This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2019/2020
1 Mewa Kunice 34
2 Konfeks Legnica 31
3 Górnik Lubin 30
4 Zawisza Serby 27
5 Kaczawa Bieniowice 24
6 Iskra Księginice 21
7 GKS Męcinka 20
8 Iskra Kochlice 18
9 Zryw Kłębanowice 17
10 Płomień Radwanice 16
11 Odra Chobienia 15
12 Gwardia Białołęka 10
13 Przyszłość Prusice 8
14 Pogoń Góra 5
15 Zamet Przemków 4
więcej
14 kolejka 9/10.11.19
Górnik - Gwardia 4:0
Serby - Kochlice 4:2
Zamet - Księginice 0:2
Prusice - Kaczawa 1:2
Góra - Konfeks 1:3
Płomień - Męcinka 2:3
Odra - Mewa 0:0
15 kolejka 16/17.11.19
Mewa - Górnik
Męcinka - Odra
Konfeks - Płomień
Kaczawa - Góra
Księginice - Prusice
Kochlice - Zamet
Gwardia - Zryw
Snajperzy 2019/2020
Dubowski Tomasz 12
Wójcik Adrian 9
Wójcik Kamil 5
Szpak Adrian 3
Swędzikiewicz Maciej 3
Przerywacz Paweł 2
Plebaniak Dominik 2
Trochanowski Marek 1
Winnik Hubert 1
Janeczko Michał 1
Jazowiecki Aleksander 1
Martinka Rafał 1
Kowalczyk Krystian 1
Sidorowicz 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks runda jesienna 2019/20

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 15.08.2019
godz.17:00
Odra Chobienia - Konfeks 2:4 (1:0) 1:1 Plebaniak 69 min, 1:2 Adrian Wójcik 74 min, 1:3 Jazowiecki 83 min, 2:4 Adrian Wójcik 90+3
Tamioła - Szpak (46 min Swędzikiewcz), Wójcik Kamil, Pazio, Trochanowski - Przerywacz (46 min Grygierczyk), Dańczak (79 min Jazowiecki), Janeczko, Plebaniak, Wójcik Adrian, Dubowski (77 min Grządkowski)
2 17.08.2019
godz.17:00
Konfeks - Mewa Kunice 2:6 (2:2) 1:0 Adrian Szpak, 2:2 Adrian Wójcik
Tamioła – Kowalczyk, Pazio, K. Wójcik, Trochanowski – Dańczak (50 Kulikowski), Szpak, Swędzikiewicz, Plebaniak, Janeczko – A. Wójcik.
3 24.08.2019
godz.17:00
GKS Męcinka - Konfeks 1:2 (1:1) 0:1 Trochanowski 17 min, 1:2 Swędzikiewicz 55 min
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski, Przerywacz (Bełza 77 min), Plebaniak, Szpak, A.Wójcik.
4 31.08.2019
godz.14:00
Górnik Lubin - Konfeks 2:1 (0:0) 1:2 Wójcik K. 77 min (karny)
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz (46 min Janeczko), Pazio, Grządkowski, Przerywacz (Kulikowski 75 min), Plebaniak, Szpak, A. Wójcik.
5 7.09.2019
godz.17:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:2 (1:0) 1:0 Winnik 42 min, 2:2 Wójcik K. 90+2 min
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski (75 min Bełza), Przerywacz, Plebaniak, Winnik, A. Wójcik, Szpak
6 15.09.2019
godz.17:00
Iskra Księginice - Konfeks 1:3 (0:0) 0:1 samóbojcza 48 min , 0:2 Dubowski 52 min, 1:3 Wójcik A. 90 min
Sasiela, Trochanowski, K. Wójcik, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski, Janeczko (Wysaczański 70 min), Plebaniak, Dubowski, A. Wójcik, Szpak
7 21.09.2019
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:0 (1:0) 1:0 Janeczko 30 min, 2:0 Szpak 74 min
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski, Dubowski, Janeczko, Plebaniak (Sidorowicz 67 min), A. Wójcik, Szpak (Jazowiecki 79 min)
8 28.09.2019 Pauza . .
9 6.10.2019
godz.15:00
Konfeks - Gwardia Białołęka 7:1 (0:1) 1:1 Dubowski 62 min, 2:1 Swędzikiewicz 65 min, 3:1 Dubowski 67 min, K.Wójcik 69 min, 5:1 Szpak 70 min, 6:1 Przerywacz 78 min, 7:1 Dubowski 82 min
Tamioła - Trochanowski, Pazio (Bełza 80 min), K.Wójcik, Grządkowski, Martinka (Przerywacz 65 min), Plebaniak (Sidorowicz 77 min), Szpak (Dańczak 77 min), A.Wójcik
10 12.10.2019
godz.
Zryw Kłębanowice - Konfeks 0:1 (0:1 Martinka 27 min
Tamioła, Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Swędzikiewicz, Wójcik Adrian (88 min Grygierczyk), Plebaniak (75 min Dańczak), Przerywacz, Szpak (60 min Sidorowicz), Martinka, Dubowski
11 19.10.2019
godz.15:00
Konfeks - Zawisza Serby 4:1 (2:0) 1:0 Dubowski 26 min, 2:0 Swędzikiewicz 40 min, 3:1 Adrian Wójcik 84 min, 4:1 Dubowski 87 min
Tamioła, Swędzikiewicz (85 min Jazowiecki), Grządkowski, Wójcik Kamil, Trochanowski, Przerywacz, Wójcik Adrian, Plebaniak, Szpak (72 min Sidorowicz), Martinka, Dubowski (Jasiński 88 min )
12 26.10.2019
godz.
Zamet Przemków - Konfeks 0:4 (0:2) 1:0 Wójcik Kamil 10 min (karny)2:0 Dubowski 28 min , 3:0 Wójcik Adrian 60 min, 4:0 Wójcik Adrian 84 min
Tamioła, Swędzikiewicz (75 min Jasiński), Wójcik Kamil, Sidorowicz, Grządkowski, Jazowiecki, Plebaniak (77 min Dańczak), Trochanowski, Wójcik Adrian, Szpak, Dubowski
13 3.11.2019
godz.11:00
Konfeks - Przyszłość Prusice 9:0 (3:0) Tomasz Dubowski 3 (27, 42 i 70 min), Adrian Wójcik 2 (20 i 86 min, Plebaniak 63 min, K.Wójcik 69 min karny, Paweł Przerywacz 80 min, Kowalczyk 90 min.
Tamioła - Trochanowski (84 min Martinka) , Grządkowski, K.Wójcik, Swędzikiewicz (72 min Dańczak) - Sidorowicz (88 min Kowalczyk), Jazowiecki ( 62 min Przerywacz), Szpak ( 79 Winnik), Plebaniak - Dubowski (79 min Jasiński), A. Wójcik
14 9.11.2019
godz.11:00
Pogoń Góra - Konfeks 1:3 (1:1) Tomasz Dubowski 2 (62 i 75 min), Sidorowicz 42 min
Tamioła - Przerywacz , Grządkowski, K.Wójcik, Swędzikiewicz (77 min Dańczak) - Sidorowicz , Jazowiecki (62 min Martinka), Szpak, Plebaniak - Dubowski, A. Wójcik
15 16.11.2019
godz.13:00
Konfeks - Plomien Radwanice . .
.