This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Srebrny Certyfikat PZPN
Tabela 2020/2021
1 Apis Jędrzychowice 0
2 Stal Chocianów 0
3 Sparta Rudna 0
4 Sparta Grębocice 0
5 Prochowiczanka 0
6 Orla Wąsosz 0
7 Orkan Szczedrzykowice 0
8 Odra Scinawa 0
9 Mewa Kunice 0
10 Lotnik Jeżów Sudecki 0
11 Leśnik Osiecznica 0
12 Kuźnia Jawor 0
13 KS Legnickie Pole 0
14 Konfeks Legnica 0
15 Karkonosze Jel.Góra 0
16 Gryf Gryfów Sląski 0
17 Górnik Złotoryja 0
18 Chrobry II Głogów 0
19 Włókniarz Leśna 0
więcej
1 kolejka 2.08.20
Orkan - Gryf
Odra - Konfeks
Chrobry II - Leśnik
Legnickie Pole - Lotnik
Sparta - Mewa
Kuźnia - Orla
Rudna - Prochowice
Górnik - Stal
Karkonosze - Włókniarz
2 kolejka 8.08.20
Włókniarz - Chrobry II
Prochowice - Górnik
Apis - Karkonosze
Gryf - Legnickie Pole
Lotnik - Kuźnia
Leśnik - Odra
Stal - Orkan
Konfeks - Sparta
Mewa - Rudna
Snajperzy 2020/2021
. .
. .
Nasi Sponsorzy

.
Kadra seniorów KS Konfeks sezon 2019/20
Bełza Konrad, Dańczak Olivier, Dubowski Tomasz, Dudka Marek, Grygierczyk Wojciech, Grządkowski Michał, Janeczko Michał, Jazowiecki Aleksander, Kaźmierczak Grzegorz, Kowalczyk Krystian, Kulikowski Grzegorz, Ławkiel Bartłomiej, Pazio Dominik, Plebaniak Dominik, Przerywacz Paweł, Sasiela Dawid, Swędzikiewicz Maciej, Szpak Adrian, Tamioła Sebastian, Trochanowski Marek, Winnik Hubert, Wójcik Adrian, Wójcik Kamil, Wysoczański Adrian.
Trener: Andrzej Kisiel
Strzelcy bramek - KS Konfeks sezon 2019/20
Dubowski Tomasz - 12, Wójcik Adrian - 9, Wójcik Kamil - 5, Szpak Adrian - 4, Swędzikiewicz Maciej - 3, Plebaniak Dominik - 3, Przerywacz Paweł - 2, Kowalczyk Krystian - 2, Winnik Hubert - 1, Janeczko Michal -1, Jazowiecki Aleksander - 1, Martinka Rafał - 1, Trochanowski Marek - 1, Sidorowicz - 1.
Tabela końcowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2019/20
Z powodu epidemi convid-19 Prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej wykluczyli możliwość bezpiecznego rozegrania zawodów rundy wiosennej sezon 2019-2020 i podjęli decyzję o zakończeniu prowadzonych przez siebie wszystkich rozgrywek. ?Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej zachowały zasady awansów zgodnie z regulaminem rozgrywek natomiast zrezygnowały ze spadków.
Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 KS Mewa Kunice 14 37 12 1 1 48 10 38
2 Konfeks Legnica 14 34 11 2 1 47 18 29
3 Górnik Lubin 14 30 9 2 3 46 21 25
4 Kaczawa Bieniowice 14 27 8 3 3 42 22 20
5 Zawisza Serby 14 27 8 3 3 42 34 8
6 KS Męcinka 14 23 7 5 2 49 28 21
7 Iskra Księginice 14 22 7 6 1 29 33 - 4
8 Iskra Kochlice 14 21 7 7 0 31 30 1
9 Zryw Kłębanowice 14 17 5 7 2 21 23 - 2
10 Płomień Radwanice 14 16 4 6 4 27 30 - 3
11 Odra Chobienia 14 15 4 7 3 20 33 - 13
12 Gwardia Białołęka 14 13 4 9 1 24 38 - 14
13 Przyszłość Prusice 14 9 2 9 3 17 37 - 20
14 Pogoń Góra 14 4 1 11 2 18 49 - 31
15 Zamet Przemków 14 4 1 12 1 7 62 - 55
Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2019/20
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice . 0:0 2:5 4:4 . . 1:0 . 2:2 4:2 2:3 2:1 . . .
