This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2023/24
1 Konfeks Legnica 18
2 Sparta Grębocice 18
3 Błękitni Kościelec 15
4 Chojnowianka Chojnów 13
5 Iskra Kochlice 13
6 Pogoń Góra 13
7 Odra Scinawa 12
8 Błękitni Koskowice 11
9 Sokół Jerzmanowa 9
10 Kaczawa Bieniowice 8
11 Stal Chocianów 8
12 Dąb Siedliska 7
13 Dragon Jaczów 6
14 Zryw Kłębanowice 3
15 Czarni Dziewin 1
16 Górnik Lubin 0
wi璚ej
7 kolejka 23/24.09.23
Kaczawa - Kościelec 6:0
Konfeks - Koskowice 2:1
Stal - Chojnów
Siedliska - Jaczów 5:0
Zryw - Górnik 5:0
Sparta - Kochlice 1:0
Jerzmanowa - Odra 2:3
Dziewin - Góra
8 kolejka 30.09.23
Odra - Koskowice
Chojnów - Dziewin
Góra - Siedliska
Kochlice - Kaczawa
Jaczów - Konfeks
Górnik - Sparta
Kościelec - Stal
Jerzmanowa - Zryw
Snajperzy 2023/24
Ziemba Jakub 11
Przerywacz Paweł 3
Swędzikiewicz Maciej 3
Krupa Bartosz 2
Dańczak Oliwer 2
Tkaczenko Ivan 1
Korczyński Mateusz 1
Nowak Piotr 1
Nasi Sponsorzy


Runda wiosenna sezon 2022/2023

Lp Data Godz Klasa Mecz Wynik
1 4.02.2023 10:30 Sparing Konfeks - Zryw Kłębanowice 4:3 (4:3)
2 11.02.2021 11:00 Sparing Konfeks - KS Męcinka 7:1 (3:1)
3 18.02.2023 14:00 Sparing Łużyce Lubań - Konfeks 3:1 (2:1)
4 25.02.2023 11:00 Sparing WKS Wierzbice - Konfeks 3:0 (2:0)
5 4.03.2022 11:00 Sparing Konfeks - Albatros Jaskowice odwo豉ny
6 5.04.2023 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Kaczawa Bieniowice 0:1 (0:1)
7 8.04.2023 15:00 Trampkarz Bazalt Piotrowice - Konfeks 3:1 (2:0)
8 5.04.2023 18:00 M這dzik IV Liga Prochowiczanka - Konfeks 0:0
9 29.03.2023 17:00 Trampkarz Konfeks - Górnik Złotoryja 6:4 (2:2)
10 18.03.2022 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Płomień Radwanice 4:4 (3:1)
11 18.03.2023 . Młodzik IV Liga Mewa Kunice - Konfeks 1:7 (0:4)
12 18.03.2023 . Młodzik LDM Zagłębie II Lubin - Konfeks 0:2 (0:1)
13 25.03.2023 11:00 Młodzik LDM Konfeks - Gryf Gryfów 0:6 (0:3)
14 25.03.2023 13:30 Młodzik IV Liga Konfeks - Wilkowianka 2:3 (1:2)
15 25.03.2023 11:00 Trampkarz Mewa Kunice - Konfeks 0:1 (0:1)
16 25.03.2023 16:00 Seniorzy LO Zawisza Serby - Konfeks 2:1 (1:0)
17 1.04.2023 16:00 Seniorzy LO Konfeks - Błękitni Koskowice 2:0 (0:0)
18 2.04.2023 12:00 Trampkarz Zagłębie Lubin Future - Konfeks 4:2 (2:0)
19 19.04.2023 17:00 Młodzik IV Liga Oriens Chojnów - Konfeks 1:1 (1:1)
20 1.04.2023 11:00 Junior Młodszy Jaworzanka 1946 Jawor - Konfeks 0:3 vo
21 1.04.2023 . Młodzik LDM Iskra Kochlice - Konfeks 2:1 (2:0)
22 8.04.2023 16:00 Senior LO Czarni Rokitki - Konfeks . 1:4 (0:1)
23 18.04.2023 18:00 Młodzik LDM Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 4:2 (2:0)
24 15.04.2022 13:00 Młodzik IV Liga Konfeks - Górnik Złotoryja 2:0 (0:0)
25 15.04.2023 17:00 Seniorzy LO Konfeks - Stal Chocianów 3:2 (2:1)
