This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela II Liga Grupa 2**
1. Miedź Legnica 13 29 53:9
2. BKS Bolesławiec 11 28 42:5
3. Miedź II Legnica 13 21 30:14
4. Chrobry II Głogów 12 18 34:29
5. Łużyce Lubań 12 17 29:21
6. Karkonosze J.Góra 13 16 37:36
7. Konfeks Legnica 13 12 29:69
8. Pogoń Góra 13 0 8:79
Trampkarze 2018/2019
Snajperzy wiosna 2019
Jakub Rychlicki 14
Filip Ząbek 5
Arkadiusz Tekiele 3
Bukowski 2
Zwiński 2
Karol Strzelczyk 2
Chmielowiec 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy II Liga C1 Grupa 2 sezon 2018-19

Baszczyj Bartosz, Chmielowiec Mateusz, Duda Jan, Fusek Jakub, Górski Wojciech, Grześków Patryk, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper, Malinowski Jakub, Molenda Patryk, Nowak Piotr, Paszulewicz Adrian, Pitner Kamil, Rzepa Paweł, Salach Wiktor, Skwarek Dominik, Strzelczyk Karol, Ząbek Filip, Załęski Paweł, Ziemba Dawid, Zwoliński Hubert, Żychoniuk Mateusz, Potocki Jakub, Kubiak Maciej, Lejk Szymon
Trener: Witold Woźniak

Chmielowiec Mateusz

Chruściński Konrad

Herec Dominik

Jamka Karol

Kondratowicz Olaf

Latoch Jakub

Łoboś Kacper

Paszulewicz Adrian

Romanow Robert

Rychlicki Jakub

Strzelczyk Karol

Szlęk Hubert

Tekiele Arkadiusz

Warchoł Maksymilian

Ząbek Filip

Zwoliński Hubert

Kołodziejczak Bartosz

Trener Woźniak Witold

Mecze i składy Trampkarzy II Liga Wojewódzka C1 Grupa 2 - sezon 2018/19 - runda wiosenna

