This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela II Liga Grupa 2**
1. Zagłębie II Lubin 14 36 59:6
2. Miedź Legnica I 14 35 53:6
3. Łużyce Lubań 14 24 33:22
4. Chrobry II Głogów 14 19 31:42
5. Miedź Legnica II 14 17 31:30
6. Karkonosze J.Góra 14 16 23:38
7. Konfeks Legnica 14 8 11:55
8. Chrobry III Głogów 14 4 7:46
Trampkarze 2018/19
Snajperzy 2018/2019
Chmielowiec Mateusz 3
Zwiński Marcel 3
Rychlicki Jakub 2
Paszulewicz Adrian 2
Strzelczyk Karol 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy II Liga C1 Grupa 2 sezon 2018-19

Baszczyj Bartosz, Chmielowiec Mateusz, Duda Jan, Fusek Jakub, Górski Wojciech, Grze¶ków Patryk, Kołodziejczak Bartosz, Łobo¶ Kacper, Malinowski Jakub, Molenda Patryk, Nowak Piotr, Paszulewicz Adrian, Pitner Kamil, Rzepa Paweł, Salach Wiktor, Skwarek Dominik, Strzelczyk Karol, Z±bek Filip, Załęski Paweł, Ziemba Dawid, Zwoliński Hubert, Żychoniuk Mateusz, Potocki Jakub, Kubiak Maciej, Lejk Szymon
Trener: Witold WoĽniak

