This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2021/2022
1 Iskra Kochlice 18
2 Orla Wąsosz 15
3 Orkan Szczedrzykowice 15
4 Błękitni Koskowice 15
5 Zawisza Serby 13
6 Płomień Radwanice 12
7 Górnik Lubin 10
8 KS Legnickie Pole 9
9 Przyszłość Prusice 7
10 Czarni Rokitki 7
11 Sokół Jerzmanowa 6
12 Konfeks Legnica 6
13 Gwardia Białołęka 4
14 Zamet Przemków 3
15 Zryw Kłębanowice 0
16 LZS Buczyna 0
więcej
6 kolejka 18.09.21
Serby - Gwardia 5:1
Górnik - Iskra 2:4
Czarni - Konfeks 5:3
Buczyna - Legnicke Pole 1:4
Zryw - Orla 2:5
Koskowice - Prusice 4:2
Orkan - Sokół 6:2
Płomień - Zamet 3:1
7 kolejka 25.09.21
Legnicke Pole - Koskowice
Zamet - Czarni
Sokół - Górnik
Gwardia - Buczyna
Prusice - Orkan
Iskra - Płomień
Orla - Serby
Konfeks - Zryw
Snajperzy 2021/2022
Przerywacz Paweł 5
Żychoniuk Mateusz 1
Swędzikiewicz Maciej 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks runda jesienna 2021/22

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 14.08.2021
godz.17:00
Zadzior Buczyna - Konfeks 2:4 (1:2) 1:1 Żychoniuk 22 min, 1:2 Swędzikiewicz 44 min, 1:3 Przerywacz, 2:4 Przerywacz
Maźniak - Swędzikiewicz, Grządkowski, Freidenburg, Żychoniuk, Przerywacz, Zieliński (Krupa 79 min), Kulikowski, Bazan, Strzelczyk, Pitner
2 21.08.2021
godz.17:00
Błękitni Koskowice Konfeks 2:0 (1:0) Adrian Maźniak, Kacper Freidenberg, Michał Grządkowski, Mateusz Żychoniuk, Paweł Przerywacz, Kamil Pitner, Karol Strzelczyk, Piotr Bazan, Mateusz Zieliński, Rafał Martinka, Maciej Swędzikiewicz
3 28.08.2021
godz.17:00
Konfeks - Orkan Szczedrzykowice 0:4 (0:1) Kozhukhar - Grządkowski, Freidenburg, Swędzikiewicz, Zieliński (Pitner 60 min), Strzelczyk, Kulikowski, Bazan, Martinka ( Chruściński 67 min), Szpak (Cichy 67 min), Żychoniuk .
4 5.09.2021
godz.17:00
Górnik Lubin - Konfeks 0:3 vo Podolak, Freidenberg, Grządkowski, Strzelczyk, Żychoniuk, Bazan, Downar, Rychlicki (65 min Havryliuk), Mateusz Zieliński, Pitner, Norbert Cichy
5 11.09.2021
godz.17:00
Konfeks - Płomień Radwanice 0:2 (0:0) Podolak - Downar (Kulikowski 46 min), Grządkowski, Freidenberg, Pitner (Nowak 80 min), Strzelczyk, Zieliński, Przerywacz (Rychlicki 70 min), Cichy
6 19.09.2021
godz.16:00
Czarni Rokitki - Konfeks 5:3 (3:2) Przerywacz 31 min, 45 min, 87 min
Podolak, Przerywacz, Strzelczyk, Pitner (60 min Downar), Narewski (70 min Nowak), Grządkowski, Jakub Krupa (75 min Żychoniuk), Freidenberg, Norbert Cichy, Chruściński, Bazan,
7 26.09.2021
godz.15:00
Konfeks - Zryw Kłębanowice . .
8 2.10.2020
godz.17:00
Konfeks - Zamet Przemków . .
.
9 9.10.2021
godz.15:00
Iskra Kochlice - Konfeks . .
.
10 16.10.2021
godz.16:00
Konfeks - Sokół Jerzmanowa . .
11 23.10.2021
godz.15:00
Przyszłość Prusice - Konfeks . .
.
12 30.10.2021
godz.15:00
Konfeks - Legnickie Pole . .
.
13 6.11.2021
godz.
Gwardia Białołęka - Konfeks .
14 11.11.2021
godz.11:00
Konfeks - Orla Wąsosz . .
.
16 13.11.2021
godz.15:30
Zawisza Serby - Konfeks . .