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 16.03.2019
godz.11:00
Łużyce Lubań - Konfeks 4:5 (0:3) Rychlicki - 2, Bukowski -1, Ząbek
Morawski, Latoch, Cmielowiec, Tomaszewski, Strzelczyk, Marciniszyn, Romanow, Ząbek, Rychlicki, Jamka, Tekiele.
W drugiej połowie wystąpili: Szymonek, Herec, Bukowski, Kondratowicz, Zwiński, Świątkowski
2 23.03.2019
godz.11:00
BKS Bolesławiec - Konfeks 7:0 (4:0) Szymonek, Romanow, Latoch, Tomaszewski, Strzelczyk, Tekiele, Ptaszyński, Ząbek, Jamka, Bukowski, Zwinski
W drugiej połowie zagrali: Morawski, Herec, Kondratowicz, Świątkowski, Rychlicki
3 30.03.2019
godz.11:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 3:1 (2:1) Ząbek, Rychlicki, Tekiele
Morawski, Latoch, Chmielowiec, Strzelczyk, Ząbek, Tomaszewski, Ptaszyński, Rychlicki, Jamka, Tekiele, Romanow,Zwiński, Herec, Świątkowski, Bukowski, Ścigała, Kondratowicz.
4 6.04.2019
godz.15:00
Chrobry II Głogów - Konfeks 2:3 (1:2) Rychlicki - 2, Zwiński -1
Morawski, Tomaszewski, Strzelczyk, Ptaszyński, Romanow, Ząbek, Rychlicki, Chmielowiec, Jamka, Bukowski, Świątkowski, Zwiński, Herec
5 13.04.2019
godz.11:00
Konfeks - Pogoń Góra 7:2 (3:1) Rychlicki - 5, Ząbek i Strzelczyk po 1
Morawski, Tomaszewski, Strzelczyk, Ptaszyński, Romanow, Ząbek, Rychlicki, Chmielowiec, Jamka, Bukowski, Świątkowski, Zwiński, Herec
6 18.04.2019
godz.11:00
Miedź Legnica - Konfeks - 8:1 (1:0) Ząbek
Morawski, Chmielowiec, Jamka, Latoch, Ptaszyński, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Tekiele, Tomaszewski, Ząbek, Ścigała, Herec, Bukowski, Świątkowski, Zwiński, Kondratowicz, Kołodziejczak
7 27.04.2019
godz.11:00
Konfeks - Miedź II Legnica 1:7 (1:1) Rychlicki
Chmielowiec, Jamka, Latoch, Morawski, Ptaszyński, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Tekiele, Tomaszewski, Ząbek, Ścigała, Herec, Świątkowski, Zwiński, Kondratowicz
8 4.05.2019
godz.11:00
Łużyce Lubań - Konfeks 6:1 (3:0) Bukowski
Morawski, Chmielowiec, Latoch, Strzelczyk, Ząbek, Ptaszyński, Romanow, Rychlicki, Bukowski, Tekiele, Ścigała, Kondratowicz, Świątkowski, Zwiński, Jamka
9 11.05.2019
godz.11:00
Konfeks - BKS Bolesławiec 0:4 (0:3) Morawski, Chmielowiec, Latoch, Strzelczyk, Tomaszewski, Ząbek, Tekiele, Rychlicki, Jamka, Bukowski, Ptaszyński, Łoboś, Zwiński, Herec, Romanow, Kołodziejczak, Świątkowski
10 18.05.2019
godz.11:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks 6:1 (2:0) Rychlicki
Morawski, Latoch, Chmielowiec, Tomaszewski, Strzelczyk, Ząbek, Ptaszyński, Rychlicki, Jamka, Bukowski, Tekiele, Ścigała, Zwiński, Herec, Świątkowski, Romanow.
11 25.05.2019
godz.11:00
Konfeks - Chrobry II Głogów 4:8 (1:2) Chmielowiec, Tekiele A.,Zwiński, Rychlicki
Chmielowiec, Chruściński, Jamka, Latoch, Łoboś, Romanow, Strzelczyk, Świątkowski, Ptaszyński, Tekiele Arkadiusz, Zwiński, Ścigała, Herec, Rychlicki, Ząbek
12 1.06.2019
godz.11:00
Pogoń Góra - Konfeks 1:4 (0:3) Strzelczyk, Ząbek, Rychlicki, Tekiele
Morawski, Latoch, Chmielowiec, Strzelczyk, Jamka, Ptaszyński, Chruściński, Ząbek, Rychlicki, Zwiński, Tekiele, Ścigała, Herec, Świątkowski, Marciniszyn, Frydrychowicz, Romanow
13 8.06.2019
godz.11:00
Konfeks - Miedź Legnica 0:12 Morawski, Tomaszewski, Jamka, Strzelczyk, Chmielowiec, Ząbek, Rychlicki, Chruściński, Tekiele, Latoch, Frydrychowicz, Ścigała, Herec, Ptaszyński, Romanow, Kondratowicz, Zwiński.
14 15.06.2019
godz.11:00
Miedź II Legnica - Konfeks . .

