This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Trampkarz Gr2**
1. Konfeks Legnica 4 10 15:6
2. Amico Lubin 5 6 11:10
3. Odra Ścinawa 4 5 13:9
4. Sparta Grębocice 3 5 9:7
5. Sokół Jerzmanowa 3 5 4:3
6. Kuźnia Jawor 4 3 12:15
7. Gaworzyce 2 2 4:4
8. Górnik Złotoryja 3 0 6:20
Trampkarze 2016/17
Snajperzy 2017/2018
Pitner Kamil 4
Ząbek Filip 3
Lejk Szymon 2
Skwarek Dominik 1
Malinowski Jakub 1
Sałach Wiktor 1
Kołodziejczak Bartosz 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy C1 Grupa 2 sezon 2017-18

Baszczyj Bartosz, Chmielowiec Mateusz, Duda Jan, Fusek Jakub, Górski Wojciech, Grześków Patryk, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper, Malinowski Jakub, Molenda Patryk, Nowak Piotr, Paszulewicz Adrian, Pitner Kamil, Rzepa Paweł, Salach Wiktor, Skwarek Dominik, Strzelczyk Karol, Ząbek Filip, Załęski Paweł, Ziemba Dawid, Zwoliński Hubert, Żychoniuk Mateusz, Potocki Jakub, Kubiak Maciej, Lejk Szymon
Trener: Witold Woźniak

