This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.
1 | Sparta Grębocice | 46 |
2 | Chojnowianka Chojnów | 41 |
3 | Błękitni Kościelec | 34 |
4 | Konfeks Legnica | 34 |
5 | Iskra Kochlice | 31 |
6 | Odra Scinawa | 27 |
7 | Sokół Jerzmanowa | 26 |
8 | Pogoń Góra | 25 |
9 | Stal Chocianów | 23 |
10 | Błękitni Koskowice | 21 |
11 | Kaczawa Bieniowice | 20 |
12 | Zryw Kłębanowice | 19 |
13 | Dragon Jaczów | 16 |
14 | Górnik Lubin | 12 |
15 | Dąb Siedliska | 11 |
16 | Czarni Dziewin | 4 |
więcej |
Kochlice - Kościelec | 1:2 |
Sparta - Koskowice | 5:0 |
Górnik - Chojnów | 0:4 |
Stal - Siedliska | 1:1 |
Zryw - Jaczów | 2:0 |
Kaczawa - Konfeks | 1:3 |
Dziewin - Odra | 1:3 |
Jerzmanowa - Góra | 3:0 |
Siedliska - Dziewin |
Kościelec - Górnik |
Odra - Kochlice |
Koskowice - Kaczawa |
Chojnów - Jerzmanowa |
Jaczów - Sparta |
Konfeks - Stal |
Góra - Zryw |
Ziemba Jakub | 13 |
Krupa Bartosz | 10 |
Swędzikiewicz Maciej | 6 |
Przerywacz Paweł | 4 |
Dańczak Oliwer | 2 |
Cichy Norbert | 2 |
Korczyński Mateusz | 2 |
Plebaniak Dominik | 2 |
Grządkowski Michał | 1 |
Tkaczenko Ivan | 1 |
Nowak Piotr | 1 |
Fraska Adam | 1 |
Mecze drużyny |
Konfeks Legnica | ||||
---|---|---|---|---|
1 kolejka | 15/08/2023 | Sparta Grębocice | 3:1 | Konfeks Legnica |
2 kolejka | 19/20/08/2023 | Konfeks Legnica | 2:1 | Kaczawa Bieniowice |
3 kolejka | 26/27/08/2023 | Stal Chocianów | 2:7 | Konfeks Legnica |
4 kolejka | 2/3/09/2023 | Konfeks Legnica | 5:1 | Czarni Dziewin |
5 kolejka | 9/10/09/2023 | Dąb Siedliska | 3:4 | Konfeks Legnica |
6 kolejka | 16/17/09/2023 | Odra Scinawa | 1:3 | Konfeks Legnica |
7 kolejka | 23/24/09/2023 | Konfeks Legnica | 2:1 | Błękitni Koskowice |
8 kolejka | 30/09/2023 | Dragon Jaczów | 3:0 | Konfeks Legnica |
9 kolejka | 7/8/10/2023 | Konfeks Legnica | 4:1 | Pogoń Góra |
10 kolejka | 14/15/10/2023 | Chojnowianka Chojnów | 3:2 | Konfeks Legnica |
11 kolejka | 21/22/10/2023 | Konfeks Legnica | 1:1 | Błękitni Kościelec |
12 kolejka | 28/29/10/2023 | Iskra Kochlice | 1:2 | Konfeks Legnica |
13 kolejka | 4/5/11/2023 | Konfeks Legnica | 5:0 | Górnik Lubin |
14 kolejka | 11/12/11/2023 | Sokół Jerzmanowa | 5:2 | Konfeks Legnica |
15 kolejka | 18/19/11/2023 | Konfeks Legnica | 1:0 | Zryw Kłębanowice |
16 kolejka | 9/10/03/2024 | Konfeks Legnica | 1:2 | Sparta Grębocice |
17 kolejka | 16/17/03/2024 | Kaczawa Bieniowice | 1:3 | Konfeks Legnica |
18 kolejka | 23/24/03/2024 | Konfeks Legnica | _ : _ | Stal Chocianów |
19 kolejka | 30/03/2024 | Czarni Dziewin | _ : _ | Konfeks Legnica |
20 kolejka | 6/7/04/2024 | Konfeks Legnica | _ : _ | Dąb Siedliska |
21 kolejka | 13/14/04/2024 | Konfeks Legnica | _ : _ | Odra Scinawa |
22 kolejka | 20/21/04/2024 | Błękitni Koskowice | _ : _ | Konfeks Legnica |
23 kolejka | 27/28/04/2024 | Konfeks Legnica | _ : _ | Dragon Jaczów |
24 kolejka | 4/5/04/2024 | Pogoń Góra | _ : _ | Konfeks Legnica |
25 kolejka | 11/12/05/2024 | Konfeks Legnica | _ : _ | Chojnowianka Chojnów |
26 kolejka | 18/19/05/2024 | Błękitni Kościelec | _ : _ | Konfeks Legnica |
27 kolejka | 25/26/05/2024 | Konfeks Legnica | _ : _ | Iskra Kochlice |
28 kolejka | 1/2/06/2024 | Górnik Lubin | _ : _ | Konfeks Legnica |
29 kolejka | 8/9/06/2024 | Konfeks Legnica | _ : _ | Sokół Jerzmanowa |
30 kolejka | 15/16/06/2024 | Zryw Kłębanowice | _ : _ | Konfeks Legnica |
15/08/2023 | Błękitni Kościelec | 5 : 0 | Odra Scinawa |
15/08/2023 | Stal Chocianów | 4 : 0 | Czarni Dziewin |
15/08/2023 | Sparta Grębocice | 3 : 1 | Konfeks Legnica |
15/08/2023 | Kaczawa Bieniowice | 3 : 2 | Dąb Siedliska |
15/08/2023 | Sokół Jerzmanowa | 4 : 1 | Dragon Jaczów |
15/08/2023 | Górnik Lubin | 2 : 4 | Pogoń Góra |
15/08/2023 | Iskra Kochlice | 2 : 2 | Chojnowianka Chojnów |
15/08/2023 | Zryw Kłębanowice | 0 : 3 | Błękitni Koskowice |
19/20/08/2023 | Odra Scinawa | 5 : 2 | Czarni Dziewin |
19/20/08/2023 | Błękitni Kościelec | 5 : 4 | Iskra Kochlice |
19/20/08/2023 | Chojnowianka Chojnów | 5 : 1 | Górnik Lubin |
19/20/08/2023 | Konfeks Legnica | 2 : 1 | Kaczawa Bieniowice |
19/20/08/2023 | Dąb Siedliska | 1 : 2 | Stal Chocianów |
19/20/08/2023 | Błękitni Koskowice | 1 : 3 | Sparta Grębocice |
19/20/08/2023 | Pogoń Góra | 2 : 1 | Sokół Jerzmanowa |
19/20/08/2023 | Dragon Jaczów | 6 : 2 | Zryw Kłębanowice |
26/27/08/2023 | Iskra Kochlice | 5 : 2 | Odra Scinawa |
26/27/08/2023 | Stal Chocianów | 2 : 7 | Konfeks Legnica |
26/27/08/2023 | Czarni Dziewin | 1 : 3 | Dąb Siedliska |
26/27/08/2023 | Sparta Grębocice | 3 : 1 | Dragon Jaczów |
26/27/08/2023 | Zryw Kłębanowice | 0 : 5 | Pogoń Góra |
26/27/08/2023 | Sokół Jerzmanowa | 0 : 4 | Chojnowianka Chojnów |
26/27/08/2023 | Kaczawa Bieniowice | 1 : 3 | Błękitni Koskowice |
26/27/08/2023 | Górnik Lubin | 3 : 8 | Błękitni Kościelec |
2/3/09/2023 | Konfeks Legnica | 5 : 1 | Czarni Dziewin |
2/3/09/2023 | Iskra Kochlice | 5 : 1 | Górnik Lubin |
2/3/09/2023 | Odra Scinawa | 7 : 3 | Dąb Siedliska |
2/3/09/2023 | Dragon Jaczów | 3 : 3 | Kaczawa Bieniowice |
2/3/09/2023 | Błękitni Koskowice | 1 : 1 | Stal Chocianów |
2/3/09/2023 | Pogoń Góra | 2 : 6 | Sparta Grębocice |
2/3/09/2023 | Błękitni Kościelec | 2 : 6 | Sokół Jerzmanowa |
2/3/09/2023 | Chojnowianka Chojnów | 7 : 1 | Zryw Kłębanowice |
9/10/09/2023 | Górnik Lubin | 0 : 6 | Odra Scinawa |
9/10/09/2023 | Sokół Jerzmanowa | 1 : 6 | Iskra Kochlice |
9/10/09/2023 | Dąb Siedliska | 3 : 4 | Konfeks Legnica |
9/10/09/2023 | Stal Chocianów | 1 : 1 | Dragon Jaczów |
9/10/09/2023 | Kaczawa Bieniowice | 1 : 1 | Pogoń Góra |
9/10/09/2023 | Sparta Grębocice | 4 : 3 | Chojnowianka Chojnów |
9/10/09/2023 | Czarni Dziewin | 2 : 4 | Błękitni Koskowice |
9/10/09/2023 | Zryw Kłębanowice | 0 : 3 | Błękitni Kościelec |
16/17/09/2023 | Dragon Jaczów | 4 : 4 | Czarni Dziewin |
16/17/09/2023 | Odra Scinawa | 1 : 3 | Konfeks Legnica |
16/17/09/2023 | Błękitni Koskowice | 1 : 1 | Dąb Siedliska |
16/17/09/2023 | Chojnowianka Chojnów | 5 : 0 | Kaczawa Bieniowice |
16/17/09/2023 | Pogoń Góra | 5 : 1 | Stal Chocianów |
16/17/09/2023 | Błękitni Kościelec | 3 : 2 | Sparta Grębocice |
16/17/09/2023 | Górnik Lubin | 0 : 2 | Sokół Jerzmanowa |
16/17/09/2023 | Iskra Kochlice | 5 : 0 | Zryw Kłębanowice |
23/24/09/2023 | Sokół Jerzmanowa | 2 : 3 | Odra Scinawa |
23/24/09/2023 | Sparta Grębocice | 1 : 0 | Iskra Kochlice |
23/24/09/2023 | Zryw Kłębanowice | 5 : 0 | Górnik Lubin |
23/24/09/2023 | Dąb Siedliska | 5 : 0 | Dragon Jaczów |
23/24/09/2023 | Czarni Dziewin | 3 : 1 | Pogoń Góra |
23/24/09/2023 | Stal Chocianów | 0 : 2 | Chojnowianka Chojnów |
23/24/09/2023 | Konfeks Legnica | 2 : 1 | Błękitni Koskowice |
23/24/09/2023 | Kaczawa Bieniowice | 6 : 0 | Błękitni Kościelec |
30/09/2023 | Chojnowianka Chojnów | 4 : 2 | Czarni Dziewin |
30/09/2023 | Dragon Jaczów | 3 : 0 | Konfeks Legnica |
30/09/2023 | Pogoń Góra | 4 : 3 | Dąb Siedliska |
30/09/2023 | Iskra Kochlice | 3 : 1 | Kaczawa Bieniowice |
30/09/2023 | Błękitni Kościelec | 1 : 1 | Stal Chocianów |
30/09/2023 | Górnik Lubin | 0 : 6 | Sparta Grębocice |
30/09/2023 | Sokół Jerzmanowa | 5 : 0 | Zryw Kłębanowice |
30/09/2023 | Odra Scinawa | 4 : 2 | Błękitni Koskowice |
7/8/10/2023 | Zryw Kłębanowice | 0 : 0 | Odra Scinawa |
7/8/10/2023 | Stal Chocianów | 0 : 8 | Iskra Kochlice |
7/8/10/2023 | Kaczawa Bieniowice | 1 : 0 | Górnik Lubin |
7/8/10/2023 | Błękitni Koskowice | 2 : 6 | Dragon Jaczów |
7/8/10/2023 | Konfeks Legnica | 4 : 1 | Pogoń Góra |
7/8/10/2023 | Dąb Siedliska | 3 : 4 | Chojnowianka Chojnów |
7/8/10/2023 | Sparta Grębocice | 3 : 1 | Sokół Jerzmanowa |
7/8/10/2023 | Czarni Dziewin | 0 : 2 | Błękitni Kościelec |
14/15/10/2023 | Iskra Kochlice | 13 : 1 | Czarni Dziewin |
14/15/10/2023 | Chojnowianka Chojnów | 3 : 2 | Konfeks Legnica |
14/15/10/2023 | Błękitni Kościelec | 6 : 1 | Dąb Siedliska |
14/15/10/2023 | Odra Scinawa | 4 : 0 | Dragon Jaczów |
14/15/10/2023 | Sokół Jerzmanowa | 2 : 1 | Kaczawa Bieniowice |
14/15/10/2023 | Górnik Lubin | 2 : 7 | Stal Chocianów |
14/15/10/2023 | Zryw Kłębanowice | 1 : 2 | Sparta Grębocice |
14/15/10/2023 | Pogoń Góra | 0 : 0 | Błękitni Koskowice |
21/22/10/2023 | Sparta Grębocice | 2 : 2 | Odra Scinawa |
21/22/10/2023 | Dąb Siedliska | 2 : 8 | Iskra Kochlice |
21/22/10/2023 | Czarni Dziewin | 2 : 7 | Górnik Lubin |
21/22/10/2023 | Dragon Jaczów | 1 : 2 | Pogoń Góra |
21/22/10/2023 | Błękitni Koskowice | 0 : 4 | Chojnowianka Chojnów |
21/22/10/2023 | Stal Chocianów | 1 : 1 | Sokół Jerzmanowa |
21/22/10/2023 | Kaczawa Bieniowice | 1 : 3 | Zryw Kłębanowice |
21/22/10/2023 | Konfeks Legnica | 1 : 1 | Błękitni Kościelec |
28/29/10/2023 | Sokół Jerzmanowa | 3 : 0 | Czarni Dziewin |
28/29/10/2023 | Iskra Kochlice | 1 : 2 | Konfeks Legnica |
28/29/10/2023 | Górnik Lubin | 3 : 1 | Dąb Siedliska |
28/29/10/2023 | Chojnowianka Chojnów | 2 : 0 | Dragon Jaczów |
28/29/10/2023 | Sparta Grębocice | 4 : 2 | Kaczawa Bieniowice |
28/29/10/2023 | Zryw Kłębanowice | 3 : 2 | Stal Chocianów |
28/29/10/2023 | Odra Scinawa | 2 : 2 | Pogoń Góra |
28/29/10/2023 | Błękitni Kościelec | 3 : 0 | Błękitni Koskowice |
4/5/11/2023 | Kaczawa Bieniowice | 3 : 2 | Odra Scinawa |
4/5/11/2023 | Błękitni Koskowice | 2 : 1 | Iskra Kochlice |
4/5/11/2023 | Konfeks Legnica | 5 : 0 | Górnik Lubin |
4/5/11/2023 | Stal Chocianów | 2 : 4 | Sparta Grębocice |
4/5/11/2023 | Pogoń Góra | 2 : 6 | Chojnowianka Chojnów |
4/5/11/2023 | Dąb Siedliska | 5 : 2 | Sokół Jerzmanowa |
4/5/11/2023 | Czarni Dziewin | 2 : 3 | Zryw Kłębanowice |
4/5/11/2023 | Dragon Jaczów | 2 : 10 | Błękitni Kościelec |
11/12/11/2023 | Sparta Grębocice | 5 : 1 | Czarni Dziewin |
11/12/11/2023 | Sokół Jerzmanowa | 5 : 2 | Konfeks Legnica |
11/12/11/2023 | Zryw Kłębanowice | 4 : 1 | Dąb Siedliska |
11/12/11/2023 | Iskra Kochlice | 2 : 1 | Dragon Jaczów |
11/12/11/2023 | Stal Chocianów | 5 : 2 | Kaczawa Bieniowice |
11/12/11/2023 | Błękitni Kościelec | 1 : 1 | Pogoń Góra |
11/12/11/2023 | Odra Scinawa | 0 : 1 | Chojnowianka Chojnów |
11/12/11/2023 | Górnik Lubin | 3 : 2 | Błękitni Koskowice |
18/19/11/2023 | Stal Chocianów | 3 : 2 | Odra Scinawa |
18/19/11/2023 | Pogoń Góra | 4 : 2 | Iskra Kochlice |
18/19/11/2023 | Dragon Jaczów | 10 : 2 | Górnik Lubin |
18/19/11/2023 | Czarni Dziewin | 2 : 5 | Kaczawa Bieniowice |
18/19/11/2023 | Dąb Siedliska | 3 : 6 | Sparta Grębocice |
18/19/11/2023 | Błękitni Koskowice | 3 : 2 | Sokół Jerzmanowa |
18/19/11/2023 | Konfeks Legnica | 1 : 0 | Zryw Kłębanowice |
18/19/11/2023 | Chojnowianka Chojnów | 2 : 2 | Błękitni Kościelec |
9/10/03/2024 | Chojnowianka Chojnów | 0 : 2 | Iskra Kochlice |
9/10/03/2024 | Pogoń Góra | 2 : 3 | Górnik Lubin |
9/10/03/2024 | Dąb Siedliska | 0 : 1 | Kaczawa Bieniowice |
9/10/03/2024 | Czarni Dziewin | 1 : 4 | Stal Chocianów |
9/10/03/2024 | Konfeks Legnica | 1 : 2 | Sparta Grębocice |
9/10/03/2024 | Dragon Jaczów | 4 : 4 | Sokół Jerzmanowa |
9/10/03/2024 | Błękitni Koskowice | 3 : 1 | Zryw Kłębanowice |
9/10/03/2024 | Odra Scinawa | 4 : 1 | Błękitni Kościelec |
16/17/03/2024 | Czarni Dziewin | 1 : 3 | Odra Scinawa |
16/17/03/2024 | Kaczawa Bieniowice | 1 : 3 | Konfeks Legnica |
16/17/03/2024 | Stal Chocianów | 1 : 1 | Dąb Siedliska |
16/17/03/2024 | Zryw Kłębanowice | 2 : 0 | Dragon Jaczów |
16/17/03/2024 | Sokół Jerzmanowa | 3 : 0 | Pogoń Góra |
16/17/03/2024 | Górnik Lubin | 0 : 4 | Chojnowianka Chojnów |
16/17/03/2024 | Sparta Grębocice | 5 : 0 | Błękitni Koskowice |
16/17/03/2024 | Iskra Kochlice | 1 : 2 | Błękitni Kościelec |
23/24/03/2024 | Dąb Siedliska | Czarni Dziewin | |
23/24/03/2024 | Odra Scinawa | Iskra Kochlice | |
23/24/03/2024 | Błękitni Kościelec | Górnik Lubin | |
23/24/03/2024 | Błękitni Koskowice | Kaczawa Bieniowice | |
23/24/03/2024 | Konfeks Legnica | Stal Chocianów | |
23/24/03/2024 | Dragon Jaczów | Sparta Grębocice | |
23/24/03/2024 | Chojnowianka Chojnów | Sokół Jerzmanowa | |
23/24/03/2024 | Pogoń Góra | Zryw Kłębanowice |
30/03/2024 | Dąb Siedliska | Odra Scinawa | |
30/03/2024 | Górnik Lubin | Iskra Kochlice | |
30/03/2024 | Czarni Dziewin | Konfeks Legnica | |
30/03/2024 | Kaczawa Bieniowice | Dragon Jaczów | |
30/03/2024 | Sparta Grębocice | Pogoń Góra | |
30/03/2024 | Zryw Kłębanowice | Chojnowianka Chojnów | |
30/03/2024 | Stal Chocianów | Błękitni Koskowice | |
30/03/2024 | Sokół Jerzmanowa | Błękitni Kościelec |
6/7/04/2024 | Błękitni Koskowice | Czarni Dziewin | |
6/7/04/2024 | Odra Scinawa | Górnik Lubin | |
6/7/04/2024 | Konfeks Legnica | Dąb Siedliska | |
6/7/04/2024 | Pogoń Góra | Kaczawa Bieniowice | |
6/7/04/2024 | Dragon Jaczów | Stal Chocianów | |
6/7/04/2024 | Chojnowianka Chojnów | Sparta Grębocice | |
6/7/04/2024 | Iskra Kochlice | Sokół Jerzmanowa | |
6/7/04/2024 | Błękitni Kościelec | Zryw Kłębanowice |
13/14/04/2024 | Konfeks Legnica | Odra Scinawa | |
13/14/04/2024 | Zryw Kłębanowice | Iskra Kochlice | |
13/14/04/2024 | Sokół Jerzmanowa | Górnik Lubin | |
13/14/04/2024 | Czarni Dziewin | Dragon Jaczów | |
13/14/04/2024 | Stal Chocianów | Pogoń Góra | |
13/14/04/2024 | Kaczawa Bieniowice | Chojnowianka Chojnów | |
13/14/04/2024 | Dąb Siedliska | Błękitni Koskowice | |
13/14/04/2024 | Sparta Grębocice | Błękitni Kościelec |
20/21/04/2024 | Pogoń Góra | Czarni Dziewin | |
20/21/04/2024 | Błękitni Koskowice | Konfeks Legnica | |
20/21/04/2024 | Dragon Jaczów | Dąb Siedliska | |
20/21/04/2024 | Błękitni Kościelec | Kaczawa Bieniowice | |
20/21/04/2024 | Chojnowianka Chojnów | Stal Chocianów | |
20/21/04/2024 | Iskra Kochlice | Sparta Grębocice | |
20/21/04/2024 | Odra Scinawa | Sokół Jerzmanowa | |
20/21/04/2024 | Górnik Lubin | Zryw Kłębanowice |
27/28/04/2024 | Błękitni Koskowice | Odra Scinawa | |
27/28/04/2024 | Kaczawa Bieniowice | Iskra Kochlice | |
27/28/04/2024 | Sparta Grębocice | Górnik Lubin | |
27/28/04/2024 | Konfeks Legnica | Dragon Jaczów | |
27/28/04/2024 | Dąb Siedliska | Pogoń Góra | |
27/28/04/2024 | Czarni Dziewin | Chojnowianka Chojnów | |
27/28/04/2024 | Zryw Kłębanowice | Sokół Jerzmanowa | |
27/28/04/2024 | Stal Chocianów | Błękitni Kościelec |
4/5/04/2024 | Górnik Lubin | Kaczawa Bieniowice | |
4/5/04/2024 | Błękitni Kościelec | Czarni Dziewin | |
4/5/04/2024 | Pogoń Góra | Konfeks Legnica | |
4/5/04/2024 | Chojnowianka Chojnów | Dąb Siedliska | |
4/5/04/2024 | Iskra Kochlice | Stal Chocianów | |
4/5/04/2024 | Sokół Jerzmanowa | Sparta Grębocice | |
4/5/04/2024 | Odra Scinawa | Zryw Kłębanowice | |
4/5/04/2024 | Dragon Jaczów | Błękitni Koskowice |
11/12/05/2024 | Dragon Jaczów | Odra Scinawa | |
11/12/05/2024 | Czarni Dziewin | Iskra Kochlice | |
11/12/05/2024 | Stal Chocianów | Górnik Lubin | |
11/12/05/2024 | Błękitni Koskowice | Pogoń Góra | |
11/12/05/2024 | Konfeks Legnica | Chojnowianka Chojnów | |
11/12/05/2024 | Kaczawa Bieniowice | Sokół Jerzmanowa | |
11/12/05/2024 | Sparta Grębocice | Zryw Kłębanowice | |
11/12/05/2024 | Dąb Siedliska | Błękitni Kościelec |
18/19/05/2024 | Górnik Lubin | Czarni Dziewin | |
18/19/05/2024 | Błękitni Kościelec | Konfeks Legnica | |
18/19/05/2024 | Iskra Kochlice | Dąb Siedliska | |
18/19/05/2024 | Pogoń Góra | Dragon Jaczów | |
18/19/05/2024 | Zryw Kłębanowice | Kaczawa Bieniowice | |
18/19/05/2024 | Sokół Jerzmanowa | Stal Chocianów | |
18/19/05/2024 | Odra Scinawa | Sparta Grębocice | |
18/19/05/2024 | Chojnowianka Chojnów | Błękitni Koskowice |
25/26/05/2024 | Pogoń Góra | Odra Scinawa | |
25/26/05/2024 | Konfeks Legnica | Iskra Kochlice | |
25/26/05/2024 | Dąb Siedliska | Górnik Lubin | |
25/26/05/2024 | Kaczawa Bieniowice | Sparta Grębocice | |
25/26/05/2024 | Dragon Jaczów | Chojnowianka Chojnów | |
25/26/05/2024 | Czarni Dziewin | Sokół Jerzmanowa | |
25/26/05/2024 | Stal Chocianów | Zryw Kłębanowice | |
25/26/05/2024 | Błękitni Koskowice | Błękitni Kościelec |
1/2/06/2024 | Zryw Kłębanowice | Czarni Dziewin | |
1/2/06/2024 | Górnik Lubin | Konfeks Legnica | |
1/2/06/2024 | Sokół Jerzmanowa | Dąb Siedliska | |
1/2/06/2024 | Błękitni Kościelec | Dragon Jaczów | |
1/2/06/2024 | Odra Scinawa | Kaczawa Bieniowice | |
1/2/06/2024 | Sparta Grębocice | Stal Chocianów | |
1/2/06/2024 | Chojnowianka Chojnów | Pogoń Góra | |
1/2/06/2024 | Iskra Kochlice | Błękitni Koskowice |
8/9/06/2024 | Chojnowianka Chojnów | Odra Scinawa | |
8/9/06/2024 | Dragon Jaczów | Iskra Kochlice | |
8/9/06/2024 | Błękitni Koskowice | Górnik Lubin | |
8/9/06/2024 | Kaczawa Bieniowice | Stal Chocianów | |
8/9/06/2024 | Czarni Dziewin | Sparta Grębocice | |
8/9/06/2024 | Konfeks Legnica | Sokół Jerzmanowa | |
8/9/06/2024 | Dąb Siedliska | Zryw Kłębanowice | |
8/9/06/2024 | Pogoń Góra | Błękitni Kościelec |
15/16/06/2024 | Kaczawa Bieniowice | Czarni Dziewin | |
15/16/06/2024 | Zryw Kłębanowice | Konfeks Legnica | |
15/16/06/2024 | Sparta Grębocice | Dąb Siedliska | |
15/16/06/2024 | Górnik Lubin | Dragon Jaczów | |
15/16/06/2024 | Odra Scinawa | Stal Chocianów | |
15/16/06/2024 | Iskra Kochlice | Pogoń Góra | |
15/16/06/2024 | Błękitni Kościelec | Chojnowianka Chojnów | |
15/16/06/2024 | Sokół Jerzmanowa | Błękitni Koskowice |