This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela Trampkarz C1 Gr2**
1. Górnik Złotoryja 4 9 9:11
2. Chojnowianka 4 8 17:7
3. Odra Ścinawa 3 7 14:3
4. Konfeks Legnica 4 7 15:6
5. Prochowiczanka 3 3 9:11
6. Rataj Paszowice 3 3 10:11
7. Granowice 2 3 6:6
8. Wilkowianka 3 3 4:14
9. Bieniowice 2 0 0:7
10. Iskra Kochlice 2 0 1:10
Trampkarze 2016/17
Snajperzy 2017/2018
Malinowski 2
Pitner 2
Nowak 2
Skwarek 2
Fusek 2
Sałach 1
Ząbek 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy C1 Grupa 2 sezon 2017-18

Baszczyj Bartosz, Chmielowiec Mateusz, Duda Jan, Fusek Jakub, Górski Wojciech, Grześków Patryk, Kaczuga Natan, Kołodziejczak Bartosz, Krupa Bartosz, Łoboś Kacper, Malinowski Jakub, Molenda Patryk, Nowak Piotr, Ostrowski Adrian, Paszulewicz Adrian, Pitner Kamil, Ptaszyński Michał, Rzepa Paweł, Salach Wiktor, Skwarek Dominik, Strzelczyk Karol, Ząbek Filip, Załęski Paweł, Ziemba Dawid, Zwoliński Hubert, Żychoniuk Mateusz
Trener: Witold Woźniak

Łoboś Kacper

Strzelczyk Karol

Kaczuga Natan

Ostrowski Adrian

Strzelecki Karol

Ziemba Dawid

Kołodziejczak Bartosz

Trener Patryk Potycz

Mecze i składy Trampkarzy Liga Okręgowa - sezon 2017/18

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 2.09.2017
godz.11:00
Iskra Kochlice - Konfeks 1:7 (0:1) Malinowski 2, Pitner 2, Nowak 2, Skwarek 1
Łoboś, Grześków, Załęski, Paszulewicz, Ząbek, Baszczyj, Skwarek, Pitner, Nowak, Kołodziejczak, Malinowski, Ziemba, Molenda, Żychoniuk, Zwoliński, Duda, Chmielowiec
2 9.09.2017
godz.11:00
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:3 (1:2) .
Grześków, Kołodziejczak, Łoboś, Malinowski, Nowak, Paszulewicz, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Ząbek, Baszczyj, Chmielowiec, Duda, Pitner, Ziemba, Zwoliński
3 13.09.2017
godz.16:30
Konfeks - Kaczawa Bieniowice 5:0 (3:0) Fusek 2, Sałach 1, Skwarek 1, Ząbek 1
Baszczyj, Chmielowiec, Duda, Fusek, Grześków, Kołodziejczak, Łoboś, Malinowski, Molenda, Paszulewicz, Pitner, Sałach, Skwarek, Strzelczyk, Załęski, Ząbek, Zwoliński, Żychoniuk, Rzepa
4 16.09.2017
godz.11:00
Chojnowianka - Konfeks 2:2 .
.
5 30.09.2017
godz.11:00
Wikowianka - Konfeks . .
.
6 7.10.2017
godz.13:00
Konfeks - Rodło Granowice . .
.
7 14.10.2017
godz.11:00
Rataj Paszowice - Konfeks . .
.
8 21.10.2016
godz.13:00
Konfeks - Prochowiczanka . .
.
9 20.10.2017
godz.11:00
Odra Ścinawa - Konfeks . .