This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Ostatni mecz
Tabela 2022/2023
1 Iskra Ksieginice 40
2 Stal Chocianów 33
3 Kaczawa Bieniowice 31
4 Błękitni Koskowice 28
5 Czarni Dziewin 25
6 Górnik Lubin 24
7 KS Legnickie Pole 23
8 Konfeks Legnica 21
9 Dąb Siedliska 21
10 Orzeł Zagrodno 15
11 Płomień Radwanice 14
12 Czarni Rokitki 14
13 Zawisza Serby 13
14 Gwardia Białołęka 12
15 Dragon Jaczów 12
16 Zryw Kłębanowice 10
więcej
15 kolejka 19/20.11.22
Zagrodno - Dziewin 0:1
Leg.Pole - Siedliska 2:1
Stal - Jaczów 10:1
Rokitki - Górnik 3:3
Konfeks - Gwardia 2:1
Serby - Iskra 2:5
Kaczawa - Płomień 5:2
Błękitni - Zryw 3:3
16 kolejka wiosna..23
Leg.Pole - Dziewin
Płomień - Siedliska
Zagrodno - Jaczów
Stal - Górnik
Błękitni - Iskra
Konfeks - Kaczawa
Gwardia - Serby
Rokitki - Zryw
Snajperzy 2022/2023
Przerywacz Paweł 12
Chojnowski Szymon 5
Krupa Bartosz 5
Swędzikiewicz Maciej 3
Nowak Piotr 3
Bukowski Jan 2
Krupa Jakub 2
Jazowiecki Aleksander 2
Korczyński Mateusz 1
Nasi Sponsorzy

Terminarz sezon 2021/22

Mecze drużyny


Konfeks Legnica
1 kolejka 13/14/08/2022 Kaczawa Bieniowice 2:1 Konfeks Legnica
2 kolejka 20/21/08/2022 Płomień Radwanice 0:3 Konfeks Legnica
3 kolejka 27/28/08/2022 Konfeks Legnica 2:3 Zawisza Serby
4 kolejka 3/4/09/2022 Błękitni Koskowice 4:0 Konfeks Legnica
5 kolejka 10/11/09/2022 Konfeks Legnica 8:1 Czarni Rokitki
6 kolejka 17/18/09/2022 Stal Chocianów 3:4 Konfeks Legnica
7 kolejka 24/25/09/2022 Konfeks Legnica 5:1 Orzeł Zagrodno
8 kolejka 1/2/10/2022 KS Legnickie Pole 2:0 Konfeks Legnica
9 kolejka 8/9/10/2022 Konfeks Legnica 0:1 Dąb Siedliska
10 kolejka 15/16/10/2022 Czarni Dziewin 2:1 Konfeks Legnica
11 kolejka 22/23/10/2022 Konfeks Legnica 6:4 Dragon Jaczów
12 kolejka 29/30/10/2022 Górnik Lubin 2:0 Konfeks Legnica
13 kolejka 5/6/11/2022 Konfeks Legnica 2:1 Zryw Kłębanowice
14 kolejka 12/13/11/2022 Iskra Ksieginice 4:2 Konfeks Legnica
15 kolejka 19/20/11/2022 Konfeks Legnica 2:1 Gwardia Białołęka
16 kolejka wiosna//2023 Konfeks Legnica _ : _ Kaczawa Bieniowice
1 kolejka
13/14/08/2022 Zryw Kłębanowice 2 : 2 Czarni Rokitki
13/14/08/2022 Kaczawa Bieniowice 2 : 1 Konfeks Legnica
13/14/08/2022 Czarni Dziewin 0 : 3 KS Legnickie Pole
13/14/08/2022 Dragon Jaczów 0 : 0 Orzeł Zagrodno
13/14/08/2022 Górnik Lubin 4 : 1 Stal Chocianów
13/14/08/2022 Dąb Siedliska 1 : 1 Płomień Radwanice
13/14/08/2022 Iskra Ksieginice 3 : 2 Błękitni Koskowice
13/14/08/2022 Zawisza Serby 1 : 1 Gwardia Białołęka
2 kolejka
20/21/08/2022 Dąb Siedliska 2 : 0 Czarni Dziewin
20/21/08/2022 Płomień Radwanice 0 : 3 Konfeks Legnica
20/21/08/2022 Czarni Rokitki 0 : 8 Iskra Ksieginice
20/21/08/2022 Orzeł Zagrodno 1 : 2 Górnik Lubin
20/21/08/2022 KS Legnickie Pole 6 : 1 Dragon Jaczów
20/21/08/2022 Zawisza Serby 4 : 7 Kaczawa Bieniowice
20/21/08/2022 Stal Chocianów 7 : 1 Zryw Kłębanowice
20/21/08/2022 Błękitni Koskowice 3 : 0 Gwardia Białołęka
3 kolejka
27/28/08/2022 Konfeks Legnica 2 : 3 Zawisza Serby
