Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazując 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dzięki tym środkom będziemy mogli dofinansować nasze drużyny dziecięce i młodzieżowe organizując turnieje i zawody sportowe. Szczegóły obok w zakładce. Z góry dziękujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica ogłasza nabór wszystkich chętnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chętni proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostać kolejnym naszym wychowankiem, który będzie grał w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pójść w ślady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz się do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Wiadomości
Wizyta Huberta Krawczuna w Konfeksie.
26/12/2023 5:37
W 21 grudnia 2023 roku odwiedził nas nasz wychowanek Hubert Krwaczun . Hubert obecnie gra w II ligowym zespole Stomilu Olsztyn, którego jest czołowym zawodnikiem. Podczas godzinnej rozmowy przedstawił nam swoje plany na rundę wiosennną i ma nadzieję, że jego zespół załapie się do baraży o grę w I lidze. Interesował się jak zawsze sytuacja naszego klubu i gratulował dobrej rundy jesiennej. Wręczył Dyrektorowi Potyczowi koszulkę z dedykacją dla całego klubu I plakaty Stomilu Olsztyn. Ze strony Konfeksu otrzymał drobny świąteczny upominek.
Cieszymy się, że Hubert utrzymuje stały kontakt z macierzystym klubem i życzymy Hubertowi przepięknych Świat Bożego Narodzenia, Super 2024 roku, dużo dużo zdrowia oraz sukcesów na niwie sportowej i osobistej.
Stomil Olsztyn
3 punkty na zakończenie rundy
19/11/2023 15:52
Legnica 18 listopada 2023 godz.12:00

Liga Okręgowa

Konfeks Legnica - Zryw Kłębanowice 1:0 (1:0)

Przerywacz (Konfeks) - Myszogląd (Zryw)

Bramka: 1:0 Bartosz Krupa 8 min

Sędzia: Marcin Czukiewski (główny) - Konrad Śliwka I asystent, Hubert Bębas II asystent

Widzów: ok.80

Ostatni mecz rundy jesiennej nasz zespół rozegrał ze Zrywem Kłębanowice na bardzo trudnym grząskim boisku. Nasz zespół w tym meczu wystąpił poważnie osłabiony, ponieważ z różnych względów nie mogli grać Grządkowski, Jazowiecki, Dańczak, Nowak, Fraska. W związku z tym do kadry meczowej weszli kolejni bardzo młodzi 15 i 16 letni zawodnicy z drużyny juniorów Młodszych tj. Andrzej Domagała, Marek Mazur i Wojciech Wąsowski.
Złotą bramkę dla naszego zespołu w 8 minucie zdobył strzałem głową z 6 metrów Bartek Krupa wykorzystując świetne podanie z rzutu wolnego Dominika Plebaniaka. W tym meczu było bardzo mało sytuacji bramkowych, ponieważ ciężko było jest stworzyć na tak trudnym terenie.
Konfeks miał jeszcze jedna sytuację bramkową w 82 minucie jednak Bartek Krupa strzelił obok bramki z 6 metrów. Natomiast goście mogli wyrównać w 87 minucie spotkania gdy Myszogląd oddał piękny strzał z 12 metrów, który kapitalnie obronił Błażej Morawski . Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszego zespołu, który oprócz okresu między 46 a 70 minutą był zespołem minimalnie lepszym. Było to 10 zwycięstwo w tej rundzie naszego zespołu, które dało nam 4 miejsce w tabeli mając tyle samo 31 punktów jak zajmujący 3 miejsce zespół Błękitnych.
Po meczu zorganizowaliśmy w biurze klubu zakończenie sezonu, który przebiegł w świetnej atmosferze,następie cała drużyna wraz z trenerem i swoimi dziewczynami udała się do Cubany gdzie miło spędzili czas świętując udana rundę.

Konfeks: Morawski - Chojnowski, Cichy, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Przerywacz (89 min Mazur), Swędzikiewicz, Ziemba ( 70 min Domagała), Żychoniuk
Kłębanowice: Flejszer - Grzesik, Jahołkowski, Kolasa (90 Kuczyński), Lejk, Malynovskyi (65 min Salach), Skulski, Slipets (82 min Myszzogląd), Woźniak (60 min Dubowski), Zakrocki Michał, Zarocki Natan
Powrót z niczym z Jerzmanowej
12/11/2023 3:31
Jerzmanowa 11 listopada 2023 godz.14:00

Sokół Jerzmanowa - Konfeks Legnica 5:2 (1:1)

Krystian Woźniak, Węgrzyn (Jerzmanowa) - Dańczak, Jazowiecki, Nowak, Żychaniuk (Konfeks)

Bramki:1:0 A.Woźniak 42 min, 1:1 Ziemba 45+2 min, 2:1 Kasprzyk 53 min (karny), 3:1 Michalczak 74 min, 4:1 A.Woźniak 78 min, 4:2 Swędzikiewicz 84 min, 5:2 Kasprzyk 86 min

Sędzia: Artur Dębowski (główny) - I asystent Arkadiusz Banach, II asystent Szymon Urbaniak

Po ostatnim zwycięskim meczu liczyliśmy na dobrą grę i zwycięstwo e Jerzmanowej. Pierwsze 25 minut to gra w środku pola gdzie żaden zespół nie stworzył dobrej sytuacji bramkowej.
W 26 minucie spotkania Plebaniak miał kapitalną 100% sytuację na zdobycie bramki jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, szkoda bo mógł być to kluczowy moment meczu.
W 41 minucie tracimy bramkę po kontrze i złym zachowaniem naszego bramkarza. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Jakub Ziemba gubi obrońców i strzela bramkę na 1-1. Niestety po przerwie tracimy w bardzo prosty sposób 4 bramki w tym dwie z rzutów karnych. Na osłodę wysokiej przegranej Maciej Swędzikiewicz strzela druga bramkę i przegrywamy 2-5.
Mamy nadzieję na zdecydowanie lepszą grę naszego zespołu w kolejnym meczu, który rozegramy na własnym boisku w najbliższą sobotę o godz. 12:00 ze Zrywem Kłębanowice. Mamy o co grać, ponieważ, zwycięstwo może dać nam przy sprzyjających wynikach awans na III miejsce w tabeli po rundzie jesiennej .
Zapraszamy serdecznie naszych kibiców na ten ciekawie zapowiadający się mecz , ponieważ w drużynie gości jest były trener naszego zespołu Witold Woźniak oraz występuje w nim 5 naszych wychowanków.

Jerzmanowa: Auguścik - Gnap, Kasprzyk, Kubski (46 min Kasiński), Michalczak, Sikora (89 min Verkholiaz), Wasieńko, Węgrzyn, Wójtowicz, Adrian Woźniak, Krystian Woźniak
Konfeks: Stępień - Chojnowski, Cichy, Dańczak (75 min Nowak), Grządkowski (60 min Fraska), Jazowiecki, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba, Żychoniuk
Pewna wygrana
05/11/2023 23:15
Legnica 5 listopada 2023 godz.14:00

Konfeks Legnica - Górnik Lubin 5:0 (2:0)

Krupa (Konfeks) - Dróżdż, Matkowski, Suchara (Górnik)
Dróżdż 27 min (Górnik)

Bramki: 1:0 Cichy 10 min, 2:0 Krupa 42 min, 3:0 Cichy 49 min, 4:0 Fraska 80 min, 5:0 Plebaniak 87 min

Sędzia: Piotr Zając (główny) - I asystent Marcin Sołdaczuk, II asystent Krystian Drozdowski

