
5 Przyszłość Prusice . . . . . . . . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . . .
7 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . . .
8 Orla Wąsosz . . . . . . . . . . . . . . . .
9 Szczedrzykowice . . . . . . . . . . . . . . . .
10 Zadzior Buczyna . . . . . . . . . . . . . . . .
11 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . . .
12 Iskra Kochlice . . . . . . . . . . . . . . . .
13 Gwardia Białołęka . . . . . . . . . . . . . . . .
14 Górnik Lubin . . . . . . . . . . . . . . . .
15 Czarni Rokitki . . . . . . . . . . . . . . . .
16 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . . .