This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2021/2022
1 Iskra Kochlice 33
2 Orla Wąsosz 27
3 Zawisza Serby 25
4 Orkan Szczedrzykowice 24
5 Błękitni Koskowice 24
6 Górnik Lubin 22
7 Sokół Jerzmanowa 15
8 Czarni Rokitki 14
9 Płomień Radwanice 13
10 Konfeks Legnica 13
11 KS Legnickie Pole 12
12 Przyszłość Prusice 8
13 Gwardia Białołęka 8
14 Zamet Przemków 7
15 Zryw Kłębanowice 6
16 LZS Buczyna 4
więcej
11 kolejka 23.10.21
Buczyna - Koskowice 0:1
Legnicke Pole - Czarni 2:1
Orla - Górnik 1:4
Płomień - Gwardia 0:1
Prusice - Konfeks 6:7
Serby - Orkan 3:2
Sokół - Zamet 1:1
Iskra - Zryw 2:0
12 kolejka 30.10.21
Zryw - Koskowice
Czarni - Gwardia
Konfeks - Legnicke Pole
Orkan - Buczyna
Płomień - Orla
Zamet - Prusice
Iskra - Sokół
Górnik - Serby
Snajperzy 2021/2022
Przerywacz Paweł 15
Norbert Cichy 2
Swędzikiewicz Maciej 1
Zieliński Mateusz 1
Pitner Kamil 1
Żychoniuk Mateusz 1
Havryliuk Jarosław 1
Nowak 1
Nasi Sponsorzy