Widzów: ok.100

Po bardzo dobrym meczu z Iskrą Kochlice tym razem naszym przeciwnikiem był zespół z dolnych rejonów tabeli Górnik Lubin.
Od początku spotkania nasz zespół prowadził grę i tylko kwestią czasu było strzelenie pierwszej bramki.
W 10 minucie Mateusz Korczyński wykonuje rzut rożny, a Norbert Cichy strzałem głową daje nam prowadzenie 1-0. W 27 minucie zawodnik gości Dróżdz otrzymuje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji musi opuścić plac gry.
W 33 minucie w 100 % sytuacji bramkowej nie wykorzystuje Dańczak ,który z 14 metrów strzela obok słupka . W 42 minucie ładną indywidualną akcją popisuje się Ziemba, który idealnie wykłada piłkę Bartkowi Krupie i prowadzimy 2-0. W 49 minucie na 3-0 podwyższa Cichy, który wykorzystuje dobre podanie Korczyńskiego. Goście mają w 55 minucie rzut wolny z 25 metrów oddając piękny strzał w okienko naszej bramki , piękną interwencją popisuje się Stępień . Goście pomimo osłabienia grają bardzo ambitnie, ale są bezradni.
W 73 minucie strzał Swędzikiewicza w 8 metrów świetnie broni bramkarz gości Kocik. W 82 minucie ładną asystą popisuje się Oliver Dańczak, a Adam Fraska mocnym strzałem z 12 metrów w róg bramki podwyższa wynik na 4-0. 2 minuty później dwukrotnie wspaniałymi interwencjami popisuje się bramkarz gości broniąc z najbliższej odległości strzały Dańczaka. Wynik meczu w 87 minucie na 5-0 ustala Dominik Plebaniak wykorzystując dobre dośrodkowanie z lewej strony Ziemby .
Kolejny mecz na zespół rozegra 11.11 z Sokołem o godz. 14:00 na wyjeździe w Jerzmanowej.

Konfeks: Stępień - Cichy, Jazowiecki (55 min Chojnowski), Dańczak, Korczyński, Krupa (65 min Fraska), Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba, Żychoniuk
Górnik: Kacik - Czerniak, Dróżdż, Gracz, Łopaciński, Malarowski, Matkowski (58 min Kot), Pavliuk, Spychała, Suchara, Wegliński
Cenne zwyciestwo Konfeksu !!
30/10/2023 13:53
Lubin 28 października 2023 godz.16:00

Iskra Kochlice - Konfeks Legnica 1:2 (0:0)

Cichy (Konfeks) - Baranowski i Grochowski (Kochlice)

Bramki dla Konfeksu: 0:1 Swędzikiewicz 65 min, 0:2 Krupa 75 min, 1:2 Maćków 84 min

Sędzia: Piotr Szczyrbaty (główny) - Kajetan Kasprzyk I asystent, Patryk Wojciechowski II asystent

Mecz z Iskra Kochlice ze względu na zły stan boiska w Kochlicach odbył sie na sztucznej płycie Zagłębia Lubin .
Mecz od początku stał na dobrym poziomie, widać było, że obydwa zespoły chcą grać w piłkę. Mecz toczył się w szybkim tempie i mówgł zadowolić sympatykóww obu zespołóww.
W 10 minucie świetnym zagraniem popisał się Dańczak który wyprowadził na czystą pozycję bramkową Mateusza Korczyńskiego na sytuację sam na sam z bramkarzem. Niestety Mateusz nie wykorzystał 100% sytuacji bramkowej.
W 38 minucie spotkania mający już żółtą kartkę zawodnik Iskry symulował faul naszego obrońcy w polu karnym za co sędzia natychmiast ukarał go druga żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną.
Druga połowa spotkania rozpoczęła się od przewagi Iskry,która pomimo osłabienia prezentowała się bardzo dobrze. W 61 minucie Iskra miała bardzo dobra sytuację bramkową jednak świetnie w naszej bramce spisał się Jakub Stępień ,który obronił strzał z 8 metrów. Od tego momentu rozpoczyna się bardzo dobra gra naszego zespołu. W 64 minucie 100% sytuacji bramkowej nie wykorzystał Przerywacz. W 65 minucie ładną akcja z lewej strony popisuje się Jakub Ziemba ,który wrzuca piłkę w pole karne, a Maciek Swędzikiewicz świetnym strzałem w długi róg pokonuje bramkarza gospodarzy.
W 75 minucie strzelamy druga bramkę gdy super wrzutką popisuje się Swędzikiewicz, a Bartek Krupa kapitalna główka w długi róg nie daje szans na skuteczną interwencję bramkarzowi. W dalszym ciągu po zdobytej bramce trwa kapitalna gra naszego zespołu. W 82 minucie powinniśmy zamknąć mecz na 3-0 jednak Szymon Chojnowski z 12 metrów strzela obok słupka. W 84 minucie Iskra zdobywa bramkę kontaktową. Nasz zespół świetnie reaguje i do końca meczu kontroluje przebieg gry. W 2 minucie doliczonego czasu gry świetną akcja popisuje się rozgrywający bardzo dobry mecz Maciek Swędzikiewicz ,który przeprowadza 40 metrowy rajd mijając 4 zawodników jednak jego strzał świetnie broni bramkarz Iskry. Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem Konfeksu,który pokazał że stać nas na bardzo dobre występy. Jest to tym bardziej cenne, że według naszej opini Iskra Kochlice była naszym najgroźniejszym zawodnikiem w dotychczasowych meczach. Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedzielę 05.11 o godz. 14:00 z Górnikiem Lubin na własnym boisku.

Poniżej dodajemy opinię naszego trenera Macieja Białasa po spotkaniu z Iskrą:
- Graliśmy dzisiaj zdecydowanie z najlepszym piłkarsko zespołem w lidze. Iskra przystąpiła do dzisiejszego meczu w pełnym składzie i biorąc pod uwagę ilość strzelonych bramek przez przeciwnika w lidze i ilość straconych naszych bramek na wyjeździe, musieliśmy zagrać perfekcyjny mecz w obronie. W pierwszej połowie trochę za mocno fragmentami daliśmy się zepchnąć przeciwnikowi na własną połowę. Mimo wszystko skuteczne potrafiliśmy się bronić a przy odrobinie szczęścia mogliśmy zdobyć bramkę, gdzie doskonałej sytuacji nie wykorzystał Mateusz Korczyński. Przestrzegałem zawodników, że kluczową będzie dyscyplina i mimo czerwonej kartki Grochowskiego w 38 min, Kochlice w ogóle nie traciły na jakości gry. Mieliśmy bardzo dobry fragment między 60 a 80 min, gdzie przeważaliśmy, strzeliliśmy 2 kapitalne bramki i mogliśmy zamknąć mecz na 3:0 gdzie nieznacznie pomylił się Szymon Chojnowski, będąc w idealnej sytuacji. Na poziomie seniorskim musimy strzelać takie bramki. Jestem przekonany , że z każdym meczem nasze wyrachowanie będzie rosło , żeby na przyszłość nie wprowadzać sobie takiego bałaganu w końcówce spotkania.
Gratuluję zawodnikom zwycięstwa, zostawili dzisiaj kawał zdrowia tym bardziej, że praktycznie całą ligę gramy z 2/3 zawodnikami na zmianę z pola.

Kochlice: Wojciński - Gulewicz (65 min Sinanis), Hebda (60 min Baranowski), Sibik (70 min Kozłowski, Sobolewski (65 min Sobczak), Winnik, Kwiatkowski, Skoczylas, Grochowski, Maćków, Wierzbicki
Konfeks: Stępień - Grządkowski, Cichy (68 min Chojnowski), Jazowiecki, Przerywacz, Bartosz Krupa, Ziemba, Pilarowski, Korczyński, Swędzikiewicz, Dańczak (80 min Żychoniuk)
Podział punktów
22/10/2023 3:45
Legnica 21 października 2023 godz.15:00

Konfeks Legnica - Legsad Kościelec 1:1 (0:1)

