This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Tabela III Liga Okręgowa**
1. Zagłębie Lubin 2 6 14:0
2. Chrobry Głogów 2 6 5:1
3. Konfeks Legnica 3 6 7:4
4. Iskra Kochlice 3 4 11:5
5. Zagłębie Lubin Future 2 3 7:4
6. Wilkowianka 2 1 2:5
7. Górnik Złotoryja 2 0 2:13
8. Gwardia Białołęka 2 0 1:17
Trampkarze 2019/2020
Snajperzy wiosna 2021
Warchoł Maksymilian 2
Czarnecki Bartosz 1
Serenda 1
Zimoń 1
Nasi Sponsorzy

Kadra Trampkarzy *** rocznik 2005-06 *** sezon 2020-21

Milan Gajzer, Sebastian Łąpieś, Kamil Niedźwiecki, Dawid Zakrzewski, Maksymilian Warchoł, Wojciech Tekiele, Norbert Serenda, Mateusz Krok, Andrzej Domagała, Bartosz Czarnecki, Hubert Cichy, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Adam Sieczkiewicz, Dmytro Kovalczuk, Brzeziński, Inglot, Oskar Rauss, Matwiejczuk, Łabuz
Mecze i składy Trampkarzy III Liga Okręgowa C1 - sezon 2021 - runda wiosenna
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 13.03.2021
godz.11:00
Górnik Złotoryja - Konfeks 1:5 (0:2) Warchoł - 2, Serenda, Czarnecki i Zimoń po 1,
Gajzler, Kacper Zakrzewski, Warchoł, Serenda, Rakoczy, Niedźwiedzki, Łąpieś, Krok, Dmytro Kovalchuk, Dobies, Czarnecki, Michał Zieliński, Zawiślak, Dawid Zakrzewski, Zimoń, Kocoń
2 20.03.2021
godz.11:00
Konfeks - Chrobry Głogów 0:2 (0:1) Gajzler, Zawi¶lak, Dawid Zakrzewski, Serenda, Rakoczy, NiedĽwiedzki, Ł±pie¶, Krok, Dobies, Czarnecki, Zimoń, Kacper Zakrzewski, Łabuz, Dmytro Kovalchuk, Mazur
3 24.03.2021
godz.18:30
Iskra Kochlice - Konfeks - 1:2 (0:1) NiedĽwiedzki, Dmytro Kovalchuk
Gajzler, Zawi¶lak, Dawid Zakrzewski, Serenda, Rakoczy, NiedĽwiedzki, Ł±pie¶, Krok, Dobies, Czarnecki, Zimoń, Kacper Zakrzewski, Łabuz, Dmytro Kovalchuk, Mazur
4 10.04.2021
godz.15:30
Konfeks - Gwardia Białołęka . .
.
5 17.04.2021
godz.
Zagłębie Lubin - Konfeks . .
.
6 24.04.2021
godz.14:30
Konfeks - Wikowianka . .
.
7 3.05.2021
godz.
Zagłębie Lubin Future - Konfeks . .
.
8 8.05.2021
godz.13:00
Konfeks - Górnik Złotoryja . .
9 15.05.2021
godz.
Chrobry Głogów - Konfeks . .
.
10 22.05.2021
godz.15:00
Konfeks - Iskra Kochlice . .
11 29.05.2021
godz.
Gwardia Białołęka - Konfeks .
12 5.06.2021
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie Lubin . .
.
13 12.06.2021
godz.
Wilkowianka - Konfeks - . .
.
14 19.06.2021
godz.12:00
Konfeks - Zagłębie Lubin Future . .
.
Mecze i składy Trampkarzy II Liga Wojewódzka C1 Grupa 2 - sezon 2020/21 - runda jesienna
Lp Data Mecz Wynik Strzelcy bramek i składy
1 29.08.2020
godz.10:00
Iskra Kochlice - Konfeks 8:3 (5:0) Rauss -2, Kovalczuk
Łąpieś - Niedźwiecki, Brzeziński, Inglot, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Kovalczuk, Czarnecki, Zieliński, Sieczkiewicz
2 5.09.2020
godz.14:00
Konfeks - Górnik Polkowice 0:12 (0:5) Prykhodko, Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Zieliński, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Kovalchuk, Czarnecki, Brzeziński, Sieczkiewicz, Łabuz.
3 9.09.2020
godz.18:00
Konfeks - Karkonosze Jelenia Góra 1:11 (0:7) Niedzwiecki Kamil
Prykhodko, Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Zieliński, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Kovalchuk, Czarnecki, Brzeziński, Sieczkiewicz, Łabuz.
4 12.09.2020
godz.11:00
Zagłębie II Lubin - Konfeks 8:1 (3:0) Oskar Rauss
Prykhodko, Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Zieliński, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Kovalchuk, Czarnecki, Brzeziński, Sieczkiewicz, Łabuz.
5 20.09.200
godz.10:00
Konfeks - Nysa Zgorzelec 1:7 (0:4) Oskar Rauss
Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Zieliński, Warchoł, Serenda, Rauss, Krok, Czarnecki, Cichy Hubert, Gajzler, Brzeziński, Sieczkiewicz, Kovalchuk Dmytro
6 26.09.2020
godz.11:00
Łużyce Lubań - Konfeks - 11:1 (7:1). Kacper Zakrzewski
Milan Gajzer, Sebastian Łąpieś, Kamil Niedźwiecki, Dawid Zakrzewski, Maksymilian Warchoł, Wojciech Tekiele, Norbert Serenda, Mateusz Krok, Andrzej Domagała, Bartosz Czarnecki, Hubert Cichy, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Adam Sieczkiewicz, Dmytro Kovalczuk
7 3.10.2020
godz.11:00
Konfeks - Bobrzanie Bolesławiec 2:9 (0:6) Rauss, Czarnecki
Zawiślak, Rakoczy, Gajzler, Łąpieś, Niedźwiecki, Inglot, Warchoł, Serenda, Rauss, Krok, Czarnecki, Dobies, Zieliński, Zakrzewski Kacper, Zakrzewski Dawid, Sieczkiewicz, Kovalczuk
8 10.10.2020
godz.11:00
Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks 10:0 (5:0) Milan Gajzer, Sebastian Łąpieś, Kamil Niedźwiecki, Dawid Zakrzewski, Maksymilian Warchoł, Wojciech Tekiele, Norbert Serenda, Mateusz Krok, Andrzej Domagała, Bartosz Czarnecki, Hubert Cichy, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Adam Sieczkiewicz, Dmytro Kovalczuk
9 17.10.2020
godz.13:30
Konfeks - Iskra Kochlice 2:11 (2:6) Czarnecki i Warchoł po 1
Milan Gajzer, Sebastian Łąpieś, Kamil Niedźwiecki, Dawid Zakrzewski, Maksymilian Warchoł, Wojciech Tekiele, Norbert Serenda, Mateusz Krok, Andrzej Domagała, Bartosz Czarnecki, Hubert Cichy, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Adam Sieczkiewicz, Dmytro Kovalczuk
10 24.10.2020
godz.11:00
Górnik Polkowice - Konfeks 2:0 (1:0) Milan Gajzer, Sebastian Łąpieś, Kamil Niedźwiecki, Dawid Zakrzewski, Maksymilian Warchoł, Wojciech Tekiele, Norbert Serenda, Mateusz Krok, Andrzej Domagała, Bartosz Czarnecki, Hubert Cichy, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Adam Sieczkiewicz, Dmytro Kovalczuk, Zielinski, Matwiejczuk, Rauss
11 31.10.2020
godz.11:00
Konfeks - Zagłębie II Lubin 3:9 (3:1) Czarnecki, NiedĽwiedzki i Rauss po 1
Dobies, Gajzler, Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Kacper Zakrzewski, Warchoł, Serenda, Rauss, Matwiejczuk, Krok, Czarnecki, Dawid Zakrzewski, Sieczkiewicz, Kowalczuk
12 7.11.2020
godz.11:00
Nysa Zgorzelec - Konfeks 3:2 (2:1) Zawi¶lak, Krok
Zawi¶lak, Gajzler, NiedĽwiedzki, Zieliński, Kacper Zakrzewski, Warchoł, Sieczkiewicz, Serenda, Łabuz, Krok, Czarnecki, Dawid Zakrzewski, Dmytro Kovalchuk
13 11.11.2020
godz.11:00
Konfeks - Łużyce Lubań 1:2 (0:1) NiedĽwiedzki
Dobies, Zawi¶lak, Ł±pie¶ NiedĽwiedzki, Michał Zieliński, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Warchoł, Serenda, Rauss, Czarnecki, Sieczkiewicz, Łabuz, Dmytro Kovalchuk
14 15.11.2020
godz.10:00
Bobrzanie Bolesławiec - Konfeks 5:1 (3:0) Dobies
Dobies, Zawi¶lak, Gajzler, Ł±pie¶, NiedĽwiedzki, Kacper Zakrzewski, Warchoł, Serenda, Rauss, Łabuz, Czarnecki, Dawid Zakrzewski, Sieczkiewicz, Dmytro Kovalchuk