Terminarz sezon 2021/22

Mecze drużyny


Konfeks Legnica
1 kolejka 14/08/2021 LZS Buczyna 2:4 Konfeks Legnica
2 kolejka 21/08/2021 Błękitni Koskowice 2:0 Konfeks Legnica
3 kolejka 28/08/2021 Konfeks Legnica 0:4 Orkan Szczedrzykowice
4 kolejka 4/09/2021 Górnik Lubin 0:3 Konfeks Legnica
5 kolejka 11/09/2021 Konfeks Legnica 0:2 Płomień Radwanice
6 kolejka 18/09/2021 Czarni Rokitki 5:3 Konfeks Legnica
7 kolejka 25/09/2021 Konfeks Legnica 1:2 Zryw Kłębanowice
8 kolejka 2/10/2021 Konfeks Legnica 2:0 Zamet Przemków
9 kolejka 9/10/2021 Iskra Kochlice 6:3 Konfeks Legnica
10 kolejka 16/10/2021 Konfeks Legnica 3:3 Sokół Jerzmanowa
11 kolejka 23/10/2021 Przyszłość Prusice 6:7 Konfeks Legnica
12 kolejka 30/10/2021 Konfeks Legnica _ : _ KS Legnickie Pole
1 kolejka
14/08/2021 Zamet Przemków 0 : 3 Zawisza Serby
14/08/2021 LZS Buczyna 2 : 4 Konfeks Legnica
14/08/2021 Iskra Kochlice 3 : 2 Orla Wąsosz
14/08/2021 Przyszłość Prusice 3 : 3 KS Legnickie Pole
14/08/2021 Płomień Radwanice 0 : 1 Orkan Szczedrzykowice
14/08/2021 Górnik Lubin 3 : 1 Zryw Kłębanowice
14/08/2021 Czarni Rokitki 0 : 3 Błękitni Koskowice
14/08/2021 Sokół Jerzmanowa 8 : 1 Gwardia Białołęka
2 kolejka
21/08/2021 Orkan Szczedrzykowice 2 : 1 Czarni Rokitki
21/08/2021 Zawisza Serby 1 : 3 Iskra Kochlice
21/08/2021 Błękitni Koskowice 2 : 0 Konfeks Legnica
21/08/2021 Zryw Kłębanowice 1 : 4 KS Legnickie Pole
21/08/2021 LZS Buczyna 1 : 2 Zamet Przemków
21/08/2021 Orla Wąsosz 5 : 1 Sokół Jerzmanowa
21/08/2021 Górnik Lubin 4 : 1 Płomień Radwanice
21/08/2021 Gwardia Białołęka 0 : 2 Przyszłość Prusice
3 kolejka
28/08/2021 Iskra Kochlice 5 : 1 LZS Buczyna
28/08/2021 Sokół Jerzmanowa 0 : 5 Zawisza Serby
28/08/2021 Przyszłość Prusice 1 : 5 Orla Wąsosz
28/08/2021 Czarni Rokitki 2 : 2 Górnik Lubin
28/08/2021 Konfeks Legnica 0 : 4 Orkan Szczedrzykowice
28/08/2021 Płomień Radwanice 11 : 1 Zryw Kłębanowice
28/08/2021 Zamet Przemków 0 : 1 Błękitni Koskowice
28/08/2021 KS Legnickie Pole 1 : 1 Gwardia Białołęka
4 kolejka
4/09/2021 Płomień Radwanice 2 : 0 Czarni Rokitki
4/09/2021 Błękitni Koskowice 0 : 4 Iskra Kochlice
4/09/2021 Górnik Lubin 0 : 3 Konfeks Legnica
4/09/2021 Orla Wąsosz 8 : 0 KS Legnickie Pole
4/09/2021 Orkan Szczedrzykowice 6 : 1 Zamet Przemków
4/09/2021 LZS Buczyna 2 : 10 Sokół Jerzmanowa
4/09/2021 Zryw Kłębanowice 1 : 3 Gwardia Białołęka
4/09/2021 Zawisza Serby 5 : 2 Przyszłość Prusice
5 kolejka
11/09/2021 Przyszłość Prusice 7 : 0 LZS Buczyna
11/09/2021 KS Legnickie Pole 1 : 1 Zawisza Serby
11/09/2021 Gwardia Białołęka 1 : 5 Orla Wąsosz
11/09/2021 Zamet Przemków 1 : 2 Górnik Lubin
11/09/2021 Iskra Kochlice 2 : 0 Orkan Szczedrzykowice
11/09/2021 Czarni Rokitki 5 : 4 Zryw Kłębanowice
11/09/2021 Konfeks Legnica 0 : 2 Płomień Radwanice
11/09/2021 Sokół Jerzmanowa 2 : 3 Błękitni Koskowice
6 kolejka
18/09/2021 Górnik Lubin 2 : 4 Iskra Kochlice
18/09/2021 Zryw Kłębanowice 2 : 5 Orla Wąsosz
18/09/2021 LZS Buczyna 3 : 0 KS Legnickie Pole
18/09/2021 Płomień Radwanice 3 : 1 Zamet Przemków
18/09/2021 Orkan Szczedrzykowice 6 : 2 Sokół Jerzmanowa
18/09/2021 Zawisza Serby 5 : 1 Gwardia Białołęka
18/09/2021 Błękitni Koskowice 4 : 2 Przyszłość Prusice
18/09/2021 Czarni Rokitki 5 : 3 Konfeks Legnica
7 kolejka
25/09/2021 Gwardia Białołęka 1 : 1 LZS Buczyna
25/09/2021 Orla Wąsosz 3 : 0 Zawisza Serby
25/09/2021 Zamet Przemków 2 : 3 Czarni Rokitki
25/09/2021 Sokół Jerzmanowa 4 : 3 Górnik Lubin
25/09/2021 Przyszłość Prusice 0 : 4 Orkan Szczedrzykowice
25/09/2021 Konfeks Legnica 1 : 2 Zryw Kłębanowice
25/09/2021 Iskra Kochlice 7 : 0 Płomień Radwanice
25/09/2021 KS Legnickie Pole 0 : 1 Błękitni Koskowice
8 kolejka
2/10/2021 Zryw Kłębanowice 1 : 5 Zawisza Serby
2/10/2021 Czarni Rokitki 0 : 3 Iskra Kochlice
2/10/2021 LZS Buczyna 0 : 9 Orla Wąsosz
2/10/2021 Orkan Szczedrzykowice 2 : 0 KS Legnickie Pole
2/10/2021 Konfeks Legnica 2 : 0 Zamet Przemków
2/10/2021 Płomień Radwanice 1 : 5 Sokół Jerzmanowa
2/10/2021 Błękitni Koskowice 5 : 1 Gwardia Białołęka
2/10/2021 Górnik Lubin 5 : 1 Przyszłość Prusice
9 kolejka
9/10/2021 Zawisza Serby 3 : 2 LZS Buczyna
9/10/2021 Sokół Jerzmanowa 1 : 1 Czarni Rokitki
9/10/2021 Iskra Kochlice 6 : 3 Konfeks Legnica
9/10/2021 KS Legnickie Pole 3 : 4 Górnik Lubin
9/10/2021 Gwardia Białołęka 1 : 2 Orkan Szczedrzykowice
9/10/2021 Zamet Przemków 4 : 3 Zryw Kłębanowice
9/10/2021 Przyszłość Prusice 1 : 1 Płomień Radwanice
9/10/2021 Orla Wąsosz 5 : 0 Błękitni Koskowice
10 kolejka
16/10/2021 Zryw Kłębanowice 3 : 2 LZS Buczyna
16/10/2021 Błękitni Koskowice 1 : 4 Zawisza Serby
16/10/2021 Zamet Przemków 1 : 4 Iskra Kochlice
16/10/2021 Orkan Szczedrzykowice 1 : 2 Orla Wąsosz
16/10/2021 Płomień Radwanice 1 : 2 KS Legnickie Pole
16/10/2021 Konfeks Legnica 3 : 3 Sokół Jerzmanowa
16/10/2021 Górnik Lubin 3 : 1 Gwardia Białołęka
16/10/2021 Czarni Rokitki 4 : 3 Przyszłość Prusice
11 kolejka
23/10/2021 KS Legnickie Pole 2 : 1 Czarni Rokitki
23/10/2021 Przyszłość Prusice 6 : 7 Konfeks Legnica
23/10/2021 Orla Wąsosz 1 : 4 Górnik Lubin
23/10/2021 Sokół Jerzmanowa 1 : 1 Zamet Przemków
23/10/2021 Zawisza Serby 3 : 2 Orkan Szczedrzykowice
23/10/2021 Iskra Kochlice 2 : 0 Zryw Kłębanowice
23/10/2021 LZS Buczyna 0 : 1 Błękitni Koskowice
23/10/2021 Płomień Radwanice 0 : 1 Gwardia Białołęka
12 kolejka
30/10/2021 Orkan Szczedrzykowice LZS Buczyna
30/10/2021 Górnik Lubin Zawisza Serby
30/10/2021 Płomień Radwanice Orla Wąsosz
30/10/2021 Konfeks Legnica KS Legnickie Pole
30/10/2021 Iskra Kochlice Sokół Jerzmanowa
30/10/2021 Zryw Kłębanowice Błękitni Koskowice
30/10/2021 Czarni Rokitki Gwardia Białołęka
30/10/2021 Zamet Przemków Przyszłość Prusice
asddsf