This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Młodzik 2021-22
1. Zagłębie Lubin 8 22 46:6
2. Konfeks Legnica 8 15 29:11
3. Górnik Polkowice 9 15 29:23:
4. Chrobry I Głogów 9 14 20:21
5. Górnik Złotoryja 9 14 19:16
6. Chrobry II Głogów 9 13 17:30
7. Jaworzanka Jawor 9 7 20:23
8. Mała Unia Rosochata 9 0 6:56
Młodzicy 2020/21
Snajperzy wiosna 22
Szmuc Patryk 9
Pichowicz Mikolaj 6
Tekiele Wojciech 5
Nowacki Korneliusz 2
Fecko Szymon 2
Kovalczuk Mikhailo 2
Jurek Herman 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Młodzik rocznik 2007-08 *** sezon 2020/21

Adamczyk Oskar, Burasiewicz Aleksander, Banasik Jakub, Brzeziński Kacper, Czarnecki Bartosz, Charuk Olivier, Domagała Andrzej, Golec Stanisław, Garbarczyk Tomasz, Izbiński Wojciech, Jankowski Arkadiusz, Kuczak Wojciech, Krok Mateusz, Kaptur Adrian, Kowalczuk Dmytro, Kruszelnicki Aleks, Łabuz Tomasz, Łukasiewicz Oskar, Mroczkowski Jakub, Matwiejczuk Kacper, Niklosz Krzysztof, Niedźwiedzki Kamil, Ozymok Rusłan, Oleksa Nikola, Pachołek Damian, Pulchny Ksawery, Rakoczy Dominik, Rauss Oskar, Serkies Rafał, Szymańska Julia, Sobczyk Kacper, Tylawski Grzegorz, Wajzer Szymon, Wróbel Bartosz, Wójcik Maksymilian, Węgrzyn Aleksander, Wieczorek Jakub, Zalewski Łukasz, Zakrzewski Dawid, Zakrzewski Szymon, Zań Damian
Trener: Patryk Potycz - Młodzik grupa I 2007-2008
Trener: Kucharski Marek - Młodzik grupa II 2007-2008

Mecze i składy modzików III Liga Okręgowa D1- wiosna 2022

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 18.05.2021
godz.17:00
Zagłębie Lubin SA - Konfeks . .
2 19.03.2022
godz.11:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 2:0 (1:0) Szmuc Patryk -2
Czarnota, Jurek, Fecko, Kovalczuk, Pacewicz, Pietrukiewicz, Szmuc, Tekiele, Pichowicz, Lendin, Kondratowicz Miłosz, Radomski, Borys Kenc
3 27.03.2022
godz.13:00
Chrobry Głogów Konfeks 3:2 (3:1) Szmuc i Kovalczuk
Czarnota, Jurek, Fecko, Kovalczuk, Pacewicz, Pietrukiewicz, Szmuc, Tekiele, Pichowicz, Kondratowicz Miłosz, Radomski, Borys Kenc
4 2.04.2022
godz.17:30
Konfeks - Chrobry II Głogów 8:0 (5:0) Pichowicz -3, Nowacki -2, Szmuc i Fecko po 1, samobójcza -1
Czarnota, Jurek, Fecko, Kovalczuk, Pacewicz, Pietrukiewicz, Szmuc, Tekiele, Pichowicz, Nowacki, Kuczyński, Kondratowicz Miłosz, Kaczmarek
5 9.04.2022
godz.10:00
Górnik Polkowice - Konfeks 4:2 (4:1) Tekiele i samobójcza
Pichowicz, Tekiele, Pietrukiewicz, Pacewicz, Kovalczuk, Fecko, Jurek, Czarnota, Michalski, Nowacki, Kuczyński, Szmuc
6 24.04.2022
godz.13:00
Konfeks - Mała Unia Rosochata 7:0 (4:0) Tekiele -2, Szmuc -2, Pichowicz -2 i Fecko 1
Pichowicz, Tekiele, , Szmuc, Pietrukiewicz, Pacewicz, Kovalczuk, Fecko, Jurek, Czarnota, Michalski, Kenc, Kaczmarek
7 11.05.2022
godz.16:00
Jaworzanka Jawor - Konfeks 1:4 (0:3) Szmuc -2, Kovalczuk, Jurek
Kondratowicz, Szmuc, Pietrukiewicz, Pacewicz, Kaczmarek, Kunc, Kovalczuk, Fecko, Jurek, Kuczyński, Tekiele, Michalski
8 6.05.2022
godz.19:30
Konfeks- Zagłębie Lubin SA 1:3 (1:1) Wojciech Tekiele
Pichowicz, Tekiele, Szmuc, Pietrukiewicz, Pacewicz, Kovalczuk, Fecko, Kondratowicz, Czarnota, Michalski, Kenc, Kaczmarek, Radomski
9 14.05.2022
godz.11:00
Górnik Złotoryja - Konfeks 0:3 (0:1) Pacewicz, Tekiele, Szmuc
Tekiele, Szmuc, Pietrukiewicz, Pacewicz, Kenc, Kovalczuk, Jurek, Herman, Czarnota, Radomski, Pichowicz, Kondratowicz, Kaczmarek, Michalski
10 21.05.2022
godz.11:00
Konfeks - Chrobry Głogów . .
.
11 28.05.2022
godz.
Chrobry II Głogów - Konfeks . .
.
12 5.06.2022
godz.15:00
Konfeks - Górnik Polkowice . .
.
13 11.06.2022 Mała Unia Rosochata - Konfeks . .
14 13.11.2021
godz.11:00
Konfeks - Jaworzanka Jawor . .
.

