This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela III Liga Okręgowa**
1. Zagłębie L. Future 13 36 103:15
2. Górnik Polkowice 12 31 92:12
3. UKS Oriens Chojnów 14 31 52:32
4. Górnik Złotoryja 14 19 40:43
5. Wilkowianka 13 19 44:42
6. Iskra Kochlice 12 11 24:41
7. Konfeks Legnica 14 6 19:76
8. Szczedrzykowice 12 0 8:121
Trampkarze wiosna 2021
Snajperzy 2021/22
Kacper Zakrzewski 3
Żelaśkiewicz Maciej 2
Patron Wojciech 2
Zimoń Jakub 2
Gajzer Milan 2
Zieliński Maciej 1
Domagała 1
Cichy Hubert 1
Mazur 1
Kowalski Kacper 1
Ewkowski 1
Czarnecki 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy *** sezon 2021-22

Milan Gajzler, Sebastian Łąpieś, Kamil Niedźwiecki, Dawid Zakrzewski, Maksymilian Warchoł, Wojciech Tekiele, Norbert Serenda, Mateusz Krok, Andrzej Domagała, Bartosz Czarnecki, Hubert Cichy, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Adam Sieczkiewicz, Dmytro Kovalczuk, Oskar Rauss, Matwiejczuk, Łabuz
Mecze i składy Trampkarzy III Liga Okręgowa C1 - sezon 2021 - runda jesienna
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 28.08.2021
godz.13:15
Konfeks - Górnik Polkowice 0:6 (0:3) Majerz, Kowalski, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Gajzler, Patron, Zimoń, Mazur, Miłosz Kądziołka, Łużny, Ewkowski, Karbowiak
2 4.09.2021
godz.11:00
Szczedrzykowice - Konfeks 1:7 (0:3) Zimoń - 2, Kowalski, Żelaśkiewicz, Kacper Zakrzewski, Zieliński i Patron po 1
Majerz, Kowalski, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Gajzler, Patron, Zimoń, Mazur, Miłosz Kądziołka, Łużny, Ewkowski, Karbowiak
3 8.09.2021
godz.18:30
Konfeks - Iskra Kochlice 1:5 (1:1) Domagała
Dawid Zakrzewski, Majerz, Żelaśkiewicz, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Karbowiak, Gajzler, Piotr Zawiślak, Onyshchenko, Mazur, Miłosz Kądziołka, Łużny, Ewkowski, Garbarczyk
4 12.09.2021
godz.14:00
Zagłębie Lubin Future - Konfeks 13:1 (3:1) Żelaśkiewicz
Dawid Zakrzewski, Mazur, Majerz, Kacper Kowalski, Żelaśkiewicz, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Domagała, Hubert Cichy, Broniarz, Gajzler, Onyshchenko, Miłosz Kądziołka, Ewkowski, Karbowiak, Piskorowski
5 18.09.2021
godz.16:30
Konfeks - Wikowianka
2:8 (1:5) Cichy i Patron
Dawid Zakrzewski, Pacewicz, Kacper Kowalski, Żelaśkiewicz, Kacper Zakrzewski, Ewkowski, Domagała, Hubert Cichy, Broniarz, Gajzler, Patron, Piotr Zawiślak, Miłosz Kądziołka, Michał Zieliński, Karbowiak, Piskorowski
6 22.09.2021
godz.18:30
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:4(0:2) Milan Gajzer
Dawid Zakrzewski, Pacewicz, Kacper Kowalski, Żelaśkiewicz, Kacper Zakrzewski, Ewkowski, Domagała, Hubert Cichy, Broniarz, Gajzler, Patron, Piotr Zawiślak, Miłosz Kądziołka, Michał Zieliński, Karbowiak, Piskorowski
7 25.09.2021
godz.11:00
UKS Oriens Chojnów - Konfeks 4:1(2:0) Mazur
Dawid Zakrzewski, Majerz, Kacper Kowalski, Żelaśkiewicz, Kacper Zakrzewski, Domagała, Chrenowski, Broniarz, Karbowiak, Gajzler, Patron, Onyshchenko, Mazur, Michał Zieliński, Garbarczyk
8 3.10.2021
godz.11:00
Górnik Polkowice - Konfeks 13:0 (8:0) Dawid Zakrzewski, Mazur, Majerz, Żelaśkiewicz, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Karbowiak, Patron, Miłosz Kądziołka, Ewkowski, Piskorowski, Szuścicki, Waszak
9 10.10.2021
godz.13:15
Konfeks - Szczedrzykowice 4:1 (2:1) Gajzler, Ewkowski, Zakrzewski i samobójcza
Majerz, Kacper Kowalski, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Czarnecki, Gajzler, Patron, Dawid Zakrzewski, Popel, Mazur, Miłosz Kądziołka, Wojciech Tekiele, Ewkowski, Szuścicki
10 16.10.2021
godz.11:00
Iskra Kochlice - Konfeks 4:0 (3:0) Dawid Zakrzewski, Majerz, Kacper Kowalski, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Domagała, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Gajzler, Patron, Mazur, Miłosz Kądziołka, Wojciech Tekiele, Karbowiak, Szuścicki
10 24.10.2021
godz.13:15
Konfeks - Zagłębie Lubin Future 1:4 (0:3) Czarnecki
Dawid Zakrzewski, Popel, Mazur, Kacper Kowalski, Żelaśkiewicz, Kacper Zakrzewski, Domagała, Hubert Cichy, Czarnecki, Gajzler, Piskorowski, Wojciech Tekiele, Broniarz
12 30.10.2021
godz.14:00
Wilkowianka - Konfeks - 4:0 (3:0) Bohdan Popel, Kacper Kowalski, Andrzej Domagała, Hubert Cichy, Piotr Broniarz, Bartosz Czarnecki, Milan Gajzler, Wojciech Patron, Alan Piskorowski, Dominik Szuścicki, Piotr Zawiślak, Dawid Zakrzewski, Marek Mazur, Miłosz Kądziołka, Alan Ewkowski, Oskar Karbowiak.
13 6.11.2021
godz.11:00
Górnik Złotoryja - Konfeks - 6:0 (3:0) Pacewicz, Kowalski, Zieliński, Zakrzewski, Ewkowski, Domagała, Broniarz, Czarnota, Czarnecki, Gajzer, Zakrzwewski D., Pichowicz, Mazur, Kądziołka, Karbowiak
14 10.11.2021
godz.18:15
Konfeks - UKS Oriens Chojnów 1:3 (0:2) Zakrzewski Kacper
Mazur, Majerz, Kowalski, Kądziołka, Żelaśkiewicz, Zakrzewski Kacper, Domagaąa, Broniarz, Karbowiak, Gajzler, Szuścicki