This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Snajperzy jesien 2020
Cichy Hubert 6
Szlęk Leon 4
Kondratowicz Olaf 2
Bukowski Jan 2
Romanow Robert 2
Zieliński Mateusz 2
Romanowski Jakub 2
Chruściński Konrad 1
Sacha Patryk 1
Swiątkowski Paweł 1
Zwiński Marcel 1
Szczepańczyk Igor 1
Nasi Sponsorzy

Runda jesienna 2020 Juniorów Młodszych - 3 liga okręgowa B1 ***
Podokręg Legnica

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 30.08.2020
godz.12:00
Konfeks - Pogoń Góra 2:1 (1:0) Romanow, Cichy Hubert
Bukowski (65' Sacha Patryk), Chru¶ciński ('73 Herec), Łobo¶, Romanow, Strzelczyk (69' Sobieraj), Szlęk Leon (73' Zwiński), Tekiele Arkadiusz, Krupa, Romanowski (56' Tomaszewski), Cichy Norbert, Zieliński (46' ¦wi±tkowski).
2 5.09.2020
godz.
Odra Ścinawa - Konfeks 1:11(1:2) Cichy -3, Kondratowicz -2, Bukowski -2, Szczepańczyk, Romanowski, Szlęk, Zieliński
Jan Bukowki, Kacper Łobo¶, Robert Romanow, Kaerol Strzelczyk, Leon Szlęk, Paweł Swi±tkowski, Jakub Krupa, Jakub Romanowski, Norbert Cichy, Karol Tomaszewski, Mateusz Zieliński, Dominik Herec, Olaf Kondratowicz, Błażej Morawski, Marcel Zwiński, Patryk Sacha, Ogor Szczepańczyk
3 12.09.2019
godz.11:00
Konfeks - Zawisza Serby 12:0 (4:0) Szlęk -3, Cichy -2, Romanowski, Chru¶cinski, Sacha, Swi±tkowski, Romanow, Zieliński i Zwiński po 1
Morawski, Bukowski (46 min Zieliński), Chru¶cinski (73 min Zwiński), Strzelczyk (79 min Jamka), Szlęk (68 min Kondratowicz), Tekiele, Krupa, Romanowski, Cichy, Tomaszewski (60 min Romanow), Sacha
4 19.09.2019
godz.
Kopalniak Gaworzyce -Konfeks . .
.
5 26.09.2019
godz.11:00
Konfeks - Kużnia Jawor . .
.
6 3.10.2020
godz.15:00
Zamet Przemków - Konfeks . .
7 11.10.2020
godz.
Zadzior Buczyna - Konfeks . .
.
8 17.10.2020
godz.
Wikowianka - Konfeks .
9 25.10.2020
godz.12:00
Konfeks - Chrobry Głogów . .
.

Tabela - Runda jesienna Juniorów Młodszych 2020

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Konfeks Legnica 3 9 3 0 0 25 2 23
4 Zamet Przemków 3 9 3 0 0 19 4 15
3 Pogoń Góra 3 6 2 0 1 5 4 1
4 Wilkowianka 2 4 1 1 0 9 8 1
5 Kuźnia Jawor Pogoń Góra 2 3 1 0 1 25 7 18
6 Zawisza Serby 3 3 1 0 2 21 17 4
7 UKS Kopalniak Gaworzyce 2 3 1 0 1 14 15 -1
8 Odra Ścinawa 3 1 0 1 2 6 17 -9
9 Chrobry III Głogów 2 0 0 0 2 1 3 -2
10 Zadzior Buczyna 3 0 0 0 3 4 52 -48