2 Odra Chobienia . . . . 2:1 2:4 1:2 0:1 . . . . 0:0 5:1 3:1
3 Iskra Kochlice . 4:1 . 1:2 1:2 . . . . . 4:2 . . 3:0 3:0
4 Kaczawa Bieniowice . 8:0 . . 1:0 . . 8:3 . . 2:1 . . 6:0 2:1
5 Zryw Kłębanowice 2:1 . . . . 0:1 0:0 3:1 2:3 . . 0:0 0:3 . .
6 Konfeks Legnica 3:1 . 2:0 2:2 . . . . 4:1 7:1 . 9:0 2:6 . .
7 Górnik Lubin . . 4:2 2:2 . 2:1 . 4:0 . 4:0 4:4 . . . .
8 Iskra Księginice 2:1 . 6:1 . . 1:3 . . 2:6 3:2 . 1:1 1:2 . .
9 Zawisza Serby . 3:2 4:2 4:3 . . 2:3 . . 2:4 5:5 . . . 1:1
10 Gwardia Białołęka . 1:1 3:4 1:0 3:2 . . . . . 2:3 . . 1:2 3:0
11 GKS Męcinka . 6:0 . . 5:0 1:2 . 1:2 . . . . . 8:0 6:1
12 Prrzyszłość Prusice . 1:3 0:1 1:2 . . 2:7 . 3:4 1:0 1:3 . . . 3:0
13 Mewa Kunice 3:0 . 2:0 2:0 . . 4:2 . 0:2 5:1 3:1 3:1 . . .
14 Zamet Przemków 0:4 . . . 1:6 0:4 0:4 0:2 1:3 . . 2;2 0:8 . .
15 Pogoń Góra 3:3 . . . 1:3 1:3 2:8 1:4 . . . . 0:7 6:0 .
Seria - runda jesienna 2019/20
Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice 1 0 0 . 3 0 1 3 3 1 3 1 0 0 0
2 Odra Chobienia 0 0 0 0 . 1 3 0 3 3 3 1 0 1 0
3 Iskra Kochlice 3 3 3 3 0 3 0 0 0 0 . 3 0 0 3
4 Kaczawa Bieniowice 1 3 0 3 1 1 3 3 . 0 3 0 3 3 3
5 Zryw Kłębanowice 1 0 3 1 3 3 0 0 0 0 0 3 3 . 0
6 Konfeks Legnica 3 0 3 0 1 3 3 . 3 3 3 3 3 3 3
7 Górnik Lubin 1 1 3 3 3 1 3 3 3 3 0 . 3 3 0
8 Iskra Księginice 3 3 3 0 3 0 0 0 3 . 3 0 0 3 1
9 Zawisza Serby 0 3 0 3 3 1 1 3 3 1 0 3 3 3 .
10 Gwardia Białołęka 3 0 0 3 0 1 0 0 0 3 0 0 . 0 3
11 GKS Męcinka 0 1 0 0 0 0 . 3 3 1 3 3 3 3 3
12 Prrzyszłość Prusice 0 . 3 1 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 1
13 Mewa Kunice 3 3 3 3 3 . 3 3 0 3 3 3 3 1 3
14 Zamet Przemków . 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Pogoń Góra 0 0 . 0 0 1 3 0 0 1 0 0 0 0 0

Mecze i składy KS Konfeks runda jesienna 2019/20

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 15.08.2019
godz.17:00
Odra Chobienia - Konfeks 2:4 (1:0) 1:1 Plebaniak 69 min, 1:2 Adrian Wójcik 74 min, 1:3 Jazowiecki 83 min, 2:4 Adrian Wójcik 90+3
Tamioła - Szpak (46 min Swędzikiewcz), Wójcik Kamil, Pazio, Trochanowski - Przerywacz (46 min Grygierczyk), Dańczak (79 min Jazowiecki), Janeczko, Plebaniak, Wójcik Adrian, Dubowski (77 min Grządkowski)
2 17.08.2019
godz.17:00
Konfeks - Mewa Kunice 2:6 (2:2) 1:0 Adrian Szpak, 2:2 Adrian Wójcik
Tamioła – Kowalczyk, Pazio, K. Wójcik, Trochanowski – Dańczak (50 Kulikowski), Szpak, Swędzikiewicz, Plebaniak, Janeczko – A. Wójcik.
3 24.08.2019
godz.17:00
GKS Męcinka - Konfeks 1:2 (1:1) 0:1 Trochanowski 17 min, 1:2 Swędzikiewicz 55 min
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski, Przerywacz (Bełza 77 min), Plebaniak, Szpak, A.Wójcik.
4 31.08.2019
godz.14:00
Górnik Lubin - Konfeks 2:1 (0:0) 1:2 Wójcik K. 77 min (karny)
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz (46 min Janeczko), Pazio, Grządkowski, Przerywacz (Kulikowski 75 min), Plebaniak, Szpak, A. Wójcik.