Chmielowiec Mateusz

Chruściński Konrad

Herec Dominik

Jamka Karol

Kondratowicz Olaf

Latoch Jakub

Łoboś Kacper

Paszulewicz Adrian

Romanow Robert

Rychlicki Jakub

Strzelczyk Karol

Szlęk Hubert

Tekiele Arkadiusz

Warchoł Maksymilian

Ząbek Filip

Zwoliński Hubert

Kołodziejczak Bartosz

Trener Woźniak Witold

Mecze i składy Trampkarzy II Liga Wojewódzka C1 Grupa 2 - sezon 2018/19

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 25.08.2018
godz.13:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:3) Bukowski, Frydrychowicz, Herec, Łobo¶, Molenda, Kołodziejczak, Paszulewicz, Rychlicki, Romanow, Warchoł, Z±bek. Na rezerwie: Duda, Latoch, Zwiński, Baszczyj, Tekiele
2 1.09.2018
godz.11:00
Miedź Legnica II - Konfeks 2:1(1:0) Rychlicki
Bukowski Jan,Chmielowiec Mateusz, Jamka Karol, Kołodziejczak Bartosz, Łobo¶ Kacper, Paszulewicz Adrian, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Romanow Robert, Z±bek Filip. W rezerwie: Latoch Jakub, Tekiele Arkadiusz, Zwiński Marcel,Herec Dominik, Duda Piotr, Chru¶ciński Konrad
3 8.09.2018
godz.17:00
Konfeks - Chrobry III Głogów 2:0 (2:0) Paszulewicz, Rychlicki
Bukowski Jan, Chmielowiec Mateusz, Kołodziejczak Bartosz, Łobo¶ Kacper, Jamka Karol, Paszulewicz Adrian, Rychlicki Jakub, Romanow Robert, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Z±bek Filip. Na zmianę weszli: Zwoliński Hubert, Duda Piotr, Chru¶ciński Konrad, Herec Dominik, Tekiele Arkadiusz, Zwiński Marcel, Kondratowicz Olaf
4 12.09.2018
godz.15:00
Chrobry II Głogów - Konfeks 8:1 (3:1) Strzelczyk Karol
Bukowski Jan, Chmielowiec Mateusz, Kołodziejczak Bartosz, Łobo¶ Kacper,Jamka Karol, Paszulewicz Adrian, Romanow Robert, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol Warchoł Maksymilian, Z±bek Filip na zmianę weszli Zwoliński Hubert, Chru¶ciński Konrad, Frydrychowicz Maksymilian,Tekiele Arkadiusz, Kondratowicz Olaf, Latoch Jakub
5 15.09.2018
godz.13:30
Konfeks - Miedź Legnica I 0:7 (0:4) Chmielowiec Mateusz, Jamka Karol, Kołodziejczak Bartosz, Latoch Jakub, Paszulewicz Adrian, Romanow Robert, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Z±bek Filip, Zwoliński Hubert weszli na zmianę weszli: Łobo¶ Kacper,Duda Piotr,Frydrychowicz Maksymilian,Herec Dominik,Tekiele Arkadiusz,Kondratowicz Olaf
6 22.09.2018
godz.11:00
Łużyce Lubań - Konfeks - 4:0 (3:0) Chmielowiec, Chru¶ciński, Jamka, Kołodziejczak, Łobo¶, Molenda, Romanow, Strzelczyk, Latoch, Z±bek na zmianę weszli: Frydrychowicz, Warchoł, Szlęk, Zwiński, Duda.
7 29.09.2018
godz.13:00
Konfeks - Zagłębie II Lubin 2:4 (2:2) Zwiński - 2
Romanow, Zwiński, Z±bek, Latoch, Kołodziejczak, Chru¶ciński, Strzelczyk, Rychlicki, Paszulewicz, Molenda, Łobo¶ ponadto wyst±pili Szlęk, Herec, Zwoliński, Jamka, Frydrychowicz i Morawski
8 6.10.2018
godz.14:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks 2:2 (1:1) Chmielowiec, Zwński
Romanow, Zwiński, Z±bek, Warchoł, Latoch, Kołodziejczak, Jamka, Chmielowiec, Rychlicki, Paszulewicz, Łobo¶, w 2 czę¶ci weszli Szlęk, Herec, Zwoliński, Kondratowicz, Chru¶ciński
9 13.10.2018
godz.11:00
Konfeks - Miedź Legnica II 0:8 (0:3) Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch,Łobo¶, Paszulewicz, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Z±bek, Zwiński na zmianę Chru¶ciski, Tekiele, Warchoł, Herec
10 20.10.2018
godz.11:00
Chrobry III Głogów - Konfeks 0:0 Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch, Łobo¶, Paszulweicz, Romanow, Rychlicki, Tekiele, Z±bek, Chru¶ciński, Frydrychowicz, Herec, Zwiński, Duda, Szlęk
11 27.10.2018
godz.15:00
Konfeks - Chrobry II Głogów 3:1 (0:0) Chmielowiec -2, Paszulewicz -1
Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch, Paszulewicz, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Warchoł, Z±bek, Zwoliński na zmianę wchodzili Tekiele, Chru¶ciński, Szlęk, Herec, Kondratowicz
12 3.11.2018
godz.11:00
Miedź Legnica I - Konfeks 3:0 (2:0) Romanow, Zwoliński, Z±bek, Warchoł, Latoch, Kołodziejczak, Jamka, Chmielowiec, Strzelczyk, Rychlicki, Paszulewicz, ponadto w II czę¶ci grali Herec, Zwiński, Tekiele, Frydrychowicz, Chru¶ciński, Bukowski
13 10.11.2018
godz.13:00
Konfeks - Łużyce Lubań 0:2 (0:1) Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch, Paszulewicz, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Warchoł, Z±bek, Zwoliński, Łobo¶, Szlęk, Tekiele, Kondratowicz, Herec, Zwiński
14 17.11.2018
godz.11:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks 10:0 (6:0) Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch, Łobo¶, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Warchoł, Z±bek, Zwoliński, Szlęk, Herec, Bukowski, Chru¶ciński, Zwiński
Turniej Trampkarzy
W dniu 08.12.2018 nasi trampkarze uczestniczyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Gromadce im.Krzysztofa Chachary
Wyniku Konfeksu:
Konfeks - Kochlice 4-1
Konfeks - Górnik Złotoryja 1:0
Konfeks - Lubań 1:3
Konfeks - Mirsk 4:2
Konfeks - Rosenbach 0:2
Konfeks - Gromadka 0:2
Skład Konfeksu: Łobo¶, Szymonek, Paszulewicz, Z±bek, Kołodziejczak, Warchoł, Latoch, Strzelczyk, Zwiński
Bramki: Z±bek - 3, Kołodziejczak - 2, Latoch - 1, Zwiński - 4