This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela III Liga Okręgowa**
1. Bazalt Piotrowice 13 36 60:18
2. Konfeks Legnica 13 33 98:11
3. Orla Wąsosz 13 23 55:38
4. UKS Chojnów 13 15 34:56
5. Górnik Złotoryja 13 15 34:59
6. Iskra Kochlice 13 13 45:43
7. Pogoń Góra 13 13 36:69
8. Mewa Kunice 13 6 31:99
Trampkarze2023/24
Snajperzy wiosna 2024
Domagała Miłosz 17
Radomski Olivier 15
Skarbowski Julian 8
Pichowicz Mikołaj 8
Tekiele Wojciech 7
Zań Jakub 7
Wisowaty Witold 6
Smykowski Szymon 6
Michalski Jakub 6
Varukha Artem 5
Czajka Wojciech 2
Fecko Szymon 2
Antosiak Bartosz 2
Czarnota Mikos 2
Kovalczuk Mykhailo 1
Szmuc Patryk 1
Szymaniuk Adrian 1
Nasi Sponsorzy

.

Sztyler Maciej

Czajka Wojciech

Czarnota Nikos

Fecko Szymon

Fecko Szymon

Kovalczuk Mykhaiło

Łacny Marcel

Pichowicz Mikołaj

Reitz Oskar

Skarbowski Julian

Smykowski Szymon

Szmuc Patryk

Tekiele Wojciech

Varukha Artem

Zań Jakub

Zawiślak Marcin

Trener Hubert Łysy

.
Mecze i składy Trampkarzy III Liga Okręgowa C1 - sezon 2023/24 - runda wiosenna 2024
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.03.2023
godz.19:00
Iskra Kochlice - Konfeks 0:3 (0:2) Tekiele, Wisowaty i Domagała
Sztyler - Czajka, Czarnota, Jurek, Kovalczuk, Łacny, Pichowicz, Tekiele, Varukha, Wisowaty, Zań, Antosiak, Domagała, Fecko, Reitz, Smykowski, Zawiślak
2 23.03.2024
godz.16:00
Konfeks - Orla Wąsosz 7:0 (3:0) Zań, Skarbowski, Domagała Miłosz po 2 i Pichowicz
Sztyler, Łacny, Czarnota, Smykowski Szymon, Michalski, Pichowicz, Czajka, Wisowaty, Domagała, Radomski,Varukha, Fecko, Zań, Reitz, Zawi¶lak, Antosiak, Skarbowski. 
3 30.03.2024
godz.14:00
Bazalt Piotrowice - Konfeks 3:0 (1:0) Sztyler - Czarnota, Domagała, Łacny, Michalski, Pichowicz, Radomski, Skarbowski, Smykowski, Varukha, Wisowaty, Czajka, Fecko, Pietrukiewicz, Reitz, Zań, Zawi¶lak
4 6.04.2024
.
Górnik Złotoryja - Konfeks 3:2 (1:1) Szmuc, Radomski
Czarnota, Domagała Miłosz, Fecko, Pichowicz, Pietrukiewicz, Radomski, Skarbowski, Smykowski Szymon, Sztyler, Wisowaty Witold, Zawi¶lak, Antosiak,Czajka , Reitz Oskar, Szmuc, Varukha, Zań.
5 13.04.2024
godz.12:00
Konfeks - Mewa Kunice 11:0 (6:0) Smykowski -3, Skarbowski i Radomski po 2, Czarnota, Domagała Milosz, Pichowicz i Fecko po 1
Sztyler - Czarnota - Domagała, Pichowicz, Pietrukiewicz, Radomski, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Wisowaty, Zawi¶lak, Antosiak, Fecko, Łacny, Szmuc, Varukha, Zań
6 20.04.2024
godz.10:00
UKS Chojnów - Konfeks 0:9 (0:4) Wisowaty 3, Michalski -2, Domagała, Radomski, Varukha i Skarbowski po 1
Sztyler - Czajka, Czarnota, Domagała, Pietrukiewicz, Radomski, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Wisowaty, Zawi¶lak, Antosiak, Fecko, Michalski, Varukha, Zań
7 27.04.2024
godz.11:00
Konfeks - Pogoń Góra 8:1 (3:0) Antosiak, Domagała, Kovalczuk, Skarbowski, Varukha, Wisowaty, Zań i Tekiele po 1
