This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Juniorzy młodsi 2020-21
Snajperzy wiosna 21
Rychlicki 5
Krupa Jakub 4
Szlęk Leon 4
Mateusz Zieliński 3
Strzelczyk Karol 1
Tomaszewski 1
Patryk Sacha 1
Arkadiusz Tekiele 1
Szczepańczyk 1
Kondratowicz 1
Cichy 1
Warchoł 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Juniorów młodszych*** sezon 2019/20

Jan Bukowki, Kacper Łoboś, Robert Romanow, Karol Strzelczyk, Leon Szlęk, Paweł Swiątkowski, Jakub Krupa, Jakub Romanowski, Norbert Cichy, Karol Tomaszewski, Mateusz Zieliński, Dominik Herec, Olaf Kondratowicz, Błażej Morawski, Marcel Zwiński, Patryk Sacha, Igor Szczepańczyk, Jamka Karol, Chruscinski Konrad, Tekiele Arkadiusz,
I Trener: Michal Grzadkowski
II Trener: Konrad Freidenburg

Bukowski Jan

Chruściński Konrad

Jamka Karol

Krupa Jakub

Łoboś Kacper

Morawski Błażej

Romanowski Jakub

Strzelczyk Karol

Tekiele Arkadiusz

Tomaszewski Karol

Cichy Norbert

Kondratowicz Olaf

Romanow Robert

Sacha Patryk

Świątkowski Paweł

Szlęk Leon

Zieliński Mateusz

Zwiński Marcel

I Trener Grządkowski Michał

II Trener Freidenberg Kacper

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW) - wiosna 2021

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 20.03.2021
godz.11:00
Konfeks - Parasol Wrocław 1:1 (1:0) Szlęk
Łoboś, Strzelczyk, Tomaszewski, Romanow, Tekiele, Cichy, Warchoł (82 Sacha), Szlęk (65 Bukowski), Chruściński, Rychlicki, Zieliński (73 Świątkowski)
2 28.04.2021
godz.17:00
FC Academy Wrocław - Konfeks 9:1 (2:0) Rychlicki
Arkadiusz Tekiele, Leon Szlęk (46 min Mateusz Zieliński), Strzelczyk (80 min Kondratowicz), Rychlicki, Romanow (61 min Świątkowski), Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (70 min Bukowski), Jakub Krupa (74 min Zwiński), Tomaszewski, Frydrychowicz (46 min Warchoł)
3 12.05.2021
godz.17:00
Konfeks - LZS Kościelnik 2:0 (1:0) Tomaszewski i Jakub Krupa po 1
Mateusz Zieliński (46’ Bukowski), Warchoł, (64’ Leon Szlęk), Arkadiusz Tekiele, Strzelczyk, Rychlicki (75’ Świątkowski), Romanow, Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (88’ Sacha), Jakub Krupa, Tomaszewski
4 26.05.2021
godz.18:30
Konfeks - Polonia/Stal Świdnica 1:5 (1;3) Jakub Krupa
Zwiński (46' Mateusz Zieliński), Arkadiusz Tekiele, Świątkowski (81' Szczepańczyk), Leon Szlęk (60' Bukowski), Patryk Sacha (68' Romanow), Rychlicki, Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (64' Frydrychowicz), Jakub Krupa, Tomaszewski
5 25.04.2021
godz.12:30
WKS Śląsk II Wrocław - Konfeks 1:1 (1:0) Mateusz Zieliński
Warchoł (46' Leon Szlęk), Arkadiusz Tekiele, Strzelczyk (60 min Świątkowski), Rychlicki, Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (66 min Patryk Sacha), Krupa, Tomaszewski (85 min Szczepańczyk), Frydrychowicz (46 min Romanow), Mateusz Zieliński (78 min Bukowski),
6 1.05.2021
godz.11:00
Konfeks - Ślęza Wrocław 3:2 (2:1) Rychlicki, Zieliński, Strzelczyk
Mateusz Zieliński, Warchoł (90' Bukowski), Arkadiusz Tekiele, Świątkowski (46' Chruściński), Strzelczyk, Rychlicki, Romanow, Łoboś, Norbert Cichy, Jakub Krupa, Tomaszewski (65' Leon Szlęk)