Cichy, Jazowiecki, Swędzikiewicz (Konfeks) - Długosz, Dziaszyk, Szałach (Kościelec)

Bramki: 0:1 Szlęk 35 min, 1:1 Przerywacz 88 min

Sędzia: Marcin Nawracaj (główny) - Mateusz Kruszyński I asystent, Arkadiusz Banach II asystent

Widzów: ok.150

Mecz dwóch czołowych zespołów klasy okręgowej w związku z kilku dniowymi opadami deszczu odbył się na bardzo mokrej, grząskiej murawie.
Już w 2 minucie po rzucie rożnym Pilarowski miał 100% sytuację bramkową jednak jego strzał głową z 4 metrów obronił Rydz. Szkoda, ponieważ mogliśmy świetnie rozpocząć ten mecz. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo przeciętna, co wykorzystał przeciwnik w 32 minucie. Pomocnik gości zacentrował piłkę z prawej strony na 25 metr od naszej bramki. Nasz środkowy obrońca źle obliczył lot piłki, która doszła do Leona Szlęk,który perfekcyjnie przyjął piłkę i strzałem z 12 metrów pokonał naszego bramkarza. Leon Szlęk to zawodnik wypożyczony na rundę jesienna do Legsadu i spisał się w tym meczu bardzo dobrze będąc najlepszym zawodnikiem Błękitnych. Mamy nadzieję, że Leon w rundzie wiosennej będzie strzelał bramki dla naszego zespołu.
W drugiej połowie wiele ożywienia dla naszego zespołu wprowadził wprowadzony po przerwie Oliver Dańczak.
W 60 minucie świetne podanie Dańczaka na wolne pole do Przerywacza,który z 15 metrów strzela nad poprzeczką. W odpowiedzi minutę później Szałach również z 14 metrów strzela nad poprzeczkę. W 71 minucie Legsad ma świetną sytuację bramkową, na nasze szczęście Taranek z 12 metrów minimalnie się myli. W 78 minucie Jakub Ziemba ma bardzo dobra sytuację bramkową, jednak jego strzał z 10 metrów o milimetry mija słupek bramki gości.
Nasz zespół ambitnie dąży do wyrównania i w 88 minucie możemy cieszyć się z gola. Bramkarz gości Rydz popełnia błąd przy wyprowadzeniu piłki ,która przyjmuje Przerywacz i strzela wyrównującą bramkę. W sumie mecz kończy się wynikiem remisowym . Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, Cieszy jednak ambitna gra do końca, która dala nam remis.
W kolejnym meczy ,który rozegramy 28.10 w sobotę o godz. 15 zmierzymy się na wyjeździe z bardzo mocnym zespołem Iskry Kochlice. Liczymy na bardzo dobrą grę obu zespołów i przełamanie naszego kryzysu, ponieważ w 4 ostatnich meczach zdobyliśmy tylko 4 punkty. Stać Nasz zespół na bardzo dobrą grę i dlatego z optymizmem czekamy na mecz z Iskra.

Konfeks: Stępień - Cichy, Jazowiecki, Korczyński, Krupa (80 min Zychoniuk), Nowak (50 min Dańczak), Pilarowski, Przerywacz, Swędzikiewicz, Ziemba
Kościelec: Rydz - Antosiewicz, Borek, Chudzik, Długosz, Dziaszyk, Janoś, Karpov, Szałach, Szlęk (68 min Wanielista), Taranek (75 min Mika)
Ambitna gra Konfeksu
16/10/2023 2:17
Chojnów 15 października 2023 godz.15:00

Chojnowianka - Konfeks Legnica 3:2 (0:0)

Baszczak, Mastalerz, Sierpina, Kądziołka (Chojnowianka) - Grządkowski, Jazowiecki, Korczyński, Krupa (Konfeks)
Korczyński 25 min (Konfeks)

