This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





3 4
Hymn Konfeksu
Ostatni mecz
Tabela 2022/2023
1 Iskra Ksieginice 40
2 Stal Chocianów 33
3 Kaczawa Bieniowice 31
4 Błękitni Koskowice 28
5 Czarni Dziewin 25
6 Górnik Lubin 24
7 KS Legnickie Pole 23
8 Konfeks Legnica 21
9 Dąb Siedliska 21
10 Orzeł Zagrodno 15
11 Płomień Radwanice 14
12 Czarni Rokitki 14
13 Zawisza Serby 13
14 Gwardia Białołęka 12
15 Dragon Jaczów 12
16 Zryw Kłębanowice 10
więcej
15 kolejka 19/20.11.22
Zagrodno - Dziewin 0:1
Leg.Pole - Siedliska 2:1
Stal - Jaczów 10:1
Rokitki - Górnik 3:3
Konfeks - Gwardia 2:1
Serby - Iskra 2:5
Kaczawa - Płomień 5:2
Błękitni - Zryw 3:3
16 kolejka wiosna..23
Leg.Pole - Dziewin
Płomień - Siedliska
Zagrodno - Jaczów
Stal - Górnik
Błękitni - Iskra
Konfeks - Kaczawa
Gwardia - Serby
Rokitki - Zryw
Snajperzy 2022/2023
Przerywacz Paweł 12
Chojnowski Szymon 5
Krupa Bartosz 5
Swędzikiewicz Maciej 3
Nowak Piotr 3
Bukowski Jan 2
Krupa Jakub 2
Jazowiecki Aleksander 2
Korczyński Mateusz 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 15 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Iskra Ksieginice 15 40 13 1 1 69 21
2 Stal Chocianów 15 33 10 2 3 57 24
3 Kaczawa Bieniowice 15 31 9 2 4 38 20
4 Błękitni Koskowice 15 28 8 3 4 49 26
5 Czarni Dziewin 15 25 8 6 1 29 34
6 Górnik Lubin 15 24 7 5 3 34 30
7 KS Legnickie Pole 15 23 7 6 2 35 24
8 Konfeks Legnica 15 21 7 8 0 36 31
9 Dąb Siedliska 15 21 6 6 3 27 40
10 Orzeł Zagrodno 15 15 4 8 3 23 30
11 Płomień Radwanice 15 14 3 7 5 24 42
12 Czarni Rokitki 15 14 3 7 5 31 50
13 Zawisza Serby 15 13 3 8 4 28 45
14 Gwardia Białołęka 15 12 3 9 3 20 38
15 Dragon Jaczów 15 12 3 9 3 34 55
16 Zryw Kłębanowice 15 10 2 9 4 27 51

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2022/23

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . . 6:3 2:2 . 4:0 . 4:1 . . 3:2 . 3:0 . 3:3 3:3
2 Zawisza Serby 1:5 . . . 1:3 . . . 2:5 3:3 2:2 4:7 1:1 2:3 5:1 .
3 D±b Siedliska . 2:1 . 1:3 2:0 . 1:1 . 1:7 . . 0:5 . 1:1 . .
4 Orzeł Zagrodno . 3:1 . . 0:1 . . . 0:1 . 3:2 0:2 1:4 1:2 1:3 .
5 Czarni Dziewin 4:2 . . . . 2:1 1:1 5:3 . 1:3 0:3 . 3:0 . . 1:2
6 Konfeks Legnica . 2:3 0:1 5:1 . . . 6:4 . . . . 2:1 . 8:1 2:1
7 Płomień Radwanice 0:7 2:2 . 2:2 . 0:3 . . . 2:4 1:3 . . . 3:3 .
8 Dragon Jaczów . 1:3 3:3 0:0 . . 2:3 . 1:6 . . 0:1 . 4:1 7:2 .
9 Iskra Księginice 3:2 . . . 10:1 4:2 5:0 . . 1:5 5:2 . 7:0 3:2 . .
10 Stal Chocianów 2:1 . 8:0 2:0 . 3:4 . 10:1 . . . . 2:1 . . 7:1
11 KS Legnickie Pole . . 2:1 . . 2:0 . 6:1 . 1:3 . . 2:1 . . 6:0
12 Kaczawa Bieniowice 1:1 . . . 2:4 2:1 5:2 . 0:1 1:1 1:1 . . 5:2 . .
13 Gwardia Białołęka . . 1:3 . . . 3:1 1:1 . . . 1:1 . . 0:6 5:1
14 Górnik Lubin 1:3 . . . 4:1 2:0 1:2 . . 4:1 2:1 . 4:1 . . 2:2
15 Czarni Rokitki . 1:2 . . 0:2 . . . 0:8 3:3 1:0 2:3 . 3:3 . .
16 Kłębanowice . 5:0 1:3 2:6 . . 0:4 4:5 3:3 . . 0:2 . . 2:2 .

Seria - runda jesienna 2022 /23

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 0 3 1 3 3 3 1 0 1 3 3 0 3 3 1
2 Zawisza Serby 1 0 3 1 0 3 1 0 1 0 0 3 0 0 0
3 D±b Siedliska 1 3 1 1 3 0 3 0 3 3 0 3 0 0 0
4 Orzeł Zagrodno 1 0 3 0 0 0 0 3 1 0 0 1 3 3 0
5 Czarni Dziewin 0 0 1 3 0 0 0 3 3 3 3 3 3 0 3
6 Konfeks Legnica 0 3 0 0 3 3 3 0 0 0 3 0 3 0 3
7 Płomień Radwanice 1 0 1 1 3 0 3 1 3 0 0 1 0 0 0
8 Dragon Jaczów 1 0 1 0 0 3 3 0 1 0 0 0 0 3 0
9 Iskra Księginice 3 3 0 3 3 3 3 3 3 1 3 3 3 3 3
10 Stal Chocianów 0 3 3 3 1 0 1 3 1 3 3 3 3 3 3
11 KS Legnickie Pole 3 3 0 3 0 3 1 3 1 0 0 0 0 3 3
12 Kaczawa Bieniowice 3 3 0 1 1 3 1 3 0 3 3 3 0 1 3
13 Gwardia Białołęka 1 0 0 0 3 0 0 0 1 0 3 0 3 1 0
14 Górnik Lubin 3 3 3 1 3 0 0 1 0 3 0 3 3 0 1
15 Czarni Rokitki 1 0 3 0 0 0 1 1 1 3 3 0 0 0 1
16 Zryw Kłębanowice 1 0 0 0 0 3 0 1 0 1 0 0 0 3 1

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice . . . . . . . . . . . . . . .
2 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . .
3 D±b Siedliska . . . . . . . . . . . . . . .
4 Orzeł Zagrodno . . . . . . . . . . . . . . .
5 Czarni Dziewin . . . . . . . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . .
7 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . .
8 Dragon Jaczów . . . . . . . . . . . . . . .
9 Iskra Księginice . . . . . . . . . . . . . . .
10 Stal Chocianów . . . . . . . . . . . . . . .
11 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . .
12 Kaczawa Bieniowice . . . . . . . . . . . . . . .
13 Gwardia Białołęka . . . . . . . . . . . . . . .
14 Górnik Lubin . . . . . . . . . . . . . . .
15 Czarni Rokitki . . . . . . . . . . . . . . .
16 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . .