This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik 2023-24
1. Chojnowianka 9 24 43:16
2. Jaworzanka 1946 8 13 3128
3. Amico Lubin 8 12 17:18
4. Górnik Lubin 9 12 24:38
5. Konfeks Legnica 7 9 22:23
6. Zamet Przemków 8 9 19:22
7. Gaworzyce 7 4 15:26
Młodzicy 2023/24
Snajperzy wiosna 24
Kurdziel Marcel 5
Kolber Alan 3
Kulczycki Olivier 3
Kaczmarek Kornel 2
Drzymała Krzysztof 2
Grzesik Filip 2
Cieszyński Szymon 1
Zaremba Szymon 1
Mikołajewski Maciej 1
Andel Cyprian 1
Walczak Jakub 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik *** sezon 2022/23

Cyprian Andel, Wojciech Borkowski, Cieszyński Szymon, Krzysztof Drzymała, Antoni Kądziołka, Maleńczuk Alan, Maciej Mikołajewski, Kirilo Poszczenko, Stanisław Pietrukiewicz, Wiktor Bryks, Olivier Kulczycki, Patryk Podskalny, Kajetan Strugała, Wiktor Toś, Patryk Szmuc, Antoni Kądziołka, Maleńczuk Alan, Maciej Mikołajewski, Jakub Zaremba, Kajetan Zaborowski, Krzysztof Drzymała
Trener: Patryk Potycz - Młodzik grupa I 2007-2008
Trener: Kucharski Marek - Młodzik grupa II 2008-2009

Mecze i składy młodzików IV Liga Okręgowa D1 Grupa 2- wiosna 24

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 21.05.2024
godz.16:00
Jaworzanka 1946 - Konfeks II . .
.
2 6.04.2024
godz.11:00
Konfeks II - Chojnowainka 1:4 (0:3) Cieszyński
Andel, Bryks, Grzesik, Kądziołka Antoni, Maleńczuk, Konieczny, Mikołajewski, Strugała, Zaremba Szymon, Borkowski, Cieszyński, Kulczycki, Trzeciak.
3 10.04.2024
godz.17:00
Górnik Lubin - Konfeks II 2:1 (1:0) Kurdziel
Bryks - Andel, Borkowski, Kądziołka, Kolber, Konieczny, Kulczycki, Mikołajewski, Strugała, Białas, Cieszyński, Grzesik, Kurdziel, Maleńczuk
4 13.04.2024
godz.15:30
Zamet Przemków - Konfeks II 3:6 (0:1) Kaczmarek i Kurdziel po 2, Drzymała i Zaremba Szymon po 1
Bryks - Andel, Grzesik, Konieczny, Kulczycki, Mikołajewski, Smykowski, Strugala, Zaremba Szymon, Drzymała, Kaczmarek, Kądziołka, Kolber, Kurdziel, Zaremba Jakub
5 20.04.2024
godz.12:00
Amico Lubin - Konfeks II 3:2 (1:2) Drzymala, Kulczycki i Mikołajewski po1
Bryks - Andel, Cieszyński, Drzymała, Grzesik, Kądziołka, Konieczny, Kulczycki, Smykowski, Kolber, Mikołajewski, Zaborowski, Zaremba Jakub, Zaremba Szymon
6 27.04.2024
godz.11:00
Konfeks II - Kopalniak Gaworzyce 6:3 (2:2). Kolber -3, Grzesik -2 i Andel -1
Bryks - Andel, Grzesik, Kolber Alan, Kolber Natan, Konieczny, Kulczycki, Mikołajewski, Cieszyński, Kuczyński, Walczak, Zaborowski
7 14.05.2024
godz.19:00
Konfeks II- Jaworzanka 1946 3:6 (2:5) Kulczycki, Kurdziel, Walczak
Bryks - Andel, Drzymała, Grzesik, Kądziołka, Kulczycki, Kurdziel, Maleńczuk, Strugała, Jasnikowski, Mikołajewski, Trzeciak, Walczak
8 18.05.2024
godz.14:00
Konfeks II - Górnik Lubin 2:3 (0:0) Kurdziel, Kulczycki
Jasnikowski - Drzymała, Grzesik, Kolber, Kulczycki, Mikołajewski, Smykowski, Walczak, Szymon Zaremba, Kurdziel, Zaborowski, Jakub Zaremba
9 25.05.2024
godz.10:00
Chojnowianka - Konfeks II . .
.
10 2.06.2024
godz.10:00
Konfeks II - Zamet Przemków . .
.
11 8.06.2024
godz.9:00
Amico Lubin - Konfeks II . .
.
12 15.06.2024
godz.
Kopalniak Gaworzyce - Konfeks II . .
.

