This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela II Liga Grupa 2**
1. Miedź Legnica I 9 25 37:3
2. Zagłębie II Lubin 9 24 46:8
3. Łużyce Lubań 9 16 26:15
4. Karkonosze J.Góra 9 11 19:25
5. Chrobry II Głogów 9 10 18:34
6. Miedź Legnica II 9 10 10:21
7. Konfeks Legnica 9 4 8:33
8. Chrobry III Głogów 9 3 6:31
Trampkarze 2017/18
Snajperzy 2018/2019
Zwiński Marcel 3
Rychlicki Jakub 2
Paszulewicz Adrian 1
Strzelczyk Karol 1
Chmielowiec Mateusz 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy II Liga C1 Grupa 2 sezon 2018-19

Baszczyj Bartosz, Chmielowiec Mateusz, Duda Jan, Fusek Jakub, Górski Wojciech, Grześków Patryk, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper, Malinowski Jakub, Molenda Patryk, Nowak Piotr, Paszulewicz Adrian, Pitner Kamil, Rzepa Paweł, Salach Wiktor, Skwarek Dominik, Strzelczyk Karol, Ząbek Filip, Załęski Paweł, Ziemba Dawid, Zwoliński Hubert, Żychoniuk Mateusz, Potocki Jakub, Kubiak Maciej, Lejk Szymon
Trener: Witold Woźniak

Łoboś Kacper

Hambicki

Strzelczyk Karol

Chmielowiec Mateusz

Duda Jan

Fusek Jakub

Grześków Patryk

Malinowski Jakub

Paszulewicz Adrian

Pitner Kamil

Potocki Jakub

Rzepa Paweł

Salach Wiktor

Skwarek Dominik

Ząbek Filip

Załeski Paweł

Kołodziejczak Bartosz

Trener Woźniak Witold

Mecze i składy Trampkarzy II Liga Wojewódzka C1 Grupa 2 - sezon 2018/19

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 25.08.2018
godz.13:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:3) Bukowski, Frydrychowicz, Herec, Łoboś, Molenda, Kołodziejczak, Paszulewicz, Rychlicki, Romanow, Warchoł, Ząbek. Na rezerwie: Duda, Latoch, Zwiński, Baszczyj, Tekiele
2 1.09.2018
godz.11:00
Miedź Legnica II - Konfeks 2:1(1:0) Rychlicki
Bukowski Jan,Chmielowiec Mateusz, Jamka Karol, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper, Paszulewicz Adrian, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Romanow Robert, Ząbek Filip. W rezerwie: Latoch Jakub, Tekiele Arkadiusz, Zwiński Marcel,Herec Dominik, Duda Piotr, Chruściński Konrad
3 8.09.2018
godz.17:00
Konfeks - Chrobry III Głogów 2:0 (2:0) Paszulewicz, Rychlicki
Bukowski Jan, Chmielowiec Mateusz, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper, Jamka Karol, Paszulewicz Adrian, Rychlicki Jakub, Romanow Robert, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Ząbek Filip. Na zmianę weszli: Zwoliński Hubert, Duda Piotr, Chruściński Konrad, Herec Dominik, Tekiele Arkadiusz, Zwiński Marcel, Kondratowicz Olaf
4 12.09.2018
godz.15:00
Chrobry II Głogów - Konfeks 8:1 (3:1) Strzelczyk Karol
Bukowski Jan, Chmielowiec Mateusz, Kołodziejczak Bartosz, Łoboś Kacper,Jamka Karol, Paszulewicz Adrian, Romanow Robert, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol Warchoł Maksymilian, Ząbek Filip na zmianę weszli Zwoliński Hubert, Chruściński Konrad, Frydrychowicz Maksymilian,Tekiele Arkadiusz, Kondratowicz Olaf, Latoch Jakub
5 15.09.2018
godz.13:30
Konfeks - Miedź Legnica I 0:7 (0:4) Chmielowiec Mateusz, Jamka Karol, Kołodziejczak Bartosz, Latoch Jakub, Paszulewicz Adrian, Romanow Robert, Rychlicki Jakub, Strzelczyk Karol, Warchoł Maksymilian, Ząbek Filip, Zwoliński Hubert weszli na zmianę weszli: Łoboś Kacper,Duda Piotr,Frydrychowicz Maksymilian,Herec Dominik,Tekiele Arkadiusz,Kondratowicz Olaf
6 22.09.2018
godz.11:00
Łużyce Lubań - Konfeks - 4:0 (3:0) Chmielowiec, Chruściński, Jamka, Kołodziejczak, Łoboś, Molenda, Romanow, Strzelczyk, Latoch, Ząbek na zmianę weszli: Frydrychowicz, Warchoł, Szlęk, Zwiński, Duda.
7 29.09.2018
godz.13:00
Konfeks - Zagłębie II Lubin 2:4 (2:2) Zwiński - 2
Romanow, Zwiński, Ząbek, Latoch, Kołodziejczak, Chruściński, Strzelczyk, Rychlicki, Paszulewicz, Molenda, Łoboś ponadto wystąpili Szlęk, Herec, Zwoliński, Jamka, Frydrychowicz i Morawski
8 6.10.2018
godz.14:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks 2:2 (1:1) Chmielowiec, Zwński
Romanow, Zwiński, Ząbek, Warchoł, Latoch, Kołodziejczak, Jamka, Chmielowiec, Rychlicki, Paszulewicz, Łoboś, w 2 części weszli Szlęk, Herec, Zwoliński, Kondratowicz, Chruściński
9 13.10.2018
godz.11:00
Konfeks - Miedź Legnica II 0:8 (0:3) Chmielowiec, Jamka, Kołodziejczak, Latoch,Łoboś, Paszulewicz, Romanow, Rychlicki, Strzelczyk, Ząbek, Zwiński na zmianę Chruściski, Tekiele, Warchoł, Herec
10 20.10.2018
godz.11:00
Chrobry III Głogów - Konfeks . .
11 27.10.2018
godz.15:00
Konfeks - Chrobry II Głogów . .
12 3.11.2018
godz.11:00
Miedź Legnica I - Konfeks . .
13 10.11.2018
godz.13:00
Konfeks - Łużyce Lubań . .
14 17.11.2018
godz.11:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks . .