This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Konfeks 2023/24
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2023/24
1 Sparta Grębocice 54
2 Konfeks Legnica 46
3 Chojnowianka Chojnów 45
4 Iskra Kochlice 41
5 Błękitni Kościelec 40
6 Sokół Jerzmanowa 36
7 Pogoń Góra 33
8 Błękitni Koskowice 33
9 Odra Scinawa 31
10 Stal Chocianów 27
11 Kaczawa Bieniowice 23
12 Zryw Kłębanowice 22
13 Dragon Jaczów 16
14 Dąb Siedliska 15
15 Górnik Lubin 12
16 Czarni Dziewin 7
więcej
21 kolejka 13/14.04.24
Sparta - Kościelec 4:1
Siedliska - Koskowice 1:3
Kaczawa - Chojnów 2:4
Dziewin - Jaczów 3:2
Jerzmanowa - Górnik 8:2
Zryw - Kochlice 1:6
Konfeks - Odra 3:1
Stal - Góra 1:1
22 kolejka 20/21.04.24
Góra - Dziewin
Jaczów - Siedliska
Kościelec - Kaczawa
Koskowice - Konfeks
Odra - Jerzmanowa
Kochlice - Sparta
Chojnów - Stal
Górnik - Zryw
Snajperzy 2023/24
Ziemba Jakub 15
Swędzikiewicz Maciej 13
Krupa Bartosz 12
Dańczak Oliwer 7
Przerywacz Paweł 4
Cichy Norbert 2
Korczyński Mateusz 2
Plebaniak Dominik 2
Karolczak Korneliusz 2
Grządkowski Michał 1
Tkaczenko Ivan 1
Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Kadra seniorów KS Konfeks sezon 2022/23
Bukowski Jan, Cerolewicz Jakub, Chojnowski Szymon, Cichy Norbert, Downar Wojciech, Grządkowski Michał, Jahołkowski Łukasz, Janas Dominik, Jazowiecki Aleksander, Korczyński Mateusz, Krupa Jakub, Krupa Bartosz, Kulikowski Grzegorz, Morawski Błażej, Nowak Piotr, Pilarowski Maciej, Przerywacz Paweł, Swędzikiewicz Maciej, Szlęk Leon, Tekiele Arkadiusz, Warchoł Maksymilian, Zieliński Mateusz, Zwiński Marcel, Żychoniuk Mateusz, Krzysztof Sinanis, Oliwer Dańczak.
I Trener: Eugeniusz Oleśkiewicz
Strzelcy bramek - KS Konfeks sezon 2022/23
Przerywacz Paweł - 20, Bartosz Krupa - 10, Swędzikiewicz Maciej, - 8, Szymon Chojnowski - 6, Piotr Nowak -5, Mateusz Korczyński -3, Aleksander Jazowiecki -3, Jakub Krupa -2, Bukowski Jan - 2, Oliwer Dańczak -2, Marek Trochanowski -2, Karol Strzelczyk -1
Tabela końcowa legnickiej Ligi Okręgowej - sezon 2022/23
Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Iskra Ksieginice 30 85 28 1 1 144 32 112
2 Kaczawa Bieniowice 30 63 19 6 5 72 38 34
3 Stal Chocianów 30 62 19 5 6 100 47 53
4 Czarni Dziewin 30 48 15 3 12 67 66 1
5 Dąb Siedliska 30 45 13 6 11 61 71 -10
6 Konfeks Legnica 30 45 14 3 13 68 53 15
8 Błękitni Koskowice 30 44 13 5 12 80 73 7
8 Dragon Jaczów 30 42 13 3 14 79 84 -5
9 Górnik Lubin 30 41 11 8 11 55 60 -5
10 Zryw Kłębanowice 30 40 12 4 14 71 76 - 5
11 Zawisza Serby 30 34 9 7 14 59 79 -20
12 Gwardia Białołęka 30 31 8 7 15 52 72 -20
13 Czarni Rokitki 30 27 7 6 17 60 106 -46
14 Płomień Radwanice 30 26 6 8 16 54 104 -50
15 Orzeł Zagrodno 30 25 7 4 19 46 75 -29
16 KS Legnickie Pole 30 23 7 2 21 35 69 -34
Tabela krzyżowa - sezon 2022/23
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . 2:2 6:3 2:2 1:4 4:0 7:3 4:1 0:9 2:4 3:2 0:3 3:0 1:3 3:3 3:3