Mecze i składy modzików III Liga Okręgowa D1- jesień 2021

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 15.09.2021
godz.17:00
Zagłębie Lubin SA - Konfeks 3:1 (2:0) Mikołaj Pichowicz
Kenc, Szmuc, Stanisław Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Wojciech Tekiele, Fecko, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak, Franciszek Pietrukiewicz, Nowacki, Zań, Kornel Kaczmarek
2 4.09.2021
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie Lubin Future 7:0 (1:0) Fecko -3, Tekiele -2, Pichowicz i Pacewicz po 1
Kenc, Szmuc, Pichowicz, Pacewicz, Nowacki, Wojciech Tekiele, Fecko, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak,, Zań, Kaczmarek
3 8.09.2021
godz.17:30
Górnik Polkowice - Konfeks 0:7 (0:4) Kenc, Szmuc, Zawiślak, Tekiele
Kenc, Marcin Zawiślak, Szmuc, Franciszek Pietrukiewicz, Pacewicz, Wojciech Tekiele, Fecko, Czarnota, Jurek, Pichowicz, Nowacki, Kaczmarek, Mykhaiło Kovalchuk .
4 11.09.2021
godz.11:00
Iskra Kochlice - Konfeks 1:8 (1:4) Szmuc -3, Tekiele - 2, Fecko, Zawiślak, Pacewicz
Czarnota, Pacewicz, Nowacki Wojciech Tekiele, Kenc, Zawiślak, Fecko, Szmuc, Będkowski, Kaczmarek, Zań
5 18.09.2021
godz.16:15
Konfeks - Chrobry Głogów SA 1:2 (0:0) Szmuc
Kenc, Szmuc, Franciszek Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Zań, Wojciech Tekiele, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak, Toś, Nowacki, Fecko, Kornel Kaczmarek, Stanisław Będkowski
6 22.09.2021 Pauza . .
7 25.09.2021
godz.11:00
Konfeks - Jaworzanka 1946 2:0 (2:0) Pichowicz, Tekiele
Kenc, Szmuc, Franciszek Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Zań, Wojciech Tekiele, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak, Toś, Nowacki, Fecko, Kornael Kaczmarek, Stanisław Będkowski
8 2.10.2021
godz.13:00
Konfeks- Zagłębie Lubin SA 1:1 (1:1) Tekiele
Pichowicz, Tekiele, Kenc, Szmuc, Franciszek Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Zań, Wojciech Tekiele, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak, Toś, Nowacki, Fecko, Kornael Kaczmarek, Stanisław Będkowski
9 9.10.2021
godz.11:00
Zagłębie Lubin Future - Konfeks. 0:3 (0:1) Szmuc, Tekiele, Zawiślak
Szmuc, Wojciech Tekiele, Marcin Zawiślak, Kenc, Franciszek Pietrukiewicz, Stanisław Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Fecko, Czarnota, Jurek, Strugała, Kuczyński, Miłosz Kondretowicz, Kaczmarek, Mykhaiło Kovalchuk
10 16.10.2021
godz.11:00
Konfeks - Górnik Polkowice 4:0 (3:0) Pichowicz - 2, Franciszek Pietrukiewicz i Wojciech Tekiele po 1
Toś, Franciszek Pietrukiewicz, Pichowicz, Kuczyński, Miłosz Kondratowicz, Wojciech Tekiele, Czarnota, Jurek, Strugała, Marcin Zawiślak, Stanisław Pietrukiewicz, Nowacki, Mykhaiło Kovalchuk
11 23.10.2021
godz.16:00
Konfeks - Iskra Kochlice 2:1 (0:0) Fecko, Pacewicz
Kenc, Szmuc, Franciszek Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Wojciech Tekiele, Fecko, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak, Nowacki, Mykhaiło Kovalchuk
12 30.10.2021
godz.11:00
- Konfeks - Chrobry Głogów SA 3:3 (3:1) Mikołaj Pichowicz,Grzegorz Pacewicz i Patryk Szmuc
Marcin Zawiślak, Patryk Szmuc, Mikołaj Pichowicz, Grzegorz Pacewicz, Wojciech Tekiele, Szymon Fecko, Szymon Cieszyński, Herman Jurek, Mykhaiło Kovalchuk, Korneliusz Nowacki, Kamil Kozłowski,Miłosz Kondratowicz, Jakub Zań
13 6.11.2021 Pauza . .
14 13.11.2021
godz.11:00
Jaworzanka 1946 - Konfeks 2:1 (2:1) Pacewicz
Kenc, Szmuc, Franciszek Pietrukiewicz, Pichowicz, Pacewicz, Wojciech Tekiele, Fecko, Czarnota, Jurek, Marcin Zawiślak, Nowacki, Mykhaiło Kovalchuk
Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
1 Zagłębie I Lubin SA 12 31 10 1 1 59 8 51
4 Chrobry Głogów 12 27 8 3 1 39 12 27
3 Konfeks Legnica 12 23 7 2 3 40 13 27
4 Jaworzanka Jawor 12 19 6 1 5 33 24 9
5 Iskra Kochlice 12 10 3 1 8 21 61 -40
6 Górnik Polkowice 12 10 3 1 8 21 39 -18
7 Zagłębie Lubin Future 12 1 0 1 11 6 62 -56