This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela III Liga Okręgowa**
1. Mewa Kunice 12 25 45:19
2. Konfeks Legnica 12 22 48:17
3. Jaworzanka Jawor 12 23 62:19
4. Zagłębie L. Future 12 20 49:25
5. Górnik Złotoryja 12 13 29:60
6. Chrobry Głogów 12 10 19:63
7. UKS Oriens Chojnów 12 4 15:64
Trampkarze wiosna 2021
Snajperzy jesień 2022
Szuścicki Dominik 9
Ewkowski Alan 6
Cichy Hubert 5
Broniarz Piotr 4
Domagała Andrzej 3
Tekiele Wojtek 3
Łużny Oskar 3
Kovalczuk Mikhaiło 3
Radomski 2
Pichowicz Mikołaj 2
Czarnota Nikos 2
Nowak Maciej 2
Kozinski Kacper 1
Żelaśkiewicz 1
Karbowiak Oskar 1
Michalski Jakub 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy *** sezon 2021-22

Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Bohdan Popel, Dominik Szuścicki, Miłosz Kądziołka, Marek Mazur, Kacper Kowalski, Oskar Korbowiak, Andrzej Domagała, Milan Gajzer, Piotr Broniarz, Wojciech Tekiele, Mikołaj Pichowicz, Grzegorz Pacewicz, Nikos Czarnota, Ewkowski Alan, Wojciech Tekiele, Alan Ewkowski, Maciej Majerz, Mikołaj Pichowicz, Grzegorz Pacewicz, Hubert Cichy
Trener: Piotr Kołodziej
Mecze i składy Trampkarzy III Liga Okregowa C1 - sezon 2022/23 - runda jesienna
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.09.2022
godz.16:30
UKS Orion Chojnów - Konfeks 1:6 (0:3) Ewkowski Alan -3, Cichy Hubert -2, Mikhailo Kovalczuk
Majerz, Broniarz, Cichy, Domagala, Ewkowski, Kądziołka, Karbowiak, Kovalczuk, Pichowicz, Radomski, Tekiele, Czarnota, Michalski, Żelaśkiewicz, Sztyler, Szuscicki
2 3.09.2021
godz.16:00
Konfeks - Mewa Kunice 3:1 (1:0) Szuścicki -2, Cichy Hubert -1
Majerz, Kovalchuk Mikhaiło, Kądziołka Miłosz, Broniarz, Domagała, Karbowiak, Tekiele Wojciech, Radomski, Ewkowski, Cichy Hubert, Pichowicz, Sztyler, Pietrukiewicz Franciszek, Szuścicki, Czarnota
3 7.09.2022
godz.18:30
Chrobry Głogów - Konfeks 1:2 (0:1) Szuścicki i Domagała
Majerz, Kovalchuk Mikhaiło, Kądziołka Miłosz, Broniarz, Domagała, Karbowiak, Tekiele Wojciech, Radomski, Ewkowski, Cichy Hubert, Pichowicz, Sztyler, Pietrukiewicz Franciszek, Szuścicki, Czarnota
4 10.09.2022
godz.15:00
Konfeks - Górnik Złotoryja
10:1 (5:0) Szuścicki - 3, Radomski - 2, Cichy Hubert, Pichowicz, Karbowiak, Domagała i Tekiele Wojtek po 1
Majerz, Kovalchuk Mikhaiło, Kądziołka Miłosz, Broniarz, Domagała, Karbowiak, Tekiele Wojciech, Radomski, Ewkowski, Cichy Hubert, Pichowicz, Sztyler, Pietrukiewicz Franciszek, Szuścicki, Czarnota
5 18.09.2022
godz.11:00
Jaworzanka 1946 Jawor - Konfeks 3:3 (3:1) Szuścicki, Tekiele Wojciech, Michalski Jakub
Mojerz Maciej, Broniarz, Ewkowski, Kądziołka, Karbowiak, Mykhailo Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Radomski, Szuścicki, Tekiele Wojciech, Czarnota Nikos, Łużny Oskar, Michalski Jakub, Sztyler Maciej
6 24.09.2022
godz.12:45
Konfeks - Zagłębie Lubin Future 2:0 (1:0). Czarnota i Pichowicz
Mojerz Maciej, Broniarz, Cichy, Czarnota, Domagala, Ewkowski, Kądziołka, Karbowski, Kovalczuk, Pichowicz, Tekiele, Łużny, Żelaśkiewicz, Pietrukiewicz, Sztyler
7 1.10.2022
godz.14:00
Konfeks - UKS Orion Chojnów 13:1 (4:1) Broniarz -3, Ewkowski -2, Czarnota, Domagała, Kovalczuk, Szuścicki, Tekiele, Koziński Kacper , Łużny, Żelaśkiewicz
Sztyler, Czarnota, Domagała, Ewkowski, Kądziołka, Karbowski, Kovalczuk, Pichowicz, Szuścicki, Tekiele, Broniarz, Cichy, Gromek, Koziński, Łużny, Żelaśkiewicz, Pietrukiewicz, Rosiński
8 8.10.2022
godz.11:00
Mewa Kunice - Konfeks 4:0 (2:0) Sztyler - Broniarz, Cichy Hubert, Czarnota, Domagała, Kądziołka, Karbowiak, Kovalczuk, Pichowicz, Szuścicki, Tekiele Wojciech, Ewkowski, Gromek, Hajdykiewicz, Koziński, Łużny, Żelaśkiewicz, Rosiński
9 15.10.2022
godz.13:00
Konfeks - Chrobry Głogów 6:0 (1:0) Nowak -2, Łuźny -2, Cichy i Ewkowski po 1
Sztyler, Kovalchuk, Broniarz, Kądziołka, Domagała, Czarnota, Tekiele, Cichy, Szuścicki, Pichowicz, Ewkowski, Łużny, Nowak, Rosiński, Koziński, Gromek
10 23.10.2022
godz.11:00
Górnik Złotoryja - Konfeks - 2:1 (2:0) Broniarz
Majerz- Broniarz, Czarnota, Domagała, Kądziołka, Kovalczuk, Koziński, Łużny, Pichowicz, Szuścicki, Tekiele, Ewkowski, Karbowiak, Pietrukiewicz, Rosiński, Sztyler
11 29.10.2022
godz.13:30
Konfeks - Jaworzanka 1946 Jawor 2:0 (2:0) Kovalczuk, Szuścicki
Sztyler - Broniarz, Czarnota, Domagała, Ewkowski, Kądziołka, Karbowiak, Źelaśkiewicz, Szuńcicki, Tekiele, Łużny, Majerz, Pichowicz, Pietrukiewicz
12 5.11.2022 . . Pauza
13 12.11.2022
godz.11:00
Zagłębie Lubin Future - Konfeks 3:0 (2:0) Majerz- Broniarz, Czarnota, Domagała, Gromek, Kądziołka, Kovalczuk, Koziński, Radomski, Pichowicz, Tekiele, Ewkowski, Karbowiak, Pietrukiewicz, Rosiński, Sztyler, Żelaśkiewicz
Content 1
Content 2