2 Zawisza Serby 1:5 . 3:5 4:1 1:3 2:1 3:2 4:2 2:5 3:3 2:2 4:7 1:1 2:3 3:4 1:6
3 Dąb Siedliska 5:1 2:1 . 1:3 2:0 1:1 1:1 3:2 1:7 2:1 3:0 0:5 2:2 1:1 5:1 1:2
4 Orzeł Zagrodno 1:3 3:1 2:3 . 0:1 1:2 1:2 3:6 0:1 3:9 3:2 0:2 1:4 1:2 1:3 0:1
5 Czarni Dziewin 4:2 0:2 2:2 3:5 . 2:1 1:1 5:3 0:3 1:3 0:3 2:1 3:0 4:0 6:1 1:2
6 Konfeks Legnica 2:0 2:3 0:1 5:1 5:1 . 4:4 6:4 2:3 3:2 3:0 0:1 2:1 1:2 8:1 2:1
7 Płomień Radwanice 0:7 2:2 2:1 2:2 2:2 0:3 . 1:6 1:13 2:4 1:3 2:4 3:7 1:1 3:3 1:4
8 Dragon Jaczów 5:2 1:3 3:3 0:0 0:3 0:1 2:3 . 1:6 5:2 3:0 0:1 1:0 4:1 7:2 2:1
9 Iskra Księginice 3:2 3:0 5:1 5:0 10:1 4:2 5:0 5:0 . 1:5 5:2 6:3 7:0 3:2 5:2 3:1
10 Stal Chocianów 2:1 2:1 8:0 2:0 5:2 3:4 4:0 10:1 1:3 . 3:0 1:1 2:1 0:0 5:0 7:1
11 KS Legnickie Pole 0:3 0:3 2:1 0:3 0:3 2:0 0:3 6:1 0:3 1:3 . 0:3 2:1 0:3 0:3 6:0
12 Kaczawa Bieniowice 1:1 1:0 2:0 3:1 2:4 2:1 5:2 2:3 0:1 1:1 1:1 . 2:1 5:2 5:1 2:1
13 Gwardia Białołęka 0:2 1:1 1:3 3:1 4:3 1:1 3:1 1:1 0:3 1:2 3:0 1:1 . 3:2 0:6 5:1
14 Górnik Lubin 1:3 2:2 5:1 0:0 4:1 2:0 1:2 1:3 0:6 4:1 2:1 1:1 4:1 . 0:3 2:2
15 Czarni Rokitki 2:4 1:2 1:4 1:2 0:2 1:4 5:3 1:7 0:8 3:3 1:0 2:3 3:3 3:3 . 1:5
16 Kłębanowice 4:3 5:0 1:3 2:6 1:3 3:2 0:4 4:5 3:3 0:2 3:0 0:2 8:3 4:1 2:2 .
Seria - runda jesienna 2022/23
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 0 3 1 3 3 3 1 0 1 3 3 0 3 3 1
2 Zawisza Serby 1 0 3 1 0 3 1 0 1 0 0 3 0 0 0
3 Dąb Siedliska 1 3 1 1 3 0 3 0 3 3 0 3 0 0 0
4 Orzeł Zagrodno 1 0 3 0 0 0 0 3 1 0 0 1 3 3 0
5 Czarni Dziewin 0 0 1 3 0 0 0 3 3 3 3 3 3 0 3
6 Konfeks Legnica 0 3 0 0 3 3 3 0 0 0 3 0 3 0 3
7 Płomień Radwanice 1 0 1 1 3 0 3 1 3 0 0 1 0 0 0
8 Dragon Jaczów 1 0 1 0 0 3 3 0 1 0 0 0 0 3 0
9 Iskra Księginice 3 3 0 3 3 3 3 3 3 1 3 3 3 3 3
10 Stal Chocianów 0 3 3 3 1 0 1 3 1 3 3 3 3 3 3
11 KS Legnickie Pole 3 3 0 3 0 3 1 3 1 0 0 0 0 3 3
12 Kaczawa Bieniowice 3 3 0 1 1 3 1 3 0 3 3 3 0 1 3
13 Gwardia Białołęka 1 0 0 0 3 0 0 0 1 0 3 0 3 1 0
14 Górnik Lubin 3 3 3 1 3 0 0 1 0 3 0 3 3 0 1
15 Czarni Rokitki 1 0 3 0 0 0 1 1 1 3 3 0 0 0 1
16 Zryw Kłębanowice 1 0 0 0 0 3 0 1 0 1 0 0 0 3 1

Seria - runda wiosenna 2022/23

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 0 3 0 0 1 3 3 0 3 3 0 0 0 0 0
2 Zawisza Serby 1 0 3 3 1 0 0 3 3 0 3 3 1 0 0
3 Dąb Siedliska 0 1 3 0 0 0 1 0 1 3 3 3 3 3 3