Łoboś Kacper

Strzelczyk Karol

Strzelecki Karol

Ziemba Dawid

Kołodziejczak Bartosz

Mecze i składy Trampkarzy Liga Okręgowa - sezon 2017/18

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 2.09.2017
godz.11:00
Iskra Kochlice - Konfeks 1:7 (0:1) Malinowski 2, Pitner 2, Nowak 2, Skwarek 1
Łoboś, Grześków, Załęski, Paszulewicz, Ząbek, Baszczyj, Skwarek, Pitner, Nowak, Kołodziejczak, Malinowski, Ziemba, Molenda, Żychoniuk, Zwoliński, Duda, Chmielowiec
2 9.09.2017
godz.11:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:3 (1:2) .
Grześków, Kołodziejczak, Łoboś, Malinowski, Nowak, Paszulewicz, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Ząbek, Baszczyj, Chmielowiec, Duda, Pitner, Ziemba, Zwoliński
3 13.09.2017
godz.16:30
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 5:0 (3:0) Fusek 2, Sałach 1, Skwarek 1, Ząbek 1
Baszczyj, Chmielowiec, Duda, Fusek, Grześków, Kołodziejczak, Łoboś, Malinowski, Molenda, Paszulewicz, Pitner, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Ząbek, Zwoliński, Żychoniuk, Rzepa
4 16.09.2017
godz.11:00
Chojnowianka - Konfeks 2:2 (1:1) Ziemba, Pitner
Baszczyj, Chmielowiec, Duda, Fusek, Grześków, Kołodziejczak, Łoboś, Malinowski, Paszulewicz, Pitner, Rzepa, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Ząbek, Ziemba, Zwoliński, Żychoniuk
5 30.09.2017
godz.11:00
Wikowianka - Konfeks 2:9 (1:5) Grześków 2, Pitner 2, Ziemba 2, Sałach, Ząbek, 1 samobójcza
Baszczyj, Chmielowiec, Duda, Grześków, Łoboś, Nowak, Paszulewicz, Pitner, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Tondos, Załęski, Ząbek, Ziemba, Zwoliński, Żychoniuk
6 7.10.2017
godz.13:00
Konfeks - Rodło Granowice 6:1 (4:0) Skwarek 3, Grześków 1, Nowak 1, 1 samobójcza
Chmielowiec, Duda, Fusek, Grześków, Kołodziejczak, Łoboś, Nowak, Paszulewicz, Pitner, Rzepa, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Ząbek, Zwoliński, Ziemba, Żychoniuk
7 14.10.2017
godz.11:00
Rataj Paszowice - Konfeks 0:10 (0:5) Skwarek 5, Ząbek 3, Sałach 2
Baszczyj, Chmielowiec, Duda, Fusek, Grześków, Kołodziejczak, Łoboś, Nowak, Paszulewicz, Pitner, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Ząbek, Zwoliński, Żychoniuk
8 21.10.2016
godz.13:00
Konfeks - Prochowiczanka 4:1 (1:0) Malinowski 2, Fusek 1, Rzepa 1
Chmielowiec, Fusek, Grześków, Hambicki, Kołodziejczak, Malinowski, Paszulewicz, Pitner, Potocki, Rzepa, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Zwoliński, Duda
9 20.10.2017
godz.11:00
Odra Ścinawa - Konfeks 0:0 Chmielowiec, Fusek, Grześków, Hambicki, Kołodziejczak, Malinowski, Paszulewicz, Pitner, Potocki, Rzepa, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Ząbek, Żychoniuk, Duda
Runda wiosenna 2018
10 przełożony
.
LKS Gaworzyce - Konfeks . . .
.
11 17.04.2018
godz.15:00
Konfeks - Odra Ścinawa 2:2 (1:1) Lejk, Pitner
skład: Chmielowiec, Górski, Jamka, Kołodziejczak, Leśniański, Łoboś, Paszulewicz, Pitner, Sałach, Strzelczyk, Ząbek, Zwoliński, Fusek, Lejk, Malinowski, Rzepa, Tondos
12 7.04.2018
godz.13:00
Kużnia Jawor - Konfeks 2:4 (1:2) Ząbek 3, Skwarek 1
Chmielowiec, Lejk, Łoboś, Paszulewicz, Pitner, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Ząbek, Zwoliński, Potocki, Jamka, Duda
13 14.04.2018
godz.11:00
Amico Lubin - Konfeks 1:2 (0:1) Malinowski, Sałach
skład; Chmielowiec, Górski W, Jamka, Lejk, Łoboś, Paszulewicz, Pitner, Sałach, Skwarek, Ząbek, Zwoliński, Malinowski, Kołodziejczak, Fusek, Potocki, Leśniański, Tondos
14 22.04.2018
godz.11:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 7:1 (3:1) Pitner 3, Górski 2, Lejk 1, Kołodziejczak 1
