This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela III Liga Okręgowa**
1. UKS Oriens Chojnów 12 34 62:13
2. Zagłębie L. Future 13 25 47:32
3. Jaworzanka 1946 14 21 42:36
4. Iskra Kochlice 13 18 38:30
5. Wilkowianka 13 16 29:22
6. Górnik Złotoryja 12 16 37:44
7. Sparta Rudna 14 10 39:64
8. Konfeks Legnica 13 7 12:65
Trampkarze wiosna 2021
Snajperzy wiosna 2022
Gajzler Milan 3
Domagała Andrzej 2
Kacper Zakrzewski 2
Pacewicz Grzegorz 1
Czarnecki Bartosz 1
Michał Zieliński 1
Mazur Marek 1
Kowalski Kacper 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy *** sezon 2021-22

Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Bohdan Popel, Dominik Szucicki, Miosz Kdzioka, Marek Mazur, Kacper Kowalski, Oskar Korbowiak, Andrzej Domagaa, Milan Gajzer, Piotr Broniarz, Wojciech Tekiele, Mikoaj Pichowicz, Grzegorz Pacewicz, Nikos Czarnota, Herman Jurek, Wojciech Tekiele, Alan Ewkowski, Maciej Majerz, Mikoaj Pichowicz, Grzegorz Pacewicz, Hubert Cichy
Mecze i składy Trampkarzy III Liga Okręgowa C1 - sezon 2021/22 - runda wiosenna 2022
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 12.03.2022
godz.11:00
Sparta Rudna - Konfeks 9:1 (4:0) Domagaa
Zimo, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Popel, Wojciech Tekiele, Mazur, Miosz Kdzioka, Marek Mazur, Kacper Kowalski, Milan Gajzer, Andzrej Domagaa, Alan Ewkowski, Maciej Majerz, Mikoaj Pichowicz, Herman Jurek, Piotr Broniarz, Grzegorz Pacewicz,
2 19.03.2022
godz.12:00
Konfeks - UKS Oriens Chojnow 0:12 (0:5) Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Bohdan Popel, Dominik Szucicki, Miosz Kdzioka, Marek Mazur, Kacper Kowalski, Oskar Korbowiak, Andrzej Domagaa, Milan Gajzer, Piotr Broniarz, Wojciech Tekiele, Mikoaj Pichowicz, Grzegorz Pacewicz, Nikos Czarnota
3 27.03.2022
godz.16:30
Zagbie Lubin Future - Konfeks 1:0 (0:0) Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Bohdan Popel, Dominik Szucicki, Marek Mazur, Miosz Kdzioka, Kacper Kowalski, Oskar Korbowiak, Milan Gajzer, Andzrej Domagaa, Piotr Broniarz, Maciej elakiewicz, Marek Nikifur, Hubert Cichy
4 2.04.2022
godz.15:30
Konfeks - Wikowianka 1:3 (0:0) Czarnecki
Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Dominik Szucicki, Marek Mazur, Miosz Kdzioka, Kacper Kowalski, Oskar Korbowiak, Milan Gajzer, Andrzej Domagaa, Piotr Broniarz, Maciej elakiewicz, Czarnota Nikos, Milan Gajzer, Bartosz Czarnecki
5 10.04.2022
godz.10:00
Jaworzanka 1946 Jawor - Konfeks 8:1 (4:0) Grzegorz Pacewicz
Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Dominik Szucicki, Tekiele, Mazur, Pacewicz, Korbowiak, Domagaa, Czarnota, Hubert Cichy, Broniarz, Zieliski Nikifor, Pichowicz
6 16.05.2022
godz.18:00
Iskra Kochlice - Konfeks. 8:0 (3:0) Popel - Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Tekiele, Szucicki, Mazur, Pacewicz, Onyshczenko, Kowalski, Gajzler, Broniarz, Nikifur, Kdzioka, Karbowiak, Domagaa, Ewkowski
7 30.04.2022
godz.11:00
Grnik Złotoryja - Konfeks 1:5 (0:3) Gajzler Milan
Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Dominik Szucicki, Kowalski, Gajzler, Pacewicz, Briniarz, Korbowiak, Domagaa, Hubert Cichy, Broniarz, Radomski, Nikifor, Pichowicz, Mazur, Ewkowski, Karbowiak, Kdzioka, Nowak
8 7.05.2022
godz.12:45
Konfeks - Sparta Rudna 3:2 (1:1) Zieliski, Gajlzer i Kacper Zakrzewski
Popel - Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Nowak, Szucicki, Nikifur Mazur, Kdzioka Miosz, Onyshenko, Gajler, Domagaa, Broniarz, Zieliski, Karbowiak, Radomski
9 14.05.2021
godz.10:00
UKS Oriens Chojnow - Konfeks 2:0 (2:0) Popel - Zieliski, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Szucicki, Mazur, Kdzioka, Onyshczenko, Kowalski, Gajzler, Domagaa, Nikifur, Czarnecki, Broniarz
10 21.05.2022
godz.12:45
Konfeks - Zagbie Lubin Future 0:6 (0:3) Popel - Zakrzewski Kacper, Szucicki, Kdzioka, Onyshenko, Kowalski, Karbowiak, Domagaa, , Ewkowski, Czarnecki, Broniarz, Nikifur, Zakrzewski Dawid
11 2.06.2022
godz.18:30
Wilkowianka - Konfeks 1:2 (0:1) Gajzler, Domagaa
Popel, Kacper Zakrzewski, Kdzioka , Tekiele, Onyshenko, Kowalski, Karbowiak, Gajzler, Domagaa, Ewkowski, Broniarz
12 5.06.2022
godz.13:00
Konfeks - Jaworzanka 1946 Jawor 1:6 (0:3) Kacper Zakrzewski
Popel - Kacper Zakrzewski, Czarnecki, Szucicki, Nikifur Mazur, Kdzioka Miosz, Onyshenko, Gajzler, Domagaa, Broniarz, Zieliski, Karbowiak, Radomski, Kowalski
13 11.06.2022
godz.11:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:2 (1:1) Kowalski, Mazur
Popel - Kacper Zakrzewski, Pacewicz, Szucicki, Nikifur, Mazur, Kdzioka, Pichowicz, Onyshenko, Gajzler, Domagaa, Broniarz, Karbowiak, Broniarz, Kowalski
14 18.06.2022
godz.
Konfeks - Grnik Złotoryja . .
Mecze i składy Trampkarzy IIILiga Wojewódzka C1 Grupa 2 - sezon 2021/22 - runda jesienna
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 28.08.2021
godz.13:15
Konfeks - Grnik Polkowice 0:6 (0:3) Majerz, Kowalski, Micha Zieliski, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Domagaa, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Gajzler, Patron, Zimo, Mazur, Miosz Kdzioka, uny, Ewkowski, Karbowiak
2 4.09.2021
godz.11:00
Szczedrzykowice - Konfeks 1:7 (0:3) Zimo - 2, Kowalski, elakiewicz, Kacper Zakrzewski, Zieliski i Patron po 1
Majerz, Kowalski, Micha Zieliski, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Domagaa, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Gajzler, Patron, Zimo, Mazur, Miosz Kdzioka, uny, Ewkowski, Karbowiak
3 8.09.2021
godz.18:30
Konfeks - Iskra Kochlice 1:5 (1:1) Domagaa
Dawid Zakrzewski, Majerz, elakiewicz, Micha Zieliski, Kacper Zakrzewski, Domagaa, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Karbowiak, Gajzler, Piotr Zawilak, Onyshchenko, Mazur, Miosz Kdzioka, uny, Ewkowski, Garbarczyk
4 12.09.2021
godz.14:00
Zagłębie Lubin Future - Konfeks 13:1 (3:1) elakiewicz
Dawid Zakrzewski, Mazur, Majerz, Kacper Kowalski, elakiewicz, Micha Zieliski, Kacper Zakrzewski, Domagaa, Hubert Cichy, Broniarz, Gajzler, Onyshchenko, Miosz Kdzioka, Ewkowski, Karbowiak, Piskorowski
5 18.09.2021
godz.16:30
Konfeks - Wikowianka
