This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Ostatni mecz
Tabela 2019/2020
1 Mewa Kunice 15
2 Iskra Kochlice 15
3 Konfeks Legnica 13
4 Górnik Lubin 12
5 Iskra Księginice 12
6 Zryw Kłębanowice 11
7 Zawisza Serby 11
8 Kaczawa Bieniowice 9
9 Gwardia Białołęka 7
10 Przyszłość Prusice 5
11 Płomień Radwanice 5
12 Zamet Przemków 4
13 GKS Męcinka 1
14 Pogoń Góra 1
15 Odra Chobienia 1
więcej
7 kolejka 21/22.09.19
Prusice - Górnik
Góra - Zamet
Płomień - Serby 2:2
Odra - Zryw
Mewa - Gwardia
Konfeks - Kochlice 2:0
Kaczawa - Księginice
8 kolejka 28/29.09.19
Górnik - Księginice
Kochlice - Kaczawa
Gwardia - Męcinka
Zryw - Mewa
Serby - Odra
Zamet - Płomień
Prusice - Góra
Snajperzy 2019/2020
Wójcik Adrian 4
Wójcik Kamil 2
Plebaniak Dominik 1
Jazowiecki Aleksander 1
Szpak Adrian 1
Trochanowski Marek 1
Swędzikiewicz Maciej 1
Winnik Hubert 1
Dubowski Tomasz 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks runda jesienna 2019/20

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 15.08.2019
godz.17:00
Odra Chobienia - Konfeks 2:4 (1:0) 1:1 Plebaniak 69 min, 1:2 Adrian Wójcik 74 min, 1:3 Jazowiecki 83 min, 2:4 Adrian Wójcik 90+3
Tamioła - Szpak (46 min Swędzikiewcz), Wójcik Kamil, Pazio, Trochanowski - Przerywacz (46 min Grygierczyk), Dańczak (79 min Jazowiecki), Janeczko, Plebaniak, Wójcik Adrian, Dubowski (77 min Grządkowski)
2 17.08.2019
godz.17:00
Konfeks - Mewa Kunice 2:6 (2:2) 1:0 Adrian Szpak, 2:2 Adrian Wójcik
Tamioła – Kowalczyk, Pazio, K. Wójcik, Trochanowski – Dańczak (50 Kulikowski), Szpak, Swędzikiewicz, Plebaniak, Janeczko – A. Wójcik.
3 24.08.2019
godz.17:00
GKS Męcinka - Konfeks 1:2 (1:1) 0:1 Trochanowski 17 min, 1:2 Swędzikiewicz 55 min
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski, Przerywacz (Bełza 77 min), Plebaniak, Szpak, A.Wójcik.
4 31.08.2019
godz.14:00
Górnik Lubin - Konfeks 2:1 (0:0) 1:2 Wójcik K. 77 min (karny)
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz (46 min Janeczko), Pazio, Grządkowski, Przerywacz (Kulikowski 75 min), Plebaniak, Szpak, A. Wójcik.
5 7.09.2019
godz.17:00
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:2 (1:0) 1:0 Winnik 42 min, 2:2 Wójcik K. 90+2 min
Tamioła, K. Wójcik, Trochanowski, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski (75 min Bełza), Przerywacz, Plebaniak, Winnik, A. Wójcik, Szpak
6 15.09.2019
godz.17:00
Iskra Księginice - Konfeks 1:3 (0:0) 0:1 samóbojcza 48 min , 0:2 Dubowski 52 min, 1:3 Wójcik A. 90 min
Sasiela, Trochanowski, K. Wójcik, Swędzikiewicz, Pazio, Grządkowski, Janeczko (Wysaczański 70 min), Plebaniak, Dubowski, A. Wójcik, Szpak
7 21.09.2019
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice . .
.
8 28.09.2019 Pauza . .
9 5.10.2019
godz.16:00
Konfeks - Gwardia Białołęka . .
.
10 12.10.2019
godz.
Zryw Kłębanowice - Konfeks . .
.
11 19.10.2019
godz.15:00
Konfeks - Zawisza Serby . .
.
12 26.10.2019
godz.
Zamet Przemków - Konfeks . .
.
13 3.11.2019
godz.11:00
Konfeks - Przyszłość Prusice . .
.
14 9.11.2019
godz..
Pogoń Góra - Konfeks . .
.
15 17.11.2019
godz.12:00
Konfeks - Plomien Radwanice . .
.