This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Ostatni mecz
Tabela 2022/2023
1 Iskra Ksieginice 40
2 Stal Chocianów 33
3 Kaczawa Bieniowice 31
4 Błękitni Koskowice 28
5 Czarni Dziewin 25
6 Górnik Lubin 24
7 KS Legnickie Pole 23
8 Konfeks Legnica 21
9 Dąb Siedliska 21
10 Orzeł Zagrodno 15
11 Płomień Radwanice 14
12 Czarni Rokitki 14
13 Zawisza Serby 13
14 Gwardia Białołęka 12
15 Dragon Jaczów 12
16 Zryw Kłębanowice 10
więcej
15 kolejka 19/20.11.22
Zagrodno - Dziewin 0:1
Leg.Pole - Siedliska 2:1
Stal - Jaczów 10:1
Rokitki - Górnik 3:3
Konfeks - Gwardia 2:1
Serby - Iskra 2:5
Kaczawa - Płomień 5:2
Błękitni - Zryw 3:3
16 kolejka wiosna..23
Leg.Pole - Dziewin
Płomień - Siedliska
Zagrodno - Jaczów
Stal - Górnik
Błękitni - Iskra
Konfeks - Kaczawa
Gwardia - Serby
Rokitki - Zryw
Snajperzy 2022/2023
Przerywacz Paweł 12
Chojnowski Szymon 5
Krupa Bartosz 5
Swędzikiewicz Maciej 3
Nowak Piotr 3
Bukowski Jan 2
Krupa Jakub 2
Jazowiecki Aleksander 2
Korczyński Mateusz 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks legnickiej Ligi Okręgowej runda jesienna 2022/23

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.08.2022
godz.17:00
Kaczawa Bieniowice - Konfeks 2:1 (2:1) Swędzikiewicz
Morawski - Zieliński (Chojnowski 46 min), Swędzikiewicz, Grządkowski, Pilarowski, Nowak (Szlęk 80 min), Jazowiecki, Przerywacz, Cichy, Krupa Jakub (Bukowski 69 min), Korczyński
2 20.08.2022
godz.17:00
Płomień Radwanice - Konfeks 0:3 (0:1) 0:1 Chojnowski 24 min, 0:2 Chojnowski 62 min, Przerywacz 64 min
Podolak - Zieliński, (Żychoniuk 85 min), Grządkowski, Nowak (Tekiele 77 min), Pilarowski, Cichy, Jazowiecki, Krupa, Korczyński, Chojnowski (Szlęk 79 min), Przerywacz (Bukowski 68 min)
3 27.08.2022
godz.18:00
Konfeks - Zawisza Serby 2:3 (0:3) 1:3 Przerywacz 55 min , 2:3 Swędzikiewicz (84 min karny)
Podolak, Nowak (75 min Bukowski), Grządkowski, Przerywacz, Korczyński, Jazowiecki, Chojnowski, Krupa (46 min Cichy Norbert), Pilarowski, Zieliński (69 min Tekiele Arkadiusz), Swędzikiewicz.
4 3.09.2022
godz.17:00
Błękitni Koskowice - Konfeks 4:0 (1:0) Podolak, Nowak ( 70min Bukowski), Grządkowski, Przerywacz (65 min Martinka), Korczyński(80 min Tekiele), Krupa Jakub, Jazowiecki, Chojnowski, Pilarowski, Zieliński Mateusz (80 min Żychoniuk), Swędzikiewicz..
5 11.09.2022
godz.16:00
Konfeks - Czarni Rokitki 8:1 (4:0) Przerywacz - 6 (2,17,37,45+1,65 i 69 min), Bartosz Krupa (85 min) i Bukowski Jan (87 min) po 1
Podolak, Nowak (60 min Krupa Bartosz), Grządkowski, Zieliński (62 minTekiele Arkadiusz), Przerywacz (70'Bukowski), Swędzikiewicz, Korczyński (75 min Żychoniuk), Cichy Norbert (82 min Martinka), Jazowiecki (82 min Krupa Jakub), Pilarowski, Chojnowski.
6 17.09.2022
godz.15:00
Stal Chocianów - Konfeks - 3:4 (0:2) Bukowski, Krupa Jakub, Chojnowski i Krupa Bartosz.
Podolak, Grządkowski,Bukowski (67' Martinka), Chojnowski (80' Janas), Korczyński (70' Tekiele Arkadiusz), Jazowiecki, Krupa Jakub (69' Żychoniuk), Krupa Bartosz,Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz.
7 24.09.2022
godz.16:00
Konfeks - Orzeł Zagrodno 5:1 (2:0) Nowak -2, Przerywacz -2, Korczyński -1
Podolak, Nowak(82' Martinka), Grządkowski, Krupa Jakub, Przerywacz (77'Bukowski), Korczyński(82'Downar), Jazowiecki (70'Żychoniuk), Chojnowski, Krupa Bartosz (65'Cichy Norbert), Pilarowski, Swędzikiewicz.
8 1.10.2022
godz.16:00
KS Legnickie Pole - Konfeks 2:0 (1:0) Morawski, Chojnowski (75 min Żychoniuk), Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Korczyński, Krupa Jakub (75 min Downar), Nowak(60 min Krupa Bartosz), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz.
9 8.10.2022
godz.16:00
Konfeks - Dąb Siedliska 0:1 (0:1)
Morawski - Chojnowski, Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Korczyński, Bartosz Krupa (70 min Bukowski), Nowak (82 min Downar), Pilarowski, Przerywacz, Swądzikiewicz
10 16.10.2022
godz.14:00
Czarni Dziewin - Konfeks 2:1 (1:0) Szymon Chojnowski 52 min
Morawski - Chojnowski (80 min Zychoniuk), Grządkowski, Jazowiecki, Cichy, Korczyński (68 min Cerolewicz), Bartosz Krupa (46 min Lizalovic), Jakub Krupa, Nowak (46 min Przerywacz), Pilarowski, Swędzikiewicz
11 22.10.2022
godz.16:00
Konfeks - Dragon Jaczów 6:4 (2:1) 1:1 Przerywacz 17 min, 2:1 Piotr Nowak 24 min, 3:2 Maciej Swędzikiewicz 49 min, 4:2 Bartosz Krupa 50 min, 5:2 Bartosz Krupa 53 min, 6:2 Chojnowski 55 min
Morawski - Chojnowski, Grządkowski (80 min Zychoniuk), Jazowiecki, Cichy, Korczyński (68 min Downar), Bartosz Krupa, Piotr Nowak (46 min Cerolewicz), Maciej Pilarowski, Przerywacz (68 min Jakub Krupa), Swędzikiewicz
12 29.10.2022
godz.15:00
Górnik Lubin - Konfeks 2:0 (1:0) Morawski, Żychoniuk, Przerywacz, Korczyński, Cichy, Jazowiecki, Cerolewicz (55 min Downar), Chojnowski, (70 min Bukowski), Krupa Bartosz (80 min Biszczak), Pilarowski, Swędzikiewicz.
13 5.11.2022
godz.14:00
Konfeks - Zryw Kłębanowice 2:1 (2:0) 1:0 Przerywacz 9 min, 2:0 Jazowiecki 43 min
Morawski - Cerolewicz (Zwiński 46 min), Jazowiecki, Chojnowski (Zychoniuk 85 min), Bartosz Krupa, Jakub Krupa, Lizalovic (Cichy 55 min), Pilarowski, Przerywacz, Strzelczyk (Downar 65 min), Swędzikiewicz
14 13.11.2022
godz.14:00
Iskra Księginice - Konfeks 4:2 (3:2) 1:1 Bartosz Krupa 13 min, 2:2 Jakub Krupa 26 min
Morawski - Bukowski (Grządkowski 46 min), Chojnowski (Strzelczyk 84 min), Cichy, Jazowiecki, Korczyński, B.Krupa (Cerolewicz 81 min), J.Krupa (Lizarovic 65 min), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz
15 20.11.2022
godz.12:00
Konfeks - Gwardia Białołęka 2:1 (0:1) 1:1 Przerywacz 58 min, 2:1 Jazowiecki 90+2 min
Morawski - Bukowski (46 min Cerolewicz), Chojnowski, Grządkowski (Strzelczyk 77 min), Jazowiecki, Korczyński (Zwiński 83 min), B.Krupa, J.Krupa, Pilarowski, Przrywacz (Lizarovic 65 min), Swędzikiewicz

Mecze i składy KS Konfeks legnickiej Ligi Okręgowej runda wiosenna 2022/23

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
16 .
.
Konfeks - Kaczawa Bieniowice . .
.
17 .
.
Konfeks - Płomień Radwanice . .
18 . Zawisza Serby - Konfeks . .
19 .
.
Konfeks - Błękitni Koskowice . .
.
20 .
.
Czarni Rokitki - Konfeks . .
.
21 .
.
Konfeks - Stal Chocianów . .
.
22 .
.
Orzeł Zagrodno - Konfeks . .
.
23 .
.
Konfeks - KS Legnickie Pole . .
.
24 .
.
Dąb Siedliska - Konfeks .
.
.
25 .
.
Konfeks - Czarni Dziewin . .
26 .
.
Dragon Jaczów - Konfeks . .
.
27 .
.
Konfeks - Górnik Lubin . .
.
28 .
.
Zryw Kłębanowice - Konfeks . .
29 .
.
Konfeks - Iskra Księginice . .
.
30 .
.
Gwardia Białołęka - Konfeks . .
.