7 8.05.2021
godz.14:00
Miedź II Legnica - Konfeks 6:0 (4:0) Mateusz Zieliński (65 min Bukowski), Warchoł (85 min Kondratowicz), Arkadiusz Tekiele (82 min Szczepańczyk), Leon Szlęk (72 min Świątkowski), Strzelczyk, Rychlicki, Romanow, Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (78 min Zwiński), Jakub Krupa
8 16.05.2021
godz.11:00
Parasol Wrocław - Konfeks 3:1 (1:0) Patryk Sacha
Mateusz Zieliński (88' Olaf Kondratowicz), Warchoł (60' Bukowski), Świątkowski, Strzelczyk, Rychlicki (85' Szczepańczyk), Romanow (46' Patryk Sacha), Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (81' Zwiński), Jakub Krupa, Tomaszewski
9 22.05.2021
godz.17:00
Konfeks - FC Academy II Wrocław 4:4 (3:1) Rychlicki, Jakub Krupa, Arkadiusz Tekiele po 1 i bramka samobójcza
Łoboś, Świątkowski, Jakub Krupa, Rychlicki, Leon Szlęk, Arkadiusz Tekiele, Tomaszewski, Patryk Sacha, Strzelczyk (39 min Romanow), Norbert Cichy, Zwiński (62 min Bukowski)
10 29.05.2021
godz.11:00
LZS Kościelnik - Konfeks 2:3 (1:1) Szczepańczyk, Rychlicki i Kondratowicz po 1
Arkadiusz Tekiele (68’ Zwiński), Świątkowski (60’ Patryk Sacha), Leon Szlęk (49’ Mateusz Zieliński), Szczepańczyk (46’ Warchoł), Rychlicki, Romanow (73’ Frydrychowicz), Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (83’ Kondratowicz), Jakub Krupa, Tomaszewski
11 3.06.2021
godz.
Polonia/Stal Świdnica - Konfeks 3:1 (3:0) Leon Szlęk
Mateusz Zieliński (78' Olaf Kondratowicz), Warchoł (50' Bukowski), Świątkowski, Strzelczyk, Rychlicki (75' Szczepańczyk), Romanow (56' Patryk Sacha), Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (61' Zwiński), Jakub Krupa, Tomaszewski
12 6.06.2021
godz.11:00
Konfeks - WKS Śląsk II Wrocław 5:3 (2:0) Leon Szlęk, Norbert Cichy, Rychlicki, Jakub Krupa, Zwiński po 1
Mateusz Zieliński (83’ Szczepańczyk), Warchoł, Arkadiusz Tekiele (86’ Olaf Kondratowicz), Świątkowski (67’ Frydrychowicz), Leon Szlęk (73’ Zwiński), Rychlicki (90’ Bukowski), Romanow, Łoboś, Norbert Cichy, Jakub Krupa, Tomaszewski
13 12.06.2021
godz.15:00
Ślęza Wrocław - Konfeks 6:0 (1:0) Łoboś, Mateusz Zieliński (65 min Frydrychowicz), Warchoł, Tekiele (73 min Szczepańczyk), Świątkowski, Rychlicki, Leon Szlęk (46 min Kondratowicz), Romanow (80 min Kołodziejczak), Cichy, Krupa, Tomaszewski
12 20.06.2021
godz.11:00
Konfeks - Miedź II Legnica 2:17 (2:6) Leon Szlęk, Warchoł
Zwiński, Mateusz Zieliński, Warchoł, Arkadiusz Tekiele, Świątkowski, Leon Szlęk, Rychlicki, Romanow, Łoboś, Norbert Cichy, Jakub Krupa (46' Szczepańczyk)

Tabela - Runda wiosenna Juniorów Młodszych 2021

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 FC Academy II Wrocław 14 31 9 4 1 43 66 23
4 Miedź II Legnica 14 31 10 1 3 86 24 62
3 Polonia/Stal Świdnica 14 27 8 3 3 47 24 25
4 Parasol Wrocław 14 24 7 3 4 34 29 5
5 Ślęza Wrocław 14 16 5 1 8 38 23 15
6 Konfeks Legnica 14 15 4 3 7 25 62 -37
7 WKS Śląsk II Wrocław 14 15 4 3 7 27 52 -25
8 LZS Kościelnik 14 0 0 0 14 11 97 -88


********************************************************************************************

Runda jesienna 2020 Juniorów Młodszych - 3 liga okręgowa B1 ***
Podokręg Legnica

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 30.08.2020
godz.12:00
Konfeks - Pogoń Góra 2:1 (1:0) Romanow, Cichy Hubert
Bukowski (65' Sacha Patryk), Chruściński ('73 Herec), Łoboś, Romanow, Strzelczyk (69' Sobieraj), Szlęk Leon (73' Zwiński), Tekiele Arkadiusz, Krupa, Romanowski (56' Tomaszewski), Cichy Norbert, Zieliński (46' Świątkowski).
2 5.09.2020
godz.
Odra Ścinawa - Konfeks 1:11(1:2) Cichy -3, Kondratowicz -2, Bukowski -2, Szczepańczyk, Romanowski, Szlęk, Zieliński
Jan Bukowki, Kacper Łoboś, Robert Romanow, Karol Strzelczyk, Leon Szlęk, Paweł Swiątkowski, Jakub Krupa, Jakub Romanowski, Norbert Cichy, Karol Tomaszewski, Mateusz Zieliński, Dominik Herec, Olaf Kondratowicz, Błażej Morawski, Marcel Zwiński, Patryk Sacha, Igor Szczepańczyk
3 12.09.2020
godz.11:00
Konfeks - Zawisza Serby 12:0 (4:0) Szlęk -3, Cichy -2, Romanowski, Chruścinski, Sacha, Swiątkowski, Romanow, Zieliński i Zwiński po 1
Morawski, Bukowski (46 min Zieliński), Chruścinski (73 min Zwiński), Strzelczyk (79 min Jamka), Szlęk (68 min Kondratowicz), Tekiele, Krupa, Romanowski, Cichy, Tomaszewski (60 min Romanow), Sacha
4 19.09.2020
godz.
Kopalniak Gaworzyce -Konfeks 1:18 (0:6) Cichy Hubert x4, Chruściński x3, Bukowski x3, Tekiele Arkadiusz x2, Tomaszewski , Kondratowicz Olaf , Krupa , Sacha Patryk i Szlęk Leon po 1, 1x samobójcza
Chruściński, Morawski, Romanow (46' Jamka), Strzelczyk (46' Herec), Szlęk Leon (46' Kondratowicz), Świątkowski, Sobieraj, Tekiele Arkadiusz (52' Krupa), Romanowski (28' Bukowski), Cichy Hubert, Tomaszewski, Sacha Patryk.
5 3.10.2020
godz.15:00
Zamet Przemków - Konfeks 0:4 (0:3) Chruściński, Cichy, Tekiele, Zieliński
Bukowski (Zwiński 55 min), Chruściński (65 min Latoch), Łoboś, Strzelczyk, Szlęk (52 min Zielinski), Świątkowski (41 min Romanow), Tekiele (80 min Kondratowicz), Krupa, Cichy, Tomaszewski (85 min Jamka), Sacha Patryk
6 7.10.2020
godz.16:30
Wikowianka - Konfeks 1:5 (0:2) Zwiński, Tekiele, Tomaszewski, Bukowski, Szlęk i 1 samobójcza
Łoboś, Romanow ( 80 min Szczepańczyk), Chruściński, Kondratowicz (30 min Swiątkowski), Strzelczyk, Tekiele (56 min Bukowski), Zwiński (46 min Herec), Krupa (46 min Szlęk), Cichy, Tomaszewski (70 min Jamka), Patryk Sacha
7 11.10.2020
godz.14:30
Konfeks - Zadzior Buczyna 3:0 vo Goście zawiadomili, że nie przyjadą na mecz do Legnicy.
8 14.10.2020
godz.16:00
Konfeks - Kużnia Jawor 4:1 (2:0) Zieliński – 2, Arkadiusz Tekiele i Leon Szlęk po 1
Chruściński (80 min Jamka), Latoch (46 min Bukowski), Mirowski, Romanow, Strzelczyk, Leon Szlęk (87 min Szczepańczyk), Świątkowski (56 min Krupa), Norbert Cichy, Arkadiusz Tekiele (89 min Olaf Kondratowicz), Patryk Sacha, Zieliński (85 min Herec), Morawski, Łoboś
9 25.10.2020
godz.12:00
Konfeks - Chrobry Głogów 8:1 (4:1) Tekiele -2, Kulacz -2, Krupa, Chruściński, Zielinski, Kondratowicz
Łoboś (46 min Morawaski), Bukowski (66 min Kondratowcz), Chruściński, Romanow, Strzelczyk, Świątkowski, Tekiele, Krupa (Jamka), Cichy, Tomaszewski (80 min Szczepańczyk), Zieliński (57 min Kułacz)

Tabela - Runda jesienna Juniorów Młodszych 2020

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Konfeks Legnica 9 27 9 0 0 67 6 61
4 Zamet Przemków 7 16 5 1 1 41 10 31
3 Chrobry III Głogów 8 ˛5 5 0 3 44 17 27
4 Kuźnia Jawor 8 13 4 1 3 47 30 17
5 Pogoń Góra 6 11 3 2 1 18 5 13
6 Wilkowianka 7 10 3 1 2 28 36 - 8
7 Odra Ścinawa 8 8 2 2 4 28 37 -9
8 Zawisza Serby 9 7 2 1 6 39 30 9
9 UKS Kopalniak Gaworzyce 7 5 1 2 4 27 59 -32
10 Zadzior Buczyna 9 0 0 0 9 8 117 -109