26 16.04.2023 11:00 Trampkarz Konfeks - Chrobry Głogów 8:1 (3:1)
27 16.04.2023 17:00 Junior Młodszy Konfeks - Budziszów Wielki 3:0 vo
27 22.04.2023 10:00 Trampkarz Amico Lubin - Konfeks 4:1 (1:0)
29 22.04.2023 15:00 Młodzik IV Liga Nowy Kosciół - Konfeks 0:1 (0:1)
30 23.04.2022 11:00 Seniorzy LO Orzeł Zagrodno - Konfeks 1:2 (0:2)
31 22.04.2023 15:00 Junior Młodszy Oriens Chojnów - Konfeks 3:3 (1:2)
32 22.04.2023 10:00 Młodzik LDM Łużyce Lubań - Konfeks 1:0 (1:0)
33 29.04.2023 11:00 Trampkarz Konfeks - Jaworzanka 1946 Jawor 5:4 (4:2)
34 29.04.2023 17:00 Seniorzy LO Konfeks - KS Legnickie Pole 3:0 vo
35 29.04.2023 10:00 Junior Młodszy Zagłębie Lubin Future - Konfeks 5:3 (1;2)
36 29.04.2023 10:00 Młodzik LDM Górnik Polkowice - Konfeks 0:1 (0:1)
38 6.05.2023 16:00 Seniorzy LO Dąb Siedliska - Konfeks 1:1 (1:0:)
39 23.05.2023 18:30 Junior Młodszy Konfeks - Górnik Złotoryja 3:0 (2:0)
40 6.06.2023 15:00 Młodzik LDM Konfeks - Zagłębie III Lubin 2:1 (0:0)
41 16.05.2023 15:30 Młodzik IV Liga Konfeks - Prochowiczanka 4:2 (2:0)
42 10.05.2023 16:30 Junior Młodszy Orkan Szczedrzykowice - Konfeks 2:1 (0:1)
43 10.05.2023 15;00 M這dzik LDM Konfeks - Zagłębie II Lubin 2:2 (2:1)
44 13.05.2023 11:00 Młodzik IV Liga Konfeks - Mewa Kunice 4:1 (3:1)
45 13.05.2023 17:00 Seniorzy LO Konfeks - Czarni Dziewin 5:1 (3:1)
46 13.05.2023 10:00 M這dzik LDM Gryf Gryfów - Konfeks 2:2 (1:0)
47 13.05.2023 17:00 Trampkarz Górnik Złotoryja - Konfeks 2:1 (1:0)
48 17.05.2023 18:00 Junior Młodszy Konfeks - Wilkowianka 2:0 (1:0)
49 20.05.2023 17:00 Seniorzy LO Dragon Jaczów - Konfeks 0:1 (0:0)
50 20.05.2023 13:30 Trampkarz Konfeks - Mewa Kunice 2:5 (2:1)
51 20.05.2023 11:00 Młodzik LDM Konfeks - Iskra Kochlice 1:2 (1:0)
52 20.05.2023 14:00 M這dzik IV Liga Wilkowianka - Konfeks 2:6 (0:4)
53 23.05.2023 13:00 Młodzik LDM Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks I 3:1 (2:1)
54 27.05.2023 14:00 Junior Młodszy Górnik Lubin - Konfeks 4:4 (2:1)
55 27.05.2023 17:00 Seniorzy LO Konfeks - Górnik Lubin 1:2 (0:0)
56 28.05.2023 12:00 Młodzik IV Liga Konfeks II - UKS Oriens Chojnow 3:4 (2:4)
57 28.05.2023 14:00 Trampkarz Konfeks - Zag喚bie Lubin Future 2:1 (2:1)
58 3.06.2023 13:00 Młodzik IV Liga Górnik Złotoryja - Konfeks 1:3 (0:2)
59 3.06.2023 15:00 Trampkarz Chrobry Głogów - Konfeks 3:5 (1:4)
59 3.06.2023 17:00 Seniorzy LO Zryw K喚banowice - Konfeks 3:2 (0:1)
60 4.06.2023 16:00 Młodzik LDM Konfeks - Łużyce Lubań 0:0
61 4.06.2023 18:00 Junior Młodszy Konfeks - Mewa Kunice 2:2 (0:1)
62 10.06.2023 17:00 Seniorzy LO Konfeks - Iskra Księginice 2:3 (1:2)
63 10.06.2023 13:00 Młodzik LDM Konfeks - Górnik Polkowice 1:2 (0:1)
64 11.06.2023 13:00 Młodzik IV Liga Konfeks II - LZS Nowy Kościół 3:1 (3:0)
65 11.06.2023 11:00 Trampkarz Konfeks - Amico Lubin 1:6 (0:4)