Sztyler - Antosiak, Domagała, Kovalczuk, Łacny, Pichowicz, Pietrukiewicz, Skarbowski, Varukha, Wisowaty, Zań, Tekiele
8 7.05.2024
godz.19:00
Konfeks - Iskra Kochlice 4:0 (1:0) Domagała -2, Radomski i Michalski po 1
Sztyler - Antosiak, Domagała, Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Radomski, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Wisowaty, Czajka, Łacny, Michalski, Zań, Zawi¶lak
9 11.05.2024
godz.11:00
Orla Wąsosz - Konfeks 1:7 (0:2) Domagała i Radomski po 2, Pichowicz Skarbowski i Zań po 1
Sztyler - Antosiak, Domagała, Michalski, Pichowicz, Pietrukiewicz, Radomski, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Wisowaty, Czajka, Kovalczuk, Szmuc, Varukha, Zań, Zawi¶lak
10 18.05.2024
godz.18:00
Konfeks- Bazalt Piotrowice 4:2 (3:0) Czajka -2, Fecko i Antosiak
Sztyler - Antosiak, Czarnota, Domagała, Jurek, Pichowicz, Pietrukiewicz, Radomski, Skarbowski, Wisowaty, Zawi¶lak, Czajka, Fecko, Kovalczuk, Reitz, Smykowski, Tekiele, Zań
11 25.05.2024
godz.10:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 11:0 (5:0) Pichowicz -4, Domagała Milosz -2, Skarbowski, Varukha, Smykowski, Szymaniuk i Zań po 1
Sztyler - Czarnota, Domagała Miłosz, Michalski, Pichowicz, Pietrukiewicz, Reitz, Skarbowski, Varukha, Wisowaty, Zawi¶lak, Fecko, Jurek, Kovalczuk, Smykowski, Szymaniuk, Wojtaszewski, Zań
12 31.05.2024
godz.18:00
Mewa Kunice - Konfeks 0:18 (0:11) Radomski i Tekiele po 5, Varukha, Michalski i Pichowicz po 2, Domagała, i Smykowski po 1,
Sztyler - Czarnota, Domagała, Jurek, Kovalczuk, Michalski, Pichowicz, Radomski, Smykowski, Szymaniuk, Tekiele, Czajka, Reitz, Varukha, Wojtaszewski
13 8.06.2024
godz.13:00
Konfeks - UKS Chojnów 14:1 (2:0) Domagała Milosz -4, Radomski -3, Zan -2, Czarnota, Michalski, Pichowicz, Smykowski i Wisowaty po 1
Sztyler - Czarnota, Domagała, Jurek, Michalski, Pichowicz, Radomski, Reitz, Smykowski, Zań, Zawi¶lak, Czajka, Fecko, Łacny, Varukha, Wisowaty, Wojtaszewski
14 13.06.2024
godz.17:30
Pogoń Góra - Konfeks . .
.
Mecze i składy Trampkarzy III Liga Okregowa C1 - sezon 2023/24 - runda jesienna
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 2.09.2023
godz.13:30
Bazalt Piotrowice - Konfeks 4:1 (0:0) Smykowski Szymon
Sztyler - Czarnota (35 min Fecko), Fonał, Jurek, Kovalczuk (35 min Domagala), Łacny, Pichowicz, Radomski (30 min Smykowski), Skorbowski (30 min Szmuc), Tekiele (35 min Reitz), Zań
2 6.09.2023
godz.16:00
Konfeks - Chrobry Głogów 2:5 (0:2) Smykowski i Reitz
Sztyler - Fecko (65 min Reitz), Jurek, Kovalczuk, Łacny, Pichowicz, Radomski, Smykowski, Tekiele, Zan
3 27.08.2023
godz. 16:00
Zagłębie Lubin Future - Konfeks 0:2 (0:1) Fecko, Tekiele
Sztyler - Fonał, Kovalchuk, Jurek, Łacny, Czarnota, Tekiele, Pichowicz, Czajka, Skrabowski - Zań Grali również: Skrupski, Smykowski, Reitz, Radomski, Fecko.