4 Orzeł Zagrodno 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 3
5 Czarni Dziewin 3 1 1 0 3 3 0 0 3 0 0 3 3 0 0
6 Konfeks Legnica 0 1 0 3 3 3 3 3 1 3 3 0 0 0 1
7 Płomień Radwanice 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 3 0 3 0
8 Dragon Jaczów 3 3 0 3 3 3 3 0 3 3 0 0 3 3 3
9 Iskra Księginice 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
10 Stal Chocianów 1 3 0 3 1 0 3 3 3 3 3 3 0 3 0
11 KS Legnickie Pole 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Kaczawa Bieniowice 3 3 3 3 1 3 3 3 0 0 1 3 0 3 3
13 Gwardia Białołęka 1 0 1 0 3 3 1 3 0 3 0 0 3 0 1
14 Górnik Lubin 1 1 3 3 0 0 1 0 0 0 1 3 1 3 0
15 Czarni Rokitki 0 0 1 0 0 3 0 3 0 0 3 0 0 0 3
16 Zryw Kłębanowice 3 0 3 3 3 0 0 3 3 0 3 0 3 3 3
**** KS Legnickie Pole wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Mecze i składy KS Konfeks legnickiej Ligi Okręgowej runda wiosenna 2022/23

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
16 5.04.2023
godz.15:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 0:1 (0:1) Morawski - Chojnowski, Grządkowski, Pilarowski, Bartosz Krupa (Bukowski 83 min), Cichy, Dańczak (Strzelczyk 70 min), Jazowiecki, Przerywacz, Swędzikiewicz, Trochanowski
17 18:03.2023
godz.15:00
.
Konfeks - Płomień Radwanice 4:4 (3:1) 1:0 Bartosz Krupa 5 min, 2:1 Dańczak 34 min, 3:1 Swędzikiewicz, 4:3 Chojnowski 68 min,
Morawski - Cerolewicz (Sinanis 46 min), Chojnowski (Zwiński 72 min), Grządkowski, Korczyński, Jazowiecki, Cichy, Bartosz Krupa (Bukowski 65 min), Pilarowski, Swędzikiewicz, Dańczak (Strzelczyk 81 min).
18 25.03.2023
godz.15:00
Zawisza Serby - Konfeks 2:1 (1:0) 2:1 Swędzikiewicz 83 min
Morawski - Chojnowski (Strzelczyk 72 min), Grządkowski, Korczyński (Sinanis 60 min), Cichy, Dańczak (Bukowski 75 min), Jazowiecki (Cerolewicz 61 min), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz, Trochanowski
19 1.04.2023
godz.16:00
Konfeks - Błękitni Koskowice 2:0 (0:0) 1:0 Przerywacz 90+4, 2:0 Strzelczyk 90+5
Morawski - Cerolewicz, Chojnowski (75 min Bukowski), Grządkowski, Pilarowski, Cichy, Dańczak (Korczyński 75 min), Jazowiecki (Przerywacz 46 min), Bartosz Krupa (Sinanis 46 min), Swędzikiewicz (Strzelczyk 89 min), Trochanowski
20 8.04.2023
godz.16:00 .