Duda, Fusek, Kołodziejczak, Łoboś, Paszulewicz, Rzepa, Skwarek, Strzelczyk, Ząbek, Zwoliński, Lejk, Górski, Leśniański, Pitner, Żychoniuk, Grześków
15 28.04.2018
godz.11:00
Sparta Grębocice - Konfeks . . .
16 3.05.2018
godz.13:00
Konfeks - Sokół Jerzmanowa . .
.
17 5.05.2018
godz.15:00
Konfeks - LKS Gaworzyce . .
.
18 12.05.2018
godz.11:00
Odra Ścinawa - Konfeks . .
.
19 20.05.2018
godz.11:00
Konfeks - Kużnia Jawor
. .
.
20 27.05.2018
godz.10:00
Konfeks - Amico Lubin
. .
.
21 31.05.2018
godz.10:00
Górnik Złotoryja - Konfeks
. .
.
22 3.06.2018
godz.13:00
Konfeks - Sparta Grębocice
. .
.
23 9.06.2018
godz.13:00
Sokół Jerzmanowa - Konfeks
. .
.
Turniej Kuźnia Cup 2018
w dniu 03.02.2018 nasi trampkarze uczestniczyli w halowym turnieju piłki nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Jawora. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W meczach grupowych nasz zespół wygrał wszystkie 3 mecze osiągając następujące wyniki:
Konfeks - Kuźnia II Jawor 1:0
Konfeks - Bolesławiec 2:0
Konfeks - Gryf Gryfów Śląski 1:0
W meczu półfinałowym Konfeks przegrał z Górnikiem Złotoryja 0:2 w związku z tym nasz zespół grał o 3 miejsce z Kuźnią Jawor przegrywając 0:4.
W wyniku tych spotkań nasz zespół uplasował się na 4 miejscu wśród 8 drużyn.
Skład Konfeksu: Łoboś, Zwoliński, Chmielowiec, Paszulewicz, Sałach, Skwarek, Żychoniuk, Kołodziejczak, Strzelczyk, Potocki, Baszczyj bramki; Żychoniuk, Kołodziejczak, Strzelczyk
Turniej Trampkarzy Górnik-Cup 2017
W dniu 03.12.2017 Górnik Wałbrzych zorganizował turniej trampkarzy, w którym startowało 10 drużyn podzielonych na dwie grupy.
Wyniki Konfeksu w grupie:
Konfeks - Górnik 1 Boguszów Gorce 1:0
Konfeks - WKS Śląsk 1:1
Konfeks - KS Polkowice 0:4
Konfeks - Górnik 2 Wałbrzych 0:0
W grupie zajęliśmy 2 miejsce zaraz za Polkowicami, a o finał graliśmy z Górnikiem Wałbrzych wygrywając 1:0 i awansując do finału gdzie spotkaliśmy się z Polkowicami, ponownie przegrywając 4:0
Skład Konfeksu:
Konfeksu; Fusek, Kołodziejczak, Łoboś, Nowak, Paszulewicz, Potocki, Sałach Strzelczyk, Załęski, Ząbek bramki; Fusek, Kołodziejczak, Sałach
XXXI Turniej Mikołajkowy OZPN Legnica.
W dniach 02 -03.12.2017 OZPN Legnica zorganizował XXXI Turniej Mikołajkowy, który odbył się w Legnicy. W turnieju startowały 24 zespoły, w tym drużyny z Niemiec oraz Czech. Drużyny były podzielone na 6 grup po 4 zespoły.
W meczach grupowych Konfeks uzyskał następujące wyniki:
Konfeks - Wuppertal 7:0
Konfeks - Górnik Lubin 1:0
Konfeks - Sokół Jerzmanowa 0:0
Nasi piłkarze zajęli w grupie pierwsze miejsce i awansowali do następnej rundy, w której grało 12 zespołów podzielonych na 4 grupy po 3 drużyny. Konfeks pokonał zespół Czarni Rokitki 4;0 oraz pechowo przegrał z Chrobrym Głogów 1:2.
Turniej wygrała drużyna Zagłębia Lubin, natomiast nasz zespół w końcowej klasyfikacji uplasował się na 6 miejscu wyprzedzając Miedź SA Legnica.
Skład Konfeksu:
Rychlicki, Duda, Bukowski, Warchoł, Frydrychowicz, Jamka, Morawski, Krupa, Latoch, Ząbek, Malinowski, Trochanowski, Żychoniuk, Chmielowiec
Bramki zdobyli:
Rychlicki 4, Bukowski 4, Duda 2, Warchoł 1, Jamka 1, Frydrychowicz 1
Międzynarodowy Turniej Piłki nożnej chłopców "GRAJ z CZWÓRKĄ"
W dniu 15.10.2017 Chojnowianka zorganizowała Międzynarodowy Turniej Piłki nożnej chłopców "GRAJ z CZWÓRKĄ".
Wyniki Konfeksu:
wyniki Konfeksu; Konfeks - Chojnowianka 0:1
Konfeks - BKS Bolesławiec 2:1
Konfeks - Miedź 0:0
Konfeks - FC Nykobing 0:10
Skład Konfeksu:
Hambicki, Łoboś, Zwoliński, Grześków, Potocki, Karolczak, Paszulewicz, Nowak, Skwarek, Pitner, Sałach, Kołodziejczak, Ząbek, Malinowski, Trochanowski, Żychoniuk, Chmielowiec