66 17.06.2023 9:30 Trampkarz Jaworzanka 1946 Jawor - Konfeks 7:5 (3:1)
67 17.06.2023 13:00 Młodzik LDM Zagłębie III Lubin - Konfeks 11:0 (6:0)
68 17.06.2023 14:00 Seniorzy LO Gwardia Białołęka - Konfeks 1:1 (0:1)

Runda jesienna sezon 2022-23

Lp Data Godz Klasa Mecz Wynik
1 22.07.2022 18:00 Sparing Konfeks - Lubiatowianka 5:1 (2:0)
2 26.07.2022 18:00 Sparing Konfeks - Bobrzanie Boleslawiec 4:3 (2:2)
4 2.08.2022 18:00 Sparing Konfeks - KS M璚inka 3:2 (1:2)
5 6.08.2022 18:00 PP 2 runda Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:1 (2:0)
6 13.08.2022 17:00 Seniorzy LO Kaczawa Bieniowice - Konfeks 2:1 (2:1)
7 21.08.2022 17:00 Seniorzy LO P這mie Radwanice - Konfeks 0:3 (0:1)
8 27.08.2022 18:00 Seniorzy LO Konfeks - Zawisza Serby 2:3 (0:3)
9 30.08.2022 17:30 PP 3 runda B喚kitni Legsad Ko軼ielec - Konfeks 4:2 (3:2)
10 3.09.2022 17:00 Seniorzy LO B喚kitni Koskowice - Konfeks 4:0 (1:0)
11 3.09.2022 11:00 J.M這dsi Konfeks - Jaworzanka 1946 Jawor 3:2 (0:2)
12 3.09.2022 16:00 Trampkarze Konfeks - Mewa Kunice 3:1 (1:0)
13 7.09.2022 18:30 Trampkarze Chrobry Głogów - Konfeks 1:2 (0:1)
14 10.09.2022 9:00 Młodzik 5 liga Nowy Kościół - Konfeks 3:1 (1:1)
15 10.09.2022 11:00 J.M這dsi AMP Budziszow Wielki - Konfeks 1:0 (1:0)
16 10.09.2022 15:00 Trampkarz Konfeks - Górnik Złotoryja 10:1 (5:0)
17 11.09.2022 9:00 Orlik 2012 Turniej orlików 2012 w Lubinie .
18 11.09.2022 12:30 Orlik 2013 Turniej orlików 2013 w Lubinie .
19 11.09.2022 16:00 Seniorzy LO Konfeks - Czarni Rokitki 8:1 (4:0)
20 13.09.2022 16:30 Trampkarze UKS Oriens Chojnów - Konfeks 1:6 (0:3)
21 14.09.2022 17:00 Młodzik 3 liga Konfeks - Górnik Złotoryja 2:0 (0:0)
22 14.09.2022 17:00 Młodzik 5 liga AMP Budziszów Wielki - Konfeks 0:28 (0:14)
23 17.09.2022 11:00 Trampkarze Jaworzanka 1946 Jawor - Konfeks 3:3 (3:1)
24 17.09.2022 12:00 J.M這dsi Konfeks - Oriens Chojnów .
25 17.09.2022 14:15 Młodzik 5 liga Konfeks - Chojnowianka 8:1 (4:0)
26 17.09.2022 17:00 Seniorzy LO Stal Chocianów - Konfeks 3:4 (0:2)
27 18.09.2022 12:00 Młodzik 3 liga Chrobry I Głogów - Konfeks 1:4 (1:2)
28 18.09.2022 12:00 Żak 2015 Turniej żaków 2015 w Siedliskach .
29 18.09.2022 12:00 Żak 2016 Turniej żaków 2016 w Jaworze .
30 21.09.2022 12:00 M這dzik 3 liga Iskra Kochlice - Konfeks 1:2 (1:2)
31 24.09.2022 10:45 J.M這dsi Konfeks - Zagłębie Lubin Future 5:2 (3:1)
32 24.09.2022 11:00 M這dzik 3 liga Amico Lubin - Konfeks 1:5 (0:2)
33 24.09.2022 11:00 Młodzik 5 liga Juventus - Konfeks 0:9 (0:4)
34 24.09.2022 12:45 Trampkarze Konfeks - Zagłębie Lubin Future 2:0 (1:0)
35 24.09.2022 16:00 Żak 2016 Turniej żaków 2015 w Głogowie .
36 24.09.2022 16:30 Seniorzy LO Konfeks - Orzeł Zagrodno 5:1 (2:0)
37 25.09.2022 10:00 Żak 2015 Turniej żaków 2015 w Głogowie .