Bramki: 0:1 Swędzikiewicz 52 min, 1:1 Rudnicki 69 min, 2:1 Kulik 74 min, 2:2 Krupa 89 min, 3:2 Rudnicki 90+3 min

Sędzia: Krzysztof Małek (główny) - Robert Parysek I asystent II asystent Krzysztof Kuczała

Widzów: ok.300

Mecz czołowych zespołów Klasy Okręgowej Chojnowianki z Konfeksem miał dramatyczny przebieg . Zdecydowanie lepiej mecz rozpoczął nasz zespół i powinien po paru minutach prowadzić.
W 3 minucie Plebaniak oddał ładny strzał z 25 metrów pod poprzeczkę jednak na posterunku był bramkarz gospodarzy Zieleń. W 5 minucie w 100% sytuacji bramkowej znalazł się Dańczak jednak jej nie wykorzystał. W 14 minucie Chojnowianka oddala ładny strzał z 25 metrów, na nasze szczęście piłka trafiła w słupek i wyszła w pole gry. 4 minuty później Konfeks przeprowadził ładną zespołową akcję, Ziemba wycofał piłkę na 14 metr do Dańczaka jednak znów Oliver nie wykorzystał 100% sytuacji bramkowej strzelając minimalnie od spojenia słupka z poprzeczką. W 25 minucie Mateusz Korczyński otrzymuje 2 żółta kartkę i w konsekwencji czerwoną i musi opuścić plac gry . Nie wpływa to specjalnie na przebieg spotkania i dalej prowadzimy grę będąc zespołem piłkarsko lepszym .
W 28 minucie napastnik gospodarzy nie wykorzystuje 100% sytuacji bramkowej, świetnie broni Stępień. W odpowiedzi Ziemba ma świetna sytuację bramkową jednak jej nie wykorzystuje, ponieważ jego strzał z 12 metrów broni Zieleń.
Po przerwie Konfeks przeprowadza najładniejsza akcję całego spotkania. Następuje wymiana 8 piłek pomiędzy naszymi zawodnikami i asystę Krupy na bramkę zamienia Maciek Swędzikiewicz. W 69 minucie spotkania Sławomir Rudnicki wykorzystuje kontrę Chojnowianki i sprytnym strzałem obok Stępinia strzela na 1-1. W 74 minucie błąd w kryciu naszego bocznego pomocnika pozwala zawodnikowi Chojnowianki dośrodkować w pole karne a Marcin Kulik strzałem głową daje prowadzenie gospodarzy .
Nasz zespół bardzo ambitnie dąży do wyrównania i w 89 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Chojnowskiego Bartosz Krupa strzela na 2-2. Sędzia do podstawowego czasu dolicza 4 minuty i gry wydaje się, że mecz zakończy się remisem fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki robi nasz pomocnik i goście mają rzut rożny, który na bramkę w 95 minucie spotkania zamienia Sławomir Rudnicki . Szkoda w ten sposób przegranego meczu, ponieważ wynik remisowy byłby sprawiedliwym rozstrzygnięciem tego meczu. Nasza drużyna grając w osłabieniu przez ponad 70 minut walczyła ambitnie i pozostawiła w Chojnowie dobre wrażenie. Popełniamy jednak proste błędy, wynikające z niedoświadczenia naszych zawodników, które tak jak w meczu z Grębocicami nie pozwalają nam w końcówce spotkania osiągnąć korzystnego wyniku.
Nie załamujemy się, gramy dalej i już w najbliższą sobotę liczymy na udany mecz naszego zespołu, który o 15 będzie podejmował na własnym boisku zespół Legsadu Kościelec.