Mecze i składy młodzików V Liga Okręgowa D1 Grupa 2- jesień 2023

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 27.08.2023
godz.14:00
Zryw Stary Łom - Konfeks II 0:13 (0:5) Jakub Kuczyński - 6 Borys Kenc -3, Kondratowicz Miłaosz - 2, Strugała Kajetan i Szymon Zaremba po 1
Cyprian Andel, Herman Jurek, Jakub Kuczyński, Borys Kenc, Kondratowicz Miłosz, Kulczycki Olivier, Sebastian Skrupski, Jakub Zaremba, Kajetan Strugała
2 3.09.2023
godz.14:30
Konfeks II - Dąb Siedliska 15:0 (7:0) Pietrukiewicz Stanislaw -3, Cieszyński Szymon -3, Maleńczuk Alan -2, Olivier Kulczycki -2, Maciej Mikołajewski - 2, Antoni Kądziołka, Kirilo Poszczenko i Patryk Podskalny po 1
Cyprian Andel, Wojciech Borkowski, Cieszyński Szymon, Krzysztof Drzymała, Antoni Kądziołka, Maleńczuk Alan, Maciej Mikołajewski, Kirilo Poszczenko, Stanisław Pietrukiewicz, Wiktor Bryks, Olivier Kulczycki, Patryk Podskalny, Kajetan Strugała, Wiktor Toś
3 10.09.2023
godz.15:00
LZS Nowy Kościół - Konfeks II 3:1 (1:1) Mikołajewski
Andel, Bień, Borkowski, Cieszyński, Drzymała, Kadziolka, Pietrukiewicz, Toś, Szymon Zaremba, Bryks, Głogocki, Kurdziel, Maleńczuk, Mikołajewski, Poschenko, Trzeciak, Jakub Zaremba
4 14.09.2023
godz.17:00
AMP Budziszów Wlk - Konfeks II 0:28 (0:14) Patryk Szmuc -11, Jakub Kuczyński -5, Borys Kenc -3, Szymon Fecko -2, Marcel Kurdziel -2, Patryk Podskalny 2, Herman Jurek, Kornel Kaczmarek i Jakub Zań po 1
Wojciech Czajka, Szymon Fecko, Herman Jurek, Kornel Kaczmarek, Borys Kenc, Marcel Kurdziel, Marcel Łacny, Patryk Podskalny, Patryk Szmuc, Jakub Kuczyński, Wiktor Toś, Jakub Zań
5 17.09.2023
godz.14:15
Konfeks II - Chojnowianka 8:1 (4:0) .
.
6 24.09.2023
godz.13:00
Juventus Legnica - Konfeks II 0:9 (0:4) Jakub Zaremba - 4, Krzysztof Drzymała - 2, Olivier Kulczycki, Kirilo Poschenko i Kajetan Zaborowski po 1
Złotnicki - Borkowski, Bryks, Drzymała, Kopystański, Kulczycki, Łacny, Poschenko, Pietrukiewicz, Strugała, Cieszyński, Kuczyński, Toś, Zaborowski, Zaremba
7 28.09.2023
godz.18:00
Konfeks II - MKS Miedź Legnica - 9:2 (2:2) Kuczyński -3, Andel, Kondratowicz, Paschenko, Cieszyński, Jakub Zremba i Szymon Zaremba po 1
Andel, Bryks, Cieszyński, Kondratowicz, Kopystański, Kuczyński, Kulczycki, Paschenko, Pietrukiewicz, Podskalny, Toś, Zborowski, Jakub Zremba ,Szymon Zaremba
8 1.10.2023
godz.12:30
Konfeks II- Zryw Stary Łom 15:0 (7:0) Herman Jurek -3, Zawiślak -3, Marcin Kurdziel -2, Jakub Kuczyński -2, Borys Kenc -2, Michał Bień, Wiktor Toś i Kajetan Strugała po 1
Czajka, Jasnikowski, Jurek, Kenc, Kopystański, Kuczyński, Kulczycki, Toś, Zaremba Szymon, Bień, Kũdziołka, Kurdziel, Strugała, Trzeciak, Zawiślak, Złotnicki
9 8.10.2023
godz.10:00
Dąb Siedliska - Konfeks II 0:15 (0:6) .
.
10 22.10.2023
godz.13:30
Konfeks II - AMP Budziszów Wlk 7:0 (3:0) .
.
11 26.10.2023
godz.16:00
Konfeks II - LZS Nowy Kościół 4:1 (1:0) Szmuc - 2, Kenc i Herman Jurek po1
Kulczycki, Kurdziel, Szmuc, Toś, Zań, Zawiślak, Czajka, Fecko, Herman,Jurek, Kaczmarek, Kenc, Kondratowicz, Kopystański, Kuczyński, Podskalny
12 29.10.2023
godz.11:30
Chojnowianka - Konfeks II 0:8 (0:3) Zaborowski - 3, Bień - 2, Szmuc, Zawiślak i Zaremba Jakub po1
Bryks, Drzymała, Łacny, Paschenko, Szmuc, Toś, Zaborowski, Zaremba Jakub, Zawiślak, Bień, Cieszyński, Strugała.
13 5.11.2023
godz.13:30
Konfeks II - Juventus Legnica 6:1 (3:0) Kuczyński Jakub, Kulczycki Oivier, Kurdziel Marcel, Cieszyński Szymon, Zaborowski Kajetan i Zaremba Jakub
Bryks - Cieszyński, Kuczyński, Kulczycki, Kurdziel, Łacny, Pashchenko, Podskalny, Toś, Andel, Kądziołka, Strugała, Zaborowski, Zaremba
14 12.11.2023
godz.10:00
MKS Miedź Legnica - Konfeks II 0:6 (0:4) Kuczynski - 4, Kenc i Zaremba Szymon po 1
Czajka, Kaczmarek. Kenc, Łacny, Podskalny, Zań, Jakub Zaremba, Szymon Zaremba, Zawiślak, Fecko, Jurek Herman, Kondratowicz, Kuczyński.