5:

This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Konfeks 2023/24
Ostatni mecz
Tabela 2023/24
1 Sparta Grębocice 69
2 Błękitni Kościelec 64
3 Iskra Kochlice 63
4 Konfeks Legnica 61
5 Chojnowianka Chojnów 60
6 Odra Scinawa 56
7 Sokół Jerzmanowa 51
8 Błękitni Koskowice 47
9 Stal Chocianów 43
10 Pogoń Góra 43
11 Zryw Kłębanowice 35
12 Kaczawa Bieniowice 29
13 Górnik Lubin 25
14 Dąb Siedliska 22
15 Dragon Jaczów 16
16 Czarni Dziewin 7
więcej
30 kolejka 15/16.06.24
Jerzmanowa - Koskowice 9:1
Kościelec - Chojnów 6:1
Kaczawa - Dziewin 4:0
Sparta - Siedliska 7:1
Górnik - Jaczów 5:1
Zryw - Konfeks 1:0
Kochlice - Góra 8:0
Odra - Stal 2:1
Snajperzy 2023/24
Ziemba Jakub 20
Krupa Bartosz 17
Swędzikiewicz Maciej 16
Dańczak Oliwer 8
Karolczak Korneliusz 6
Przerywacz Paweł 4
Plebaniak Dominik 3
Cichy Norbert 3
Pilarowski Maciej 3
Korczyński Mateusz 3
Grządkowski Michał 1
Tkaczenko Ivan 1
Nowak Piotr. 1
Fraska Adam 1
Jazowiecki Alelsander 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks legnickiej Ligi Okręgowej runda jesienna 2023/24

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 15.08.2023
godz.18:00
Sparta Grębocice - Konfeks 3:1 (1:0) 1:1 Swędzikiewicz 75 min
Stępień - Chojnowski, Cichy, Fraska (55 min Grządkowski), Jazowiecki (55 min Trochanowski), Korczyński, Krupa B, Nowak, Pilarowski, Tkaczenko (65 min Swędzikiewicz), Ziemba
2 19.08.2023
godz.15:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:1 (1:1) 1:0 Ziemba 20 min, 2:1 Ziemba 90+1 min
Stępień - Cichy, Grządkowski (60 min Fraska), Jazowiecki, Korczyński, Krupa B., Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz, Tkaczenko, Ziemba
3 27.08.2023
godz. 17:00
Stal Chocianów - Konfeks 2:7 (1:4) 0:1 Przerywacz 2 min, 0:2 Ziemba 20 min, 0:3 Ziemba 25 min, 0:4 Bartosz Krupa 27 min, 1:5 Przerywacz 50 min, 2:6 Swędzikiewicz 62 min, 2:7 Przerywacz 85 min
Stępień - Chojnowski, Cichy, Grządkowski, Krupa (70 min Fraska), Nowak, Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz, Tkaczenko (85 min Jazowiecki), Ziemba
4 3.09.2023
godz.15:00
Konfeks - Czarni Dziewin 5:1 (4:1) 1:0 Tkaczenko 3 min, 2:0 Ziemba 5 min, 3:0 Korczyński 10 min, 4:1 Swędzikiewicz 45 min, 5:1 Ziemba 90 min
Stępień - Cichy, Grządkowski, Korczyński (32 min Jazowiecki), Krupa, Nowak, Pilarowski, Przerywacz (80 min Kondratowicz), Swędzikiewicz, Tkaczenko (70 min Fraska), Ziemba
5 9.09.2023
godz.16:00
Dąb Siedliska - Konfeks 3:4 (3:2) 2:1 Ziemba 43 min, 3:2 Ziemba 45+3 min, 3:3 Krupa 59 min, 3:4 Dańczak 74 min
Stępień - Chojnowski (46 min Korczyński), Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Krupa, Pilarowski, Przerywacz (65 min Kondratowicz), Swędzikiewicz, Tkaczenko (50 min Dańczak), Ziemba
6 17.09.2023
godz.15:00
Odra Scinawa - Konfeks - 1:3 (0:0) 0:1 Dańczak 68 min, 1:2 Nowak 84 min, 1:3 Ziemba 90 min
Stępień - Chojnowski (70 min Fraska), Cichy, Grządkowski, Korczyński, Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz, Tkaczenko (60 min Dańczak), Ziemba, Żychoniuk
7 23.09.2024
godz.15:00
Konfeks - Błękitni Koskowice 2:1 (0:1) 1:1 Ziemba 46 min, 2:1 Ziemba 90+3 min
Stępień, Chojnowski, Grządkowski, Żychoniuk (46 min Fraska), Przerywacz (46 min Dańczak), Nowak, Cichy, Jazowiecki, Ziemba, Korczyński, Swędzikiewicz,
8 30.09.2023
godz.15:30