27/28/08/2022 Gwardia Białołęka 0 : 6 Czarni Rokitki
27/28/08/2022 Górnik Lubin 2 : 1 KS Legnickie Pole
27/28/08/2022 Dragon Jaczów 3 : 3 Dąb Siedliska
27/28/08/2022 Zryw Kłębanowice 2 : 6 Orzeł Zagrodno
27/28/08/2022 Iskra Ksieginice 1 : 5 Stal Chocianów
27/28/08/2022 Czarni Dziewin 1 : 1 Płomień Radwanice
27/28/08/2022 Kaczawa Bieniowice 1 : 1 Błękitni Koskowice
4 kolejka
3/4/09/2022 Płomień Radwanice 2 : 2 Zawisza Serby
3/4/09/2022 Błękitni Koskowice 4 : 0 Konfeks Legnica
3/4/09/2022 Orzeł Zagrodno 0 : 1 Iskra Ksieginice
3/4/09/2022 Dąb Siedliska 1 : 1 Górnik Lubin
3/4/09/2022 Czarni Dziewin 5 : 3 Dragon Jaczów
3/4/09/2022 Czarni Rokitki 2 : 3 Kaczawa Bieniowice
3/4/09/2022 KS Legnickie Pole 6 : 0 Zryw Kłębanowice
3/4/09/2022 Stal Chocianów 2 : 1 Gwardia Białołęka
5 kolejka
10/11/09/2022 Górnik Lubin 4 : 1 Czarni Dziewin
10/11/09/2022 Konfeks Legnica 8 : 1 Czarni Rokitki
10/11/09/2022 Iskra Ksieginice 5 : 2 KS Legnickie Pole
10/11/09/2022 Zryw Kłębanowice 1 : 3 Dąb Siedliska
10/11/09/2022 Kaczawa Bieniowice 1 : 1 Stal Chocianów
10/11/09/2022 Dragon Jaczów 2 : 3 Płomień Radwanice
10/11/09/2022 Zawisza Serby 1 : 5 Błękitni Koskowice
10/11/09/2022 Orzeł Zagrodno 1 : 4 Gwardia Białołęka
6 kolejka
17/18/09/2022 Czarni Rokitki 1 : 2 Zawisza Serby
17/18/09/2022 Stal Chocianów 3 : 4 Konfeks Legnica
17/18/09/2022 Dąb Siedliska 1 : 7 Iskra Ksieginice
17/18/09/2022 Dragon Jaczów 4 : 1 Górnik Lubin
17/18/09/2022 Orzeł Zagrodno 0 : 2 Kaczawa Bieniowice
17/18/09/2022 Czarni Dziewin 1 : 2 Zryw Kłębanowice
17/18/09/2022 Płomień Radwanice 0 : 7 Błękitni Koskowice
17/18/09/2022 KS Legnickie Pole 2 : 1 Gwardia Białołęka
7 kolejka
24/25/09/2022 Iskra Ksieginice 10 : 1 Czarni Dziewin
24/25/09/2022 Błękitni Koskowice 3 : 3 Czarni Rokitki
24/25/09/2022 Kaczawa Bieniowice 1 : 1 KS Legnickie Pole
24/25/09/2022 Gwardia Białołęka 1 : 3 Dąb Siedliska
24/25/09/2022 Zryw Kłębanowice 4 : 5 Dragon Jaczów
24/25/09/2022 Konfeks Legnica 5 : 1 Orzeł Zagrodno
24/25/09/2022 Zawisza Serby 3 : 3 Stal Chocianów
24/25/09/2022 Górnik Lubin 1 : 2 Płomień Radwanice
8 kolejka
1/2/10/2022 Orzeł Zagrodno 3 : 1 Zawisza Serby
1/2/10/2022 Płomień Radwanice 3 : 3 Czarni Rokitki
1/2/10/2022 KS Legnickie Pole 2 : 0 Konfeks Legnica
1/2/10/2022 Dragon Jaczów 1 : 6 Iskra Ksieginice
1/2/10/2022 Dąb Siedliska 0 : 5 Kaczawa Bieniowice
1/2/10/2022 Górnik Lubin 2 : 2 Zryw Kłębanowice
1/2/10/2022 Stal Chocianów 2 : 1 Błękitni Koskowice
1/2/10/2022 Czarni Dziewin 3 : 0 Gwardia Białołęka
9 kolejka
8/9/10/2022 Kaczawa Bieniowice 2 : 4 Czarni Dziewin
8/9/10/2022 Iskra Ksieginice 3 : 2 Górnik Lubin
8/9/10/2022 Zawisza Serby 2 : 2 KS Legnickie Pole
8/9/10/2022 Konfeks Legnica 0 : 1 Dąb Siedliska
8/9/10/2022 Gwardia Białołęka 1 : 1 Dragon Jaczów
8/9/10/2022 Błękitni Koskowice 2 : 2 Orzeł Zagrodno
8/9/10/2022 Czarni Rokitki 3 : 3 Stal Chocianów
8/9/10/2022 Zryw Kłębanowice 0 : 4 Płomień Radwanice
10 kolejka
