This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik wiosna 2024
1. Zagłębie II Lubin 10 25 62:12
2. Iskra Kochlice 9 21 47:18
3. Chrobry Głogów 9 18 51:19
4. Karkonosze J.Góra 9 16 29:25
5. Majdan Bolesławice 9 12 28:55
6. Konfeks Legnica 9 7 20:38
7. Górnik Polkowice 9 7 25:52
8. Nysa Zgorzelec 10 3 13:56
Młodzicy 2023/24
Snajperzy wiosna 24
Kuczyński Jakub 6
Kroczek Wojciech 5
Andel Cyprian 2
Wisowaty Jan 2
Kurdziel Marcel 2
Strugala Kajetan 1
Cieszyński Szymon 1
Kolber Alan 1
Kulczycki Olivier 1
Kopystański Szymon 1
Walczak Jakub 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik *** sezon 2022/23

Wiktor Bryks, Wojciech Czajka, Szymon Cieszyński,, Szymon Fecko, Herman Jurek, Kornel Kaczmarek, Borys Kenc, Miłosz Kondratowicz, Jakub Kuczyński, Marcel Kurdziel, Patryk Szmuc, Szymon Kopystański, Marcel Łacny, Patryk Podskalny, Kajetan Strugała, Kajetan Zaborowski, Jakub Zań, Jakub Zaremba, Marcin Zawiślak,
Trener: Patryk Potycz - Młodzik grupa I
Trener: Kucharski Marek - Młodzik grupa II

Kaczmarek Kornel

Borkowski Wojciech

Cieszyński Szymon

Kondratowicz Miłosz

Kopystański Szymon

Kroczek Wojciech

Kuczyński Jakub

Kurdziel Marcel

Podskalny Patryk

Smykowski Jakub

Zaborowski Kajetan

Zaremba Jakub

Mecze i składy młodzików II Liga Wojewódzka D1 - wiosna 2024

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 16.03.2024
godz.10:00
Konfeks I - Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:2) Kaczmarek, Podskalny, Zaborowski, Kopystański, Zaremba Jakub, Wisowaty, Kurdziel, Kuczyński, Kulczycki, Cieszyński, Kroczek Wojciech, Drzymała,Walczak
2 24.03.2024
godz.10:00
Chrobry Głogów - Konfeks I 6:1 (3:0) Kroczek Wojciech
Kaczmarek - Kopystański, Kuczyński, Kudziel, Podskalny, Walczak, Wisowaty, Zaborowski, Zaremba, Cieszyński, Drzymała, Kroczek, Kulczycki
3 6.04.2024
godz.10:00
Konfeks I - Majdan Bolesławice 8:2 (1:1) Kroczek Wojciech -3,, Kuczyński -2, Kolber, Andel i Wisowaty po 1
Kaczmarek, Zaborowski, Kurdziel, Kuczyński, Wisowaty, Podskalny, Drzymała, Zaremba Jakub, Wojciech Kroczek, Andel,Borkowski, Kolber Alan, Cieszyński.
4 13.04.2024
godz.10:00
Nysa Zgorzelec - Konfeks I 0:4 (0:3) Kroczek, Kurdziel, Strugała i Cieszyński po 1
Kaczmarek - Drzymała, Kolber, Kroczek, Kurdziel, Podskalny, Strugała, Wisowaty, Zaremba, Andel, Borkowski, Cieszyński, Kuczyński
5 20.04.2024
godz.15:00
Konfeks I - Iskra Kochlice 3:4 (1:2) Kuczyński - 2, Kulczycki
Kaczmarek - Drzymała, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Strugała, Wisowaty, Zaborowski, Cieszyński, Kopystański, Kulczycki, Smykowski
6 27.04.2024
godz.11:00
Zagłębia II Lubin - Konfeks I 5:0 (0:0) Bryks - Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Strugała, Wisowaty, Zaborowski, Zaremba, Andel, Drzymała, Kopystański, Kulczycki
7 7.05.2024
godz.16:30
Konfeks I - Górnik Polkowice 2:2 (1:0) Kuczyński i Kopystański po 1
Bryks - Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Strugała, Wisowaty, Zaborowski, Zaremba, Andel, Cieszyński, Kolber, Kopystański, Kulczycki
8 11.05.2024
godz.15:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks I 4:1 (1:1) Kuczyński
Bryks - Kolber, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Wisowaty, Zaborowski, Zaremba, Kulczycki, Smykowski, Walczak
9 18.05.2024
godz.12:00
Konfeks I - Chrobry Głogów 1:11 (0:5) Jakub Walczak
Bryks - Kolber, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Smykowski, Wisowaty, Zaborowski, Kopystański, Strugała, Walczak.
10 25.05.2024
godz.11:00
Majdan Bolesławice - Konfeks I . .
.
11 30.05.2024
godz.11:00
Konfeks I - Nysa Zgorzelec . .
.
12 1.06.2024
godz.11:00
Iskra Kochlice - Konfeks I . .
.
13 8.06.2024
godz.11:00
Konfeks I - Zagłębia II Lubin . .
.
14 15.06.2024
godz.11:00
Górnik Polkowice - Konfeks I . .
.

