This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Ostatni mecz
Tabela 2021/2022
1 Iskra Kochlice 85
2 Orla Wąsosz 71
3 Sokół Jerzmanowa 59
4 Zawisza Serby 58
5 Błękitni Koskowice 54
6 Czarni Rokitki 45
7 Konfeks Legnica 44
8 Zryw Kłębanowice 40
9 Górnik Lubin 39
10 Płomień Radwanice 36
11 KS Legnickie Pole 36
12 Gwardia Białołęka 32
13 Zamet Przemków 31
14 LZS Buczyna 25
15 Przyszłość Prusice 11
16 Orkan Szczedrzykowice 0
więcej
30 kolejka 11.06.22
Płomień - Koskowice 0:0
Iskra - Gwardia 4:2
Sokół - Legnicke Pole 7:1
Czarni - Buczyna 9:1
Zamet - Orla 2:4
Zryw - Prusice 11:0
Konfeks - Serby 6:0
Snajperzy 2021/2022
Przerywacz Paweł 34
Nowak Piotr 7
Swędzikiewicz Maciej 6
Narewski Konrad 4
Norbert Cichy 3
Grządkowski Michał 3
Zieliński Mateusz 2
Krupa Jakub 2
Bukowski Jan 2
Pitner Kamil 1
Żychoniuk Mateusz 1
Havryliuk Jarosław 1
Chruściński Konrad 1
Cerolewicz Jakub 1
Jazowiecki Aleksander 1
Szlęk Leon 1
Downar Wojciech 1
Nasi Sponsorzy

Tabela sezonu 2021/2022

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Iskra Kochlice 30 85 28 1 1 129 25
2 Orla Wąsosz 30 71 23 5 2 110 41
3 Sokół Jerzmanowa 30 59 18 7 5 102 56
4 Zawisza Serby 30 58 18 8 4 84 49
5 Błękitni Koskowice 30 54 17 10 3 66 53
6 Czarni Rokitki 30 45 13 11 6 64 59
7 Konfeks Legnica 30 44 13 12 5 80 69
8 Zryw Kłębanowice 30 40 13 16 1 79 80
9 Górnik Lubin 30 39 12 15 3 74 68
10 Płomień Radwanice 30 36 10 14 6 56 59
11 KS Legnickie Pole 30 36 10 14 6 57 73
12 Gwardia Białołęka 30 32 9 16 5 46 67
13 Zamet Przemków 30 31 10 19 1 46 69
14 LZS Buczyna 30 25 8 21 1 54 129
15 Przyszłość Prusice 30 11 3 25 2 37 162
16 Orkan Szczedrzykowice 30 0 9 20 1 35 60

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2021/22

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . 1:4 5:0 1:2 4:2 2:0 2:0 2:6 1:1 7:2 2:3 0:4 5:1 5:2 1:2 0:6
2 Zawisza Serby 1:1 . 3:0 2:2 5:2 6:2 0:0 1:2 3:2 3:2 5:1 1:3 5:1 4:3 0:1 4:3
3 Zamet Przemków 0:1 0:3 . 1:2 4:3 3:1 3:0 2:4 3:0 3:0 0:1 1:4 2:0 1:2 2:3 4:3
4 Sokół Jerzmanowa 2:3 0:5 1:1 . 8:1 6:0 6:2 5:0 3:0 7:0 7:1 1:6 8:1 4:3 1:1 1:3
5 Przyszłość Prusice 0:6 0:5 1:4 1:4 . 6:7 1:1 1:5 0:4 7:0 3:3 0:11 1:5 0:6 0:8 1:8
6 Konfeks Legnica 0:1 6:0 2:0 3:3 12:1 . 0:2 2:2 0:4 5:1 4:1 2:7 0:0 1:1 2:0 1:2
7 Płomień Radwanice 0:0 3:2 3:1 1:5 3:0 1:2 . 1:1 0:1 2:3 1:2 1:5 0:1 1;2 2:0 11:1
8 Orla Wąsosz 5:0 3:0 4:1 5:1 3:0 0:2 3:4 . 3:0 5:0 8:0 2:0 5:1 1:4 5:1 4:2
9 Szczedrzykowice 0:3 0:3 6:1 6:2 0:3 0:3 0:3 1:2 . 1:2 2:0 0:3 0:3 0:1 2:1 0:3
10 Zadzior Buczyna 0:1 4:3 1:2 2:10 7:0 2:4 0:6 0:9 3:0 . 3:0 1:5 3:2 3:1 4:5 2:5
11 KS Legnickie Pole 0:1 1:1 6:3 0:1 9:1 1:5 1:1 1:4 3:0 6:1 . 1:4 1:1 3:4 2:1 1:2
12 Iskra Kochlice 4:1 5:1 5:1 2:0 10:0 6:3 7:0 3:2 2:0 5:1 4:0 . 4:2 2:0 3:0 2:0
13 Gwardia Białołęka 2:3 0:3 5:0 1:3 0:2 4:3 2:3 1:5 1:2 1:1 1:1 0:0 . 2:0 3:1 2:1
14 Górnik Lubin 3:4 0:3 1:4 2:3 5:1 0:3 4:1 2:4 3:0 10:2 0:2 2:4 3:1 . 0:0 3:1
15 Czarni Rokitki 0:3 0:3 1:0 1:1 4:3 5:3 2:2 2:3 3:0 9:1 1:1 0:3 1:0 2:2 . 5:4
16 Kłębanowice 1:0 1:5 1:0 1:4 11:0 2:2 2:1 2:5 0:3 3:2 1:4 2:6 1:3 5:2 2:3 .