Dragon Jaczów - Konfeks 3:0 (1:0) Stępień - Chojnowski (55 min Grządkowski), Cichy, Jazowiecki, Korczyński (60 min Tkaczenko), Krupa, Nowak, Pilarowski, Przerywacz (80 min Żychoniuk), Swędzikiewicz (55 min Plebaniak), Ziemba
9 8.10.2023
godz.16:00
Konfeks - Pogoń Góra
4:1 (0:1)
1:1 Korczyński 51 min, 2:1 Grządkowski 56 min, 3:1 Bartosz Krupa 66 min, 4:1 Bartosz Krupa 68 min
Stępień - Chojnowski, Grządkowski (80 min Żychoniuk), Jazowiecki, Korczyński, Dańczak (60 min Przrywacz), Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz (60 min Fraska), Ziemba
10 15.10.2023
godz.13:00
Chojnowianka - Konfeks 3:2 (0:0) 0:1 Swędzikiewicz 52 min, 2:2 Krupa 89 min,
Stępień - Chojnowski, Grządkowski (59 min Zychoniuk), Dańczak (46 min Cichy), Jazowiecki, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba (75 min Fraska)
11 21.10.2023
godz.15:00
Konfeks - Błękitni Koscielec 1:1 (0:1) 1:1 Przerywacz 88 min
Stępień - Cichy, Jazowiecki, Korczyński, Krupa (80 min Zychoniuk), Nowak (50 min Dańczak), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz, Ziemba
12 28.10.2023
godz.16:00
boisko AP Zagłębia Lubin
Iskra Kochlice - Konfeks 1:2 (0:0) 0:1 Swędzikiewicz 65 min, 0:2 Krupa 75 min
Stępień - Grządkowski, Cichy (68 min Chojnowski), Jazowiecki, Przerywacz, Bartosz Krupa, Ziemba, Pilarowski, Korczyński, Swędzikiewicz, Dańczak (80 min Żychoniuk)
13 5.11.2023
godz.14:00
Konfeks - Górnik Lubin 5:0 (2:0) 1:0 Cichy 10 min, 2:0 Krupa 42 min, 3:0 Cichy 49 min, 4:0 Fraska 80 min, 5:0 Plebaniak 87 min
Stępień - Cichy, Jazowiecki (55 min Chojnowski), Dańczak, Korczyński, Krupa (65 min Fraska), Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba, Żychoniuk
14 12.11.2023
godz.14:00
Sokół Jerzmanowa - Konfeks 5:2 (1:1) 1;1 Ziemba 45 +2 min, 2:4 Swędzikiewicz 84 min
Stępień - Chojnowski, Cichy, Dańczak (75 min Nowak), Grządkowski (60 min Fraska), Jazowiecki, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba, Żychoniuk
15 18.11.2022
godz.12:00
Konfeks - Zryw Kłębanowice 1:0(1:0) Krupa
Morawski - Chojnowski, Cichy, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Przerywacz (89 min Mazur), Swędzikiewicz, Ziemba ( 70 min Domagała), Żychoniuk

Mecze i składy KS Konfeks legnickiej Ligi Okręgowej runda wiosenna 2023/24

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
16 10.03.2024
godz.14:00
Konfeks - Sparta Grębocice 1:2 (1:0) 1:0 Plebaniak 3 min
Morawski - Chojnowski (65 min Korczyński), Cichy, Jazowiecki, Korolczak (60 min Nowak), Krupa (60 min Dańczak), Pilarowski, Plebaniak (78 min Żyhoniuk), Ręczkowski, Swędzikiewicz, Ziemba
17 16.03.2024
godz.15:00
Kaczawa Bieniowice - Konfeks. 1:3 (0:2) 1:0 Ziemba 8 min, 2:0 Krupa 22 min, 3:1 Krupa 83 min
Morawski - Chojnowski (Korczyński 46 min), Cichy, Ręczkowski (Łużny 60 min), Nowak, Dańczak (Karolczak 55 min), Krupa, Plebaniak (Bashkin 80 min), Swędzikiewicz, Ziemba, Żychoniuk
18 24.03.2024
godz.11:00
Konfeks - Stal Chocianów 3:1 (1:1) 1:0 Krupa 19 min, 2:1 Swędzikiewicz 51 min, 3:1 Ziemba 62 min
Stępień - Chojnowski (63 min Jazowiecki), Karolczak, Krupa (82 min Chrenowski), Dańczak (70 min Bashkin), Nowak, Pilarowski, Plebaniak, Ręczkowski (46 min Korczyński), Swędzikiewicz, Ziemba
19 30.03.2024
godz.15:00
Czarni Dziewin - Konfeks . 0:3 (0:1) 0:1 Swędzikiewicz 45 min, 0:2 Swędzikiewicz 65 min, 0:3 Dańczak 67 min
