5:

This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Konfeks 2023/24
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2023/24
1 Sparta Grębocice 40
2 Chojnowianka Chojnów 38
3 Błękitni Kościelec 31
4 Konfeks Legnica 31
5 Iskra Kochlice 28
6 Pogoń Góra 25
7 Sokół Jerzmanowa 22
8 Odra Scinawa 21
9 Stal Chocianów 19
10 Błękitni Koskowice 18
11 Kaczawa Bieniowice 17
12 Zryw Kłębanowice 16
13 Dragon Jaczów 15
14 Dąb Siedliska 10
15 Górnik Lubin 9
16 Czarni Dziewin 4
więcej
15 kolejka 18/19.11.23
Chojnów - Kościelec 2:2
Jaczów - Górnik 10:2
Góra - Kochlice 4:2
Dziewin - Kaczawa 2:5
Stal - Odra 3:2
Koskowice - Jerzmanowa 3:2
Siedliska - Sparta 3:6
Konfeks - Zryw 1:0
16 kolejka wiosna..24
Odra - Kościelec
Góra - Górnik
Chojnów - Kochlice
Siedliska - Kaczawa
Jaczów - Jerzmanowa
Konfeks - Sparta
Dziewin - Stal
Koskowice - Zryw
Snajperzy 2023/24
Ziemba Jakub 12
Krupa Bartosz 8
Swędzikiewicz Maciej 6
Przerywacz Paweł 4
Dańczak Oliwer 2
Cichy Norbert 2
Korczyński Mateusz 2
Nowak Piotr 1
Grządkowski Michał 1
Tkaczenko Ivan 1
Plebaniak Dominik 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks legnickiej Ligi Okręgowej runda jesienna 2023/24

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 15.08.2023
godz.18:00
Sparta Grębocice - Konfeks 3:1 (1:0) 1:1 Swędzikiewicz 75 min
Stępień - Chojnowski, Cichy, Fraska (55 min Grządkowski), Jazowiecki (55 min Trochanowski), Korczyński, Krupa B, Nowak, Pilarowski, Tkaczenko (65 min Swędzikiewicz), Ziemba
2 19.08.2023
godz.15:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:1 (1:1) 1:0 Ziemba 20 min, 2:1 Ziemba 90+1 min
Stępień - Cichy, Grządkowski (60 min Fraska), Jazowiecki, Korczyński, Krupa B., Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz, Tkaczenko, Ziemba
3 27.08.2023
godz. 17:00
Stal Chocianów - Konfeks 2:7 (1:4) 0:1 Przerywacz 2 min, 0:2 Ziemba 20 min, 0:3 Ziemba 25 min, 0:4 Bartosz Krupa 27 min, 1:5 Przerywacz 50 min, 2:6 Swędzikiewicz 62 min, 2:7 Przerywacz 85 min
Stępień - Chojnowski, Cichy, Grządkowski, Krupa (70 min Fraska), Nowak, Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz, Tkaczenko (85 min Jazowiecki), Ziemba
4 3.09.2023
godz.15:00
Konfeks - Czarni Dziewin 5:1 (4:1) 1:0 Tkaczenko 3 min, 2:0 Ziemba 5 min, 3:0 Korczyński 10 min, 4:1 Swędzikiewicz 45 min, 5:1 Ziemba 90 min
Stępień - Cichy, Grządkowski, Korczyński (32 min Jazowiecki), Krupa, Nowak, Pilarowski, Przerywacz (80 min Kondratowicz), Swędzikiewicz, Tkaczenko (70 min Fraska), Ziemba
5 9.09.2023
godz.16:00
Dąb Siedliska - Konfeks 3:4 (3:2) 2:1 Ziemba 43 min, 3:2 Ziemba 45+3 min, 3:3 Krupa 59 min, 3:4 Dańczak 74 min
Stępień - Chojnowski (46 min Korczyński), Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Krupa, Pilarowski, Przerywacz (65 min Kondratowicz), Swędzikiewicz, Tkaczenko (50 min Dańczak), Ziemba
6 17.09.2023
godz.15:00
Odra Scinawa - Konfeks - 1:3 (0:0) 0:1 Dańczak 68 min, 1:2 Nowak 84 min, 1:3 Ziemba 90 min
Stępień - Chojnowski (70 min Fraska), Cichy, Grządkowski, Korczyński, Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz, Tkaczenko (60 min Dańczak), Ziemba, Żychoniuk
7 23.09.2024
godz.15:00
Konfeks - Błękitni Koskowice 2:1 (0:1) 1:1 Ziemba 46 min, 2:1 Ziemba 90+3 min
Stępień, Chojnowski, Grządkowski, Żychoniuk (46 min Fraska), Przerywacz (46 min Dańczak), Nowak, Cichy, Jazowiecki, Ziemba, Korczyński, Swędzikiewicz,
8 30.09.2023
godz.15:30
Dragon Jaczów - Konfeks 3:0 (1:0) Stępień - Chojnowski (55 min Grządkowski), Cichy, Jazowiecki, Korczyński (60 min Tkaczenko), Krupa, Nowak, Pilarowski, Przerywacz (80 min Żychoniuk), Swędzikiewicz (55 min Plebaniak), Ziemba
9 8.10.2023
godz.16:00
Konfeks - Pogoń Góra
4:1 (0:1)
1:1 Korczyński 51 min, 2:1 Grządkowski 56 min, 3:1 Bartosz Krupa 66 min, 4:1 Bartosz Krupa 68 min
Stępień - Chojnowski, Grządkowski (80 min Żychoniuk), Jazowiecki, Korczyński, Dańczak (60 min Przrywacz), Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz (60 min Fraska), Ziemba
10 15.10.2023
godz.13:00
Chojnowianka - Konfeks 3:2 (0:0) 0:1 Swędzikiewicz 52 min, 2:2 Krupa 89 min,
Stępień - Chojnowski, Grządkowski (59 min Zychoniuk), Dańczak (46 min Cichy), Jazowiecki, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba (75 min Fraska)
11 21.10.2023
godz.15:00
Konfeks - Błękitni Koscielec 1:1 (0:1) 1:1 Przerywacz 88 min
Stępień - Cichy, Jazowiecki, Korczyński, Krupa (80 min Zychoniuk), Nowak (50 min Dańczak), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz, Ziemba
12 28.10.2023
godz.16:00
boisko AP Zagłębia Lubin
Iskra Kochlice - Konfeks 1:2 (0:0) 0:1 Swędzikiewicz 65 min, 0:2 Krupa 75 min
Stępień - Grządkowski, Cichy (68 min Chojnowski), Jazowiecki, Przerywacz, Bartosz Krupa, Ziemba, Pilarowski, Korczyński, Swędzikiewicz, Dańczak (80 min Żychoniuk)
13 5.11.2023
godz.14:00
Konfeks - Górnik Lubin 5:0 (2:0) 1:0 Cichy 10 min, 2:0 Krupa 42 min, 3:0 Cichy 49 min, 4:0 Fraska 80 min, 5:0 Plebaniak 87 min
Stępień - Cichy, Jazowiecki (55 min Chojnowski), Dańczak, Korczyński, Krupa (65 min Fraska), Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba, Żychoniuk
14 12.11.2023
godz.14:00
Sokół Jerzmanowa - Konfeks 5:2 (1:1) 1;1 Ziemba 45 +2 min, 2:4 Swędzikiewicz 84 min
Stępień - Chojnowski, Cichy, Dańczak (75 min Nowak), Grządkowski (60 min Fraska), Jazowiecki, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba, Żychoniuk
15 18.11.2022
godz.12:00
Konfeks - Zryw Kłębanowice 1:0(1:0) Krupa
Morawski - Chojnowski, Cichy, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Przerywacz (89 min Mazur), Swędzikiewicz, Ziemba ( 70 min Domagała), Żychoniuk

Mecze i składy KS Konfeks legnickiej Ligi Okręgowej runda wiosenna 2023/24

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
16 wiosna
2024
Konfeks - Sparta Grębocice . .
17 wiosna
2024
Kaczawa Bieniowice - Konfeks. . .
.
18 wiosna
2024
Konfeks - Stal Chocianów . .
.
19 wiosna
2024
Czarni Dziewin - Konfeks . . .
.
20 wiosna
2024
Konfeks - Dąb Siedliska . .
.
21 wiosna
2024
Konfeks - Odra Scinawa . .
.
22 wiosna
2024
Błękitni Koskowice - Konfeks . .
.
23 wiosna
2024
Konfeks - Dragon Jaczów . .
24 wiosna
2024
Pogoń Góra - Konfeks .
.
.
25 wiosna
2024
Konfeks - Chojnowianka . .
.
26 wiosna
2024
Błękitni Koscielec - Konfeks . .
.
27 wiosna
2024
Konfeks - Iskra Kochlice . .
.
28 wiosna
2024
Górnik Lubin - Konfeks . .
.
29 wiosna
2024
Konfeks - Sokół Jerzmanowa . .
.
30 wiosna
2024
Jaworzanka Jawor - Konfeks . .
.