Mecze i składy młodzików III Liga Okręgowa D1 - jesień 2023

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 1.09.2023
godz.18:30
Konfeks I - Amico Lubin 13:0 (5:0) Kuczyński -5, Poshchenko -2, Kopystański, Kroczek, Kurdziel, Zaborowski, Mikołajewski i Smykowski po1
Bryks - Kondratowicz, Kopystański, Kroczek, Kuczyński, Kurdiel, Poshchenko, Podskalny, Zaborowski, Kulczycki, Mikołajewski, Smykowski, Strugała
2 6.09.2023
godz.16:00
Chrobry Głogów - Konfeks I 0:9 (0:4) Kroczek -4, Kuczyński -3, Kurdziel i Podskalny po 1
Bryks - Kondratowicz, Kopystański, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Poshchenko, Podskalny, Zaborowski, Kaczmarek, Smykowski, Strugała
3 9.09.2023
Konfeks I . PAUZA
.
4 16.09.2023
godz.16:00
Miedź Legnica - Konfeks I 2:2 (1:1) Zaremba i Kuczyński
Kaczmarek - Kopystański, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Pashchenko, Podskalny, Smykowski, Zaremba, Bryks, Kolber, Mikołajewski, Strugała
5 20.09.2023
godz.16:00
Konfeks I - Jaworzanka 1946 7:0 (2:0) Kuczynski -3, Kondratowicz, Kopystanski, Kroczek
Bryks - Kondratowicz, Kopystański, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Smykowski, Zaremba, Grzesik, Mikołajewski
6 23.09.2023
godz.16:00
Górnik Polkowice - Konfeks I 6:1 (1:0) samobójcza
Kaczmarek - Kondratowicz, Kopystański, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Smykowski, Zaremba Jakub, Bryks, Grzesik, Mikołajerwski, Strugała
7 1.10.2023
godz.13:30
Konfeks I - Górnik Złotoryja 6:2 (4:0) Kuczyński -3, Zaremba Jakub -2, Kroczek -1
Kaczmarek - Kondratowicz, Kopystański, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Zaborowski, Zaremba, Borkowski, Smykowski
8 17.10.2023
godz.17:00
Amico Lubin - Konfeks I 0:15 (0:8) Kolber -5, Kroczek -3, Kondratowicz, Zaremba po -2, Podskalny, Kurdziel, Kopystański po 1,
Kaczmarek - Podskalny, Zaborowski, Kondratowicz, Kurdziel, Zaremba, Kopystański, Kuczyński, Kolber, Borkowski, Kroczek, Strugała, Andel
9 7.10.2023
godz.10:00
Konfeks I - Chrobry Głogów 13:0 (6:0) Kurdziel -5, Kuczyński i Podskalny po 2, Kondratowicz, Kopystański, Kroczek i Smykowski po 1
Kaczmarek - Kondratowicz, Kopystański, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Paschenko, Podskalny, Zaborowski, Smykowski, Strugała
10 14.10.2023
Konfeks I - . PAUZA
.
11 21.10.2023
godz.13:00
Konfeks I - Miedź Legnica 7:2 (3:1) Kuczyński -3, Kopystański -2, Zaremba i Kondratowicz po 1
Kaczmarek - Kolber, Kondratowicz, Kopystański, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Zaborowski, Zaremba, Cieszyński, Kroczek, Poshchenko, Smykowski
12 28.10.2023
godz.10:00
Jaworzanka 1946 - Konfeks I 0:6 (0:3) Kuczyński -2, Kondratowicz, Smykowski, Kroczek i samobójcza
Kaczmarek - Kolber, Kondratowicz, Kopystański, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Zaborowski, Zaremba, Cieszyński, Kroczek, Poshchenko, Smykowski
13 4.11.2023
godz.14:00
Konfeks I - Górnik Polkowice 1:4 (0:1) Kurdziel
Kaczmarek - Kondratowicz, Kopystański,Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Zaborowski, Zaremba, Borkowski, Cieszyński, Smykowski
14 11.11.2023
godz.10:00
Górnik Złotoryja - Konfeks I 0:4 (0:1) Cieszyński - 3, Kuczyński
Kaczmarek - Cieszyński, Kroczek, Kuczyński, Kurdziel, Podskalny, Zaborowski, Zaremba, Strykowski, Strugała