Stępień - Bashkin (55 min Nowak), Chojnowski (80 min Łużny), Dańczak, Jazowiecki, Karolczak, Korczyński, Pilarowski, Plebaniak (75 min Żychoniuk), Swędzikiewicz, Ziemba
20 6.04.2024
godz.15:00
Konfeks - Dąb Siedliska 9:0 (4:0) 1:0 Swędzikiewicz 9 min, 2:0 Swędzikiewicz 11 min, 3:0 Krupa 17 min, 4:0 Dańczak 30 min, 5:0 Dańczak 59 min, 6:0 Karolczak 61 min, 7:0 Dańczak 63 min, 8:0 Karolczak 69 min, 9:0 Swędzikiewicz 81 min
Stępień - Chojnowski (55 min Bashkin), Jazowiecki (70 Żychoniuk), Korczyński (55 min Cichy), Pilarowski, Dańczak, Karolczak, Krupa, Nowak, Swędzikiewicz, Ziemba
21 13.04.2024
godz.16:00
Konfeks - Odra Scinawa 3:1 (2:1) 1:0 Ziiemba 4 min, 2:1 Dańczak 37 min, 3:1 Swędzikiewicz 89 min
Stępień - Chojnowski (57 min Plebaniak), Cichy, Jazowiecki, Dańczak (65 min Krupa), Karolczak, Korczyński, Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz, Ziemba ( 76 min Bashkin)
22 20.04.2024
godz.15:00
Błękitni Koskowice - Konfeks 2:0 (1:0) Stępień - Bashkin, Chojnowski (75 min Ręczkowski, Cichy, Jazowiecki, Karolczak, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz
23 27.04.2024
godz.17:00
Konfeks - Dragon Jaczów 4:0 (3:0) 1:0 Ziemba 12 min, 2:0 Swędzikiewicz 16 min, 3:0 Pilarowski 40 min, 4:0 Ziemba 63 min
Stępień (70 min Morawski) - Chojnowski (46 min Krupa), Cichy (65 min Ręczkowski), Dańczak, Jazowiecki, Karolczak, Nowak, Pilarowski, Plebaniak (60 min Korczyński), Swędzikiewicz, Ziemba
24 5.05.2024
godz.11:00
Pogoń Góra - Konfeks 1:6 (1:3)
1:0 Plebaniak 13 min, 2:0 Krupa 21 min, 3:1 Swędzikiewicz 27 min, 4:1 Krupa 50 min, 5:1 Pilarowski 63 min, 6:1 Swędzikiewicz
Stępień (70 min Morawski) - Cichy, Dańczak (60 min Korczyński), Jazowiecki, Karolczak, Krupa (75 min Ręczkowski), Nowak, Pilarowski, Plebaniak (70 min Żychoniuk), Swędzikiewicz, Ziemba
25 11.05.2024
godz.17:00
Konfeks - Chojnowianka 0:2 (0:2) Stępień - Nowak, Dańczak (59 min. Chojnowski), Plebaniak, Karolczak - Ziemba, Cichy, Jazowiecki, Pilarowski, Swędzikiewicz (7 min. Korczyński) - Krupa (84 Tkaczenko).
26 18.05.2024
godz.16:00
Błękitni Koscielec - Konfeks 1:2 (0:0) 0:1 Cichy 49 min, 0:2 Karolczak 60 min
Stępień - Chojnowski (70 min Tkaczenko), Nowak, Pilarowski, - Jazowiecki, Korczyński, Cichy, Karolczak - Ziemba, Krupa, Dańczak (60 min Plebaniak)
27 25.05.2024
godz.17:00
Konfeks - Iskra Kochlice 1:4 (1:1) 1:0 Jazowiecki 7 min
Stępień - Chojnowski (46 min Tkaczenko), Cichy (55 min Żychoniuk), Dańczak (80 min Kacper Zakrzewski), Jazowiecki, Karolczak, Krupa, Nowak, Pilarowski, Plebaniak, Ziemba
28 2.06.2024
godz.17;00
Górnik Lubin - Konfeks 0:3 (0:0) 0:1 Pilarowski 53 min, 0:2 Karolczak 59 min, 0:3 Krupa 75 min
Stępień - Chojnowski (81 min Kacper Zakrzewski), Cichy, Jazowiecki, Karolczak, Nowak, Pilarowski, Plebaniak, Tkaczenko (55 min Krupa), Ziemba (90 min Ręczkowski), Żychoniuk
29 8.06.2024
godz.17:00
Konfeks - Sokół Jerzmanowa 9:2 (2:2) 1:1 Krupa 8 min, 2:1 Krupa 11 min, 3:2 Ziemba 49 min, 4:2 Karolczak 61 min, 5:2 Korczyński 79 min, 6:2 Karolczak 62 min, 7:2 Dańczak 82 min, 8:2 Ziemba 82 min, 9:2 Ziemba 90 min
Szpryngiel, Chojnowski (80 min Zakrzewski Kacper), Żychoniuk, Ziemba, Nowak, Karolczak, Jazowiecki, Pilarowski, Plebaniak, Krupa (78 min Dańczak), Korczyński.
30 15.05.2024
godz.17:00
Zryw Kłębanowice - Konfeks . .
.