This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela III Liga Okręgowa**
1. Zagłębie Lubin 14 35 105:27
2. Chrobry Głogów 13 34 103:17
3. Bazalt Piotrowice 13 31 80:26
4. Konfeks Legnica 14 22 60:35
5. Mewa Kunice 14 18 29:85
6. Orla Wąsosz 14 12 48:59
7. Zagłębie L. Future 14 7 31:83
8. Amico Lubin 14 3 16:140
Trampkarze2023/24
Snajperzy jesień 2023
Tekiele Wojciech 15
Skarbowski Julian 9
Reitz Oskar 5
Szmuc Patryk 4
Radomski Olivier 4
Smykowski Szymon 4
Czarnota Nikos 4
Zań Jakub 3
Fecko Szymon 2
Domagała Miłosz 2
Pichowicz Mikołaj 2
Varukha Artem 2
Szymaniuk 1
Kovalczuk Mykhailo 1
Skarbowski Julian 1
Nasi Sponsorzy

.

Sztyler Maciej

Czajka Wojciech

Czarnota Nikos

Fecko Szymon

Fecko Szymon

Kovalczuk Mykhaiło

Łacny Marcel

Pichowicz Mikołaj

Reitz Oskar

Skarbowski Julian

Smykowski Szymon

Szmuc Patryk

Tekiele Wojciech

Varukha Artem

Zań Jakub

Zawiślak Marcin

Trener Hubert Łysy

.
Mecze i składy Trampkarzy III Liga Okręgowa C1 - sezon 2023/24 - runda jesienna 2023
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 2.09.2023
godz.13:30
Bazalt Piotrowice - Konfeks 4:1 (0:0) Smykowski Szymon
Sztyler - Czarnota (35 min Fecko), Fonał, Jurek, Kovalczuk (35 min Domagala), Łacny, Pichowicz, Radomski (30 min Smykowski), Skorbowski (30 min Szmuc), Tekiele (35 min Reitz), Zań
2 6.09.2023
godz.16:00
Konfeks - Chrobry Głogów 2:5 (0:2) Smykowski i Reitz
Sztyler - Fecko (65 min Reitz), Jurek, Kovalczuk, Łacny, Pichowicz, Radomski, Smykowski, Tekiele, Zan
3 27.08.2023
godz. 16:00
Zagłębie Lubin Future - Konfeks 0:2 (0:1) Fecko, Tekiele
Sztyler - Fonał, Kovalchuk, Jurek, Łacny, Czarnota, Tekiele, Pichowicz, Czajka, Skrabowski - Zań Grali również: Skrupski, Smykowski, Reitz, Radomski, Fecko.
4 15.09.2023
godz.18:00
Konfeks - Amico Lubin 7:0 (5:0) Czarnota i Radomski - po 2, Reitz, Tekiele, Zan po 1
Sztyler - Czarnota, Fecko, Jurek, Kovalczuk, Łacny, Radomski, Reitz, Smykowski, Tekiele, Zań, Domagała, Pichowicz, Pietrukiewicz, Skarbowski, Skrupski, Varukha
5 24.09.2023
godz.11:00
Mewa Kunice - Konfeks 1:10 (0:5) Tekiele -3, Radomski -2, Szmuc, Reitz, Varukha, Skarbowski
Sztyler - Czarnota, Domagała, Jurek, Łacny, Pichowicz, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Tekiele, Zań, Czajka, Fecko, Pietrukiewicz, Szmuc, Varukha, Zawiślak
6 27.09.2023
godz.17:00.
Orla Wąsosz - Konfeks 4:3 (2:3) Czarnota, Pichowicz, Skarbowski
Sztyler - Czarnota, Domagała, Jurek, Łacny, Pichowicz, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Tekiele, Zań, Czajka, Fecko, Pietrukiewicz, Szmuc, Varukha, Zawiślak
7 1.10.2023
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie Lubin 6:2 (2:2) Tekiele -4, Domagała i Szymaniuk po 1
Sztyler - Smykowski, Łacny, Jurek, Czarnota - Pichowicz, Tekiele, Domagała, Skarbowski, Szymaniuk , Szmuc. Grali również: Radomski, Zawi¶lak, Pietrusiewicz, Skurpski, Varhuka, Fecko, Czajka
8 17.10.2023
godz.19:15
Konfeks - Bazalt Piotrowice 1:3 (1:1) Skarbowski
Sztyler - Czarnota, Domagała, Fecko, Kovalczuk, Łacny, Pichowicz, Skarbowski, Smykowski, Szmuc, Tekiele, Czajka, Pietrukiewicz, Reitz, Varukha, Zań, Zawi¶lak .
9 7.10.2023
godz.15:30
Chrobry Głogów - Konfeks 5:1 (3:0) Kovalczuk
Sztyler - Czarnota, Domagała, Jurek, Pichowicz, Radomski, Skarbowski, Smykowski, Szmuc, Tekiele, Zawi¶lak, Czajka, Kovalczuk, Zarukha, Zań
10 14.10.2023
godz.15:00
Konfeks- Zagłębie Lubin Future 3:3 (2:1) Domagała, Fecko, Szmuc
Sztyler - Czarnota, Domagała, Fecko (Fecko 41 min), Kovalczuk, Łacny, Pichowicz, Skarbowski, Smykowski, Szmuc, Zań (58 min Varukha)
11 21.10.2023
godz.13:00
Amico Lubin - Konfeks 1:7 (1:1) Tekiele -3, Smykowski -2, Pichowicz i Reitz po 1
Sztyler - Czarnota, Domagała, Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Skarbowski, Smykowski, Tekiele, Zań, Zawiślak, Reitz, Szmuc
12 28.10.2023
godz.11:00
Konfeks - Orla Wasosz 5:3 (2:0) Skarbowski -3, Varukha i Zan po 1
Sztyler - Jurek, Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Reitz, Skarbowski, Smykowski, Varukha, Zań, Zawiślak, Czajka, Fecko, Łacny, Szmuc
13 4.11.2023
godz.11:45
Konfeks - Mewa Kunice 10:0 (3:0) Skarbowski i Tekiele po 3, Reitz, Zan, Szmuc i Czarnota po 1
Sztyler - Smykowski, Kovalchuk, Jurek, Zawi¶lak, Czarnota, Pichowicz, Tekiele, Varukha, Skarbowski - Zań Grali również: Czajka, Łacny, Fecko, Reitz, Szmuc
14 8.11.2023
godz.16:00
Zagłębie Lubin - Konfeks 4:2 (1:0) Skarbowski i Szmuc
Sztyler - Czarnota, Jurek, Kovalczuk, Pichowicz, Pietrukiewicz, Skarbowski, Szmuc (65 min Fecko), Szymaniuk, Varukha (50 min Czajka), Zawi¶lak (68 min Łacny)