Mecze i składy Trampkarzy II Liga Wojewódzka C1 Grupa 2 - sezon 2018/19

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 25.08.2018
godz.13:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:3) Bukowski, Frydrychowicz, Herec, Łoboś, Molenda, Kołodziejczak, Paszulewicz, Rychlicki, Romanow, Warchoł, Ząbek. Na rezerwie: Duda, Latoch, Zwiński, Baszczyj, Tekiele
2 1.09.2018
godz.11:00
Miedź Legnica II - Konfeks 2:1(1:0) Rychlicki
Bukowski Jan,Chmielowiec Mateusz, Jamka Karol, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper, Paszulewicz Adrian, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Romanow Robert, Ząbek Filip. W rezerwie: Latoch Jakub, Tekiele Arkadiusz, Zwiński Marcel,Herec Dominik, Duda Piotr, Chruściński Konrad
3 8.09.2018
godz.17:00
Konfeks - Chrobry III Głogów 2:0 (2:0) Paszulewicz, Rychlicki
Bukowski Jan, Chmielowiec Mateusz, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper, Jamka Karol, Paszulewicz Adrian, Rychlicki Jakub, Romanow Robert, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Ząbek Filip. Na zmianę weszli: Zwoliński Hubert, Duda Piotr, Chruściński Konrad, Herec Dominik, Tekiele Arkadiusz, Zwiński Marcel, Kondratowicz Olaf
4 12.09.2018
godz.15:00
Chrobry II Głogów - Konfeks 8:1 (3:1) Strzelczyk Karol
Bukowski Jan, Chmielowiec Mateusz, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper,Jamka Karol, Paszulewicz Adrian, Romanow Robert, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol Warchoł Maksymilian, Ząbek Filip na zmianę weszli Zwoliński Hubert, Chruściński Konrad, Frydrychowicz Maksymilian,Tekiele Arkadiusz, Kondratowicz Olaf, Latoch Jakub
5 15.09.2018
godz.13:30
Konfeks - Miedź Legnica I 0:7 (0:4) Chmielowiec Mateusz, Jamka Karol, Kołodziejczak Bartosz, Latoch Jakub, Paszulewicz Adrian, Romanow Robert, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Ząbek Filip, Zwoliński Hubert weszli na zmianę weszli: Łoboś Kacper,Duda Piotr,Frydrychowicz Maksymilian,Herec Dominik,Tekiele Arkadiusz,Kondratowicz Olaf
6 22.09.2018
godz.11:00
Łużyce Lubań - Konfeks - 4:0 (3:0) Chmielowiec, Chruściński, Jamka, Kołodziejczak, Łoboś, Molenda, Romanow, Strzelczyk, Latoch, Ząbek na zmianę weszli: Frydrychowicz, Warchoł, Szlęk, Zwiński, Duda.
7 29.09.2018
godz.13:00
Konfeks - Zagłębie II Lubin 2:4 (2:2) Zwiński - 2
Romanow, Zwiński, Ząbek, Latoch, Kołodziejczak, Chruściński, Strzelczyk, Rychlicki, Paszulewicz, Molenda, Łoboś ponadto wystąpili Szlęk, Herec, Zwoliński, Jamka, Frydrychowicz i Morawski
8 6.10.2018
godz.14:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks 2:2 (1:1) Chmielowiec, Zwński
Romanow, Zwiński, Ząbek, Warchoł, Latoch, Kołodziejczak, Jamka, Chmielowiec, Rychlicki, Paszulewicz, Łoboś, w 2 części weszli Szlęk, Herec, Zwoliński, Kondratowicz, Chruściński
9 13.10.2018
godz.11:00
Konfeks - Miedź Legnica II 0:8 (0:3) Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch,Łoboś, Paszulewicz, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Ząbek, Zwiński na zmianę Chruściski, Tekiele, Warchoł, Herec
10 20.10.2018
godz.11:00
Chrobry III Głogów - Konfeks 0:0 Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch, Łoboś, Paszulweicz, Romanow, Rychlicki, Tekiele, Ząbek, Chruściński, Frydrychowicz, Herec, Zwiński, Duda, Szlęk
11 27.10.2018
godz.15:00
Konfeks - Chrobry II Głogów 3:1 (0:0) Chmielowiec -2, Paszulewicz -1
Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch, Paszulewicz, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Warchoł, Ząbek, Zwoliński na zmianę wchodzili Tekiele, Chruściński, Szlęk, Herec, Kondratowicz
12 3.11.2018
godz.11:00
Miedź Legnica I - Konfeks 3:0 (2:0) Romanow, Zwoliński, Ząbek, Warchoł, Latoch, Kołodziejczak, Jamka, Chmielowiec, Strzelczyk, Rychlicki, Paszulewicz, ponadto w II części grali Herec, Zwiński, Tekiele, Frydrychowicz, Chruściński, Bukowski
13 10.11.2018
godz.13:00
Konfeks - Łużyce Lubań 0:2 (0:1) Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch, Paszulewicz, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Warchoł, Ząbek, Zwoliński, Łoboś, Szlęk, Tekiele, Kondratowicz, Herec, Zwiński
14 17.11.2018
godz.11:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks 10:0 (6:0) Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch, Łoboś, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Warchoł, Ząbek, Zwoliński, Szlęk, Herec, Bukowski, Chruściński, Zwiński

Tabela Trampkarzy II Liga Wojewódzka C1 Grupa 2 - jesień 2018

Lp Drużyna M Pkt W R P B+ B- +/-
2 Zagłębie II Lubin 14 36 12 0 2 68 14 54
2 Miedź Legnica 14 35 11 2 1 53 6 47
3 Łużyce Lubań 14 24 7 3 4 33 22 11
4 Chrobry II Głogów 14 19 6 1 7 31 42 -11
5 Miedź II Legnica I 14 17 5 2 7 31 30 1
6 Karkonosze Jelenia Góra 14 16 4 4 6 23 38 -15
7 Konfeks Legnica 14 8 2 2 10 11 55 -44
8 Chrobry III Głogów 14 4 4 0 4 9 52 -43