This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela II Liga Grupa 2**
1. Miedź II Legnica 11 24 44:20
2. Karkonosze J.Góra 10 19 31:16
3. Miedź Legnica 11 19 32:18
4. Konfeks Legnica 11 16 36:37
5. Łużyce Lubań 11 15 56:48
6. Górnik Złotoryja 11 13 23:40
7. Zagłębie II Lubin 10 10 28:42
8. Chrobry II Głogów 11 9 22:51
Trampkarze 2019/2020
Snajperzy jesień 2020
Szlęk Leon 11
Rychlicki Jakub 11
Zwiński Marcel 3
Bukowski 2
Krok Mateusz 1
Warchoł Maksymilian 1
Kaptur Adrian 1
Tomaszewski 1
Frydrychowicz Maksymilian 1
Cichy 1
Jamka 1
Tekiele Arkadiusz 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy II Liga C1 Grupa 2 *** rocznik 2005-06 *** sezon 2019-20

Adamczyk Oskar, Basiura Szymon, Brzeziński Kacper, Chruściński Konrad, Frydrychowicz Maksymilian, Golec Stanisław, Kondratowicz Olaf, Kaptur Adrian, Krok Mateusz, Kowalczuk Dmytro, Latoch Jakub, Łukasiewicz Oskar, Morawski Błażej, Marciniszyn Wojciech, Mroczkowski Jakub, Jankowski Arkadiusz, Jamka Karol, Obara Dawid, Pidzik Daniel, Rychlicki Jakub, Rauss Oskar, Rakoczy Dominik, Świątkowski Paweł, Szlęk Hubert, Szlęk Leon, Szymonek Igor, Ścigała Maciej, Tylawski Grzegorz, Tekiele Arkadiusz, Wróblewski Szymon, Wróblewski Jakub, Zwiński Marcel, Warchoł Maksymilian, Romanow Robert
Trener: Witold WoĽniak

Chruściński Konrad

Bukowski Jan

Herec Dominik

Krok Mateusz

Romanow Robert

Rychlicki Jakub

Szlęk Hubert

Tekiele Arkadiusz

Warchoł Maksymilian

Marciniszyn Wojciech

Morawski Błażej

Niedzwiecki Kamil

Ścigała Maciej

Świątkowski Paweł

Szlęk Leon

Zwiński Marcel

Frydrychowicz Maksymilian

Trener Grządkowski Michał

Mecze i składy Trampkarzy II Liga Wojewódzka C1 Grupa 2 - sezon 2019/20 - runda jesienna

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 4.09.2019
godz.17:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks 3:3 (2:2) Zwiński, Frydrychowicz, Rychlicki.
Bukowski, Romanow, Szlęk Leon (70 min Zwiński), Warchoł, Tomaszewski, Frydrychowicz, Janka, Morawski, Rychlicki, Szlęk Hubert, Tekiele Arkadiusz Ponadto w składzie byli: Chru¶ciński, Herec, Marciniszyn, Szymonek Igor, ¦wi±tkowski.
2 11.09.2019
godz.18:00
Górnik Złotoryja - Konfeks 2:5 (1:2) Zwiński 2, Rychlicki 2, Szlęk Leon 1
Szlęk Leon, Rychlicki, Zwiński, Warchoł, Tomaszewski, Frydrychowicz, Herec, Morawski, Szlęk Hubert, Tekiele Arkadiusz, NiedĽwiecki, Chru¶ciński, Krok, Marciniszyn, ¦cigała, ¦wi±tkowski
3 7.09.2019
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie II Lubin 4:1 (2:0) Rychlicki - 2, Szlęk Leon - 1, Samobójcza - 1
Bukowski, Romanow, Szlęk Leon, Warchoł, Tomaszewski, Frydrychowicz, Herec, Morawski, Rychlicki, Szlęk Hubert, Tekiele, NiedĽwiecki, Chru¶ciński, Krok, Marciniszyn, ¦cigała, ¦wi±tkowski, Zwiński.
4 14.09.2019
godz.11:00
Miedź I Legnica - Konfeks 6:1 (3:0) Hubert Szlęk
Szlęk Leon, Warchoł, Tomaszewski, Frydrychowicz, Herec, Jamka, Latoch, Rychlicki, Szlęk Hubert, ¦cigała, Tekiele Arkadiusz, Serenda, Chru¶ciński, Krok, Marciniszyn, Rauss, ¦wi±tkowski
5 21.09.2019
godz.11:00
Konfeks - Miedź II Legnica 1:2 (0:2) Krok
Bukowski, Szlęk Leon, Warchoł, Serenda, Tomaszewski, Frydrychowicz, Krok, Rychlicki, Szlęk Hubert, Szymonek, Tekiele Arkadiusz, Obara, Basiura, Chru¶ciński, Jamka, Kaptur, Kovalchuk, Rauss
6 28.09.2019
godz.11:00
Łużyce Lubań - Konfeks - 3:5 (1:3) Rychlicki - 3, Kaptur, Tomaszewski
Cichy, Kaptur, Szlęk Leon, Tomaszewski, Jamka, Krok, Latoch, Morawski, Rauss, Rychlicki, Szlęk Hubert, Tekiele Arkadiusz, Serenda, Herec, Kovalchuk
7 5.10.2019
godz.11:00
Konfeks - Chrobry II Głogów 4:5 (2:1) Szlęk Leon - 3, Warchoł 1
Bukowski, Szlęk Leon, Warchoł, Serenda, Tomaszewski, Chru¶ciński, Herec, Krok, Szlęk Hubert, ¦cigała, Tekiele Arkadiusz, Basiura, Kovalchuk, Morawski
8 12.10.2019
godz.11:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 5:4 (5:1) Szlęk Leon - 4, Rychlicki
Cichy, Bukowski, Szlęk Leon, Warchoł, Serenda, Tomaszewski, Herec, Jamka, Morawski, Rychlicki, Tekiele Arkadiusz, Frydrychowicz, Kovalchuk, Krok, Marciniszyn
9 19.10.2019
godz.11:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:3 (0:1) Bukowski
Cichy Norbert, Szlęk Leon, Warchoł, Tomaszewski, Frydrychowicz, Herec, Jamka, Krok, Rychlicki, ¦cigała, Tekiele Arkadiusz, Obara, Bukowski, Basiura, Chru¶ciński, Kovalchuk, Latoch, Marciniszyn
10 26.10.2019
godz.11:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks 5:2 (2:1) Szlęk Leon, Cichy
Cichy, Szlęk Leon, Warchoł, Serenda, Tomaszewski, Chru¶ciński, Herec, Jamka, Rychlicki, ¦cigała, Tekiele Arkadiusz, Obara, Kovalvhuk, Latoch, Marciniszyn, Morawski
11 30.10.2019
godz.11:00
Konfeks - Miedź I Legnica 5:3 (3:2) Rychlicki - 2, Bukowski, Jamka, Tekiele Arkadiusz
Cichy, Bukowski, Romanow, Szlęk Leon, Warchoł, Tomaszewski, Jamka, Latoch, Morawski, Rychlicki, Tekiele Arkadiusz, Serenda, Herec, Kovalchuk
12 9.11.2019
godz.18:00
Miedź II Legnica - Konfeks . .
.
13 16.11.2019
godz.11:00
Konfeks - Łużyce Lubań . .
14 23.11.2019
godz.11:00
Chrobry II Głogów - Konfeks . .
.