This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Ostatni mecz
Tabela 2021/2022
1 Iskra Kochlice 43
2 Orla Wąsosz 35
3 Zawisza Serby 35
4 Błękitni Koskowice 31
5 Orkan Szczedrzykowice 28
6 Górnik Lubin 25
7 Sokół Jerzmanowa 21
8 Czarni Rokitki 20
9 Konfeks Legnica 17
10 Płomień Radwanice 15
11 KS Legnickie Pole 15
12 Zryw Kłębanowice 15
13 Zamet Przemków 13
14 LZS Buczyna 13
15 Gwardia Białołęka 12
16 Przyszłość Prusice 8
więcej
15 kolejka 13.11.21
Buczyna - Czarni 4:5
Orkan - Górnik 0:1
Gwardia - Iskra 0:0
Serby - Konfeks 6:2
Koskowice - Płomień 2:0
Legnicke Pole - Sokół 0:1
Orla - Zamet 4:1
Prusice - Zryw 1:8
16 kolejka wiosna..22
Koskowice - Czarni
Zryw - Górnik
Orla - Iskra
Konfeks - Buczyna
Orkan - Płomień
Legnicke Pole - Prusice
Gwardia - Sokół
Serby - Zamet
Snajperzy 2021/2022
Przerywacz Paweł 20
Norbert Cichy 3
Narewski Konrad 3
Zieliński Mateusz 1
Pitner Kamil 1
Żychoniuk Mateusz 1
Havryliuk Jarosław 1
Nowak Piotr 1
Swędzikiewicz Maciej 1
Chruściński Konrad 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks runda jesienna 2021/22

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 14.08.2021
godz.17:00
Zadzior Buczyna - Konfeks 2:4 (1:2) 1:1 Żychoniuk 22 min, 1:2 Swędzikiewicz 44 min, 1:3 Przerywacz, 2:4 Przerywacz
Maźniak - Swędzikiewicz, Grządkowski, Freidenburg, Żychoniuk, Przerywacz, Zieliński (Krupa 79 min), Kulikowski, Bazan, Strzelczyk, Pitner
2 21.08.2021
godz.17:00
Błękitni Koskowice Konfeks 2:0 (1:0) Adrian Maźniak, Kacper Freidenberg, Michał Grządkowski, Mateusz Żychoniuk, Paweł Przerywacz, Kamil Pitner, Karol Strzelczyk, Piotr Bazan, Mateusz Zieliński, Rafał Martinka, Maciej Swędzikiewicz
3 28.08.2021
godz.17:00
Konfeks - Orkan Szczedrzykowice 0:4 (0:1) Kozhukhar - Grządkowski, Freidenburg, Swędzikiewicz, Zieliński (Pitner 60 min), Strzelczyk, Kulikowski, Bazan, Martinka ( Chruściński 67 min), Szpak (Cichy 67 min), Żychoniuk .
4 5.09.2021
godz.17:00
Górnik Lubin - Konfeks 0:3 vo Podolak, Freidenberg, Grządkowski, Strzelczyk, Żychoniuk, Bazan, Downar, Rychlicki (65 min Havryliuk), Mateusz Zieliński, Pitner, Norbert Cichy
5 11.09.2021
godz.17:00
Konfeks - Płomień Radwanice 0:2 (0:0) Podolak - Downar (Kulikowski 46 min), Grządkowski, Freidenberg, Pitner (Nowak 80 min), Strzelczyk, Zieliński, Przerywacz (Rychlicki 70 min), Cichy
6 19.09.2021
godz.16:00
Czarni Rokitki - Konfeks 5:3 (3:2) Przerywacz 31 min, 45 min, 87 min
Podolak, Przerywacz, Strzelczyk, Pitner (60 min Downar), Narewski (70 min Nowak), Grządkowski, Jakub Krupa (75 min Żychoniuk), Freidenberg, Norbert Cichy, Chruściński, Bazan,
7 26.09.2021
godz.15:00
Konfeks - Zryw Kłębanowice 1:2 (1:0) Zieliński
Podolak - Swędzikiewicz, Grządkowski, Freidenberg, Narewski ( 56 min Nowak), Zieliński (80 min Rychlicki, Strzelczyk (32 min Zychowiak), Krupa, Chruściński (66 min Downar), Kulikowski (71 min Pitner), Bazan
8 2.10.2020
godz.16:00
Konfeks - Zamet Przemków 2:0 (1:0) Przerywacz - 2
Podolak - Chruściński, Grzadkowski, Nowak, Kulikowski - Zieliński, Przerywacz, Cichy, Swędzikieiwcz, Freidnberg - Krupa.
9 9.10.2021
godz.16:00
Iskra Kochlice - Konfeks 6:3 (4:1) Przerywacz 36 min, Norbert Cichy 66 min, Pitner 73 min
Podolak - Swędzikiewicz, Freidenberg, Nowak (70 min Narewski), Zieliński (60 min Pitner) - Przerywacz ( 89 min Havryliuk), Żychoniuk, Zieliński, Cichy, Kulikowski, Chruściński (78 min Strzelczyk)
10 16.10.2021
godz.16:00
Konfeks - Sokół Jerzmanowa 3:3 (2:1) 1:0 Cichy 2 min, 2:0 Przerywacz 30 min, 3:2 Jarosław Havryliuk
Podolak - Swędzikiewicz, Grządkowski, Freidenberg, Nowak, Żychoniuk, Przerywacz (62 min Pitner), Zieliński, Krupa, Chruściński (70 min Havryliuk) Cichy
11 23.10.2021
godz.15:00
Przyszłość Prusice - Konfeks 6:7 (1:6) Przerywacz - 6 (3, 6, 9, 25, 35 i 48 min), Piotr Nowak 37 min
Podolak - Swędzikiewicz, Grządkowski, Downar (Strzelczyk 48 min), Pitner, Cichy, Krupa (Żychoniuk 68 min), Nowak, Kulikowski, Przerywacz (Cerolewicz 85 min), Chruściński (Havryliuk 65 min)
12 30.10.2021
godz.15:00
Konfeks - Legnickie Pole 4:1 (2:1) 1:0 Szalwich samobójcza 11 min, 2:0 Przerywacz 36 min, 3:1 Przerywacz 66 min, 4:1 Przerywacz 88 min
Podolak - Pitner, Grządkowski, Freidengerg, Swędzikiewicz, Krupa, Chruściński (Strzelczyk 87 min), Kulikowski, Nowak (Narewski 65 min), Downar (Cerolewicz 77 min), Przerywacz
13 6.11.2021
godz.15:00
Gwardia Białołęka - Konfeks 4:3 (3:0) 4:1 Przerywacz 56 min, 4:2 Narewski 57 min, 4:3 Cichy 89 min
Podolak - Pitner, Grządkowski, Swędzikiewicz, Downar (Havryliuk 60 min), Cichy, Kulikowski, Nowak (Strzelczyk 80 min), Żychoniuk, Narewski (Cerolewicz 60 min), Przerywacz
14 11.11.2021
godz.14:00
Konfeks - Orla Wąsosz 2:2 (2:1) 1:0 Narewski 16 min, 2:1 Narewski 41 min.
Podolak - Pitner, Grządkowski, Swędzikiewicz, Downar (Cerolewicz 83 min), Krupa, Cichy, Kulikowski, Narewski (Zieliński 60 min), Nowak (Freidenburg 68 min), Przerywacz (Strzelczyk 89 min)
16 13.11.2021
godz.14:30
Zawisza Serby - Konfeks 6:2 (3:1) 1:1 Przerywacz 20 min, 5:2 Chruściński 87 min
Podolak - Swędzikiewicz, Grządkowski, Downar (Cerolewicz 75 min), Nowak, Cichy, Narewski, Strzelczyk, Zieliński (Chruściński 70 min), Żychoniuk, Przerywacz (Havryliuk 84 min)