5 7.09.2019
godz.17:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:2 (1:0) 1:0 Winnik 42 min, 2:2 Wójcik K. 90+2 min
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski (75 min Bełza), Przerywacz, Plebaniak, Winnik, A. Wójcik, Szpak
6 15.09.2019
godz.17:00
Iskra Księginice - Konfeks 1:3 (0:0) 0:1 samóbojcza 48 min , 0:2 Dubowski 52 min, 1:3 Wójcik A. 90 min
Sasiela, Trochanowski, K. Wójcik, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski, Janeczko (Wysaczański 70 min), Plebaniak, Dubowski, A. Wójcik, Szpak
7 21.09.2019
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:0 (1:0) 1:0 Janeczko 30 min, 2:0 Szpak 74 min
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski, Dubowski, Janeczko, Plebaniak (Sidorowicz 67 min), A. Wójcik, Szpak (Jazowiecki 79 min)
8 28.09.2019 Pauza . .
9 6.10.2019
godz.15:00
Konfeks - Gwardia Białołęka 7:1 (0:1) 1:1 Dubowski 62 min, 2:1 Swędzikiewicz 65 min, 3:1 Dubowski 67 min, K.Wójcik 69 min, 5:1 Szpak 70 min, 6:1 Przerywacz 78 min, 7:1 Dubowski 82 min
Tamioła - Trochanowski, Pazio (Bełza 80 min), K.Wójcik, Grządkowski, Martinka (Przerywacz 65 min), Plebaniak (Sidorowicz 77 min), Szpak (Dańczak 77 min), A.Wójcik
10 12.10.2019
godz.
Zryw Kłębanowice - Konfeks 0:1 (0:1 Martinka 27 min
Tamioła, Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Swędzikiewicz, Wójcik Adrian (88 min Grygierczyk), Plebaniak (75 min Dańczak), Przerywacz, Szpak (60 min Sidorowicz), Martinka, Dubowski
11 19.10.2019
godz.15:00
Konfeks - Zawisza Serby 4:1 (2:0) 1:0 Dubowski 26 min, 2:0 Swędzikiewicz 40 min, 3:1 Adrian Wójcik 84 min, 4:1 Dubowski 87 min
Tamioła, Swędzikiewicz (85 min Jazowiecki), Grządkowski, Wójcik Kamil, Trochanowski, Przerywacz, Wójcik Adrian, Plebaniak, Szpak (72 min Sidorowicz), Martinka, Dubowski (Jasiński 88 min )
12 26.10.2019
godz.
Zamet Przemków - Konfeks 0:4 (0:2) 1:0 Wójcik Kamil 10 min (karny)2:0 Dubowski 28 min , 3:0 Wójcik Adrian 60 min, 4:0 Wójcik Adrian 84 min
Tamioła, Swędzikiewicz (75 min Jasiński), Wójcik Kamil, Sidorowicz, Grządkowski, Jazowiecki, Plebaniak (77 min Dańczak), Trochanowski, Wójcik Adrian, Szpak, Dubowski
13 3.11.2019
godz.11:00
Konfeks - Przyszłość Prusice 9:0 (3:0) Tomasz Dubowski 3 (27, 42 i 70 min), Adrian Wójcik 2 (20 i 86 min, Plebaniak 63 min, K.Wójcik 69 min karny, Paweł Przerywacz 80 min, Kowalczyk 90 min.
Tamioła - Trochanowski (84 min Martinka) , Grządkowski, K.Wójcik, Swędzikiewicz (72 min Dańczak) - Sidorowicz (88 min Kowalczyk), Jazowiecki ( 62 min Przerywacz), Szpak ( 79 Winnik), Plebaniak - Dubowski (79 min Jasiński), A. Wójcik
14 9.11.2019
godz.11:00
Pogoń Góra - Konfeks 1:3 (1:1) Tomasz Dubowski 2 (62 i 75 min), Sidorowicz 42 min
Tamioła - Przerywacz , Grządkowski, K.Wójcik, Swędzikiewicz (77 min Dańczak) - Sidorowicz , Jazowiecki (62 min Martinka), Szpak, Plebaniak - Dubowski, A. Wójcik
15 16.11.2019
godz.13:00
Konfeks - Płomien Radwanice 3:1 (0:1) 1:1 Plebaniak 48 min, 2:1 Szpak 56 min, 3:1 Kowalczyk 90+3 min
Tamioła - Trochanowski, Grządkowski, K.Wójcik,Pazio - Plebaniak, Martinka( 85 min. Dańczak), Dubowski., Swędzikiewicz ( 81 min. Jazowiecki), Szpak( 76 min. Winnik) - A. Wójcik ( 59 min. Kowalczyk)