This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Srebrny Certyfikat PZPN
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2020/2021
1 Karkonosze Jel.Góra 22
2 Chrobry II Głogów 16
3 Stal Chocianów 15
4 Leśnik Osiecznica 14
5 Prochowiczanka 13
6 Orkan Szczedrzykowice 13
7 Konfeks Legnica 12
8 Kuźnia Jawor 12
9 Odra Scinawa 11
10 Gryf Gryfów Sląski 11
11 Sparta Rudna 11
12 Mewa Kunice 11
13 Apis Jędrzychowice 10
14 Włókniarz Leśna 9
15 Orla Wąsosz 8
16 Górnik Złotoryja 6
17 Lotnik Jeżów Sudecki 4
18 KS Legnickie Pole 4
19 Sparta Grębocice 2
więcej
9 kolejka 19/20.09.20
Legnickie Pole - Apis
Górnik - Chrobry II
Orkan - Karkonosze 2:5
Lotnik - Konfeks
Orla - Leśnik
Gryf - Mewa
Rudna - Odra
Stal - Prochowice
Kuźnia - Włókniarz
10 kolejka 26/27.09.20
Odra - Górnik
Konfeks - Gryf
Karkonosze - Legnickie Pole
Apis - Kuźnia
Leśnik - Lotnik
Chrobry II - Orkan
Włókniarz - Orla
Sparta - Rudna
Mewa - Stal
Snajperzy 2020/2021
Dańczak Oliwer 6
Wójcik Adrian 3
Piotrowski Mateusz 2
Martinka Rafał 1
Haniecki Bartosz 1
Wójcik Kamil 1
Nasi Sponsorzy

Mecze i składy KS Konfeks runda jesienna 2020/21

.
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 1.08.2020
godz.17:00
Odra Scinawa - Konfeks 1:1 (0:0) 1:1 Adrian Wojcik 75 min
Kozhukhar - Trochanowski (Swędziiewicz 85 min), K.Wójcik, Grządkowski, Pazio - Plebaniak (Kowalczyk 85 min), Martinka. A.Wójcik, Piotrowski (Dańczak 75 min), Szpak, Hraniecki
2 8.08.2019
godz.17:00
Konfeks - Sparta Grębocice 1:1 (0:1) Rafał Martinka
Serhii Kozhukhar, Marek Trochanowski ( Kowalczyk 46 min), Michał Grządkowski, Domink Pazio (Jazowiecki 85 min), Oliver Dańczak (Dubowski 75 min), Rafał Martinka (Pitner 87 min), Bartosz Haniecki (Piotrowski 46 min),Kamil Wójcik, Dominik Plebianiak (Swędzikiewicz 40 min), Adrian Szpak, Adrian Wójcik
3 12.08.2020
godz.17:00
Sparta Rudna - Konfeks 3:2 (1:1) 0:1 Dańczak 12 min, 1:2 Dańczak 48 min.
Kozhukhar - Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Kowalczyk, Martinka, Plebaniak, A.Wójcik, Hraniecki (Swędzikiewicz 67 min), Szpak, Dańczak (67 min Piotrowski)
4 2.09.2020
godz.17:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:1 (0:0) Dańczak 51 min, 1:1 Poparda 72 min
Kozukhar – Grządkowski, Pazio, Dańczak (73 min Plebaniak), Martinka (89 min Pitner), K. Wójcik, Szpak, Piotrowski, A. Wójcik, Haniecki, Swędzikiewicz (81 min Jazowiecki)
5 23.08.2020
godz.16:00
Orkan Szczedrzykowice - Konfeks 1:0 (1:0) Serhii Kozhukhar, Grządkowski, Pazio (63' Trochanowski), Kowalczyk, Dańczak, Martinka (59' Swędzikiewicz), Kamil Wójcik, Plebaniak, Szpak (80' Pitner), Adrian Wójcik, Haniecki.
6 29.08.2020
godz.15:00
Konfeks - KS Legnickie Pole 4:1 (2:0) 1:0 Haniecki 10 min, 2:0 Dańczak 37 min, 3:0 Dańczak 55 min, 3:1 M. Wasilewski 68 (karny) 4:1 Dańczak 84 min (karny)
Kozhukhar – Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Kowalczyk, Dańczak, Martinka (75 min Jazowiecki), Szpak, Wójcik (75 min Piotrowski), Haniecki (75 min Pitner), Swędzikiewicz
7 5.09.2019
godz.16:00
Kuźnia Jawor - Konfeks 0:3 (0:0) 1:0 A. Wójcik 56 min, 2:0 K. Wójcik 70 min, 3:0 A. Wójcik 78 min,
Serhii Kozhukar - Michał Grządkowski, Krystian Kowalczyk, Oliver Dańczak, Rafał Martinka, Kamil Wójcik, Dominik Plebaniak, Maciej Sacha, Adrian Wójcik, Bartosz Haniecki, Maciej Swędzikiewicz
8 12.09.2020
godz.17:00
Konfeks - Orla Wąsosz 2:1 (1:0) 1:0 Mateusz Piotrowski 4 min, 2:1 Mateusz Piotrowski 84 min
Serhii Kozhukar - Maciej Swędzikiewicz (Aleksander Jazowiecki), Michał Grządkowski, Kamil Wójcik, Trochanowski Marek (77 min Maciej Sacha), Pazio Dominik, Krystian Kowalczyk (46 min Kamil Pitner), Piotrowski Mateusz (90 min Grzegorz Kulikowski), Rafał Martinka, Dominik Plebaniak, Adrian Wójcik,
9 19.09.2020
godz.16:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Konfeks . .
.
10 19.10.2019
godz.16:00
Konfeks - Gryf Gryfów Sląski . .
.
11 3.10.2020
godz.15:00
Stal Chocianów - Konfeks . .
.
12 10.10.2020
godz.16:00
Konfeks - Prochowiczanka . .
.
13 17.10.2020
godz.15:00
Mewa Kunice - Konfeks . .
14 24.10.2020 Pauza . .
15 31.10.2020
godz.14:00
Konfeks - Leśnik Osiecznica . .
.
16 7.11.2020
godz.13:30
Włókniarz Leśna - Konfeks . .
17 11.11.2020
godz.13:30
Konfeks - Apis Jędrzychowice . .
.
18 14.11.2020
godz.17:00
Karkonosze Jel.Góra - Konfeks . .
19 21.11.2020
godz.13:30
Konfeks - Chrobry II Głogów . .
.