38 28.09.2022 16:45 M這dzik 3 liga Konfeks I - Chrobry II Głogów 9:0 (2:0)
39 28.09.2022 18:00 Młodzik 5 liga Konfeks II - Miedź Legnica 9:2 (2:2)
40 1.10.2022 12:30 Młodzik 5 liga Konfeks II- Zryw Stary Łom 15:0 (7:0)
41 1.10.2022 14:00 Trampkarze Konfeks - UKS Orions Chojnów 13:1 (4:1)
42 1.10.2022 13:00 J.M這dsi Górnik Złotoryja - Konfeks 1:5 (0:1)
43 1.10.2022 16:00 Seniorzy LO KS Legnickie Pole - Konfeks 2:0 (1:0)
44 2.10.2022 9:15 Żak 2015 Turniej żaków 2015 .
45 2.10.2022 11:00 Żak 2016 Turniej żaków 2016 .
46 1/2.10.2022 . Orlik 2013 Turniej orlików 2013 Amico Lubin .
47 4.10.2022 17:00 J.M這dsi Wilkowianka - Konfeks 5:0 (4:0)
48 8.10.2022 11:00 Trampkarze Mewa Kunice - Konfeks 4:0 (2:0)
49 8.10.2022 11:00 M這dzik 3 liga Jaworzanka 1946 Jawor - Konfeks I 1:1 (0:0)
50 8.10.2022 11:00 Młodzik 5 liga Dąb Siedliska - Konfeks II 0:15 (0:6)
51 8.10.2022 12:00 Seniorzy LO Turniej orlik闚 2013 w Polkowicach .
52 8.10.2022 16:00 Seniorzy LO Konfeks - Dąb Siedliska 0:1 (0:1)
53 12.10.2022 18:00 J.M這dsi Konfeks - Orkan Szczedrzykowice 6:4 (3:3)
54 15.10.2022 13:00 Trampkarz Konfeks - Chrobry Głogów 6:0 (1:0)
55 15.10.2022 11:00 Seniorzy LO Czarni Dziewin - Konfeks 2:1 (1:0)
56 19.10.2022 16:00 J.M這dsi Mewa Kunice - Konfeks 2:3 (2:2)
57 19.10.2022 16:30 Młodzik 3 liga Konfeks I - Iskra Kochlice 7:0 (2:0)
58 22.10.2022 15:30 Seniorzy LO Konfeks Legnica - Dragon Jaczów 6:4 (2:1)
59 22.10.2022 10:00 Młodzik 3 liga Górnik Złotoryja - Konfeks Legnica 0:5 (0:4)
60 22.10.2022 11:30 J.M這dsi Konfeks Legnica - Górnik Lubin 1:6 (0:2)
61 22.10.2022 13:30 Młodzik 5 liga Konfeks Legnica - AMP Budziszów Wlk. 7:0 (3:0)
62 23.10.2022 11:00 Trampkarz Górnik Złotoryja - Konfeks Legnica 2:1 (2:0)
63 26.10.2022 16:00 Młodzik 5 liga Konfeks II - Nowy Kościół 4:1 (1:0)
64 29.10.2022 11:30 Seniorzy LO Górnik Lubin - Konfeks 2:0 (1:0)
65 29.10.2022 12:00 Młodzik 3 liga Konfeks I - Chrobry I Głogów 4:2 (2:2)
66 29.10.2022 15:00 Młodzik 5 liga Chojnowianka - Konfeks II 0:8 (0:3)
67 29.10.2022 13:30 Trampkarz Konfeks - Jaworzanka 1946 2:0 (2:0)
68 5.11.2022 12:00 Młodzik 3 liga Konfeks - Amico Lubin 2:0 (0:0)
69 5.11.2022 13:30 Młodzik 5 liga Konfeks - Juventus Legnica 6:1 (3:0)
70 5.11.2022 14:00 Seniorzy LO Konfeks - Zryw Kłębanowice 2:1 (2:0)
71 11.11.2022 11:00 J.Młodsi Konfeks - UKS Oriens Chojnów 1:5 (0:2)
72 12.11.2022 10:00 Młodzik 5 liga MKS Miedź Legnica - Konfeks II 0:6 (0:4)
73 12.11.2022 11:00 Młodzik 3 liga Chrobry II Głogów - Konfeks I 1:6 (0:4)
74 13.11.2022 10:00 Trampkarz Zagłębie Lubin Future - Konfeks 3:0 (2:0)
75 13.11.2022 14:00 Seniorzy LO Iskra Księginice - Konfeks 4:2 (3:2)
76 20.11.2022 12:00 Seniorzy LO Konfeks - Gwardia Białołęka 2:1 (0:1)