This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.

Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2022/2023
1 Iskra Ksieginice 46
2 Kaczawa Bieniowice 37
3 Stal Chocianów 36
4 Błękitni Koskowice 31
5 Czarni Dziewin 30
6 Górnik Lubin 28
7 Dąb Siedliska 25
8 Konfeks Legnica 22
9 Orzeł Zagrodno 16
10 Zawisza Serby 16
11 Płomień Radwanice 16
12 Dragon Jaczów 15
13 Czarni Rokitki 15
14 Gwardia Białołęka 13
15 Zryw Kłębanowice 13
16 KS Legnickie Pole 23
więcej
18 kolejka 25.03.23
Płomień - Dziewin 2:2
Siedliska - Jaczów 3:2
Leg.Pole - Górnik 0:3
Rokitki - Gwardia 3:3
Stal - Iskra 1:3
Błękitni - Kaczawa 0:3
Serby - Konfeks 2:1
Zagrodno - Zryw 0:1
19 kolejka 1/2.04.23
Konfeks - Błękitni
Jaczów - Dziewin
Kaczawa - Rokitki
Górnik - Siedliska
Zryw - Leg.Pole
Iskra - Zagrodno
Serby - Płomień
Gwardia - Stal
Snajperzy 2022/2023
Przerywacz Paweł 12
Chojnowski Szymon 6
Krupa Bartosz 6
Swędzikiewicz Maciej 5
Nowak Piotr 3
Bukowski Jan 2
Krupa Jakub 2
Jazowiecki Aleksander 2
Korczyński Mateusz 1
Oliwer Dańczak 1
Nasi Sponsorzy

. .
Zbigniew Tamulewicz
Zamieszczamy wywiad (Artykuł 24) przeprowadzony przez legendarnego dziennikarza Zygmunta Łuszcza z długoletnim prezesem naszego klubu Zbigniewem Tamulewiczem.
Zbigniew Tamulewicz złotymi zgłoskami zapisał się w historii naszego klubu. Początkowo był kierownikiem sekcji piłki nożnej, a następnie został wybrany prezesem klubu. Pod koniec lat 90. wyjechał do swojego rodzinnego Gdańska, jednak cały czas utrzymuje ścisły kontakt z klubem. W uznaniu jego zasług dla KS Konfeks Legnica otrzymał tytuł Honorowego Prezesa KS Konfeks Legnica.
Zdjęcie przedstawia pana Zbigniewa Tamulewicza z panią Aleksandrą Orłowską, długoletnią księgową naszego klubu. Zdjęcie zostało zrobione w dawnej siedzibie naszego klubu przy ul. Brama Głogowska 1.
Życzymy panu Zbigniewowi dużo zdrowia i dziękujemy za duży wkład pracy w działalności społecznej na rzecz naszego klubu.

Włodzimierz Jantura
W kolejnych dniach będziemy przedstawiać dalszy ciąg historii piłki nożnej w KS Konfeks Legnica. Działaczem, który wniósł duży wkład pracy i na stałe zapisał się w 50-letniej historii naszego klubu, był Włodzimierz Jantura. Działał on w naszym klubie od 1977 r. do 1994 r. i sprawował wiele funkcji. Był kierownikiem sekcji piłki nożnej, następnie kierownikiem klubu oraz wiceprezesem ds. organizacyjnych DOKS Konfeks Legnica. Kres jego działalności zakończyła nagła śmierć.
W uznaniu zasług Włodzimierza Jantury dla naszego klubu Piotr Potycz podczas zebrania zarządu zaproponował, żeby corocznie organizować turniej piłki nożnej w kategorii trampkarzy im. Włodzimierza Jantury. Wszyscy w klubie wyszliśmy z założenia, że należy honorować tak zasłużone osoby i przypominać młodszym pokoleniom o wzorowym działaczu sportowym.
Wypada nadmienić, że Włodzimierz Jantura działał także w MZKS Legnica i w Miedzi Legnica. W związku z tym jest to postać zasłużona dla całego środowiska sportowego w Legnicy.
Przedstawiamy kilka zdjęć Włodzimierza Jantury:, na pierwszym zdjęciu widnieje ze świetnym zawodnikiem Jandą, na drugim zdjęciu widzimy go wraz z zawodnikami - Wrotny, Dziura i Jerzy Frendrich, na trzecim zdjęciu pokazany obok trenera Józefa Piszczaka i zawodnika Andrzeja Bzdyka, na 4 zdjęciu stoi pierwszy od prawej jako zawodnik, a na ostatnim zdjęciu stoi z zawodniczkami piłki ręcznej DOKS Konfeks Legnica.

Turnieje Trampkarzy im.Włodzimierza Jantury