2:8 (1:5) Cichy i Patron
Dawid Zakrzewski, Pacewicz, Kacper Kowalski, elakiewicz, Kacper Zakrzewski, Ewkowski, Domagaa, Hubert Cichy, Broniarz, Gajzler, Patron, Piotr Zawilak, Miosz Kdzioka, Micha Zieliski, Karbowiak, Piskorowski
6 22.09.2021
godz.18:30
Konfeks - Grnik Złotoryja 1:4(0:2) Milan Gajzer
Dawid Zakrzewski, Pacewicz, Kacper Kowalski, elakiewicz, Kacper Zakrzewski, Ewkowski, Domagaa, Hubert Cichy, Broniarz, Gajzler, Patron, Piotr Zawilak, Miosz Kdzioka, Micha Zieliski, Karbowiak, Piskorowski
7 25.09.2021
godz.11:00
UKS Oriens Chojnw - Konfeks 4:1(2:0) Mazur
Dawid Zakrzewski, Majerz, Kacper Kowalski, elakiewicz, Kacper Zakrzewski, Domagaa, Chrenowski, Broniarz, Karbowiak, Gajzler, Patron, Onyshchenko, Mazur, Micha Zieliski, Garbarczyk
8 3.10.2021
godz.11:00
Grnik Polkowice - Konfeks 13:0 (8:0) Dawid Zakrzewski, Mazur, Majerz, elakiewicz, Micha Zieliski, Kacper Zakrzewski, Domagaa, Hubert Cichy, Chrenowski, Karbowiak, Patron, Miosz Kdzioka, Ewkowski, Piskorowski, Szucicki, Waszak
9 10.10.2021
godz.13:15
Konfeks - Szczedrzykowice 4:1 (2:1) Gajzler, Ewkowski, Zakrzewski i samobójcza
Majerz, Kacper Kowalski, Micha Zieliski, Kacper Zakrzewski, Domagaa, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Czarnecki, Gajzler, Patron, Dawid Zakrzewski, Popel, Mazur, Miosz Kdzioka, Wojciech Tekiele, Ewkowski, Szucicki
10 16.10.2021
godz.11:00
Iskra Kochlice - Konfeks 4:0 (3:0) Dawid Zakrzewski, Majerz, Kacper Kowalski, Micha Zieliski, Kacper Zakrzewski, Domagaa, Hubert Cichy, Chrenowski, Broniarz, Gajzler, Patron, Mazur, Miosz Kdzioka, Wojciech Tekiele, Karbowiak, Szucicki
10 24.10.2021
godz.13:15
Konfeks - Zagłębie Lubin Future 1:4 (0:3) Czarnecki
Dawid Zakrzewski, Popel, Mazur, Kacper Kowalski, elakiewicz, Kacper Zakrzewski, Domagaa, Hubert Cichy, Czarnecki, Gajzler, Piskorowski, Wojciech Tekiele, Broniarz
12 30.10.2021
godz.14:00
Wilkowianka - Konfeks - 4:0 (3:0) Bohdan Popel, Kacper Kowalski, Andrzej Domagaa, Hubert Cichy, Piotr Broniarz, Bartosz Czarnecki, Milan Gajzler, Wojciech Patron, Alan Piskorowski, Dominik Szucicki, Piotr Zawilak, Dawid Zakrzewski, Marek Mazur, Miosz Kdzioka, Alan Ewkowski, Oskar Karbowiak.
13 6.11.2021
godz.11:00
Grnik Złotoryja - Konfeks - 6:0 (3:0) Pacewicz, Kowalski, Zieliski, Zakrzewski, Ewkowski, Domagaa, Broniarz, Czarnota, Czarnecki, Gajzer, Zakrzwewski D., Pichowicz, Mazur, Kdzioka, Karbowiak
14 10.11.2021
godz.18:15
Konfeks - UKS Oriens Chojnw 1:3 (0:2) Zakrzewski Kacper
Mazur, Majerz, Kowalski, Kdzioka, elakiewicz, Zakrzewski Kacper, Domagaa, Broniarz, Karbowiak, Gajzler, Szucicki

Tabela Trampkarzy III Liga Wojewdzka C1 Grupa 2 - jesie 2021

Lp Druyna M Pkt W R P B+ B- +/-
2 Górnik Polkowice 14 37 12 1 1 98 13 85
2 Zagłębie Lubin Future 14 36 12 0 2 103 18 85
3 UKS Oiens Chojnów 14 31 10 1 3 52 32 20
4 Wilkowianka Wilków 14 22 7 1 6 47 42 5
5 Górnik Złotoryja 14 19 6 1 7 40 43 -3
6 Iskra Kochlice 14 14 4 2 8 43 45 -2
7 Konfeks Legnica 14 6 2 0 12 19 76 -57
8 Orkan Szczedrzykowice 14 0 0 0 14 9 142 -133
Content 1
Content 2