4 15.09.2023
godz.18:00
Konfeks - Amico Lubin 7:0 (5:0) Czarnota i Radomski - po 2, Reitz, Tekiele, Zan po 1
Sztyler - Czarnota, Fecko, Jurek, Kovalczuk, Łacny, Radomski, Reitz, Smykowski, Tekiele, Zań, Domagała, Pichowicz, Pietrukiewicz, Skarbowski, Skrupski, Varukha
5 24.09.2023
godz.11:00
Mewa Kunice - Konfeks 1:10 (0:5) Tekiele -3, Radomski -2, Szmuc, Reitz, Varukha, Skarbowski
Sztyler - Czarnota, Domagała, Jurek, Łacny, Pichowicz, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Tekiele, Zań, Czajka, Fecko, Pietrukiewicz, Szmuc, Varukha, Zawiślak
6 27.09.2023
godz.17:00.
Orla Wąsosz - Konfeks 4:3 (2:3) Czarnota, Pichowicz, Skarbowski
Sztyler - Czarnota, Domagała, Jurek, Łacny, Pichowicz, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Tekiele, Zań, Czajka, Fecko, Pietrukiewicz, Szmuc, Varukha, Zawiślak
7 1.10.2023
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie Lubin 6:2 (2:2) Tekiele -4, Domagała i Szymaniuk po 1
Sztyler - Smykowski, Łacny, Jurek, Czarnota - Pichowicz, Tekiele, Domagała, Skarbowski, Szymaniuk , Szmuc. Grali również: Radomski, Zawi¶lak, Pietrusiewicz, Skurpski, Varhuka, Fecko, Czajka
8 17.10.2023
godz.19:15
Konfeks - Bazalt Piotrowice 1:3 (1:1) Skarbowski
Sztyler - Czarnota, Domagała, Fecko, Kovalczuk, Łacny, Pichowicz, Skarbowski, Smykowski, Szmuc, Tekiele, Czajka, Pietrukiewicz, Reitz, Varukha, Zań, Zawi¶lak .
9 7.10.2023
godz.15:30
Chrobry Głogów - Konfeks 5:1 (3:0) Kovalczuk
Sztyler - Czarnota, Domagała, Jurek, Pichowicz, Radomski, Skarbowski, Smykowski, Szmuc, Tekiele, Zawi¶lak, Czajka, Kovalczuk, Zarukha, Zań
10 14.10.2023
godz.15:00
Konfeks- Zagłębie Lubin Future 3:3 (2:1) Domagała, Fecko, Szmuc
Sztyler - Czarnota, Domagała, Fecko (Fecko 41 min), Kovalczuk, Łacny, Pichowicz, Skarbowski, Smykowski, Szmuc, Zań (58 min Varukha)
11 21.10.2023
godz.13:00
Amico Lubin - Konfeks 1:7 (1:1) Tekiele -3, Smykowski -2, Pichowicz i Reitz po 1
Sztyler - Czarnota, Domagała, Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Skarbowski, Smykowski, Tekiele, Zań, Zawiślak, Reitz, Szmuc
12 28.10.2023
godz.11:00
Konfeks - Orla Wasosz 5:3 (2:0) Skarbowski -3, Varukha i Zan po 1
Sztyler - Jurek, Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Varukha, Zań, Zawiślak, Czajka, Fecko, Łacny, Szmuc
13 4.11.2023
godz.11:45
Konfeks - Mewa Kunice 10:0 (3:0) Skarbowski i Tekiele po 3, Reitz, Zan, Szmuc i Czarnota po 1
Sztyler - Smykowski, Kovalchuk, Jurek, Zawi¶lak, Czarnota, Pichowicz, Tekiele, Varukha, Skarbowski - Zań Grali również: Czajka, Łacny, Fecko, Reitz, Szmuc
14 8.11.2023
godz.16:00
Zagłębie Lubin - Konfeks 4:2 (1:0) Skarbowski i Szmuc
Sztyler - Czarnota, Jurek, Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Skarbowski, Szmuc (65 min Fecko), Szymaniuk, Varukha (50 min Czajka), Zawi¶lak (68 min Łacny)