This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela III Liga Okręgowa**
1. Konfeks Legnica 7 19 39:8
2. Mewa Kunice 7 12 23:14
3. Zagłębie L. Future 6 12 20:11
4. Jaworzanka Jawor 7 11 25:16
5. Górnik Złotoryja 7 7 21:24
6. Chrobry Głogów 7 6 9:36
7. UKS Oriens Chojnów 7 1 7:35
Trampkarze wiosna 2021
Snajperzy jesień 2022
Szuścicki Dominik 8
Ewkowski Alan 5
Cichy Hubert 4
Broniarz Piotr 3
Domagała Andrzej 3
Tekiele Wojtek 3
Radomski 2
Pichowicz Mikołaj 2
Czarnota Nikos 2
Kovalczuk Mikhaiło 2
Kozinski Kacper 1
Łużny Oskar 1
Żelaśkiewicz 1
Karbowiak Oskar 1
Michalski Jakub 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy *** sezon 2021-22

Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Bohdan Popel, Dominik Szuścicki, Miłosz Kądziołka, Marek Mazur, Kacper Kowalski, Oskar Korbowiak, Andrzej Domagała, Milan Gajzer, Piotr Broniarz, Wojciech Tekiele, Mikołaj Pichowicz, Grzegorz Pacewicz, Nikos Czarnota, Herman Jurek, Wojciech Tekiele, Alan Ewkowski, Maciej Majerz, Mikołaj Pichowicz, Grzegorz Pacewicz, Hubert Cichy
Trener: Piotr Kołodziej
Mecze i składy Trampkarzy III Liga Okregowa C1 - sezon 2022/23 - runda jesienna
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.09.2022
godz.16:30
UKS Orion Chojnów - Konfeks 1:6 (0:3) Ewkowski Alan -3, Cichy Hubert -2, Mikhailo Kovalczuk
Majerz, Broniarz, Cichy, Domagala, Ewkowski, Kądziołka, Karbowiak, Kovalczuk, Pichowicz, Radomski, Tekiele, Czarnota, Michalski, Żelaśkiewicz, Sztyler, Szuscicki
2 3.09.2021
godz.16:00
Konfeks - Mewa Kunice 3:1 (1:0) Szuścicki -2, Cichy Hubert -1
Majerz, Kovalchuk Mikhaiło, Kądziołka Miłosz, Broniarz, Domagała, Karbowiak, Tekiele Wojciech, Radomski, Ewkowski, Cichy Hubert, Pichowicz, Sztyler, Pietrukiewicz Franciszek, Szuścicki, Czarnota
3 7.09.2022
godz.18:30
Chrobry Głogów - Konfeks 1:2 (0:1) Szuścicki i Domagała
Majerz, Kovalchuk Mikhaiło, Kądziołka Miłosz, Broniarz, Domagała, Karbowiak, Tekiele Wojciech, Radomski, Ewkowski, Cichy Hubert, Pichowicz, Sztyler, Pietrukiewicz Franciszek, Szuścicki, Czarnota
4 10.09.2022
godz.15:00
Konfeks - Górnik Złotoryja
10:1 (5:0) Szuścicki - 3, Radomski - 2, Cichy Hubert, Pichowicz, Karbowiak, Domagała i Tekiele Wojtek po 1
Majerz, Kovalchuk Mikhaiło, Kądziołka Miłosz, Broniarz, Domagała, Karbowiak, Tekiele Wojciech, Radomski, Ewkowski, Cichy Hubert, Pichowicz, Sztyler, Pietrukiewicz Franciszek, Szuścicki, Czarnota
5 18.09.2022
godz.11:00
Jaworzanka 1946 Jawor - Konfeks 3:3 (3:1) Szuścicki, Tekiele Wojciech, Michalski Jakub
Mojerz Maciej, Broniarz, Ewkowski, Kądziołka, Karbowiak, Mykhailo Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Radomski, Szuścicki, Tekiele Wojciech, Czarnota Nikos, Łużny Oskar, Michalski Jakub, Sztyler Maciej
6 24.09.2022
godz.12:45
Konfeks - Zagłębie Lubin Future 2:0 (1:0). Czarnota i Pichowicz
Mojerz Maciej, Broniarz, Cichy, Czarnota, Domagala, Ewkowski, Kądziołka, Karbowski, Kovalczuk, Pichowicz, Tekiele, Łużny, Żelaśkiewicz, Pietrukiewicz, Sztyler
7 1.10.2022
godz.14:00
Konfeks - UKS Orion Chojnów 13:1 (4:1) Broniarz -3, Ewkowski -2, Czarnota, Domagała, Kovalczuk, Szuścicki, Tekiele, Koziński Kacper , Łużny, Żelaśkiewicz
Sztyler, Czarnota, Domagała, Ewkowski, Kądziołka, Karbowski, Kovalczuk, Pichowicz, Szuścicki, Tekiele, Broniarz, Cichy, Gromek, Koziński, Łużny, Żelaśkiewicz, Pietrukiewicz, Rosiński
8 8.10.2022
godz.11:00
Mewa Kunice - Konfeks . .
9 15.10.2022
godz.13:00
Konfeks - Chrobry Głogów . .
.
10 22.10.2022
godz.11:00
Górnik Złotoryja - Konfeks - . .
11 29.10.2022
godz.13:30
Konfeks - Jaworzanka 1946 Jawor . .
12 5.11.2022 . . Pauza
13 12.11.2022
godz.11:00
Zagłębie Lubin Future - Konfeks . .
Content 1
Content 2