Seria - runda jesienna 2021 /22

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 3 3 3 0 3 3 3 3 0 0 3 0 1 3 3
2 Zawisza Serby 3 0 3 3 1 3 0 3 3 3 3 3 1 3 3
3 Zamet Przemków 0 3 0 0 0 0 0 0 3 0 1 3 0 3 0
4 Sokół Jerzmanowa 3 0 0 3 0 0 3 3 1 1 1 0 0 3 3
5 Przyszłość Prusice 1 3 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
6 Konfeks Legnica 3 0 0 3 0 0 0 3 0 1 3 3 0 1 0
7 Płomień Radwanice 0 0 3 3 3 3 0 0 1 0 0 1 1 0 0
8 Orla Wąsosz 0 3 3 3 3 3 3 3 3 3 0 1 3 1 3
9 Orkan Szczedrzykowice 3 3 3 3 0 3 3 3 3 0 0 0 1 3 0
10 Zadzior Buczyna 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 0 3 3 3 0
11 KS Legnickie Pole 1 3 1 0 1 0 0 0 0 3 3 0 3 0 0
12 Iskra Kochlice 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 1
13 Gwardia Białołęka 0 0 1 3 3 0 1 0 0 0 3 0 3 0 1
14 Górnik Lubin 3 3 1 0 3 0 0 3 3 3 3 0 0 0 3
15 Czarni Rokitki 0 0 1 0 3 3 3 0 1 3 0 3 0 0 3
16 Zryw Kłębanowice 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 3 3 0 3

Seria - runda wiosenna

<
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 0 3 3 0 0 3 0 3 0 1 3 0 3 3 1
2 Zawisza Serby 3 0 1 3 3 3 0 3 0 1 3 3 0 0 0
3 Zamet Przemków 0 3 0 3 3 3 0 3 0 0 0 3 0 0 0
4 Sokół Jerzmanowa 3 3 1 3 3 3 3 3 1 3 3 0 3 3 3
5 Przyszłość Prusice 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Konfeks Legnica 3 0 3 1 3 3 1 0 0 0 3 3 1 3 3
7 Płomień Radwanice 3 0 0 1 0 0 0 0 3 1 3 3 3 3 1
8 Orla Wąsosz 3 0 3 3 3 3 3 3 3 3 3 0 3 03
9 Szczedrzykowice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zadzior Buczyna 0 0 0 0 3 0 3 0 3 0 0 3 0 0 0
11 KS Legnickie Pole 3 0 1 0 0 3 3 3 3 1 1 0 3 0 0
12 Iskra Kochlice 0 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
13 Gwardia Białołęka 0 3 1 3 0 0 0 0 3 3 0 3 1 3 0
14 Górnik Lubin 0 3 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0 3 0 3
15 Czarni Rokitki 3 3 1 1 3 0 3 0 1 3 1 0 0 3 3
16 Zryw Kłębanowice 3 3 3 0 0 0 1 0 3 3 0 3 3 3 3
**** Orkan Szczedrzykowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.