Chojnowianka: Zieleń - Jędrusiak (46 min Kądziołka), Baszczak, Chudzik (65 min Ewkowski), Faluta (85 min Rabanda), Kulik Jarosław, Kulik Marcin, Mastalerz, Olewnik (89 min Ginda), Sierpina, Wróbel (46 min Rudnicki)
Konfeks: Stępień - Chojnowski, Grządkowski (59 min Zychoniuk), Dańczak (46 min Cichy), Jazowiecki, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba (75 min Fraska)
Dobry mecz Konfeksu
08/10/2023 2:04
Legnica 7 października 2023 godz.16:00

Konfeks Legnica - Pogoń Góra 4:1 (0:1)

Dańczak, Przerywacz (Konfeks) - Bastor, Sysfał (Góra)
Przerywacz (Konfeks)

Bramki: 0:1 Kiernicki 3 min, 1:1 Korczyński 51 min, 2:1 Grządkowski 56 min, 3:1 Bartosz Krupa 66 min, 4:1 Bartosz Krupa 68 min

Sędzia: Kacper Bosacki (główny) - Marcin Makuch I asystent, Szymon Urbaniak II asystent

Mecz dla naszego zespołu rozpoczął się bardzo źle ponieważ już w 3 minucie tracimy bramkę. Wrzutke z prawej strony w pole karne kończy strzałem głową Kiernicki i przegrywamy 0-1. Od tego momentu posiadamy duża przewagę, prowadzimy grę, stwarzamy sobie sytuację bramkowe, których jednak nie potrafimy wykorzystać.
Druga połowa meczu ,a szczególnie okres pomiędzy 50 i 67 minutą to popis gry naszych zawodników. W 50 minucie spotkania na 17 metrze jest faulowany nasz zawodnik, a Mateusz Korczyński fantastycznie wykonuje rzut wolny i potężna bombą daje nam wyrównanie. W 56 minucie przeprowadzamy świetną zespołową akcję, super asysta popisuje się Dańczak, a Michał Grządkowski po profesorsku strzela z 12 metrów i wychodzimy na prowadzenie 2-1.
W 66 minucie rozgrywający świetny mecz Bartosz Krupa finalizuje piękna koronkową akcję naszego zespołu i asystę Maćka Swędzikiewicza i prowadzimy 3-1. W 68 minucie Bartek Krupa kończy zespołową akcję naszego zespołu i pewnym strzałem strzela na 4-1. W 70 minucie spotkania wprowadzony 8 minut wcześniej Przerywacz w bezsensowny sposób w jednej akcji otrzymuje 2 żółte kartki i kończy swój krótki występ w tym meczu. Nie zmienia to obrazu gry i w końcowych 20 minutach mamy jeszcze 3 sytuację bramkowe. W 78 minucie Dominik Plebaniak niewykorzystuje 100% sytuacji bramkowej i jego strzał z 8 metrów broni bramkarz gości. Dwie minuty później Bartek Krupa przeprowadza 40 metrowy rajd, mija kilku zawodników i z 12 metrów strzela minimalnie obok słupka. W 90 minucie z kolei 30 metrowy rajd przeprowadza Jakub Ziemba i z 16 metrów strzela w róg, ale na posterunku jest bramkarz gości Gawlik. Cieszy fakt ,że w najlepszy możliwy sposób zespół zareagował na przegrana w Jaczowie wygrywając bardzo pewnie z czołowym zespołem Klasy Okręgowej Pogonią Góra.
Najlepszy mecz w naszym zespole rozegrał zdobywca dwóch bramek Bartosz Krupa, któremu gratulujemy świetnego wystepu.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą niedzielę 15.10 o godz.13:00 z Chojnowie z wiceliderem Chojnowianką.
Liczymy na dobry mecz że strony obu drużyn i zwycięstwo Konfeksu.

Konfeks: Stępień - Chojnowski, Grządkowski (80 min Żychoniuk), Jazowiecki, Korczyński, Dańczak (60 min Przrywacz), Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz (60 min Fraska), Ziemba
Góra: Gawlik - Bator, Czuchraj (72 min Michalec), Kiernicki, Katyla (82 min Chudy), Majewski (82 min Mustalerz), Mikołajczyk (67 min Kysylov) , Noga, Susfał, Tupiec Marcin, Tupiec Szymon