15/16/10/2022 Dąb Siedliska 2 : 1 Zawisza Serby
15/16/10/2022 Orzeł Zagrodno 1 : 3 Czarni Rokitki
15/16/10/2022 Czarni Dziewin 2 : 1 Konfeks Legnica
15/16/10/2022 Zryw Kłębanowice 3 : 3 Iskra Ksieginice
15/16/10/2022 Błękitni Koskowice 3 : 2 KS Legnickie Pole
15/16/10/2022 Dragon Jaczów 0 : 1 Kaczawa Bieniowice
15/16/10/2022 Płomień Radwanice 2 : 4 Stal Chocianów
15/16/10/2022 Górnik Lubin 4 : 1 Gwardia Białołęka
11 kolejka
22/23/10/2022 Zawisza Serby 1 : 3 Czarni Dziewin
22/23/10/2022 Kaczawa Bieniowice 5 : 2 Górnik Lubin
22/23/10/2022 Czarni Rokitki 1 : 0 KS Legnickie Pole
22/23/10/2022 Błękitni Koskowice 6 : 3 Dąb Siedliska
22/23/10/2022 Konfeks Legnica 6 : 4 Dragon Jaczów
22/23/10/2022 Stal Chocianów 2 : 0 Orzeł Zagrodno
22/23/10/2022 Gwardia Białołęka 5 : 1 Zryw Kłębanowice
22/23/10/2022 Iskra Ksieginice 5 : 0 Płomień Radwanice
12 kolejka
29/30/10/2022 Dragon Jaczów 1 : 3 Zawisza Serby
29/30/10/2022 Dąb Siedliska 5 : 1 Czarni Rokitki
29/30/10/2022 Górnik Lubin 2 : 0 Konfeks Legnica
29/30/10/2022 Zryw Kłębanowice 0 : 2 Kaczawa Bieniowice
29/30/10/2022 Płomień Radwanice 2 : 2 Orzeł Zagrodno
29/30/10/2022 KS Legnickie Pole 1 : 3 Stal Chocianów
29/30/10/2022 Czarni Dziewin 4 : 2 Błękitni Koskowice
29/30/10/2022 Iskra Ksieginice 7 : 0 Gwardia Białołęka
13 kolejka
5/6/11/2022 Czarni Rokitki 0 : 2 Czarni Dziewin
5/6/11/2022 Kaczawa Bieniowice 0 : 1 Iskra Ksieginice
5/6/11/2022 Zawisza Serby 2 : 3 Górnik Lubin
5/6/11/2022 Orzeł Zagrodno 3 : 2 KS Legnickie Pole
5/6/11/2022 Stal Chocianów 8 : 0 Dąb Siedliska
5/6/11/2022 Błękitni Koskowice 4 : 1 Dragon Jaczów
5/6/11/2022 Konfeks Legnica 2 : 1 Zryw Kłębanowice
5/6/11/2022 Gwardia Białołęka 3 : 1 Płomień Radwanice
14 kolejka
12/13/11/2022 Zryw Kłębanowice 5 : 0 Zawisza Serby
12/13/11/2022 Dragon Jaczów 7 : 2 Czarni Rokitki
12/13/11/2022 Iskra Ksieginice 4 : 2 Konfeks Legnica
12/13/11/2022 Płomień Radwanice 1 : 3 KS Legnickie Pole
12/13/11/2022 Gwardia Białołęka 1 : 1 Kaczawa Bieniowice
12/13/11/2022 Dąb Siedliska 1 : 3 Orzeł Zagrodno
12/13/11/2022 Czarni Dziewin 1 : 3 Stal Chocianów
12/13/11/2022 Górnik Lubin 1 : 3 Błękitni Koskowice
15 kolejka
19/20/11/2022 Orzeł Zagrodno 0 : 1 Czarni Dziewin
19/20/11/2022 Zawisza Serby 2 : 5 Iskra Ksieginice
19/20/11/2022 Czarni Rokitki 3 : 3 Górnik Lubin
19/20/11/2022 KS Legnickie Pole 2 : 1 Dąb Siedliska
19/20/11/2022 Stal Chocianów 10 : 1 Dragon Jaczów
19/20/11/2022 Błękitni Koskowice 3 : 3 Zryw Kłębanowice
19/20/11/2022 Kaczawa Bieniowice 5 : 2 Płomień Radwanice
19/20/11/2022 Konfeks Legnica 2 : 1 Gwardia Białołęka
16 kolejka
wiosna//2023 Gwardia Białołęka Zawisza Serby
wiosna//2023 KS Legnickie Pole Czarni Dziewin
wiosna//2023 Błękitni Koskowice Iskra Ksieginice
wiosna//2023 Stal Chocianów Górnik Lubin
wiosna//2023 Płomień Radwanice Dąb Siedliska
wiosna//2023 Orzeł Zagrodno Dragon Jaczów
wiosna//2023 Konfeks Legnica Kaczawa Bieniowice
wiosna//2023 Czarni Rokitki Zryw Kłębanowice
asddsf