Czarni Rokitki - Konfeks 1:4 (0:1) 0:1 Krupa Bartosz 17 min, 0:2 Przerywacz 48 min, 0:3 Przerywacz 61 min, Trochanowski 68 min
Bentkowski - Chojnowski (67 min Cerolewicz), Grządkowski, Trochanowski, Cichy, Jazowiecki, Dańczak (80 min Bukowski), Krupa Bartosz (70 min Sinanis), Krupa Jakub (85 min Jahołkowski), Przerywacz (90 min Zwiński), Swędzikiewicz (79 min Downar)
21 15.04.2023
godz.17:00
Konfeks - Stal Chocianów 3:2 (2:1) 1:1 Korczyński 6 min, 2:1 Przerywacz 21 min, 3:1 Przerywacz 71 min
Bentkowski - Trochanowski, Grządkowski, Korczyński, Przerywacz (86 min Downar), Cichy (87 min Jahołkowski), Jazowiecki, Chojnowski (80min Sinanis), Nowak (67min Cerolewicz), Pilarowski, Dańczak.
22 23.04.2023
godz.11:00
Orzeł Zagrodno - Konfeks 1:2 (0:2) 0:1 Dańczak 9 min, 0:2 Bartosz Krupa 30 min
Morawski- Trochanowski, Grządkowski, Korczyński (80 min Sinanis), Cichy, Jazowiecki, B. Krupa (65 min Nowak), Pilarowski, Chojnowski (75 min Cerolewicz), Swędzikiewicz (68 min J. Krupa), Dańczak (85 min Strzelczyk)
23 23 kolejka Konfeks - KS Legnickie Pole 3:0 WALKOWER - Legnickie Pole wycofało się z rozgrywek
24 6.05.2023
godz.16:00 .
Dąb Siedliska - Konfeks 1:1 (1:0)
1:1 Swędzikiewicz 90+1 min
Bentkowski- Cerolewicz, Chojnowski, Cichy, Jazowiecki (62 min Kulikowski), Korczyński (83 min Downar), Krupa Jakub, Nowak, Przerywacz, Sinanis ( 16 min Jahołkowski), Swędzikiewicz
25 13.05.2023
godz.17:00 .
Konfeks - Czarni Dziewin 5:1 (3:1) 1:0 Swędzikiewicz 13 min, 2:0 Nowak 20 min, 3:0 Trochanowski 43 min, 4:1 Korczyński 63 min, 5:1 Przerywacz 90+3
Morawski- Chojnowski (83 min Kulikowski), Cichy, Jazowiecki, Korczyński (73 min Cerolewicz), Bartosz Krupa (65 min Przerywacz), Jakub Krupa, Nowak (46 min Grządkowski), Pilarowski, Swędzikiewicz, Trochanowski (83 min Downar)
26 20.05.2023
godz.17:00
Dragon Jaczów - Konfeks 0:1 (0:0) 0:1 Bartosz Krupa 75 min
Bentkowski - Chojnowski (85 min Zwiński), Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Korczyński (70 min Cerolewicz), Bartosz Krupa, Nowak, Pilarowski, Przerywacz (85 min Downar), Trochanowski
27 27.05.2023
godz.17:00
Konfeks - Górnik Lubin 1:2 (0:0 1:0 Jazowiecki 73 min
Bentkowski - Cerolewicz (68 min Kulikowski), Chojnowski (77 min Bukowski), Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Korczyński, Bartosz Krupa (77 min Bukowski), Nowak (85 min Downar), Swędzikiewicz
28 27.05.2023
godz.17:00
Zryw Kłębanowice - Konfeks 3:2 (0:1) 0:1 Przerywacz 21 min, 1:2 Nowak 64 min,
Morawski - Chojnowski, Cichy ( 46 min Jakub Krupa), Dańczak ( 66 min Cerolewicz), Grządkowski, Jazowiecki, Nowak (72 min Sinanis), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz, Trochanowski (90+2 min Bentkowski)
29 10.06.2023
godz.17:00 .
