This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Konfeks 2023/24
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2023/24
1 Sparta Grębocice 63
2 Chojnowianka Chojnów 57
3 Błękitni Kościelec 55
4 Konfeks Legnica 55
5 Iskra Kochlice 54
6 Odra Scinawa 47
7 Błękitni Koskowice 46
8 Sokół Jerzmanowa 42
9 Pogoń Góra 40
10 Stal Chocianów 39
11 Zryw Kłębanowice 29
12 Kaczawa Bieniowice 25
13 Górnik Lubin 21
14 Dąb Siedliska 19
15 Dragon Jaczów 16
16 Czarni Dziewin 7
więcej
27 kolejka 25/26.05.24
Koskowice - Kościelec 3:6
Jaczów - Chojnów
Siedliska - Górnik 1:3
Konfeks - Kochlice 1:4
Góra - Odra 2:3
Dziewin - Jerzmanowa
Kaczawa - Sparta 0:3
Stal - Zryw 5:1
28 kolejka 1/2.06.24
Kochlice - Koskowice
Zryw - Dziewin
Jerzmanowa - Siedliska
Kościelec - Jaczów
Odra - Kaczawa
Górnik - Konfeks
Chojnów - Góra
Sparta - Stal
Snajperzy 2023/24
Ziemba Jakub 17
Swędzikiewicz Maciej 16
Krupa Bartosz 14
Dańczak Oliwer 7
Przerywacz Paweł 4
Plebaniak Dominik 3
Cichy Norbert 3
Karolczak Korneliusz 3
Korczyński Mateusz 2
Pilarowski Maciej 2
Grządkowski Michał 1
Tkaczenko Ivan 1
Nowak Piotr. 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 27 kolejce

Tabela po 27 kolejce
# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Sparta Grębocice 27 63 20 4 3 89 39
2 Chojnowianka Chojnów 26 57 18 5 3 81 31
3 Błękitni Kościelec 27 55 17 5 4 92 50
4 Konfeks Legnica 27 55 18 9 1 76 41
5 Iskra Kochlice 27 54 17 7 3 99 39
6 Odra Scinawa 27 47 14 8 5 76 51
7 Błękitni Koskowice 27 46 14 9 4 65 55
8 Sokół Jerzmanowa 26 42 13 10 3 71 58
9 Pogoń Góra 27 40 11 9 7 60 63
10 Stal Chocianów 27 39 11 10 6 55 61
11 Zryw Kłębanowice 27 29 9 16 2 40 78
12 Kaczawa Bieniowice 27 25 7 16 4 48 71
13 Górnik Lubin 27 21 7 20 0 43 111
14 Dąb Siedliska 26 19 5 17 4 55 87
15 Dragon Jaczów 26 16 4 18 4 57 88
16 Czarni Dziewin 26 7 2 23 1 34 116

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2022/23

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . 2:2 6:3 2:2 1:4 4:0 7:3 4:1 0:9 2:4 3:2 0:3 3:0 1:3 3:3 3:3
2 Zawisza Serby 1:5 . 3:5 4:1 1:3 2:1 3:2 4:2 2:5 3:3 2:2 4:7 1:1 2:3 3:4 1:6
3 D±b Siedliska 5:1 2:1 . 1:3 2:0 1:1 1:1 3:2 1:7 2:1 3:0 0:5 2:2 1:1 5:1 1:2
4 Orzeł Zagrodno 1:3 3:1 2:3 . 0:1 1:2 1:2 3:6 0:1 3:9 3:2 0:2 1:4 1:2 1:3 0:1
5 Czarni Dziewin 4:2 0:2 2:2 3:5 . 2:1 1:1 5:3 0:3 1:3 0:3 2:1 3:0 4:0 6:1 1:2
6 Konfeks Legnica 2:0 2:3 0:1 5:1 5:1 . 4:4 6:4 2:3 3:2 3:0 0:1 2:1 1:2 8:1 2:1
7 Płomień Radwanice 0:7 2:2 2:1 2:2 2:2 0:3 . 1:6 1:13 2:4 1:3 2:4 3:7 1:1 3:3 1:4
8 Dragon Jaczów 5:2 1:3 3:3 0:0 0:3 0:1 2:3 . 1:6 5:2 3:0 0:1 1:0 4:1 7:2 2:1
9 Iskra Księginice 3:2 3:0 5:1 5:0 10:1 4:2 5:0 5:0 . 1:5 5:2 6:3 7:0 3:2 5:2 3:1
10 Stal Chocianów 2:1 2:1 8:0 2:0 5:2 3:4 4:0 10:1 1:3 . 3:0 1:1 2:1 0:0 5:0 7:1
11 KS Legnickie Pole 0:3 0:3 2:1 0:3 0:3 2:0 0:3 6:1 0:3 1:3 . 0:3 2:1 0:3 0:3 6:0
12 Kaczawa Bieniowice 1:1 1:0 2:0 3:1 2:4 2:1 5:2 2:3 0:1 1:1 1:1 . 2:1 5:2 5:1 2:1
13 Gwardia Białołęka 0:2 1:1 1:3 3:1 4:3 1:1 3:1 1:1 0:3 1:2 3:0 1:1 . 3:2 0:6 5:1
14 Górnik Lubin 1:3 2:2 5:1 0:0 4:1 2:0 1:2 1:3 0:6 4:1 2:1 1:1 4:1 . 0:3 2:2
15 Czarni Rokitki 2:4 1:2 1:4 1:2 0:2 1:4 5:3 1:7 0:8 3:3 1:0 2:3 3:3 3:3 . 1:5
16 Kłębanowice 4:3 5:0 1:3 2:6 1:3 3:2 0:4 4:5 3:3 0:2 3:0 0:2 8:3 4:1 2:2 .

Seria - runda jesienna 2022 /23

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 0 3 1 3 3 3 1 0 1 3 3 0 3 3 1
2 Zawisza Serby 1 0 3 1 0 3 1 0 1 0 0 3 0 0 0
3 D±b Siedliska 1 3 1 1 3 0 3 0 3 3 0 3 0 0 0
4 Orzeł Zagrodno 1 0 3 0 0 0 0 3 1 0 0 1 3 3 0
5 Czarni Dziewin 0 0 1 3 0 0 0 3 3 3 3 3 3 0 3
6 Konfeks Legnica 0 3 0 0 3 3 3 0 0 0 3 0 3 0 3
7 Płomień Radwanice 1 0 1 1 3 0 3 1 3 0 0 1 0 0 0
8 Dragon Jaczów 1 0 1 0 0 3 3 0 1 0 0 0 0 3 0
9 Iskra Księginice 3 3 0 3 3 3 3 3 3 1 3 3 3 3 3
10 Stal Chocianów 0 3 3 3 1 0 1 3 1 3 3 3 3 3 3
11 KS Legnickie Pole 3 3 0 3 0 3 1 3 1 0 0 0 0 3 3
12 Kaczawa Bieniowice 3 3 0 1 1 3 1 3 0 3 3 3 0 1 3
13 Gwardia Białołęka 1 0 0 0 3 0 0 0 1 0 3 0 3 1 0
14 Górnik Lubin 3 3 3 1 3 0 0 1 0 3 0 3 3 0 1
15 Czarni Rokitki 1 0 3 0 0 0 1 1 1 3 3 0 0 0 1
16 Zryw Kłębanowice 1 0 0 0 0 3 0 1 0 1 0 0 0 3 1

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 0 3 0 0 1 3 3 0 3 3 0 0 0 0 0
2 Zawisza Serby 1 0 3 3 1 0 0 3 3 0 3 3 1 0 0
3 D±b Siedliska 0 1 3 0 0 0 1 0 1 3 3 3 3 3 3
4 Orzeł Zagrodno 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 3
5 Czarni Dziewin 3 1 1 0 3 3 0 0 3 0 0 3 3 0 0
6 Konfeks Legnica 0 1 0 3 3 3 3 3 1 3 3 0 0 0 1
7 Płomień Radwanice 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 3 0 3 0
8 Dragon Jaczów 3 3 0 3 3 3 3 0 3 3 0 0 3 3 3
9 Iskra Księginice 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
10 Stal Chocianów 1 3 0 3 1 0 3 3 3 3 3 3 0 3 0
11 KS Legnickie Pole 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Kaczawa Bieniowice 3 3 3 3 1 3 3 3 0 0 1 3 0 3 3
13 Gwardia Białołęka 1 0 1 0 3 3 1 3 0 3 0 0 3 0 1
14 Górnik Lubin 1 1 3 3 0 0 1 0 0 0 1 3 1 3 0
15 Czarni Rokitki 0 0 1 0 0 3 0 3 0 0 3 0 0 0 3
16 Zryw Kłębanowice 3 0 3 3 3 0 0 3 3 0 3 0 3 3 3
**** KS Legnickie Pole wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.