This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela II Liga Grupa 2**
1. Łużyce Lubań 4 12 33:8
2. Karkonosze J.Góra 3 9 23:3
3. Bobrzanie 4 9 14:14
4. Górnik Polkowice 4 6 19:16
5. Zagłębie II Lubin 4 6 23:21
6. Iskra Kochlice 3 3 14:18
7. Nysa Zgorzelec 4 0 8:20
8. Konfeks Legnica 4 0 5:39
Trampkarze 2019/2020
Snajperzy jesień 2021
Rauss Oskar 2
Kovalczuk Dmytro 1
Niedźwiecki Kamil 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy II Liga C1 Grupa 2 *** rocznik 2005-06 *** sezon 2019-20

Adamczyk Oskar, Basiura Szymon, Brzeziński Kacper, Chruściński Konrad, Frydrychowicz Maksymilian, Golec Stanisław, Kondratowicz Olaf, Kaptur Adrian, Krok Mateusz, Kowalczuk Dmytro, Latoch Jakub, Łukasiewicz Oskar, Morawski Błażej, Marciniszyn Wojciech, Mroczkowski Jakub, Jankowski Arkadiusz, Jamka Karol, Obara Dawid, Pidzik Daniel, Rychlicki Jakub, Rauss Oskar, Rakoczy Dominik, Świątkowski Paweł, Szlęk Hubert, Szlęk Leon, Szymonek Igor, Ścigała Maciej, Tylawski Grzegorz, Tekiele Arkadiusz, Wróblewski Szymon, Wróblewski Jakub, Zwiński Marcel, Warchoł Maksymilian, Romanow Robert

Mecze i składy Trampkarzy II Liga Wojewódzka C1 Grupa 2 - sezon 2020/21 - runda jesienna

Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 29.08.2020
godz.10:00
Iskra Kochlice - Konfeks 8:3 (5:0) Rauss -2, Kovalczuk
Łąpieś - Niedźwiecki, Brzeziński, Inglot, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Kovalczuk, Czarnecki, Zieliński, Sieczkiewicz
2 5.09.2020
godz.14:00
Konfeks - Górnik Polkowice 0:12 (0:5) Prykhodko, Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Zieliński, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Kovalchuk, Czarnecki, Brzeziński, Sieczkiewicz, Łabuz.
3 9.09.2020
godz.18:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 1:11 (0:7) Niedzwiecki Kamil
Prykhodko, Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Zieliński, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Kovalchuk, Czarnecki, Brzeziński, Sieczkiewicz, Łabuz.
4 12.09.2020
godz.11:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks 8:1 (3:0) Oskar Rauss
Prykhodko, Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Zieliński, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Kovalchuk, Czarnecki, Brzeziński, Sieczkiewicz, Łabuz.
5 20.09.200
godz.10:00
Konfeks - Nysa Zgorzelec . .
.
6 26.09.2020
godz.11:00
Łużyce Lubań - Konfeks - . .
.
7 3.10.2020
godz.11:00
Konfeks - Bobrzanie Bolesławiec . .
.
8 10.10.2020
godz.11:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks . .
.
9 17.10.2020
godz.13:30
Konfeks - Iskra Kochlice . .
.
10 24.10.2020
godz.11:00
Górnik Polkowice - Konfeks . .
.
11 31.10.2020
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie II Lubin . .
.
12 7.11.2020
godz.11:00
Nysa Zgorzelec - Konfeks . .
.
13 11.11.2020
godz.11:00
Konfeks - Łużyce Lubań . .
.
14 14.11.2020
godz.11:00
Bobrzanie Bolesławiec - Konfeks . .
.