Konfeks - Iskra Księginice 2:3 (1:2) 1:2 Bartosz Krupa 42 min, 2:2 Przrywacz 71 min
Bentkowski - Chojnowski (72 min Sinanis), Cichy, Dańczak (46 min Cerolewicz), Grządkowski, Jazowiecki, Bartosz Krupa, Nowak (79 min Kulikowski), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz
30 17.06.2023
gody.14:00 .
Gwardia Białołęka - Konfeks 1:1 (0:1) 0:1 Swędzikiewicz 45+3 min
Morawski - Chojnowski (70 min Sinanis), Dańczak, Grządkowski, Jazowiecki, Bartosz Krupa (80 min Zwiński), Nowak, Pilarowski, Pzrerywacz, Swędzikiewicz, Trochanowski (65 min Korczyński)

Mecze i składy KS Konfeks legnickiej Ligi Okręgowej runda jesienna 2022/23

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.08.2022
godz.17:00
Kaczawa Bieniowice - Konfeks 2:1 (2:1) Swędzikiewicz
Morawski - Zieliński (Chojnowski 46 min), Swędzikiewicz, Grządkowski, Pilarowski, Nowak (Szlęk 80 min), Jazowiecki, Przerywacz, Cichy, Krupa Jakub (Bukowski 69 min), Korczyński
2 20.08.2022
godz.17:00
Płomień Radwanice - Konfeks 0:3 (0:1) 0:1 Chojnowski 24 min, 0:2 Chojnowski 62 min, Przerywacz 64 min
Podolak - Zieliński, (Żychoniuk 85 min), Grządkowski, Nowak (Tekiele 77 min), Pilarowski, Cichy, Jazowiecki, Krupa, Korczyński, Chojnowski (Szlęk 79 min), Przerywacz (Bukowski 68 min)
3 27.08.2022
godz.18:00
Konfeks - Zawisza Serby 2:3 (0:3) 1:3 Przerywacz 55 min , 2:3 Swędzikiewicz (84 min karny)
Podolak, Nowak (75 min Bukowski), Grządkowski, Przerywacz, Korczyński, Jazowiecki, Chojnowski, Krupa (46 min Cichy Norbert), Pilarowski, Zieliński (69 min Tekiele Arkadiusz), Swędzikiewicz.
4 3.09.2022
godz.17:00
Błękitni Koskowice - Konfeks 4:0 (1:0) Podolak, Nowak ( 70min Bukowski), Grządkowski, Przerywacz (65 min Martinka), Korczyński(80 min Tekiele), Krupa Jakub, Jazowiecki, Chojnowski, Pilarowski, Zieliński Mateusz (80 min Żychoniuk), Swędzikiewicz..
5 11.09.2022
godz.16:00
Konfeks - Czarni Rokitki 8:1 (4:0) Przerywacz - 6 (2,17,37,45+1,65 i 69 min), Bartosz Krupa (85 min) i Bukowski Jan (87 min) po 1
Podolak, Nowak (60 min Krupa Bartosz), Grządkowski, Zieliński (62 minTekiele Arkadiusz), Przerywacz (70'Bukowski), Swędzikiewicz, Korczyński (75 min Żychoniuk), Cichy Norbert (82 min Martinka), Jazowiecki (82 min Krupa Jakub), Pilarowski, Chojnowski.
6 17.09.2022
godz.15:00
Stal Chocianów - Konfeks - 3:4 (0:2) Bukowski, Krupa Jakub, Chojnowski i Krupa Bartosz.
Podolak, Grządkowski,Bukowski (67' Martinka), Chojnowski (80' Janas), Korczyński (70' Tekiele Arkadiusz), Jazowiecki, Krupa Jakub (69' Żychoniuk), Krupa Bartosz,Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz.
7 24.09.2022
godz.16:00
Konfeks - Orzeł Zagrodno 5:1 (2:0) Nowak -2, Przerywacz -2, Korczyński -1
Podolak, Nowak(82' Martinka), Grządkowski, Krupa Jakub, Przerywacz (77'Bukowski), Korczyński(82'Downar), Jazowiecki (70'Żychoniuk), Chojnowski, Krupa Bartosz (65'Cichy Norbert), Pilarowski, Swędzikiewicz.
8 1.10.2022
godz.16:00
KS Legnickie Pole - Konfeks 2:0 (1:0) Morawski, Chojnowski (75 min Żychoniuk), Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Korczyński, Krupa Jakub (75 min Downar), Nowak(60 min Krupa Bartosz), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz.
9 8.10.2022
godz.16:00
Konfeks - Dąb Siedliska 0:1 (0:1)
Morawski - Chojnowski, Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Korczyński, Bartosz Krupa (70 min Bukowski), Nowak (82 min Downar), Pilarowski, Przerywacz, Swądzikiewicz
10 16.10.2022
godz.14:00
Czarni Dziewin - Konfeks 2:1 (1:0) Szymon Chojnowski 52 min
Morawski - Chojnowski (80 min Zychoniuk), Grządkowski, Jazowiecki, Cichy, Korczyński (68 min Cerolewicz), Bartosz Krupa (46 min Lizalovic), Jakub Krupa, Nowak (46 min Przerywacz), Pilarowski, Swędzikiewicz
11 22.10.2022
godz.16:00
Konfeks - Dragon Jaczów 6:4 (2:1) 1:1 Przerywacz 17 min, 2:1 Piotr Nowak 24 min, 3:2 Maciej Swędzikiewicz 49 min, 4:2 Bartosz Krupa 50 min, 5:2 Bartosz Krupa 53 min, 6:2 Chojnowski 55 min
Morawski - Chojnowski, Grządkowski (80 min Zychoniuk), Jazowiecki, Cichy, Korczyński (68 min Downar), Bartosz Krupa, Piotr Nowak (46 min Cerolewicz), Maciej Pilarowski, Przerywacz (68 min Jakub Krupa), Swędzikiewicz
12 29.10.2022
godz.15:00
Górnik Lubin - Konfeks 2:0 (1:0) Morawski, Żychoniuk, Przerywacz, Korczyński, Cichy, Jazowiecki, Cerolewicz (55 min Downar), Chojnowski, (70 min Bukowski), Krupa Bartosz (80 min Biszczak), Pilarowski, Swędzikiewicz.
13 5.11.2022
godz.14:00
Konfeks - Zryw Kłębanowice 2:1 (2:0) 1:0 Przerywacz 9 min, 2:0 Jazowiecki 43 min
Morawski - Cerolewicz (Zwiński 46 min), Jazowiecki, Chojnowski (Zychoniuk 85 min), Bartosz Krupa, Jakub Krupa, Lizalovic (Cichy 55 min), Pilarowski, Przerywacz, Strzelczyk (Downar 65 min), Swędzikiewicz
14 13.11.2022
godz.14:00
Iskra Księginice - Konfeks 4:2 (3:2) 1:1 Bartosz Krupa 13 min, 2:2 Jakub Krupa 26 min
Morawski - Bukowski (Grządkowski 46 min), Chojnowski (Strzelczyk 84 min), Cichy, Jazowiecki, Korczyński, B.Krupa (Cerolewicz 81 min), J.Krupa (Lizarovic 65 min), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz
15 20.11.2022
godz.12:00
Konfeks - Gwardia Białołęka 2:1 (0:1) 1:1 Przerywacz 58 min, 2:1 Jazowiecki 90+2 min
Morawski - Bukowski (46 min Cerolewicz), Chojnowski, Grządkowski (Strzelczyk 77 min), Jazowiecki, Korczyński (Zwiński 83 min), B.Krupa, J.Krupa, Pilarowski, Przrywacz (Lizarovic 65 min), Swędzikiewicz